Seramik kesme makinesi modellerini kullanarak seramikten üretilen malzemeleri pratik bir şekilde çeşitli parçalara ayırabilirsiniz. Hem düz kesim için hem de açılı kesimler için ideal olan modeller sayesinde döşeme işlemlerinden çeşitli dekorasyon çalışmalarına kadar birçok alanda yararlanabileceğiniz modern ürünlere sahip olabilirsiniz. Keskin ve düz hatlara sahip kesim araçları pürüzsüz bir şekilde seramik fayansları ölçülere uygun biçimde hazırlayarak döşeyebilmenize yardımcı olur. Ergonomik tasarımlarıyla beğeni toplayan seramik kesme makinesi çeşitleri sayesinde kollarınızı ve parmaklarınızı verimli şekilde kullanarak kısa sürede çok sayıda seramik materyali uygun ebatlarda hazırlayabilirsiniz. Hafiflikleri ve uygun ebatları sayesinde atölye dışında da kullanılabilen makineler dekorasyon ve döşeme işlemlerinde pratik bir kullanım olanağı yaratır. Düz zeminlere yerleştirip emniyetli bir biçimde kullanarak yararlanabileceğiniz seramik kesme makinelerinin tabanlarının düz olması sayesinde seramikleri hatasız şekilde kesebilmeniz de kolay hale gelir.

Açılı Kesim Avantajı

Dirsek noktalarda ya da kıvrımlı hatlara sahip alanlarda seramik mermer döşemesi yaparken açılı kesim avantajına sahip kesme makinelerinden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız ölçümlere uygun şekilde belirleyeceğiniz açıyla beraber makinenizden yüksek verim alarak başarılı bir işçilik ortaya koyabilirsiniz. İnce işçilik gerektiren noktalarda ustalara yardımcı olan seramik kesme aletleri tasarımlarında ölçüm yapabilmenize imkân tanıyan cetvele de yer veren modellerle konforlu bir kullanım yaşatır. Kesimi sürdürürken kolayca kavrayabilmeniz için kauçuk malzemeyle üretilmiş tutma koluna sahip ergonomik makineler aracılığıyla kontrolü kaybetmeden hatasız bir iş ortaya koyabilirsiniz. Yedek elmas takımlarını sipariş ederek mevcut elmaslarınız köreldiğinde gerekli aksiyonu alıp değişim işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı elmaslar uzun süreli keskinlik sağlayarak döşeme ve dekorasyon ustalarına yardımcı olur.

Kullanıcılarına Kolaylık Sağlayan Parçalar

Seramik kesme makinesi aksesuarları arasında bulunan markör çeşitleri ilgili noktaları işaretleyebilmeyi sağlar. Bu aparat yardımıyla hangi uzunlukta ve hangi kalınlıkta kesim yapacağınızı kolayca belirleyerek vakit kazanırsınız. Küçük boyutları sayesinde avadanlığınızda da kolayca taşıyabileceğiniz markörler dayanıklı gövdeleriyle düşme, çarpma, çizilme gibi problemlerle de başa çıkmayı başarır. Esnek tasarımlarıyla farklı açılarda da kullanılabilen markörler fayans kalemi aracılığıyla işaretleme yapabilmenizi kolaylaştırır. Hem seramik kesiminde hem de fayans keserken yararlanılabilen elmas modelleri özel desenleri ve dayanıklı gövdeleriyle problemsiz bir kullanım yaşatır. Uç kısımlarının yanı sıra gövde dizaynlarıyla da kalitesini ortaya koyan elmaslar takım çantanızda taşıyabileceğiniz şekilde üretilir. Farklı ebatlardaki seramiklerle çalışan kullanıcılara hitap eden alternatif ürün modelleri küçük ve büyük malzemelere uygun çeşitlerle iş kolunuza uygun bir seçim gerçekleştirebilmenize yardımcı olur.

Kızaklı Tasarımla Birlikte Gelen Seri Kullanım

Paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerle üretilen seramik kesme makineleri kızaklı tasarımları sayesinde ileriye ve geriye doğru hareketleri pratik bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Ergonomik kesici kol yardımıyla seramikleri düzgün bir biçimde keserek döşeme işlemlerinde hız kazanabilirsiniz. Kol bölümünde kırıcı aparata da sahip olan makineler seramikleri kırarak parçalayabilmenize de olanak tanır. Yaylanabilme yetisine sahip olan kesim tablaları kullanım esnasında ustaların işlerini daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için ideal özelliklerle tasarlanmıştır. Gönyeli modeller farklı açılarda kesim yapabilmek için kullanıcılarına açı değerlerini net bir şekilde gösterir. Testereler ve kesim makineleri için üretilen elmaslarla da seramik kesme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yuvarlak elmaslar makinenize tam oturarak seramiğin yanı sıra porselen ya da doğal taş gibi farklı maddeleri kesebilmenize de yardımcı olur. Darbe direnci yüksek elmaslar sert yüzeylerde başarılı bir iş çıkararak çatlak ya da kırılma sorununa yol açmadan dilediğiniz açıda ve uzunlukta kesim yapabilmenizi sağlar.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Seramik Kesme Makinesi

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 409 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003133