Yaklaşık 85 yıllık mühendislik bilgi ve deneyimini endüstriyel makine tasarımları ve üretimi konusunda değerlendirerek sektörün önde gelen firmalarından biri olan Dewalt, güçlü ve dayanıklı ürünleri ile kendi alanındaki farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretmektedir. Sektördeki birikimini yüksek teknoloji ile birleştiren Dewalt, makinelerin yanı sıra el aletleri kategorisindeki güçlü performans sahibi ürünleri ile de dünya çapında güvenilir bir marka haline gelmiştir. Profesyonel kullanıcıların en çok tercih ettiği el aletleri markalarından biri olan Dewalt, son 5 yılda bu kategorinin en hızlı büyüyen firması olma ünvanına sahiptir.

Dewalt, 1922 yılında kurucusu Raymond Dewalt'ın radyal kollu testereyi imal etmesiyle başlayan köklü bir tarihçeye sahiptir. Çok yönlü kullanılabilen ve verimliliği artıran bu icattan iki yıl sonra, 1924'te Pensilvanya'da kurulan firma, Wonder Worker adındaki elektrikli ağaç işleme makinelerini imal etmeye başladı. 1941 yılında devletin savunma alanındaki ihtiyaçlarına yönelik makine çözümleri tasarlamaya başlayan Dewalt zaman içinde operasyon ağını genişletti. 1954 yılında Kanada'da ek bir üretim merkezi kuran firma, Amerika'nın birçok eyaletinde kurduğu üretim tesisleri ile ülkenin en önemli üreticilerinden biri haline geldi. 1924 yılından günümüze kadar geçen süre içinde güç gerektiren çalışmalar için yenilikçi makine, araç ve el aletleri üreten Dewalt, müşterilerinde oluşturduğu güvenilirliği ve memnuniyeti korumayı öncelikli hedefi haline getirmiştir.

Dewalt markası,

 • Son kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik son teknoloji araç ve makineler tasarlar.
 • Çevre ve insan sağlığına önem verir.
 • Ürettiği her ürünü emniyet açısından özel testlerle değerlendirir ve maksimum güvenlik sağlayacak şekilde geliştirir.
 • Ürünlerinin kalitesine olan inancı ile yüksek garanti teminatı verir. Satın aldığınız her ürün 1 yıl boyunca ücretsiz teknik desteğe sahiptir.
 • Satış sonrası desteği ile müşteri memnuniyetini ve teknik servis kalitesini dünyanın her noktasında yüksek tutmayı ilke edinmiştir. Kullanıcılar için hızlı ve iyi hizmet sunmak adına geniş ve kapsamlı bir servis ağına sahiptir.

Yıllardır yüksek performans ve verimlilik sağlayan ödüllü el aletleri ve makine tasarımları sunan Dewalt tarafından elektrikli el aletleri kategorisinde üretilen kablosuz kullanım avantajı sağlayan şarjlı ürünler, Flexvolt adı verilen yüksek performans odaklı bir sistemle üretilmiştir. Kablolu olarak tasarlanan matkaplar, elektrikli tornavidalar, taşlama ve kırıcılar, elektrikli testereler, ahşap ve metal işlerinizde kullanabileceğiniz diğer ekipmanlar ile bu aletlerle birlikte kullanabileceğiniz aksesuarlar, yapım ve tadilat çalışmalarınızda en büyük destekçiniz olacak şekilde hazırlanmıştır. Kolay kullanımı ile sadece profesyonellerin değil, ev ve hobi kullanıcılarının da tercih ettiği Dewalt ürünlerini rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Tüm dünyada satış başarısı yakalayan Dewalt, yapım işlerinde kullanılan tüm ürünlerini, kendi geliştirdiği maksimum güvenlik ve performans sağlayan bir sistemle üretmektedir. Perform & Protect adını taşıyan bu sistem; titreşim, toz ve kontrol olmak üzere üç alanda performans kalitesini yükseltmeyi hedefler. Titreşim oranını yarıya düşüren sistem ile nöropatik sağlık sorunlarının ve gürültü kirliliğinin önüne geçilmesi sağlanır. Daha temiz ve sağlıklı bir çalışma alanı için toz atığı azaltan ödüllü bu sistem aynı zamanda delme ve kırma gibi güç gerektiren işlemlerde maksimum kontrol sağlayarak yaralanma riskini ortadan kaldırır.

Beş yıldızlı teknik servis ağı ile ülkenin her noktasına servis hizmeti sunar. Dewalt ürünlerinin hepsi 1 yıllık garantiye sahiptir. Aldığınız ürünü kısa sürede yeniden kullanabilmeniz için birçok tamirat 2 gün kadar az bir sürede hızlı bir şekilde tamamlanır. Ufak çaptaki aciliyeti olan tamiratlar için “Beklerken tamir” hizmeti sunulur. Tamiratlarda kullanılan parçaların hepsi orijinaldir. Özel eğitimli teknik personel tarafından sunulan yetkili servis hizmetindeki tüm tamiratlar 90 gün garanti kapsamındadır.

Yapım ve tadilat işlerinizde güvenle kullanabileceğiniz Dewalt ürünlerine Hepsiburada.com ayrıcalığı ile sahip olmak için dilediğiniz ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyin!

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dewalt

364 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön