Karot Makinesi

Karot Makinası Fiyatları

Karot makinası fiyatları hemen her cebe uygundur. Öncelikle sizlere karot makinasından kabaca bahsedelim. Bu makina Almanlar tarafından icat edilmiştir. Özellikle sert betonları delmek amacıyla kullanılmaktadır. Sert betonları, kolonları ve aklınıza gelecek birçok sert zemini delme, içinden beton çıkarma gibi işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

Yüksek kaliteye sahip olan bu makinalar uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır. Garanti süresi diğer firma makinalarına nazaran daha uzundur. Zemini bölmeden ve kırmadan delebilme özelliğine sahiptir. Bir diğer unsur ise titreşim değil yalnızca güç veriyor. Bu şekilde içinden malzeme çıkarırken zeminde çatlama vb diğer olumsuz durumlar göze batmıyor. 

Karot Makinası Fiyatı

Karot makinası fiyatı her ne kadar kulağa ilk etapta yüksek geliyor olsa da bu denli yüksek performansa göre son derece uygundur. Aynı zamanda ithal ürünler olduğunu söylemek mümkündür. Bu durumda değişen döviz değerleri devreye girmektedir. 

Fiyatlarına nazaran performansı son derece yüksektir. Özellikle inşaat işiyle uğraşan kimseler için bu makina oldukça önem arz ediyor. Betonları delmek istenilen düzeye gelmesini sağlamak amacıyla birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Makinanın yanı sıra birçok farklı yan ekipmanı da mevcuttur. Eğer bu parçalarda kırılma, kopma veya bozulma gibi olumsuz durumlar yaşanırsa uygun fiyata temin edebilirsiniz. Ara parçaları da makinanın kendisi gibi garantili ürünlerdir. Bir tanesinde oluşan aksaklık yüzünden makinayı kullanamayabilirsiniz. Bu yüzden hemen temin etmeli tam performans almalısınız. 

Standart Sehpa Karot Makinası

Standart sehpa karot makinası açısal özellikleri sayesinde karot makinasını kullanırken size kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda delmek istediğiniz yapıyı da titizlikle sağa sola kayma olmadan delme imkanı sağlayacaktır. Özellikle hassas olan zeminlerde kolaylıkla delme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu sayede hatasız olarak işlem bitmiş olacak. 

Karot makinası kullanıyorsanız sehpasını da kullanmak durumundasınız. Makinayı sabit tutmaya ve ayarladığınız açıdan kesinlikle kayma olmamasına yarayacaktır. Bu makinayı kullanmak ustalık ve titizlik isteyen bir görevdir. Dolayısıyla eğitimi almış olmak ve profesyonel olarak kullanmak gerekir. Her usta bilir ki bu işi layıkıyla gerçekleştirmek için özenle çalışmak ve en iyi ekipmanları kullanmak gerekir. 

Benzinli Karot El Sondaj Makinası

Benzinli karot el sondaj makinası özellikle tıkanmış olan yerleri açmak adına en önemli alettir. Tüm sondaj işiyle uğraşanlar bilir ki; bu makina şarttır. Açmak istenilen giderden kolaylıkla makina kullanılabilir. Beton ya da mermer fark etmez kesinlikle çatlama ya da kırılma yapmaz. 

Yalnızca 12 kilo ağırlığındadır ve kolaylıkla taşınabilir. Bu makinayı daha rahat kullanmanız için sahip olmanız gereken ise ek parçalardır. Çünkü gideri açmak için metrelerce demir kullanılması gerekiyor. Benzinli karot makinasını alırken yanında ekipman olarak sizlere verilmektedir. Bu sayede yeniden alışveriş yapma durumunda kalmayacaksınız. 

Bu durumda el sondaj makinasını almanız halinde karot masasına ihtiyaç da kalmamış olacaktır. 

2 Vitesli Profesyonel Kuru Karot Makinası

2 vitesli profesyonel kuru karot makinası elmas uçlu şekildedir. Bu doğrultuda kolaylıkla delme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kesinlikle kırılma veya çatlama gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Tam anlamıyla fiyat/ performans ürünüdür. Son derece uygun fiyata siz de 2 vitesli profesyonel karot makinasına sahip olabilirsiniz. 

Kuru karot makinası elektrikle çalışmaktadır. Bu şekilde benzine gerek duymaksızın dilediğiniz zaman bu makinayı kullanabilirsiniz. Her zaman ve her koşulda rahatlıkla kullanıma uygundur. İnşaat vb tüm işlerle uğraşanlar için demirbaş niteliği görmektedir. Özellikle 2 vitese sahip olması dilediğiniz gibi güç uygulamaya yaramaktadır. Bu sayede delmek istediğiniz zemin kalınlığına göre ayarlama şansını yakalayabilirsiniz. 

Sabit Sehpa Karot Makinası

Sabit sehpa karot makinası genel olarak inşaat işlerinde kullanılıyor. Bu sayede delinmek istenen yerde işlem yapılırken titizlikle çalışma imkanı sağlanmaktadır. Kaydırma olmadan direkt aynı noktaya baskı uygulayarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunları yaparken dilediğiniz büyüklükte delik açabilir ve aynı zamanda içinden dilediğiniz büyüklükte parçalar da çıkarabilirsiniz. 

Sabit sehpa kırılırsa veya herhangi şekilde tahrip olursa yenisini hemen almalısınız. Sehpanın yanında da birçok farklı aksesuar sizlere verilmektedir. Aynı zamanda sehpalar yapısı gereği uzun yıllar kullanıma müsaittir. Bu şekilde de paranızın tam karşılığı olarak verim alabilirsiniz. Yapacağınız işlerin kusursuz olmasını istiyorsanız mutlaka siz de bir sehpaya sahip olmalısınız. 

Elektrikli El Sondaj Makinası

Elektrikli el sondaj makinası sondaj işi ile uğraşan ustaların en önemli aletidir. Çünkü tıkanan giderler belli kimyasallar ile açılmaz. Özellikle lavabo ve tuvalet giderlerinde durum tam olarak bu şekildedir. En dipte bulunan boruların açılması son derece zordur. İnce teller ve belli ağırlıklar bu konuda yetersiz kalmaktadır. 

Elektrikli el sondaj makinası ise direkt imdadınıza yetişiyor. Üstün gücü ile birlikte yüksek kuvvet uygulamaktadır. Ayrıca ucundaki teli en ücra noktaya kadar taşıyabilir. Aşağıda bulunan birikmiş kirleri ve çamurları temizleyerek direkt gideri açmaktadır. 

El sondaj makinasını kullanmak eğitim ve pratik isteyen bir iştir. Çünkü demirin gitmediği zamanlarda usta duruma müdahale ederek güç ve hız noktasını ayarlamak durumundadır. Alınan ürün çok uzun yıllar kullanmaya müsaittir. 2400 devir motorun gücünü ve uzunluğunu ayarlamak size kalmıştır. Hemen herkesin taşıyabileceği bir ağırlığa sahiptir ve kolaylıkla iş görür. Uzun kablosu sayesinde fazladan uzatma kablosu aramak durumda kalmazsınız. 

5.5 Hp Benzinli El Sondaj Makinası

5.5 hp benzinli el sondaj makinası açılması daha zor yerler ve giderler için kullanılmaktadır. Öncelikle hp birimi, beygir gücü anlamına gelir. Bu da demek oluyor ki; sondaj makinalarının içinde en fazla kuvvet uygulayan tür budur. Bu sayede en ücra noktada biriken kirleri ittirme şansınız vardır. Yani bu makinayı kullandığınız zaman herhangi şekilde sonuç alamama gibi bir ihtimal yoktur. 

Benzinli olması tüm ortamlarda kullanmanız açısından önemlidir. Çünkü elektrik gücüne sahip olamadığınız mekanlar da olacaktır. Dolayısıyla enerjisini benzinden alan bir makina sizlere çok daha yüksek biçimde kullanım kolaylığı sağlar. Taşınması ve kullanım alanı diğerlerine göre daha iyi boyuttadır. Fiyatı elektrikli karot makinasına nazaran bir tık daha fazla olduğu için tüketicilerin aklında soru işareti bulunduruyor. Ancak en fazla kullanışlı olan da tam olarak budur. 5.5 hp benzinli sondaj makinası 3 yıl garantiye sahiptir. 

Düz Sehpalı Karot 

Düz sehpalı karot özellikle inşaat işiyle uğraşan kişilerin önem verdiği, olmazsa olmaz dediği makinadır. Düz sehpa sayesinde kaydırma yapmadan işlem yapmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla sizler de en yüksek verimi bu şekilde almış olacaksınız. 

Sehpalar son derece yüksek dayanıklılığa sahiptir. Extrem bir ağırlık veya darbe olmadığı sürece memnun kalmama ihtimaliniz yoktur. Düz sehpalar çok daha muntazam ve nizami olacak şekilde işlerinizi halletmenizi sağlar. Bu nedenle karot makinası kullanan hemen herkesin elinde olması gereken bir yan üründür. 

Kuru El Tipi Karot Makinası

Kuru el tipi karot makinası sizlere kullanım ve ağırlık açısından kolaylık sağlayan bir üründür. Bu şekilde daha pratik bir kullanım ve işleyiş gerçekleştirmiş olacaksınız. Aynı zamanda elektrikle çalışmaktadır. Genelde çok daha küçük alanlar için kullanılır. 

Çeşitli uçları mevcuttur. Bu uçlar ile delmek istediğiniz alana baskı uygulayın ve bu sayede hemen işlemleri tamamlamış olun. 

Karot Sehpası

Karot sehpası makinaların ve bunu kullananların daha incelikli çalışmasına yardımcı olmaktadır. Öncelikle karot makinasını kullanan teknik elemanlar bu konuda deneyim kazanmışlardır. Çünkü karot makinaları büyüklüğüne ve sahip oldukları uçlara göre değişim göstermektedir. 

Sehpa ise makinanın daha sağlam ve dik durmasını sağlar. Bu sayede çalışmalarınızdan istediğiniz verimi kolaylıkla alabilirsiniz. Genel olarak baktığınız takdirde karot makinalarının en önemli özelliklerinden biri ise kırmadan delmeleridir. Delik açtıkları zemini asla hırpalamaz ve zarar vermez. Ancak bu makinaları kullanmak güç istemektedir. Çünkü uyguladıkları basınçlar son derece yüksektir. Kaydırmadan işlemi sona erdirmeniz gerekiyor. 

Açılı Sehpa Karot Makinası

Açılı sehpa karot makinası delmek istediğiniz noktayı daha nizami şekilde belirler. Çünkü sehpanın açılı olması son derece önemli bir unsurdur. Makinayı çok daha kolaylıkla kullanmanızı sağlayacaktır ve daha yararlı olacaktır. 

Ayrıca açıya bağlı olduğu için de aldığınız güç oldukça önem arz ediyor. Kullanım kolaylığı olarak son derece yüksek tasarıma sahiptir. Eğimli yapısı ile dilediğiniz şekilde kullanıma hazırdır. 

Hız Devir Ayarlı Karot Makinası

Hız devir ayarlı karot makinası en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Çünkü karot makinaları sahip oldukları yüksek motor darbesi ile beraber sizlere son derece yüksek bir güç sağlıyor. Kullanacağınız alan ve hacme göre değişiklik sağlıyor olması son derece önemli bir özelliktir. Genel olarak baktığımızda ise inşaat sektöründe en çok kullanılan makinalar bunlardır. 

Çünkü karot makinasının hız devirli olması size ayrıcalık sağlayacaktır ve bu şekilde daha yüksek performansa sahip olacaksınız. Makinenin kullanıldığı alanlar değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikte ise en önemli unsur derinlik ve alanın kalınlığıdır. Herhangi zemini delmek ile kolon delmek arasında büyük bir fark vardır. Hem uygulayacağınız güç açısından hem de makineyi kontrol etmek açısından efor sarf etmeniz gerekiyor. Bir de açılı karot sehpası aldığınız zaman çok daha titizlikle çalışabilme imkanı bulacaksınız. 

Sulu Karot Makinesi

Sulu karot makinesi özellik bakımından çok daha fonksiyonel özelliğe sahiptir. Bununla birlikte gücü maksimum seviyeye ulaşır. Sulu karot makinasını aldığınız zaman yanında ekstra civatalar da gönderilmektedir. Bu civatalar ile beraber siz de kullanmak istediğiniz zemine sabitleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kazık, Direk, Çit Çakma Makinası

Kazık, direk, çit çakma makinası oldukça işinizi kolaylaştıran bir alettir. Bildiğiniz üzere matkabın da gücünün yetmediği alanlar vardır. Bu gibi durumlarda direkt olarak karot makinaları devreye girer. Özellikle sert toprak ve beton gibi yerleri delerek çakma işlemini gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. 

Örneğin tarla sınırını belirlemek artık çok daha kolay olacaktır. İnsan gücüyle uzun saatlerce yapacağınız işlemleri bu makinalar sayesinde son derece kısa sürede bitirin. Ayrıca beton delinmesi gibi durumlarda yüksek bir kuvvet gerekir. Ancak bu kuvvet insan gücünü aşacak şekildedir. Elektrik direği dikmek gibi işlerde muhakkak büyük makinalara ihtiyaç vardır. İşte tam olarak bu gibi durumlarda yüksek güce sahip olan bu altler devreye girer ve kolayca dikim işlerini bitirir. 

Unutmamanız gereken bir durum vardır ki; bunları kullanmak için eğitim almış olmanız ve bir ustanın yanında sık sık pratik yapmanız gerekiyor. Hem iş kazalarını engellemek hem de daha kaliteli işler meydana getirmek adına bu durum son derece önemlidir. Bu şekilde karotçu adı verilen ustalık seviyesine gelebilir ve işinizi yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karot Makinesi Fiyatları

158 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 158 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?