Hava Kompresörü

Günlük hayatta ve pek çok alanda işleri kolaylaştıran ürünler amacına uygun olacak şekilde tasarlanır. Bu ürünlerin farklı özellikleri ve avantajları bulunur. Küçük veya büyük işletmelerde yüksek hava basıncına ihtiyaç duyulan alanlar olabilir. Bu durumlar için özel olarak tasarlanan ürünler mevcuttur. Atmosferde belli bir basınç altında bulunan havanın sıkıştırılarak depolanmasını sağlayan hava kompresörü modelleri çalışmak için enerjiye ihtiyaç duyar. Sıkıştırılan havanın tüp içinde depolanarak farklı sistemlerin ihtiyaç duyduğu hava basıncını elde etmeye yarayan işlevsel bir üründür. Ürünün elektrik enerjisiyle çalışan modellerinin yanı sıra şarjlı olanları da bulunur. Su ile temas halinde ki çalışma ortamlarında elektrikli ürünlerin kullanılması güvenlik açısından uygun değildir. Bu gibi durumlarda şarjlı ürünler tercih edilerek çalışma güvenliği sağlanır. Farklı sanayi kollarında yürütülen faaliyetlerin kolaylaştırılması ve pratikleşmesi için imkan tanıyan ürün çeşitleri arasından ihtiyacınız olan modeli tercih edebilirsiniz. İnsan gücünü en aza indirmek için tasarlanan özel ürünler oldukça zahmetsiz bir çalışma alanı oluşturur. Sağlığın korunması ve güvenliğin sağlanması açısından da önemli olan kompresörlerin farklı modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürünün kullanım alanları arasında yer alan lastik değişimi, havalı sökme takma tabancaları olarak adlandırılır. Bu alet basınçlı havanın kullanılmasıyla çalışır ve insanın uygulaması gereken güç miktarını en alt seviyeye indirerek kolaylık sağlar. En uygun hava kompresörü modeli kullanılarak sağlanan basınçlı hava sayesinde cihazlar çalışır. Böylece bijonların sökülmesi ve takılmasını hızlandırılarak zaman ve güç açısından tasarruf sağlanmış olunur. Bunun dışında büyük işletmelerde kullanılan pek çok alet yüksek miktarda elektrik enerjisine ihtiyaç duyar. Elektrik gücünün ve voltajının yetersiz kaldığı durumlarda bu sorunu ortadan kaldırarak işleri kolaylaştıran elektrikli hava kompresörü modellerini aktif bir şekilde çalışması desteklenir. Ürünün sağladığı basınçla elde edilen hava gücü uygun maliyetli bir çalışma sunar. Otomobil fabrikalarından boya fabrikalarına kadar çok farklı alanda hizmet veren bu ürünün beklentinizi karşılaması için ihtiyaçlarınızı belirlemeniz önemlidir. Farklı boyutlarda hava depolayan ürünler, kullanım alanına göre tercih edilebilir. Ürünün depolama tankına veya çalıştırılan sisteme gönderdiği hava miktarına debi denir. Çalıştırılacak olan işletmenin ihtiyaçları belirlendikten sonra uygun debi özelliğine sahip olan ürün çeşitleri ön plana çıkar. Bu sayede işletmeniz ve işgücünün kontrolü için rahat ettiren bir çalışma sistemi uygulayabilirsiniz.

Yaşamı Kolaylaştıran Hava Kompresörü Modelleri

Çalışma alanına göre amacına uygun kapasitede üretilen modelleri birbirinden avantajlı fırsatlar sunar. Gelişen teknolojinin yarar sağlayan etkilerini hissettiren ürünün modelleri kullanışlı ve pratik olmasıyla ön plana çıkar. Ürün kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağlayan özel yapısı sayesinde çok sayıda işletme tarafından tercih edilir. İnsan gücünün yüksek seviyede uygulanması gereken aletlere alternatif olarak daha az güç sarf edilerek kullanılan bir seçenektir. Ayrıca enerji tasarrufu yaparak mali anlamda destek sağlayan ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hava kompresörü nedir sorusuyla birlikte aynı zamanda ürünün modelleri de merak konusu haline gelir. Yüksek hava basıncını kolayca ve kısa sürede sağlayan bu ürünün özel olarak tasarlanan modellerinden bazıları şunlardır:

 • Araç hava kompresörü modelleri motorun ve aracın performans seviyesini yükselten eşsiz bir üründür. Motor çalışma sırasında belli bir basınç seviyesine ihtiyaç duyar. Bu basıncın dengelenmesini ve ayarlanmasını sağlayan ürün seçenekleri dışarıdan aldığı havayı uygun değerde bir basınç uygulayarak sıkıştırır. Bu sayede araç motorundan istenilen verim elde edilebilir.
 • Kullanılan aracın modeline, markasına ve türüne göre farklı tasarımlara sahip olan kompresör çeşitleri her anlamda memnun eder.
 • Araç lastiklerini şişirmek için tercih edilen bu ürün hava kaçırmayı önleyen özel bir sisteme sahiptir. Güçlü yapısı ve mükemmel tasarımı sayesinde içeriye verilen basınçlı havanın geri itilmesine engel olur. Böylece kısa sürede zahmetsiz bir şekilde istenilen sayıda lastiğin şişirilmesini sağlar.
 • Kullanışlı yapısı ve uygun boyutları sayesinde rahatlıkla taşınabilir şekilde üretilen mini hava kompresörü modelleri kullanıcıya uygun olacak şekilde dizayn edilir.
 • Sık sık taşıma ihtiyacı duyulan kullanım şekillerinde mükemmel bir fırsat sunan ve ergonomik tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplayan bu ürün çeşidini ihtiyacınız olan her alanda tercih edebilirsiniz.
 • Ürünün basınçlı havayı iterken faaliyet gösteren parçalarından biri olan piston gücü ürünün çalışma gücüyle paraleldir. Çift pistonlu hava kompresörü modelleri normal sistemlere göre iki kat fazla performans gösterir. Özellikle büyük işletmelerde kullanılan bu işlevsel ürün aranılan özelliklerin tamamını taşır.
 • Ürünün sağladığı gücü artırarak verimli bir çalışma elde etmeyi sağlayan bu ürünle üretim farkınızı ortaya koyabilirsiniz.
 • Bu ürünün kullanımı sırasında ihtiyaç duyulan farklı parçaları bir arada sunan hava kompresörü seti her model için üretilir.
 • İçinde spiral hortum, basınçlı hava tabancası, mazot tabancası, püskürtme aparatı, boya tabancası gibi çok sayıda parça bulunduran modeller amacına uygun olacak şekilde üretilir.
 • Bu parçaların kullanım alanına göre birleştirilerek sunulduğu setler arasından ihtiyacınız olan ürünü belirleyebilirsiniz.
 • Hava kompresörü 50 Lt hava depolama kapasitesine sahip büyük modelleriyle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılar. Boya, mazot, lastik şişirme, pres tezgahları ve daha pek çok kullanım alanı olan bu ürün dayanıklı malzemelerden üretilir.
 • Oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ürün seçenekleri birbirinden iyi olan üretici markaların izlerini taşır.
Hava Kompresörü Avantajları

Yoğun çalışma ortamlarında veya dış mekanlarda ihtiyaç duyulan ürün çeşitlerinden biri olan kompresörler, vazgeçilmez avantajlarla kullanıcının beğenisine sunulur. Güvenli bir kullanımın yanı sıra pratik olmasıyla da ürün seçenekleri günlük ihtiyacı gidermek için kullanılabilir. Ürünün 50 lt, 100 lt, 200 lt veya 300 lt hava depolama kapasitesine sahip olan ürün seçeneklerini kullanım amacına göre tercih edebilirsiniz. Güçlü motoru sayesinde vakum yapma özelliği bulunan hava kompresörü çeşitleri farklı amaçlar için kullanılır. Depolandıktan sonra sıkıştırılan havanın belli bir basınç altında tutulmasından dolayı bu hava farklı güçlerde püskürtülerek boşaltılır. Ürün tahliye işlemi için herhangi bir enerjiye veya itiş gücüne ihtiyaç duymaz. Ürün çok sayıda avantajlar sunar. Yüksek basınçlı yıkama modelleri kullanılarak yapılan temizlik işlemlerini basınçlı hava kullanarak uygular ve su kullanmaya gerek olmadan köşe, kenar gibi detayların tozlardan arındırılmasını sağlar. Ürünün sağladığı avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Basınçlı hava kullanılarak farklı aletlerle yapılan sıkma, sökme, taşıma, soğutma, kilitleme, eğme, kaldırma, karıştırma gibi çok sayıda işlemin kolayca tamamlanmasını sağlar.
 • Yeteri kadar gürültülü ortamlarda kullanılan sessiz hava kompresörü modelleri hem sağlık hem de rahat çalışma açısından oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda bu ürün çevreye verilen ses kirliliğinden doğan rahatsızlığında önüne geçer.
 • Süresiz çalıştırılabilir olması işletmelerde üretimin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlar.
 • Kaliteli ve oldukça dayanıklı olan bu ürünlerde ısınma, durma gibi farklı reaksiyonlar gözlenmez.
 • Dijital hava kompresörü ürünlerinde bulunan ekran sayesinde basınç değeri kolaylıkla ayarlanabilir ve kontrol edilebilir. Bu sayede kullanım avantajı sunan ürün rahatlıkla tercih edilebilir.
 • Ürün sahip olduğu dijital ekran sayesinde kullanıcılara basınç değeri, ne kadar hava depoladığı gibi çalışma bilgilerini görüntüleme şansını verir.
 • Farklı ortamlarda kullanabilmek adına üretilen taşınabilir hava kompresörü modelleri hafif yapısı ve kullanışlı özellikleriyle ön plana çıkar.
 • Ergonomik tasarımı ve büyük olmayan boyutları sayesinde rahatlıkla saklanabilir.
 • Enerji tasarrufu yaparak aynı zamanda düşük maliyetli bir kullanım imkanı sunar.
Hava Kompresörü Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kullanım amacına ve ihtiyaca göre farklı fırsatlar sunan ürün çeşitleri mevcuttur. Bu ürünleri tercih ederken göz önünde bulundurmanız gereken noktalar arasında enerji kullanımı, depolama kapasitesi, ürün boyutu ve ağırlığı yer alır. Bakımı kolay olan bu çeşitler arasından doğru tercih yapılarak uzun ömürlü kullanım sağlanır. Büyük bir işletme için kullanılacak olan ürünler, geniş depolama alanına ve motor gücüne sahip olmalıdır. Küçük işletmeler için daha az enerji harcayan ürün çeşitleri uygundur. Hava kompresörü tavsiye ederken zamandan tasarruf edenler özellikle işletmeler için oldukça avantajlıdır. Dakikada bir depolayabildiği hava miktarına göre farklı özellikler sunan ürünler bu konuda dikkat edilmesi gereken gruptadır. Küçük boyutlara sahip olan ve günlük işlerde kullanılmak için tasarlanan modellerde şarjlı ürünler tercih edilebilir. Kısa sürede şarj edilebilen bu ürünler uzun süre bitmeyen enerjisi sayesinde rahat bir kullanım imkanı tanır. Şarjlı hava kompresörü modelleri kolay kullanımı ve bakımı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Ürünler zaman içinde parça değişimine ihtiyaç duyabilir. Bu konuda basit parça değişim işlemleri pratik bir şekilde çözüme kavuşturulabilir. İşgücü ile yapılan çok sayıda işin makinelerle yapılarak kolaylaştırılmasını sağlar. Atmosferdeki havayı filtreleyerek içine alan ürün temiz havanın belirli bir basınç altında sıkıştırılmasını sağlar. Bu sayede havada bulunan farklı türden partiküllerin ve nemin ayrılması sağlanır.

Kullanım Amacına Uygun Hava Kompresörü Çeşitleri

Lastik şişirme, boya püskürtme, hava püskürtme ve daha pek çok alanda kullanıma imkan tanıyan bu ürün seçenekleri beklentinizi karşılar. Lastik hava kompresörü modelleri farklı boyutlarda üretilir ve günlük yaşantınızda kullanıma uygundur. Profesyonel kullanımlar için tasarlanan büyük boyutlarda ve geniş motor gücüne sahip olan çeşitleri mevcuttur. Ürün seçenekleri kullanım alanına göre farklı iş kollarında yağ veya boya püskürtme amacıyla kullanılır. Bu ürünler sanayinin farklı kollarında sıklıkla tercih edilir. Ürün tüpte depoladığı basınçlı havayı farklı malzemeleri püskürtmek için kullanır ve bunun için bir itme gücüne ihtiyaç duymaz. Havanın basınçla sıkıştırılması bu itme için yeterlidir. Sanayi kollarında kullanılan ürün çeşitlerinde markaların ürettiği ısınmaz modellerin tercih edilmesi kullanım rahatlığını artırır. Bu seçim uzun saatler süren çalışma durumlarında aletlerin ısınmadan çalışmaya devam etmesine olanak sağlar. Hava kompresörü markaları tarafından üretilen birbirinden kaliteli modellerin yer aldığı ürün seçenekleri sizlerin beğenisine sunulur. Ürünün kullanım alanlarından biri ise hava körüklerinde kullanılmasıdır. Bu sayede temizlik işlerine oldukça yararlı bir katkı sağlayan ürün seçenekleri büyük beğeni toplar. Ev, iş yeri, ofis gibi ortamlarda kullanılan hava körükleri için tercih edilen bu ürün havayı basınçla üflemesi sayesinde derinlemesine bir temizlik yapılmasına olanak tanır. Aynı zamanda emiş gücü oluşturan bu ürün sayesinde tozların bir filtrede toplanmasına imkan tanır. Bu ürün sayesinde bilgisayar kasası gibi elektronik cihazların temizliği sağlanabilir. Hassas bir temizlik imkanı sunan bu ürün çeşitleri ev ortamında da rahatlıkla kullanılabilir.

Araçlar İçin Hava Kompresörleri

Günlük yaşamda geniş bir kullanım alanı olan bu ürün seçenekleri farklı araç türleri için avantaj sağlar. Bu türler arasında otomobillerden traktörlere kadar pek çok araç çeşidi yer alır. Oto hava kompresörü tavsiye ederken kullanışlı ve hafif ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Bu ürünler kolaylıkla taşınabilir ve parça değişimi yapılabilir. Bakımı ve kullanımı oldukça kolay olan ürün çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemesi sayesinde ürünün farklı parçalarında zaman içinde aşınma, yıpranma gibi istenmeyen durumlar gözlenmez. Ürünün doğru uygulama sonrası rahatlıkla kullanılabildiğini tecrübe edebilirsiniz. Zahmetli ve yorucu olan pek çok işlemi iş yükünü azaltarak tamamlamaya yardımcı olan bu ürünler, araç lastiklerini şişirmek için kullanılır, İhtiyaç duyulan basınç miktarı ekrandan ayarladıktan sonra kısa bir süre içinde işleminiz tamamlanır. Yük taşıyan araçlarda sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alan modellerin basınç özellikleri aracın ihtiyacına göre değişir. Traktör hava kompresörü modelleri bu ürünlerden biridir. Traktör gibi farklı iş araçlarında basıncın düşmesine bağlı olarak yaşanacak sorunları ortadan kaldıran ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Sık gözlenen bu durumda işlerin devam etmesi için hızlı bir kullanıma sahip olan bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürün pratik kullanımı sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabileceği türdendir. Basınç seviyesi iyi olan lastikler sürücüler açısından memnun edici bir durumdur.

Herkesin Bütçesine Uygun Hava Kompresörü Fiyatları

Herkesin kullanımına uygun olan ve pek çok işletme için özel olarak tasarlanan ürün çeşitleri aynı zamanda fiyat konusunda da avantajlıdır. Hava kompresörü fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Bu fiyatların belirlenmesinde başlıca faktör üretici firmanın markasıdır. Bunun dışında ürünün basınç değeri, hava depolama kapasitesi, piston sayısı, ihtiyaç duyduğu enerji çeşidi gibi farklı durumlar fiyatlar belirlenirken göz önünde bulundurulur. Ürün kalitesi markanın etkisini hissettirecek şekilde üretilir. Yüksek basınçlı büyük yapıdaki ürünler performans ve işlevlerine göre fiyatlandırılır. Ürünün şarjlı veya elektrik enerjisi ile çalışan modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik olan çeşidi seçerek rahat bir kullanım fırsatı yakalayabilirsiniz. Günlük hayatta temizlik yaparken kullanma imkanı tanıyan pratik ürün modelleri herkesin rahatça kullanmasına uygundur. Hava kompresörü yorumları ve değerlendirmeleri bu konuda aklınızda bulunan soru işaretlerinin cevaplarını sizlere gösterir. Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek için kullanıcı değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Yaşamın farklı alanlarında işlerin kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayan bu ürünler, gelişen teknolojinin etkisiyle değişime ve yenilenmeye devam eder. Farklı basınç derecelerine sahip olan ürün çeşitleri aynı zamanda emme kuvveti oluşturur. Bu yönüyle de itme özelliği kadar işlevsel olan ürün beklentileri karşılar. İhtiyaçlarınıza ve beklentinize göre farklı alanlarda kullanım imkanı sunan bu ürün çeşitlerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilir, avantajlı fiyat fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

Hava Kompresörü Nasıl Kullanılır?

Ürünün kullanılması için doğru bağlantının yapılmış olması gerekir. Büyük makineler için bu işle yetkili ve sorumlu kişiler tarafından yapılan bağlantı sonucu kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendiniz de talimatlara uygun olarak bağlantısını kurduğunuz en ucuz hava kompresörü seçeneklerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hava Kompresörü Nerelerde Kullanılır?

Günlük hayatta ve endüstriyel anlamda geniş bir kullanıma sahip olan ürün farklı avantajlar sunar. Bu ürün basınçlı havanın itme veya emme kuvvetinden faydalanan tüm alanlarda kullanılabilir. Bunlar küçük veya büyük işletmeler olabildiği gibi araç lastiği üretimi, boya, tekstil fabrikaları gibi alanlar olabilir.

Hava Kompresörü Çalışma Prensibi Nedir?

Ürünün çalışma prensibi sahip olduğu silindir ve pistonların birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışmasından oluşur. Bu hareket pistonların hareketi sonucunda silindirde meydana gelen enerjinin havayı alması ve basınçla sıkıştırması olarak devam eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hava Kompresörü

1031 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Hava Kompresörü
Hava Kompresörü
Trifaze
Trifaze
Monofaze
Monofaze
Kuletaş
Mytol
Attlas
Proxtech
Badem10
Proter
Einhell
Cora
CATPOWER
GAP KOMPRESÖR
Tekno Trust
Bh
Germany Style
KLPRO
DHT
Go İthalat
Rebellisch
Mediterian
Cat Power
Rowermax
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Hava Hacmi (lt)
Toplam 44 / 1031 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?