Trifaze

Trifaze Fiyatları ve Modelleri

Havayı sıkıştırılmış olarak tank bölümlerinin içerisinde muhafaza eden ve basınçlı biçimde kullanma olanağı sunan hava kompresörlerinden lastik şişirmek, araç yıkamak, boya yapmak ve havalı makineleri çalıştırmak gibi amaçlar için yararlanılıyor. 380 volt gerilimle çalışan trifaze hava kompresörleri, bireysel amaçlı kullanımın yanı sıra atölye ve imalathanelerde gerçekleştirilen profesyonel uygulamalarda da yaygın şekilde tercih ediliyor. Trifaze hava kompresörleri, zengin bir ürün çeşitliliğiyle kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar, gerçekleştirecekleri uygulama türüne göre model seçimi yapma şansı yakalıyor.

Çok Amaçlı Kullanılabilen Trifaze Hava Kompresörleri

 • Trifaze hava kompresörleri sayesinde ürün imalatı, onarım, montaj ve yenileme amacıyla kullanılan havalı makine ve el aletlerinden kesintisiz şekilde ve yüksek verimlilikte yararlanmak mümkün hale geliyor.
 • Motorlu taşıtlar için özel olarak dizayn edilmiş mini boyutlu araç kompresörleri, lastik şişirme ve araç yıkama gibi ihtiyaçları karşılamaya yardımcı oluyor.
 • Şişirilerek kullanılan su yatağı, deniz simidi, şişme bot ve deniz topu gibi deniz ve havuç gereçlerinin kolay ve hızlı bir biçimde kullanıma hazır duruma gelmesini sağlamak için trifaze hava kompresörü modellerinden yararlanılabiliyor.
 • Hava kompresör setlerinde yer alan uzayan hortum, boya tabancası, hava tabancası, mazot tabancası ve basınç saatli lastik şişirme tabancası gibi parçalar doğrudan trifaze hava kompresörlerine bağlanarak kullanılabiliyor.
 • Çok yönlü yapıları nedeniyle kullanım alanları son derece geniş olan hava kompresörü çeşitlerinden basınçlı temizlik işlemlerinin etkili şekilde gerçekleştirilmesi için de faydalanılabiliyor.
 • Zengin ürün yelpazesi içerisinde ağırlık, ebat, piston sayısı, ses seviyesi ve dolum süresi bakımından birbirinde farklı model alternatifleri yer alıyor.

Basınç Ayar Özelliği ve Basınç Göstergesi

Basınç ayar özelliği bulunan trifaze hava kompresör modelleri sayesinde kullanıcılar, uygulama sırasında basınç değerini belirleme olanağı yakalıyor. Böylelikle uygulama tipi için ideal basınç sağlanıyor. Çeşitli problemlere neden olabilecek aşırı ya da yetersiz basınç kullanımının önüne geçiliyor. Kullanıcılara tank dolumu ve uygulama sırasında basınç değerini anlık biçimde görme fırsatı veren basınç göstergesi ise kontrollü bir kullanım gerçekleştirmeye yardım ediyor.

Yüksek Verimli, Güvenli ve Uzun Ömürlü Modeller

 • Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen hava kompresörü modellerinin basınçları 3.1 ile 12 bar, motor güçleri 0.68 ile 7.5 hp, hava hacim değerleri 9 ile 700 litre arasında değişkenlik gösteriyor.
 • Yüksek verimlilik ve ideal soğutma için kasnak sistemli olarak imal edilen hava kompresörü modelleri, uzun kullanım ömürleriyle dikkat çekiyor.
 • Trifaze hava kompresörlerinde yer alan hava tahliye sistemi sayesinde yüksek basınç kaynaklı risklere karşı maksimum düzeyde koruma ve güvenli bir kullanım sağlanıyor.
 • Tasarımlarında tekerlek ve tutma sapı gibi detaylara yer verilen ürünler, kullanıcılar tarafından kolay şekilde hareket ettirilip taşınabiliyor.
 • Marka ve teknik özellik gibi değişkenler nedeniyle trifaze fiyatları ve modelleri için belli bir standart bulunmuyor.

Trifaze hava kompresörü model seçimi yapılırken hangi kriterler göz önünde bulundurulmalıdır?

Trifaze hava kompresörleri arasından model seçimi yapacak kullanıcıların gerçekleştirecekleri uygulamalar için uygun teknik özelliklere sahip olan ürünlere yönelmeleri tavsiye ediliyor.

Trifaze hava kompresörü kullanırken dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Trifaze hava kompresörlerinin, trifaze elektrik hatlarına bağlanarak çalıştırılmasına ve yapılacak uygulama tipine göre hortum ve tabanca modeli seçimi yapılmasına dikkat etmek gerekiyor.

Araç tipi mini hava kompresörleri nasıl çalışır?

Araç tipi mini hava kompresörleri, trifaze hava kompresörlerinin aksine araç aküsünden sağlanacak 12 volt gerilimle çalışmaktadır. Bağlantıyı gerçekleştirmek için hava kompresörünün enerji giriş kablosunun, aracın çakmaklık girişine takılması yeterli oluyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Trifaze Fiyatları ve Modelleri

200 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 200 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003092/13003093