Şarjlı Tornavida

Şarjlı Tornavida

Teknolojik tamir ve tadilat araçları gün geçtikçe gelişen tasarımlarıyla satışa sunuluyor. Şarjlı tornavida model ve çeşitleri de en yeni tasarımlarıyla sizler için üretiliyor. Yalnızca tornavida olmakla kalmayan istediğinizde matkap ve benzeri özelikleri mevcut olan bu ürünler ile her türlü tamirinizi yapabilirsiniz. El gücüyle çalışan tornavidalara oranla daha kolay kullanım sunar. Uzun süren ve sizi yoran işlerinizi şarjlı modeller sayesinde kısa sürede halledebilirsiniz. Özellikle detay gerektiren tamir ve tadilat işlerinizde çalışmalarınızı titiz bir şekilde yürütebilirsiniz. Kullanım bakımından pek çok avantaj sunan şarjlı ve pilli tornavidaları metal, ahşap ve plastik yüzeylerde kullanabilirsiniz. Sizler de ev, ofis ya da iş yerlerinizde kullanmak için şarjlı modelleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Şarjlı Tornavida Modelleri

Birbirinden farklı renk, özellik, kapasite ve tasarımlarda üretilen şarjlı tornavidalar, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlar. İstediğiniz yüzey üzerinde delikler açarak ya da bir malzemeyi monte ederken kullanabilirsiniz. Kablo derdiyle uğraşmanıza gerek kalmadan pratik kullanım imkanı sunar. Bu sayede hem dış hem de iç mekanlarda elektriğe ihtiyaç duymadan tornavidayı kullanabilirsiniz. Vidaları takma ve sökme işlemlerini daha basit hale getirebilirsiniz. Teknolojik yapıları ile kullanmayı çok seveceğiniz bu tornavidaların pek çok ebatı mevcuttur. Tekli ya da set halinde satılan modeller arasından ihtiyacınıza uygun tercih yapabilirsiniz. Geniş kullanım imkanı sayesinde manuel tornavidalarınıza veda edebilirsiniz. Uzun süre dayanan şarjları sayesinde gün boyu kullanabilirsiniz.

Pilli Tornavida Modelleri

Farklı pil kapasitesinde üretimi yapılan şarjlı tornavida pilli modeller kullanımı en sık tercih edilen modellerdendir. Monte ve demonte işlemlerini yapabilmenizde yardımcı olur. Avuç içinize sığabilecek büyüklükte modelleri de mevcuttur. Fazla yer kaplamayan ve kablosuz kullanıma uygundur. Pil gücü azaldığında değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Her yere kolayca ulaşabilme özelliği mevcuttur. Tornavida üzerinde yer alan ışığı siz çalıştırmaya başladığınız anda yanar. Bu sayede karanlık ortamlarda da kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alana uyum sağlayan model tercih edebilirsiniz. Birden fazla uç seçenekleri ile ince ve kalın şeklinde işlem yapabilirsiniz. 4’lü pilli tasarımlar daha uzun ömürlü kullanım sunar. Uzun ömürlü kullanım için seçiminizi bu modellerden yana yapabilirsiniz.

Akülü Tornavida Modelleri

Üzerinde akü bölümü yer alan tornavida modelleri günümüzde kullanımı yaygın modellerdendir. Aküsünü prize takarak şarj ettikten sonra uzun süre kullanabilirsiniz. Mobilyaların montaj işleminde sizlere büyük oranda yardımcı olur. Değişen tornavida uçları ile her büyüklükteki vidalarda kullanabilirsiniz. Vidaları hızlı bir şekilde sıkmanızı ve gevşetmenizi sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Şarjlı tornavida ucu üzerinde isteğiniz zaman değişim yaparak pratik kullanabilirsiniz. Akülü tornavidalar şarjlı matkap olarak da biliniyor. Kullanım alanı en geniş çeşitlerinden biridir. Evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz akülü tornavidalar fiyat bakımından da oldukça uygundur. Çalışacağınız alan dar ise kablolu modeller yerine akülü modelleri tercih edebilirsiniz. Watt gücünü kullanacağınız alana göre seçebilirsiniz.

Şarjlı Tornavida Setleri

Şarjlı tornavidaların set halinde üretimi günümüzde gittikçe yaygınlaşan modellerdendir. Setin içinde yer alan tüm parçalar geniş kullanım imkanı sunar. Şarjlı tornavida seti, hem sağ hem de sol özelliğe sahiptir. Setlerin içinde yer alan parçaların sayısı değişkenlik gösterir. Minimum 25 parçadan başlayarak artar. Ergonomik tasarımları ile kolay kullanım sunar. Çanta halinde tasarlandığından istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Pratik vidalama işlevleri ile zorluk yaşamadan her işlemi yapabilirsiniz. Evinizde, aracınızda ya da ofisinizde kullanıma uygundur. Tornavidanın set halinde satılması her açıdan büyük avantaj sunar. Pilli ve akülü modelleri mevcuttur. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak setten yana seçim yapabilirsiniz.

Mini Şarjlı Tornavida Modelleri

Günlük tamir işlerinde kullanılabilen mini şarjlı tornavidaların işlevleri de oldukça iyidir. Mini modeller avuç içine sığabilecek kapasitede olduğu için yanınızda taşıyabilirsiniz. Hem kalem tipi hem de matkap tipi modelleri mevcuttur. Geniş renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İster akülü isterseniz pilli modelleri tercih edebilirsiniz. İleri ve geri işlevleri sayesinde montajlama ve sökme işlemlerini yapabilirsiniz. Birden fazla uç seçeneği ile kalın ve ince vidalar üzerinde kullanabilirsiniz. Kalem tipi modellerin kullanımı daha yaygın oluyor. Bilgisayar kasası, kapı menteşeleri, gözlük kenarları gibi ince detay gerektiren kısımlarda kullanabilirsiniz. Mini şarjlı tornavida fiyatları büyük boy modellere oranla daha uygundur. 

Şarjlı Tornavida Nasıl Kullanılır?

Günümüzde kullanımı oldukça yaygın olan şarj özellikli tornavidalar iç ve dış mekanlara uyum sağlıyor. Manuel tornavidalara oranla kolay ve zahmetsiz kullanım sunar. Her türlü ahşap, plastik ve metal yüzeylerde kullanıma uygundur. Tek tuş ile çalıştığı için herhangi bir zorluğu yoktur. Şarjını doldurduktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem ileri hem geri hareket sağlayan yapısı ile her türlü tadilatları yapabilirsiniz. Kullanım kılavuzu ile daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar boyu sizlere kolaylık sunacak bu tornavidalar ile evinizdeki tüm tamir işlemlerini yapabilirsiniz. Şarjı bittiği zaman yedek aküsü ile değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şarjlı Tornavida Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi şarjlı tornavidaların da kullanırken dikkat edilmesi gereken noktaları mevcuttur. İşinizin yarıda kalmaması için ilk olarak şarjının tam dolu olmasına dikkat etmelisiniz. Kullanım alanı ve süresi yapacağınız iş ile uygun olmalıdır. Özellikle delik açma işlemlerinizi yaparken tornavidaya sağlam bir güç uygulamalısınız. Bastırma kuvvetiniz ne kadar iyi olursa deliğin açılma süresi de o kadar hızlı olacaktır. Kullanacağınız alana uygun uç modeli seçmelisiniz. Aksi takdirde makinanıza zarar verebilirsiniz. Şarjlı tornavidayı kullanırken ne kadar dikkatli olursanız kullanım ömrünü de o kadar uzatabilirsiniz. En gelişmiş özelliklere sahip bir model tercih ederek daha geniş alanlarda kullanabilirsiniz.

Şarjlı Tornavida Nerelerde Kullanılır?

Gün geçtikçe evlerde ve ofislerde kullanımı artan şarjlı tornavidaların kendilerine has özellikleri tercih edilme oranını yükseltiyor. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen bu tornavidalar yalnızca montajlama için değil, sökme ve delik açma işlemleri için de kullanılıyor. Kablosuz tasarıma sahip olmaları istenilen yere taşınmalarını sağlıyor. Tornavida uçlarının değişebilmesi kullanım alanını daha geniş kapsama taşıyor. Işıklı modeller ile karanlık bölgelerde de çalışma yapabilirsiniz. Yedek batarya sayesinde işlerinizi yarıda bırakmadan tamamlayabilirsiniz. 

Şarjlı Tornavida Fiyatları

Birbirinden farklı model, marka, renk, set ve tasarımlarda üretilen şarj özellikli tornavidalar her bütçeye uyum sağlıyor. Özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyatlar orantılı biçimde yansıyor. Set halinde üretilen modeller fiyat bakımından daha uygun oluyor. Şarjlı vidalama fiyatları watt gücüne göre değişiyor. Güç bakımından daha iyi olan modeller fiyat olarak maliyetlidir. Şarj özellikli tornavidalarda yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde ihtiyacınız olan modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Şarjlı Tornavida Modelleri Kaç Yıl Garantilidir?

2 yıldan başlayan garanti süreleri markadan markaya göre değişkenlik gösterebilir.

Şarjlı Tornavida Kaç Watt Gücünde Olmalıdır?

Kullanacağınız şarj özellikli tornavidalarda bölme işlemleri de yapmak istiyorsanız en az 10.8 watt gücüne sahip model kullanmanız gerekir.

Şarjlı Tornavida Fiyatları Pahalı mıdır?

Model ve özelliğe göre değişen geniş aralıklı fiyatlar sayesinde uyguna şarjlı tornavidaya sahip olabilirsiniz.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şarjlı Tornavida

277 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 277 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003105