Taşlama Fiyatları

Taşlama aletleri, başta metal malzemeler olmak üzere çeşitli malzemelerin yüzeylerine taşlama, aşındırma zımparalama, parlatma, pas temizleme, inceltme ve eskitme gibi uygulamalar gerçekleştirmek amacıyla kullanılıyor. Marka, model, güç ve disk çapı bakımından zengin bir çeşitlilikle kullanıcılara sunulan taşlama aletleri, çok yönlü kullanım için uygun olmalarıyla öne çıkıyor. Kullanışlı el aletlerinin bireysel ve profesyonel kullanıma yönelik çeşitli model seçenekleri bulunuyor. İnşaattan otomotiv sektörüne kadar son derece geniş bir kullanım alanı olan el aletinden birçok meslek grubu yaygın biçimde yararlanıyor.

Avuç, Büyük ve Kalıpçı Taşlama Aleti Modelleri

 • Taşlama aletleri, avuç taşlamalar, büyük taşlamalar ve kalıpçı taşlamalar olmak üzere üç farklı ürün grubu seçeneğiyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.
 • Gerek yüksek devir güçleri gerek disk çapı genişlikleri sayesinde büyük çaplı uygulama gerçekleştirme fırsatı yaratan büyük taşlama aleti modelleri, performansa ön planda tutan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.
 • Diğer taşlama aletlerine göre farklı bir uç tasarımına sahip olan kalıpçı taşlama aletleri, ulaşılması zor parçalar üzerinde taşlama ve finisaj uygulamaları yapmaya olanak sağlıyor.
 • Tek elle kullanım için dizayn edilen avuç içi taşlama aletlerinden, susuz gerçekleştirilen metal ve mermer gibi malzemelerin kesim, taşlama ve çapak alma uygulamaları sırasında yararlanılıyor.
 • Uzun ve aralıksız çalışacak şekilde tasarlanan taşlama aletleri, aşırı yüklenmeye karşı dayanıklı ve soğutmalı motorları sayesinde kullanıcıların tatmin edici sonuçlar almasını  sağlıyor.
 • Akülü modeller, aküleri şarj edildikten sonra kablosuz olarak kullanılabildikleri için kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlıyor ve elektrik hattı bulunmayan alanlarda taşlama uygulamaları gerçekleştirme şansı veriyor.

Kesim İşlemlerinde de Yararlanılabilen Fonksiyonel El Aleti

Taşlama aletleri, temel işlevleri olan zımpara ve aşındırmanın yanı sıra demir, ahşap, plastik, fayans ve taş kesme uygulamalarında da kullanılabiliyor. Kesim işlemleri, taşlama aletleri için özel olarak dizayn edilmiş kesici disk modelleri kullanılarak gerçekleştiriliyor. Uygun devir ayarında çalıştırılan taşlama aletleri, farklı sertlik seviyesine sahip malzemelerin başarılı biçimde kesilmesini sağlıyor. El aletinin çok yönlü yapısı, zımpara ve aşındırma işlemlerine ek olarak kesim işlemi de yapacak kullanıcıları, başka bir cihaz kullanma külfetinden kurtarıyor.

Güvenli ve Konforlu Kullanıma Yönelik Tasarım Detayları

 • Kullanım kolaylığı yaratan ergonomik tutma kolları sayesinde kullanıcılar taşlama aletlerini rahat ve sarsıntısız şekilde kullanma şansı elde ediyor.
 • Vidalı kelepçe mekanizması sayesinde kolay şekilde sökülüp takılabilen güvenlik siperi, taşlama aletleriyle yapılan uygulamalar sırasında kaza yaşama ihtimalini en düşük seviyeye indiriyor.
 • Taşlama aletlerinde yer alan mil kilidi mekanizması, aksesuar değişimlerinin pratik biçimde gerçekleştirilmesine ve güvenli bir kullanıma olanak sağlıyor.
 • Aşınmaya karşı korumalı olarak üretilen taşlama aleti motorları sayesinde ürünler uzun kullanım ömrüne kavuşuyor.
 • Model özelinde değişkenlik gösteren teknoloji, tasarım, teknik özellikler ve çalışma performansı nedeniyle taşlama fiyatları için belli bir standart söz konusu olmuyor.

Soru 1: Bireysel kullanıma yönelik taşlama aletleri ne amaçla kullanılabilir?

Cevap 1: Bireysel kullanıma yönelik taşlama aleti modelleri, evlerde ve atölyelerde yapılan onarım, yenileme ya da hobi amaçlı uygulamalarda kullanım için uygunluk arz ediyor.

Soru 2: Taşlama aletleri, elektrik kesintisi sonrası kaza riski meydana getirir mi?

Cevap 2: Taşlama aletleri çalışır durumdayken elektrik kesintisi yaşanırsa, elektrik geldiğinde açık durumda bulunan aletler, kullanıcı emniyeti gereği otomatik olarak yeniden çalışmaz ve kaza yaşanma ihtimalini ortadan kaldırır.

Soru 3: Taşlama aleti kullanırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

Cevap 3: Kullanıcı güvenliği için taşlama aletlerinin koruyucu gözlük, eldiven ve önlükle birlikte kullanılması tavsiye ediliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taşlama Fiyatları

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Taşlama
Taşlama
Avuç Taşlamalar
Avuç Taşlamalar
Büyük Taşlamalar
Büyük Taşlamalar
Kalıpçı Taşlamalar
Kalıpçı Taşlamalar
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1775 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003107