Sac ve Sünger Kesme

Sünger Kesme Makinesi

Sac ve sünger kesme makinesi kategorisinde yer alan ürün alternatiflerinden farklı sertlik seviyesindeki malzemelerin kesim ve delme işlemleri için faydalanılıyor. Sünger ve köpük gibi yumuşak malzemelerin düz, derin ve pürüzsüz şekilde kesilmesi amacıyla dizayn edilmiş sünger kesme makineleri, pratik yapıları nedeniyle başta mobilya imalatı olmak üzere birçok sektörde aktif olarak kullanılıyor. Çeşitli kalınlıktaki sac ve metal malzemelerin kesimi ve şekillendirmesi için yararlanılan sac kesme makineleri, metal işçiliğin söz konusu olduğu tüm sektörlerde tercih ediliyor.

Yumuşak Malzemelerin Hassas Kesim İşlemleri için İdeal

 • Sünger kesme makinesi modelleri, yumuşak malzemelerin hassas kesim işlemleri için ideal sonuçlar sağlıyor.
 • Kesim derinliği ve kesim hızı ayarlanabilen modeller sayesinde kullanıcılar, farklı boyuttaki malzemelere uygulama yapma şansı elde ediyor.
 • Düşük titreşimli kesim uygulamaları gerçekleştirme olanağı sunan sünger kesme makineleri, malzeme kaybına neden olabilen hatalı kesim ihtimalini tamamen ortadan kaldırıyor.
 • Gürültüsüz kullanım özelliği bulunan modeller, uzun süreli kesim uygulamalarının rahatsız edici geçmesine izin vermiyor.
 • Lastik ve köpük malzemelerle kaplı durumdaki at kılı gibi yumuşak ve kırılgan malzemelerin milimetrik kesim işlemleri için sünger kesme makinelerinden yararlanılıyor.
 • Parti malzemesi, hediyelik eşya ya da paketleme malzemesi olarak kullanılacak strafor ve sünger çeşitleri, sünger kesme makinelerinde kesilerek şekillendirilebiliyor.

Elle Metal Kesim Olanağı Sunan Sac Kesme Makasları

Sac kesme makasları, çeşitli marka ve model seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor. Sertleştirilmiş kesici ağızları ve ele rahat şekilde yerleşen ergonomik tasarımları sayesinde teneke ve sac levha gibi metal parçaları tamamen el gücüyle kesme olanağı sağlayan makaslar, sac kesme makinesi bulunmayan ortamlara çözüm getiriyor.

Bireysel ve Profesyonel Kullanıma Yönelik Sac Kesme Makineleri

 • Sac kesme makineleri içerisinde bireysel ve profesyonel kullanıma yönelik model seçenekleri yer alıyor.
 • Katlanabilir matrisi bulunan modeller sayesinde kenar ve köşe noktalar gibi erişilmesi zor alanlarda uygulama gerçekleştirmek mümkün hale geliyor.
 • Uygulama tipine göre sabit ya da hareketli şekilde kullanılabilen sac kesme makineleriyle düz ve kavisli kesimler yapılabiliyor.
 • Kablosuz kullanım fırsatı sunan akülü modellerle şebeke geriliminden faydalanmanın mümkün olmadığı ortamlarda sac ve metal malzeme kesimi gerçekleştirilebiliyor.
 • Uygun uç kullanımıyla sac kesme makineleri, paslanmaz çelik ve alaşımlı çelik gibi sert metallerden dekoratif amaçlı kullanılacak esnek metallere kadar farklı sertlikteki birçok malzemeyi kesme olanağı sunuyor.

Metal Yüzeylerde Geniş Delikler için Sac Delgi Çeşitleri

Genel olarak yüksek hız çeliğinden imal edilen ve ekstra dayanıklılık sağlaması için kalay malzemeyle kaplanan sac delgi çeşitlerinden metal yüzeyler üzerinde 4 ile 40 mm arasında değişen çaplarda delik açmak amacıyla faydalanılıyor. Çift yiv özellikli sac delgiler, kesim sırasında metal malzemede çatlama meydana gelmesine izin vermiyor. Uyumlu cihazlara uç olarak takılarak kullanılabilen sac delgiler, tek olarak temin edilebilecekleri gibi set şeklinde de alınabiliyor.

Sünger kesme makinesi kullanırken dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Sünger kesme makinesini doğru şekilde kullanmak ve makineden maksimum verim sağlamak için kullanım talimatlarına uygun biçimde hareket edilmesi önem taşıyor.

Sac kesme makinesi modelleri arasından seçim yaparken hangi kriterlere göre hareket edilmelidir?

Sac kesme makinesi alacak kullanıcıların, gerçekleştirecekleri uygulama tipine göre zengin marka ve model seçenekleri arasından ürün seçimi yapmaları tavsiye ediliyor.

Sac ve sünger kesme makinesi modelleri nasıl muhafaza edilmelidir?

Çalışma prensipleri farklı olmasına karşın sac ve sünger kesme makinesi modellerinin muhafaza şekilleri aynıdır. Kullanım sonrasında kesici uçları sökülmeli ve makineler, saklama kutularına yerleştirilmelidir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sünger Kesme Makinesi

41 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 41 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003148