Metal Kesme

Metal kesme makineleri ile atölyenizde ya da çeşitli sanayi tesislerinde kullanabileceğiniz şekilde üretilen gereçlerden başarıyla yararlanırsınız. Hem pratik hem de güvenli yapılarıyla kullanım konforu yaşatan bu ürünler çalışma performansınızı artırır. Zorlu metalleri kısa sürede ve çabucak kesebilmeye yardım eden makineler aynı zamanda simetrik ve kusursuz kesimler için de idealdir. Farklı boyutlarda üretilen kesme makinelerini çalışma ortamınızın alanına ve çalıştığınız malzemelerin ebatlarına göre sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Tablalı testere modelleri düz bir zemin oluşturarak metal ürünleri kesmeyi kolaylaştırır. Düz tabanları sayesinde güvenli bir yerleşim için gerekli desteği de yaratan metal kesme makineleri hafif modellerle taşıma ve yer değişikliği gibi işlemlerde size destek olur. Keskinleştirilmiş bıçakları metallerin sert yüzeylerine karşı son derece dayanıklı olan makineler körelme karşıtı tasarımlarıyla başarılı bir performans ortaya koyar. Elektrik kablolarının uzun şekilde tasarlanmış olmasıyla da avantaj yaratan metal kesme makineleri prize ulaşmayı kolaylaştırır.

Güçlü ve Pratik Özellikler

Yüksek devirli dönüş hızına ulaşabilen metal kesme makineleri iş yerinizde çalışmalarınızı yürütürken ihtiyaç duyduğunuz hızı size sağlar. Keskin bıçakların özel kıvrımlara sahip olması kesim işlemlerinde sizin için pratik bir destek oluşturur. Çalışmanın anında başlatılıp durdurulabildiği makineler aracılığıyla metal malzemeleri istediğiniz oranda kısa bir sürede kesebilirsiniz. Testere bıçağı kalınlığına göre sipariş edebileceğiniz modern kesme makinelerine ek olarak testerelerin kaç adet dişe sahip olduğuna göre de size en uygun modele erişebilirsiniz. Geniş açılarda kesim işlemleri gerçekleştirebilmeyi sağlayan metal kesme makineleri farklı yükseklik aralıklarında da başarılı bir kullanım yaşamaya yardımcı olur. Farklı büyüklüklere sahip modeller metal kesmek için size uygun bir alan sunan çalışma masalarıyla verimlilik yaratır. Profil kesme makineleri küçük boyutları ve ergonomik tutamaklarıyla boru, metal kaplama gibi farklı sanayi ürünlerini uygun ebatlarda kesebilmenize yardım eder.

Güvenli Kullanım Avantajına Sahip Ürünler

Tezgâh üzerine yerleştirilebilen ve kaymayı önleyen kauçuk tabanlarıyla dikkat çeken modern kesiciler aracılığıyla çalışmalarınızda emniyeti ön plana çıkarırsınız. Sarsıntılardan etkilenmeden kesim yaparak kusursuz parçalar elde edebilirsiniz. Metal kesme makineleri gönye kapasiteleriyle birçok açıda kullanılabilmeye uygun şekilde dizayn edilir. Kesim sırasında oluşabilen kıvılcımlara ek olarak sıçrayabilen parçacıklardan korunmayı da sağlayan özel tasarıma sahip makineler emniyetli bir kullanım deneyimi yaşatır. İnşaatlarda ve tamirat işlemlerinde çalışanlara destek olan portatif kesiciler mesainizi atölye dışında gerçekleştirmeniz gereken durumlarda yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kesim yaparken iş eldiveni ve koruyucu gözlük gibi ekipmanlara ek olarak tulum giymeyi de unutmadan önce iş güvenliğini gözeterek işlerinizi sürdürebilirsiniz. Parmakların kaymasını önleyen ergonomik tutma kollarıyla yorulmadan hızlı bir şekilde kesim işlemlerine devam edilebilir.

Kolay ve Seri Kesim İmkânı

Kesim makinelerinde kullanılan kesiciler uzun süreli dayanıklılıkları ile sert yüzeylerde kusursuz bir performans ortaya koyar. Minimum düzeyde kıvılcım çıkartan kesiciler sağlam yapılarıyla düz kesim yapabilmeyi de kolaylaştırır. Çaplarına ve kalınlıklarına göre metal kesme makinesi aksesuarları arasından satın alabileceğiniz kesici çeşitleri fiber baskı avantajıyla patlamaya dayanıklı şekilde imal edilir. Inox gövdeye sahip kesici taşları makinenize kolayca takarak güvenli şekilde çalışabilirsiniz. Demir ve çelik gibi malzemeler üzerinde değerlendirilebilen kesim taşları inşaat demirlerinden profil borularına kadar birçok ürüne uygun ölçüleri verebilmeyi sağlar. Koruyucu kaplamaya sahip kesme makineleri gövdeyi saran sert kaplamaları sayesinde ellerinizi korumanız için idealdir. Aşınma korumasına sahip motorlarıyla beğeni toplayan kesme makineleri çalışma gürültüsünü azaltmaya yardımcı tasarımlarıyla da çalışanlara yardımcı olur. Mil kilidine sahip tasarımlarıyla avantaj yaratan kesme makineleri disk değiştirme sırasında size kolaylık sağlar.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Metal Kesme Makineleri

412 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 412 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003110/13003114