En Ucuz ve Kaliteli Çizgi Hizalama Ürünleri

Çizgi hizalama malzemeleri, her türlü yapı ve tadilat işlerinde yüzeyin düz ve hizalı olduğundan emin olunması açısından oldukça önemlidir. Gelişen teknoloji sayesinde çizgi hizalama için lazer ışınla çalışan aletler ve malzemeler ustaların işlerini kolaylaştırır. Hem yatay hem de dikey yüzeylerde kullanılabilen aletler sayesinde bakım, onarım ve yapı işlerinizde pratik ve kolay uygulamalar elde edebilirsiniz. Üç boyutlu lazer hizalama malzemeleriyle yapı içerisinde aşağı, yukarı ve öne olmak üzere üç boyutlu hizalama yapabilirsiniz.

Çizgi hizalama malzemeleriyle iç ve dış mekanlarda gerçekleştireceğiniz yapı, bakım ve onarım işlerinizde minimum hata sağlayabilirsiniz. Bu sayede hataların düzeltilmesinin getireceği ekstra maliyeti ortadan kaldırabilir, her türlü yapı işlerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Ayrıca her türlü yüzeyde düzgün ve hizalı uygulamalar sağlayarak en kısa sürede işlerinizi tamamlayarak daha pratik, hızlı ve ekonomik çözümler üretebilirsiniz. Çapraz çizgi lazer aletleri tripodla kullanmaya uygundur. Ürün içeriğinde bulunan ekstra aksesuarlar, çok fonksiyonlu kullanım sağlar. Otomatik malzemeler istendiğinde manuel olarak da kullanılmaya uygundur. Otomatik hizalama özelliği olan ürünlerle maksimum hizalama sağlayabilirsiniz. Tavan, duvar ve yer uygulamalarında kullanılmak üzere, özel olarak tasarlanmış modeller istendiğinde dış mekanlarda da kullanılabilir. Alüminyum doğrama, duvar ve tavan kaplama, yer döşemeleri gibi tadilat işlerinde kullanılmaya uygun olan modeller sıfır hatayla yapı işlerinizin en kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Çizgi hizalama malzemeleri kolay kullanım için yalnızca birkaç düğmeyle otomatik hizalamayı sağlar. Lazer ışınlar sayesinde istenen her türlü yüzeyde lazer çizgiler oluşturarak kolay görülebilir, net ve düzgün çizgileri duvara, tavana ve yere yansıtabilir. Kauçuk gibi dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş gövdeli malzemeler şantiye koşullarında da kalibrasyonu sürdürmeyi sağlar. Hizadan sapma uyarısına sahip olan modeller yapı işlerinizde hata yapmadığınızdan daima emin olmanıza yardımcı olur. Düşük akü veya düşük pil göstergesi ile de aletin devamlı kullanımı sağlanır. Güç tüketimi minimum düzeyde olan modeller, düşük maliyetlerde kullanım sağlar. Aküyle çalışan malzemeler şarj edilebilir özelliktedir. Pil gücüyle çalışan aletleri ise kolaylıkla ve uygun fiyatlara alabileceğiniz pillerle çalıştırmanız mümkün.

Çizgi hizalama malzemeleri, her bütçeye ve her kullanım amacına uygun farklı modellere sahiptir. Kullanım alanına göre tercih edilebilecek malzemeler, yapı işinin uygulanacağı yüzeye göre de seçilebilir. Örneğin metal yüzeylerde yapılacak tadilat işlerinde kullanılabilecek çizgi hizalama aletleri, mıknatıslı döner aparatları sayesinde metal yüzeylere kolayca tutunarak ayarlanabilir. Ayrıca uygulamanın yapılacağı mekan boyutlarına göre farklı modeller de mevcuttur. 10 metre mesafede çalışabilen modeller iç mekanlarda tercih edilirken, 500 metreye kadar uzun mesafede çalışan modeller genellikle dış mekan uygulamalarında tercih edilir. Çift lazer teknolojisine sahip aletler, dikey ve yatay iki lazer çizgiyi istenen yüzeye yansıtarak bu şekilde optimum çalışır. Çizgi hizalama aletleri yalnızca bakım onarım ve yapı işlerinde değil, duvara resim asmak gibi gündelik işlerde de kullanılabilir. Örneğin alacağınız evin zemin uygulamasının düzgün olup olmadığını kontrol etmek için zemin kontrol aletlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede yapı işlerinin düzgün yapıldığından emin olabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile çalışan lazer ışınlı modeller, şantiye içinde kullanmaya uygundur. İnşaat şantiyelerinde çalışan ustaların ve şantiye şeflerinin zaman ve enerji kayıplarını en aza indirmeyi amaçlayan profesyonel ürünler, en üstün kalitede ve zamanında teslim edilmek istenen yapı işleri için vazgeçilmez bir çözümdür. Tripodla kullanmaya uygun ürünler daha geniş alanlarda çalışmayı mümkün kılar. Yüzeylere tutturulabilen modeller ise banyo, tuvalet gibi küçük alanlarda çalışma yapılabilmesini sağlar.

Çizgi Hizalama Malzemeleri

74 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dewalt
  2. Bosch
  3. Leica
  4. Stanley
  5. Spectra Precision
  6. KL
  7. CatPower
  8. Einhell
  9. Hilti
  10. Astor
  11. Ennalbur
  12. KLPRO
  13. Makita
  14. Prexiso
  15. Ridgid
  16. Stabila
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003083/60006727
BAŞA DÖN