Ahşap metal kesme ürünlerinden yardım alarak sert yüzeye sahip maddeleri kendi amaçlarınız doğrultusunda yeniden biçimlendirebilirsiniz. Marangozlar, mobilyacılar, parkeciler gibi ahşap ürünlerle işlerini sürdüren kişiler için oldukça kullanışlı olan kesme ürünleri elektriğin gücünden yararlanarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Torna tesviye, tesisat, inşaat gibi alanlarda çalışan ustalar için de son derece kullanışlı olan metal kesme ürünlerinden faydalanarak metal maddeleri dilediğiniz ölçülere getirebilirsiniz. Testere görevi gören dişlilerden yardım alarak çalışmalarınızda kullanacağınız maddeleri biçimlendirebilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen dişler sayesinde sert maddelere karşı dayanıklı bir ahşap ve metal kesme makinesinden faydalanabilirsiniz. Ergonomik tutma saplarını kullanarak bu makineleri kolayca ve güvenli bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Dengeli Yerleşim Özelliği

Ahşap ve metal kesme işlemlerinde kullanabileceğiniz gönye testere modellerini düz zeminlere yerleştirerek değerlendirebilirsiniz. Denge sağlayan tasarımları ve ayaklı yapıları sayesinde güvenliği ön plana çıkan bu ürünler sarsıntı, titreşim gibi sorunlara karşı da son derece dayanıklıdır. Talaş torbasına sahip ahşap ve metal kesme ürünlerinden yardım alarak kesim sonrasında oluşan talaş tozlarını toplayabilirsiniz. Taşıma desteği bulunan ergonomik kesme makineleri sayesinde çalıştığınız bölgeye rahatça taşıyabileceğiniz bir yardımcı elemana sahip olursunuz. Farklı dönüş aralıklarına sahip modeller arasından iş hayatınızda size yardımcı olacak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Kesme genişliğini ayarlayarak ideal bir kesim yapabilirsiniz. Motorları düşük ses desibeliyle çalışan modeller çevreye daha az gürültü yayar ve aynı zamanda çalışanların kulaklarının daha az yıpranmasına da katkıda bulunur. Sürgü kolunu kullanarak ahşap ya da metal malzemeyi testerelere doğru sürebilirsiniz.

Döner Tabla Aracılığıyla Konforlu Kesim

Ahşap ve metal kesme makineleri arasındaki döner tablalı modeller kullanıcılarına pratiklik kazandırır. Keseceğiniz parçayı ayarlanabilir döner tablaya yerleştirerek oldukça kolay bir şekilde hassas kesimler yapabilirsiniz. Makinenizi çapraz ya da paralel kesimler için ayarlayarak farklı boyutlara sahip olması gereken maddelerin işlerinizde kullanılabilmeye uygun hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Toz emme bağlantısına sahip modern ahşap ve metal kesme ürünleri sayesinde kesim sonrasında ortaya çıkan toz miktarı minimize edilir. Giriş gücünün yanı sıra devir daim hızına göre de ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek ahşap ve metal kesme makinesini bulabilirsiniz. Bıçak deliği ve diş kalınlığı gibi parametreleri baz alarak iş yaşamınızda yararlanabileceğiniz bir ürünü sipariş edebilirsiniz. Düşük ağırlıktaki makineleri kullanarak mobilize bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bu sayede servis hizmetlerinde ya da evlere giderek vereceğiniz hizmetlerde yanınızda götürebileceğiniz modern bir üründen faydalanabilirsiniz.

Güçü Motor Desteğiyle Ahşap ve Metalleri Kolayca Kesin

Ahşap ve metal kesme ürünlerinde kullanılan güçlü motorlar sayesinde kesme işlemleri için harcadığınız süreyi azaltabilirsiniz. Tezgâh tipi modelleri iş yerinizde kullanarak hem ahşap malzemelerde hem de metallerde etkili sonuçlar alabilirsiniz. Entegre edilmiş kayabilen kızağa sahip kesme makineleri kesim işlemlerini oldukça konforlu ve güvenli hale getirir. Açılı kesim yapabilmeye de imkân tanıyan makinelerden yararlanarak iş yaşamınızda kullanabileceğiniz bir ürün satın alabilirsiniz. Ayarlanabilir dayanağı kullanarak hassas kesimlerde ahşap ya da metalin boyunu ideal ölçülere getirebilirsiniz. Yanlarda ve arka kısımda yer alan masa uzantısından faydalanarak daha büyük boyutlara sahip ürünleri rahatça kesebilirsiniz. Çalışma ortamınızı daha kolay temizleyebilmeniz için elektrik süpürgesi bağlantısı yapabilmenize imkân sağlayan ahşap ve metal kesme makineleri ile hijyenik bir şekilde çalışabilirsiniz. Alüminyum malzemeden üretilen masalara sahip ürünleri sipariş ederek hem ahşap hem de metal ürünlerin yerleşimine olanak tanıyan kesme masasından faydalanabilirsiniz. Pürüzsüz yüzeye sahip alüminyum kesme masaları başarılı bir iş çıkarmanız için idealdir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ahşap Metal Kesme

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Ahşap / Metal Kesme
Ahşap / Metal Kesme
Gönye Kesme
Gönye Kesme
Tezgah Tipi Testere
Tezgah Tipi Testere
Metal Kesme
Metal Kesme
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1306 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003110