Makinelerde mobilyalara, panellerden profillere kadar birçok ürün ve malzemenin montajı ve demonte edilmesi için vidalardan faydalanılıyor. Her vidanın uç yapısı ve uzunluğu aynı olmadığından montaj ve söküm işlemleri zorlu hale gelebiliyor. Yapı market ve hırdavat kategorisinde yer alan elektrikli tornavida çeşitleri, kullanıcılara minimum eforla hızlı biçimde vidalama yapma şansı sunuyor. El gücüyle çevrilemeyen ve zeminde ilerlemeyen vidalar, elektrikli vidalama aletleri aracılığıyla rahat şekilde yerlerine takılıp çıkartılabiliyor. Aletler, zengin uç seçenekleri sayesinde uzunluğu ve şekli fark etmeksizin her vida türü üzerinde uygulanabiliyor.

Pratik Kullanım Sağlayan Çok Yönlü Vidalama Aletleri

 • Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen elektrikli tornavida aletleri, farklı güç, devir ve tork değerlerine sahip model alternatifleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.
 • Vidalama aletleri, tek elle kullanılabilecek şekilde tasarlandıkları için kullanıcılara pratik bir kullanım ve dar alanlara rahatça ulaşabilme fırsatı veriyor.
 • Çok yönlü kullanım için geliştirilen ürünler, delici ve matkap özellikleri sayesinde tek aletle birçok farklı işlemi bir arada yapmaya olanak tanıyor.
 • Sap ve tetik bölümünde kauçuk kaplama yer alan modeller, aletlerin kullanımı sırasında titreşimi en düşük seviyeye indiriyor ve kullanıcıların sarsıntı hissetmeden konforlu bir biçimde çalışmasını sağlıyor.
 • Hafif bir tasarıma sahip oldukları için ellerin ve kolların yorulmasını önleyen elektrikli vidalama aletleri, kemer klipsi kullanmak suretiyle eller serbest bırakılarak taşınabiliyor.
 • Kullanıcılar, vidalama aletlerinin uçları basit olduğu ve kolayca değiştirilebildiği için farklı vida tipleriyle uygulama yaparken çalışmaya ara verip zaman kaybı yaşatmamış oluyor.

Şarjlı ve Kablolu Elektrikli Tornavida Seçenekleri

Elektrikli tornavidalar, çalışma prensibi bakımından doğrudan elektrik hattına bağlanarak ya da şarj edilerek kullanılan modeller olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Kablolu modeller, standart şebeke gerilimi ile çalışıyor. Farklı pil kapasitesine sahip olan kablosuz modeller ise şarj edilmek suretiyle kullanılıyor. Şarjlı modellerde, uzun uygulama süreleri sağlayan lityum iyon piller kullanılıyor. Elektrik bulunmayan ortamlarda yapılacak vidalama işlemleri için şarjlı modeller tercih ediliyor. Kullanıcılar, kablolu model seçimi yaparken vidalama aletinin kullanım alanını göz önünde bulundurarak kablo boyu tercihinde bulunabiliyor.

Profesyonel Kullanıma Yönelik Alçıpan Vidalama Modelleri

 • Profesyonel kullanıma yönelik tasarlanan alçıpan vidalama aletleri, alçı uygulamalarının üzerinde, metal dikmelerde ve panellerde başarılı sonuçlar elde edilmesini mümkün hale getiriyor.
 • Sağ ve sol dönüş yönü ayarı olan elektrikli tornavida modelleri, vida sıkma ve sökme işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye olanak sağlıyor.
 • Start - stop özelliği bulunan vidalama aletleri, vidaların aşırı biçimde sıkılmasını ve montaj alanlarında hasar meydana gelmesini engelliyor.
 • Gerçekleştirecekleri vidalama uygulamaları sırasında derinlik, güç, hız ayarı ve sabit hızda sürekli çalıştırma gibi özelliklere ihtiyaç duyan kullanıcılar; vitesli, derinlik mesnetli ve sabitleme düğmeli modeller sayesinde uygulamalara özel ayarlamalar yapma fırsatı yakalıyor.
 • Doğrudan duvar ya da betona gerçekleştirilecek uygulamalar için darbeli vidalama aletleri öne çıkarken ahşap, metal, alçı veya plastik malzemeler üzerinde çalışırken ise genel olarak darbesiz vidalama aletleri tercih ediliyor.

Şerit Vidalar ve Vidalama Kartuşlarıyla Seri Uygulamalar

Şerit başlığı bulunan alçıpan vidalama modelleri kullanılarak seri vidalama uygulamaları kolayca yapılabiliyor. Seri vidalama işlemleri için şerit vidalardan ya da alçıpan vidalama kartuşlarından yararlanılıyor. Vidalama aletinin başlığına yerleştirilen şerit veya kartuşlarda belli ölçü ve adette vida yer alıyor. Uygulama tipi doğrultusunda birden fazla vidanın hızlı ve aralıksız biçimde monte edilmesi gereken durumlar söz konusu ise seri vidalama yapabilen elektrikli tornavida modelleri tercih ediliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elektrikli Tornavida

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 190 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003142