Tadilat, inşaat gibi çeşitli yapı işlerinde kullanılan temel ekipmanlardan olan elektrikli aletler, çeşitli iş kollarında işleri hızlandıran ürünler olarak biliniyor. Çalışma süresini azaltan ve işleri hızlandıran elektrikli aletler; kesme, vidalama, zımbalama gibi işlevleri ile genel kullanıma hitap eden ürünleri kapsıyor ve marangozluk gibi profesyonel kullanıma hitap eden ürünleri içeriyor.

Elektrikli Alet Çeşitleri

Birçok farklı iş koluna yönelik ürünü içeren elektrikli alet çeşitleri arasında vidalama gereçlerinden torna makineleri ve ölçüm cihazlarına kadar birçok ürün yer alıyor. Vidalama grubunda akülü vidalama aletleri ve şarjlı tornavidalar öne çıkarken evlerde de yaygın bir kullanım kazanmaya başlayan matkaplar darbeli ve darbesiz matkap çeşitleri olarak ayrılıyor. Hem günlük kullanıma hem de profesyonel kullanıma hitap eden matkaplar arasında ulaşılması zor yerlere ulaşabilen akülü ürünlere de erişilebiliyor. Matkap ve vidalamalarla benzer fonksiyonlara sahip olan çivi ve zımba çakma makineleri ise elektrikli, havalı ve mekanik ürünler oluyor. Fonksiyonel özellikleri birbirinden farklı olan zımba makineleri arasında hobi işlerinde de kullanıma uygun ürünlere erişilebiliyor.

Matkapların yanı sıra farklı iş kollarında kullanılan deliciler, kırıcılar, taşlamalar, dekupaj testereleri, ahşap ve metal testereler, tilkikuyruğu testereler ve daire testereler ürünler arasında yer alıyor. Her biri farklı iş kolunda kullanılan kesici ürünler, çalışma gücü, kesme çapı gibi özellikleri ile değişiklik gösteriyor. Testere grubu dışında polisaj makineleri, taş motoru çeşitleri, karıştırıcılar, kaynak makineleri, saç ve sünger kesme makineleri, raspalar, havalı aletler ve daha birçok ürün elektrikli alt çeşitlerinden oluyor.

Elektrikli alet modelleri arasındaki endüstriyel temizleme ürünlerinde temizleme makineleri ile birlikte temizlik gereçleri, temizlik için kimyasal maddelerde temin edilebiliyor. Havalı aletler arasında ise göstergeli şişirme gereçlerine, havalı sumon sıkma makinelerine ve yardımcı aksesuarlara kadar birçok ürüne erişilebiliyor. Elektrikli el aletleri grubunda yer alan diğer ürünler ise kanal açma makineleri, planyalar, karot makineleri, kaldırma ekipmanları oluyor. Kendine özgü aksesuarları ile birlikte satılan ürünleri inceleyebilir, ürünler arasında tek satılan aksesuarlar bulabilirsiniz.

Elektrikli Alet Fiyatları

Farklı ürünleri kapsayan elektrikli aletlerin fiyatları da ürün çeşidine göre değişiyor. Ürün modelinin değişmesinin yanında fonksiyonlarına bağlı olarak da değişiklik gösteren elektrikli aletler, fiyat açısından kendi aralarında da farklılık gösteriyor. Matkap ve vidalama gereçlerinde çift akülü, profesyonel ürünler daha üst bütçelere hitap ederken daha uygun fiyatlı ürünler daha sade donanımsal nitelikler taşıyor. Dekupaj testeresi ve metal testerelerinde de aynı fiyat değişimi gözlemleniyor ve iş yerlerine uygun devir ayarlı, hareket kabiliyeti yüksek testereler öne çıkıyor.

Daire testere ve tilkikuyruğu testereler ise modeline göre değişiklik gösterirsek daire testerelerde güvenli kullanım sunan uygun fiyatlı ürünler bulunuyor ve yedek testere ağızları da uygun fiyatlar ile temin edilebiliyor. Polisaj makinelerinde ise çalışma gücü yüksek ürünler ile disk çapı değişen ürünlerin fiyatları farklı oluyor. Performansı ve çalışma gücü daha yüksek olan polisaj makinelerinde ürünler markalara bağlı olarak da birçok açıdan değişiklik gösteriyor. Kaynak makinesi, hava kompresleri, mini vinçler, endüstriyel yıkama makineleri, torna aletleri gibi elektrikli alet fiyatları ise yine değişerek alıcıya sunuluyor.

Kendi modeline göre farklı fiyatlara sahip olan elektrikli yapı aletlerinin türlerini ve çeşitlerini inceleyerek fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Çalışma alanınıza uygun olarak seçmeniz gereken ürünlerin markaları hakkında da bilgi edinebilir, uzun süreli kullanım sunan kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı kategorilerde ürünlere erişeceğiniz elektrikli aletler arasında ihtiyacınıza uygun ürünleri farklı fiyat segmentlerinde kolayca bulabilirsiniz.  

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Elektrikli Alet

Uçlar & Aparatlar
Akülü Vidalama
Matkap
Kırıcı Deliciler / Kırıcılar
Taşlama
Ahşap / Metal Kesme
Dekupaj Testere
Polisaj Makinesi
Daire Testere
Boya Tabancası
Döşeme / Çivi / Zımba Çakma
Freze
Tilki Kuyruğu
Sıcak Hava Tabancası
Planya
Somun Sıkma Makinesi
Taş Motoru
Hobi Ürünleri
Elektrikli Tornavida
Kanal Açma Makinesi
Karıştırıcı
Zımpara
Kaynak Makinesi
Yüksek Basınçlı Yıkama
Hava Kompresörü
Endüstriyel Temizleme
Seramik Kesme Makinesi
Raspalama
Saç ve Sünger Kesme
Havalı Aletler
Karot Makinesi
Kaldırma Ekipmanları
Pafta Makinesi
Torna Makinesi
Konumseçilmedi
Kategori