Dolap İçi Düzenleyiciler

Mutfak, banyo, yatak odası ve salon gibi odalarda bulunan eşyalara daha fazla yer açan ve eşyaların daha düzenli bir şekilde yerleştirilebilmesi için kullanılan dolap içi düzenleyiciler, hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunuyor. Dar alanlarda yüksek ergonomi vadeden düzenleyiciler; dolap, mutfak dolabı, raf, gardırop ve çekmece içine kolaylıkla monte edilebiliyor. Ahşap, metal, kauçuk veya plastik gibi materyallerden imal edilen ürünler, ekstra alan ihtiyacı olan kullanıcılara yardımcı oluyor. Mevcut yerleşim düzeni içindeki boş alanları işlevsel bir şekilde kullanabilmenize olanak tanıyan dolap içi düzenleyiciler, bağlantı aparatları vasıtasıyla kolayca hazır hale getirilebiliyor. Mobilya ergonomisine göre dizayn edilen ürünler, diğer eşyaların açılıp kapanmasını da engellemiyor.

Dolap İçi Düzenleyici Seçenekleri

Kullanıcıların beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri çok sayıda dolap içi düzenleyici seçenekleri yer alıyor. Mutfağınızı fonksiyonel ve estetik açıdan hoş bir mekana dönüştürmenize yardımcı olan mutfak dolap içi düzenleyici çeşitleri, ufak alanlarda dahi harikalar yaratıyor. İhtiyaç duyduğunuz ufak eşyaları derli toplu olarak yerleştirmek işinizi kolaylaştırıyor. Bu sayede, raf alanları da daha verimli bir şekilde organize edilebiliyor. Mutfak dolabı kapağına monte edilen çöp kutusu aparatları ve sürgülü gözler, kalabalık oluşturan mutfak gereçlerini kapalı ortamda muhafaza edebilmenize olanak tanıyor. Baharat rafları ve gözlü raflar, sık kullanılan baharatların ve diğer kuru yiyeceklerin bir arda saklanabilmesine yardımcı oluyor. Depolama ihtiyaçlarınızı karşılayan duvara monteli raflar, atlıkarınca tipi raflar, tezgah üstü çekmeceler ve dolap organizatörleri arasından seçim yapmak mümkün oluyor.

Yatak odasında kullanılan organizatör ekipmanları, giysilerinizin daha düzenli bir biçimde yerleştirilebilmesini sağlıyor. Pantolonluk, kravatlık ve kemerlik aksesuarları; menteşeli, raflı ya da kapaklı dolap içine kolaylıkla takılabiliyor. Pantolonların, kemerlerin ya da kravatların kırışmadan ve deforme olmadan muhafazasını kolaylaştıran ürünler, pratik çözümler sunuyor. Çekmece içine konulan fonksiyonel tutucu parçalar; saat, gözlük ve mücevher gibi eşyaların birbirine karışmadan ve estetik bir şekilde sıralanmasına yardımcı oluyor. Dolap içi şişelikler, farklı ebat ve ağırlıktaki şişe ve kavanozların ufak alanlara sığdırılmasını kolaylaştırıyor. Sabit zeminli yüzeylere bağlanan düşük profilli ve raylı raflar; tüp gibi ağır eşyaların zahmetsizce değiştirilebilmesini sağlıyor.

Dolap İçi Düzenleyici Fiyatları

Ahşap, çelik, demir, plastik ve alüminyum gibi materyaller kullanılarak üretilen dolap içi düzenleyiciler, tasarım anlamında da farklılık gösteriyor. Ufak çekmece gözlerini ve dolap içini çok daha fonksiyonel hale getiren ürünler, gündelik kullanım için sıklıkla tercih ediliyor. Mutfak dolaplarının işlevsel olmayan köşe alanları, döner raflar sayesinde hem kullanışlılık hem de görsellik açısından çok daha modern bir yapıya bürünüyor. Tekli merkez kolona bağlanan döner raflar, geleneksel çekmecelere kıyasla yaklaşık 4 kat daha fazla eşya depolayabilmenizi sağlıyor. Dolap kapağına bağlı olarak açılan döner raflar, iki ya da üç katlı olabiliyor. Bazı modellerde yer alan aydınlatma desteği de, eşyalara kolayca ulaşabilmenize yardımcı oluyor.

Genel anlamda dolap içi düzenleyici fiyatları; ürünün markası, modeli, ebatları, tasarımı, kullanım özellikleri, fonksiyonları ve malzeme kalitesi gibi hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Dolap içi organizatörlerin spesifik özellikleri ve malzeme çeşitliliği artıkça, fiyat üzerinde de belli seviyelerde artış görülebiliyor. Üretici firmalar tarafından özel olarak dizayn edilen koleksiyon ürünleri, yaşam alanlarına elegan bir görünüm kazandırıyor. Daha hafif forma sahip olan alüminyum içerikli ürünler, gardırop ve şifonyer gibi eşyalara ekstra yükleme imkanı tanıyor. Teleskopik formda imal edilen modeller ise, iç içe geçebilir olduklarından dolayı, hem montaj hem de kullanım esnasında oldukça pratik kullanım olanakları sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dolap İçi Düzenleyici

4188 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 39 / 4188 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?