PVC

PVC Seramik Yer Döşemeleri

PVC seramik yer döşemeleri son dönemin en fazla tercih edilen zemin kaplama materyalleri arasında yer alıyor. İstenilen boyutlarda satın alım olanağı bulunması, geniş renk ve desen çeşitliliği içermesi de tercih edilirliğini artırıyor. PVC seramik yer döşemesi farklı zemin türlerine ve mekanlara uygulanabiliyor. Örneğin evin farklı odaları, ofis ve bürolar, marketler bu kaplama türünün kullanım alanlarından. Sentetik materyalli ürünün kullanım, bakım ve temizleme süreçlerinde de çeşitli avantajları bulunuyor. Malzeme tercihi, uygulanan işlem tipi, imalat teknolojisi ve marka gibi belirleyenler ise döşemelerin kalitesi üzerinde etkili oluyor. Farklı doku, desen ve renk tonuna sahip modeller arasından dilediğinizi satın alabilir, yaşam alanlarınızın baştan aşağı tarzınızı yansıtmasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Stilinizi Yansıtan Modeller

Tıpkı mobilyalar gibi, zemin de dekorasyonun önemli bir parçası. Zemin kaplamaları hem stilistik bir görünüm hem de kolay temizleme imkanını sizlere sunuyor. Farklı renk, doku ve panel boyu çeşitliliği sayesinde mekan zeminlerini dilediğiniz görünüme kavuşturabilir, aydınlık alanlar tasarlayabilir, daha geleneksel bir hava yaratabilir, açık renklerle odanın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Yaşam alanınızda kontrast bir görünüm elde etmek istiyorsanız seçiminizi mobilyalar ile zıtlık oluşturacak zemin döşemelerinden yana yapabilirsiniz. Odaların zeminini farklı renk tonlarındaki yer döşemeleri ile kaplayarak her odanın kendine özgü bir tavır sergilemesini sağlayabilirsiniz. Retro ve avante garde dekorasyon elde etmek için de yine bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Kimi kaplama çeşitleri belli bölgeler için özel olarak kullanılabiliyor. Örneğin soba altı için yanmaz muşamba görevi gören PVC kaplamalar hem yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlıyor hem de geniş yelpazeden çeşitlilik sunması sayesinde mevcut zemin ile ahenkli bütünlük oluşturacak tasarımlar satın alınabiliyor. Isıya dirençli kaplama satın almak niyetindeyseniz yanmazlık sertifikalı ürünlere öncelik verebilirsiniz.

PVC Yer Döşemelerinin Avantajları

Paslanmaya dayanıklı modeller, su geçirmez özellikli döşemeler, mukavemeti güçlü seramik kaplamalar, ısıya dayanım seviyesi yüksek olanlar, gürültüyü belli oranda absorbe eden seriler kullanım konforunu doğrudan artırıyor. Çocuklu evler için anti-bakteriyel zemin döşemeleri son derece iyi bir tercih olurken, zemine daha az ağırlık yükleyen modeller daha güvenli bir hissiyat oluşturuyor. Kamuya ait binalar, ticari merkezler, mağazalar, kafe ve restoranlar, evler, spor salonları, okullar, kapalı eğlence mekanları ve daha pek çok alan Seramik PVC kaplamalarının tercih edildiği yerlerden. Kaplamak istediğiniz zeminin ölçülerine uygun satın alım yapabilir, zemin kaplama yapıştırıcısı gibi tamamlayıcı ürünleri de satın alabilirsiniz. İnsan trafiğinin yüksek olduğu mekanlar için, ağırlık taşıma kapasitesi yüksek olan kauçuk kaplamalar son derece işlevsel. Kauçuk yer döşemeleri ayrıca uzun süreli kullanım olanağını da sizlere sunuyor.

Soru 1: Kaplamaların bakımı nasıl yapılır?

Cevap 1: Yer döşemelerinin içeriğine ve hatta dokusuna uygun bakım şart. İçerisinde asbest bulunan modeller aşınma ve çizilmeye daha dayanıklı olduğundan daha kolay temizlenebiliyor, su ve nemden etkilenmeyen kaplamalar, yüksek kararlılığa sahip ara destek panelleri bulunan modeller yüzey temizleme deterjanlı karışımlarla rahatlıkla temizlenebiliyor.

Soru 2: Yer döşemesi seçerken nelere öncelik verilmeli?

Cevap 2: Yer döşemesinin hangi alan için tercih edileceği son derece önemli. Örneğin mutfak gibi yağ ve yemek lekesi meydana gelme ihtimali yüksek alanlarda kolay temizlenebilen, kimyasal temizleyicilere dayanıklı olan malzemeleri öncelemek avantajlı oluyor. Banyo ve tuvaletlerde kaplamaların suya dayanıklılığına bakmak gerekiyor.

Soru 3: PVC yer döşemeleri uzun ömürlü mü?

Cevap 3: Sentetik bir plastik türü olan PVC malzeme özel karışım ve teknikler çerçevesinde imal edildiğinden ısı iletkenlikleri, düşük yağ emme ve yüksek elektrik akımı nitelikleri bu ürünleri avantajlı kılıyor, böylece çeşitli çevresel etkilere karşı darbe dayanımı da belli oranda yüksek oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PVC Seramik Yer Döşemeleri

640 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 640 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048/13003325/80433011