İş Kıyafetleri ve Tulumları

Çalışma hayatında kullanılmak için özel olarak tasarlanan iş kıyafetleri ve işçi tulumları pek çok avantaj sağlar. Zorlu işlerin yol açtığı kirlerden vücudunuzu korumak ve bedeninizi dış etkilere karşı güvenlik altına almak için farklı meslekler için dizayn edilen giyim ürünleri, çalışma hayatının olmazsa olmazları arasındadır. Açık hava şartlarında çalışan kişiler için üretilen su geçirmez yağmurluklar performansınızı koruyarak işlerinizi yerine getirebilmenizi sağlar. Özel kaplamaları sayesinde suyu emmeyen ve kumaştan uzaklaştıran yağmurluklar sayesinde üzerinizde ekstra ağırlık oluşmaz. Kapüşon desteğine de sahip olan yağmurluklar aracılığıyla yoğun yağışlardan korunarak, olumsuz hava koşullarından etkilenmeden işlerinize devam edebilirsiniz. İş kıyafetleri ve işçi tulumları hem alternatif beden seçeneklerine hem de zengin renk çeşitliliğine sahip olduğu için ihtiyacınız olan ürünü bulmanız kolaylaşır.

Önlük ve Yeleklerle Kirlerden Korunun

Hem fiziksel olarak kirlerden korunmanızı sağlayan hem de işletmenizin çalışanlarının daha kurumsal bir görünüm kazanmasına olanak tanıyan iş kıyafetleri ve işçi tulumları arasındaki ürünlerle çok yönlü avantajlar elde edebilirsiniz. Bu tip ürünler içerisinde bulunan önlük ve yelek modelleri hem kapalı alanlarda çalışanlar için hem de açık alanlarda işlerini sürdürenler için alternatif opsiyonlar sunar. Düğmeli tasarımlarıyla zarif bir görünüm kazanan tek renkli önlükler öğretmenlerin ya da eczacıların kullanabileceği modeller arasında yer alır. Hava sıcaklığına bağlı olarak önlüğünüzün önünü açık veya kapalı tutabilirsiniz. Talimatlara uyup hem yıkayabileceğiniz hem de ütüleyebileceğiniz önlükler biçimli kesimleriyle estetik bir tasarıma sahiptir. Yelek çeşitlerini açık havada çalışırken soğuktan korunmak isteyen işçiler kullanabilir. Terlemeyi azaltan nefes alabilme özelliğinin yanı sıra rahat hissettiren yumuşak yüzey de işçilerin beğenisini kazanır. Yeleklerin kolsuz yapısı sayesinde kollarınızı ve ellerinizi rahatça kullanabilmenin avantajını yaşarsınız. Kafeterya, restoran gibi işletmelerde kullanılabilen önlükler, garson ve çalışanların hijyen kurallarına uygun bir giyim tarzına erişmesini sağlar.

Sağlam Tulumlarla Zorluklara Hazırlıklı Hale Gelin

İş kıyafetleri ve işçi tulumları içerisinde kendisine yer bulan ürün modelleri sağlam kumaşları sayesinde dayanıklılık açısından olduça iyidir. Hem soğuktan hem de yağmurdan koruyan tulum modelleri; tesisat, tamirat ve inşaat işlerinde çalışan kişilerin yararlanabileceği kalın kumaşlı yapılarıyla ortamdaki kirin vücudunuza ulaşmasını engeller. Bol tasarımıyla gövdenizi, kol ve bacaklarınızı özgürce hareket ettirebilmeniz için ideal olan bu tulumlar, günlük kıyafetlerinizin üzerine de kolaylıkla giyilebilir. Askılık sistemine sahip tulumların askılıklarını omuzlarınızdan geçirerek rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. İş kıyafetleri ve işçi tulumları içerisinde bulunan tek kullanımlık tulumlar ise hijyenik özellikleri ve pratik biçimde giyilip çıkarılabilmeleriyle maksimum konfor fırsatı sunar. Fermuarlı göğüs cebine sahip tulumların bu bölmesini alet edevat taşımak için değerlendirebilirsiniz. 

Geniş Ceplerle Kullanım Kolaylığı Yaratan İş Kıyafetleri

Birçok sektörde yararlanılabilecek iş kıyafetleri ve işçi tulumları çok sayıda cebe sahip tasarımlarıyla işlevsellik kazanır. Kanguru cepli modeller geniş ve derin ana cepleriyle büyük boyutlu eşyaları üzerinizde taşıyabilmenizi mümkün kılar. Ekstra yan ceplere ve arka ceplere sahip iş kıyafetleri ve işçi tulumları ile telefon, cüzdan, mendil, anahtarlık gibi gereçler için uygun alanlar kazanırsınız. Cırt cırtlı ceplerin yanı sıra fermuarlı cepleri de bulunan iş kıyafetleri sayesinde yanınızda bulunması gereken materyaller için yer açılır. Diz ve kalça bölümünde ekstra güçlendirilmiş tulumlar oturarak ya da dizini kırarak çalışan işçilerin güvenliği artıran ve vücudu ağrılardan koruyan bir giyim deneyimi yaşatır. Dayanıklı dikişlerle gövdeleri daha da sağlam hale getirilen iş kıyafetleri ve işçi tulumları arasından siz de uzun süre kullanabileceğiniz, kaliteli modelleri seçerek Hepsiburada.com ayrıcalıklarına erişebilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İş Kıyafetleri ve Fiyatları

3520 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 3520 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003349/60002019