Boya tabancası, püskürtme yöntemiyle boyanın yüzeye homojen bir şekilde yayılmasını ve boya yapılmasını kolaylaştıran bir ekipmandır. Otomotiv sektörü, ev yenileme işlemleri, tekne boyaması, oyuncak boyaması, ahşap bakımı, endüstriyel sektörü, tekstil sektörü gibi kullanım alanları olan tabanca, kusursuz şekilde boyamanın bitirilmesini sağlar. Çabuk uygulanabilir yapısı ile zamanın doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlayan tabanca, boya tasarrufu da yapmaktadır. Güzel sonuçlar ortaya çıkartan tabanca, temiz ve düzenli bir şekilde çalışmayı sağlaması ile dikkat çeker. Tabanca sayesinde ayrıntı isteyen ya da ulaşmakta zorlandığınız yerleri hızlı bir şekilde boyayabilirsiniz.

Boya Tabancası Özellikleri ve Çeşitleri

Boya tabancasının farklı renk ve boyutlarda birçok çeşide sahip geniş kullanım alanı mevcuttur. Kapsamlı özellikleri ile boya akması ve damlaması yapmayan tabanca, bedeninizi yormayarak işlerinizin tamamlanmasını sağlar. Her türlü pozisyonlarda çalışmaya uygun olan boya tabancalarına hızlıca ilave dolum yapılabilir. Çok yönlü kullanımı olan baya tabancasını kullanarak vernikleme, cilalama ve boyama işlemlerinin yapılması mümkündür. Kullanım alanlarına göre boya tabancalarını alttan depolu boya tabancaları, üstten boya tabancaları ve elektrikli boya tabancaları olmak üzere sınıflandırmak mümkündür. Tüm zorlu yüzeylerde pratik bir kullanım sunan tabanca, herkesin kolayca boya yapabilmesini sağlar. Duvar, ahşap ve metal boyaları, tabanca kullanarak üstün püskürtme gücüyle en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Alttan Depolu Boya Tabancaları

Endüstriyel uygulamalar, sanayi, tekstil ve ahşap gibi sektörlerde ağır boyaların kullanılması için uygun olan alttan depolu boya tabancaları basınç yardımıyla boyama işlemlerini gerçekleştirir.

Hortum aracılığıyla boyayı püskürterek her alanın aynı düzende ve aynı seviyede boyanması sağlanabilir.

Vernikleme işleminin rahatlıkla yapılmasını sağlayan boya tabancaları ile püskürtme seviyesi ayarlanabilir.

Uzun yıllar boyunca kullanılan boya tabancaları yenilenen teknolojileri ile yüksek performans göstermektedir.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve aşınmaya karşı geliştirilmiş gövdesi ile boya tabancası hızlıca boya transferi yapabilir.

Çok amaçlı işlevsel kullanım sağlayan alttan depolu boya tabancaları hızlıca temizlenir ve bakımı kolaydır.

Üstten Depolu Boya Tabancası

Tüm sektörlerde hassas boyaların kullanılması için uygun olan üstten depolu boya tabancaları rahat bir şekilde boyama yapmanızı sağlar.

Hava ayarı özelliği ile basınç seviyesi ayarlanabilir ve sağlam işçiliği sayesinde kusursuz boyama yapabilir.

Çevre dostu teknoloji ile üretilen boya tabancaları, kullanıcıyı memnun eden kalite ve sunduğu yüksek performans ile dikkatleri üzerine çeker.

Geniş bir püskürtme açısı sunan üstten depolu boya tabancaları, gözle görülebilir seviyede verimli malzeme kullanımını sağlar.

Etkin kullanım sunan üstten depolu boya tabancası, detaylı bir şekilde boya yapılmasına yardımcı olur ve parçalardan oluşan yapısı kolay temizlenmesini sağlar.

Gelişmiş hava kontrolüne sahip olması ile gösterdiği performanslarda süreklilik sağlanır.

Elektrikli Boya Tabancası

Bütün sektörlerde ergonomik tasarımlı yapısı ile rahat bir kullanım sunan elektrikli boya tabancaları her türlü boya çeşidinin uygulanmasını sağlayabilir.

Temizliğinin kolay yapılması ve aşındırma seviyesi düşük olan gövdesi ile uzun ömürlü kullanımı mümkündür.

Elektrikli boya tabancaları, boya sızdırmayan yapısı ve damla önleme sistemi sayesinde boya tasarrufu sağlar.

Yatay, dikey ve nokta formlu püskürtme boyama seçenekleri ile hem büyük yüzeylerde hem de küçük yüzeylerde boyama yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir boya akış hızı sayesinde aşırı püskürtme önlenerek temiz boya yapma imkanı sunar ve tek kat boya ile mükemmel sonuçlar elde edilir.

Elektrikli boya tabancası sahip olduğu esnek hortum ile ulaşılması zor yerlerde boya yapılmasını sağlar ve omuz askısı sayesinde boya aletini kolayca elinizde taşıma imkânınız bulunur.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Boya Tabancası Fiyatları

Boya Tabancası
Eletrikli Boya Tabancası
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 469 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003102