Dijital Ölçüm Cihazları

Dijital Ölçüm Cihazı

Dijital ölçüm cihazı kullanarak çeşitli nesnelerin ısı, basınç, pH, volt gibi değerler açısından ölçümlerini gerçekleştirebilirsiniz. Modern teknoloji ürünü dijital ölçüm cihazları ev yaşamınızda ve çalışma hayatınızda size yardımcı olur. Kolay anlaşılır arayüzleriyle beğeni toplayan ölçüm cihazları ile pratik bir şekilde ve kısa sürede çeşitli nesnelere dair ölçüm sonuçlarını elde edebilirsiniz. Arabanızın lastiklerinin basıncını ölçebilmeniz için geliştirilen ürünleri yolculuğa çıkmadan önce kullanmanız güvenliğinizi sağlar. Düşük ya da yüksek basınç durumunda otomobilinizin lastiklerinin basıncının uygun düzeye gelmesini sağlayabilirsiniz. Yakıt tüketimini azaltmak için lastiklerinizin uygun bir basınç düzeyinde olması gerekir. Arabaların yanı sıra kamyon, bisiklet, motosiklet gibi taşıtlarda yararlanabileceğiniz lastik basıncı ölçümü yapan cihazlar oldukça kullanışlıdır. Elektrik akımının gücünü ölçmek için dijital ölçüm cihazları arasındaki ampermetrelerden faydalanabilirsiniz. Dijital ekrana sahip olan ampermetre çeşitleri, ondalık değerlerle size akım seviyesini gösterir.

Ölçüm Yaparak Verileri Doğru Şekilde Elde Edin

Yiyecek ve içecek çeşitlerinde kullanabileceğiniz pH ölçer modelleri yardımıyla, tüketeceğiniz ürünlerin hangi pH değerlerinde olduğunu kolayca görebilirsiniz. Laboratuvar ortamında kullanabilmeniz için de uygun olan pH ölçerler, hassas bir şekilde ve kısa sürede ölçüm yapar. Arabanızda, evinizde ya da iş yerinizde değerlendirebileceğiniz ürünler arasındaki termometre modelleriyle sıcaklık ölçümü gerçekleştirebilirsiniz. Dijital ekranlı termometreler, ortam sıcaklığından anında haberdar olmanızı sağlar. İdeal sıcaklık seviyesini yaratmak için klimanızı ya da kombinizi farklı ısıtma değerleriyle çalıştırabilirsiniz. TDS ölçer modellerini kullanmanız su kalitesini detaylı bir şekilde ölçebilmenizi sağlar. Yüzeceğiniz suyun ya da yemeklerinizde kullanacağınız suyun kalitesini kısa bir sürede öğrenebilmek için TDS ölçer çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Işıklandırma özelliği sayesinde su kalitesini renklerle ifade eden TDS ölçer modelleri oldukça pratiktir.

Ergonomik Tasarıma Sahip Ölçüm Cihazları

Küçük boyutlara sahip olan ölçüm cihazlarını yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken bu cihazlar, avuç içerisine rahatça sığabilen yapılarıyla size konfor sağlar. Geniş LCD ekran desteğine sahip olan ölçüm cihazları sayıları net bir şekilde okuyabilmenize yardım eder. Ekspertiz hizmeti veren kurumların ve arabalarının teknik değerlerini öğrenmek isteyen kişilerin yararlanabileceği cihazlar bulunur. Bu cihazlar arasındaki boya kalınlık ölçümü ürünleri, arabaların kaç kat boyaya sahip olduğunu tespit edebilmeye yardımcı olur. Metal alanlarda bulunan ve metal olmayan kaplamaların kalınlığını ölçebilmek için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Hassas bir şekilde ölçüm yapan boya kalınlığı ölçme aletleri, arabanızda toplamda kaç kat boya bulunduğunu tespit edebilmenize yardımcı olur. Ağırlık ölçümü yapan pratik tartılar da dijital ölçüm cihazları arasındadır. Eşyalarınızın ağırlığını bu tartılarla kolayca tespit edip, ürünlerinizi uygun noktalara yerleştirebilirsiniz.

Soru 1: Arabalarda Kullanılabilecek Ölçüm Cihazları Nelerdir?

Cevap 1: Lastik basıncı ölçen ürünlerle arabanızın lastiklerinin hangi basınç seviyesinde olduğunu tespit edebilirsiniz. Boya kalınlığı ölçen ürünler, otomobilinizde kaç kat boya katmanı bulunduğunu tespit edebilmenizi sağlar. Termometre ve nem ölçme cihazları arabanızın kabinindeki fiziksel koşulları öğrenebilmenizi sağlar.

Soru 2: Dijital Ölçüm Cihazlarını Özellikleri Nelerdir?

Cevap 2: Pil enerjisiyle çalışan dijital ölçüm cihazları taşınabilir şekilde üretilmiştir. Ölçüm yapabilmenizi sağlayan hassas uçlara sahip olan ürünler çeşitli nesneleri inceleyebilmenize yardım eder. Dijital ekran özelliğine de sahip olan ölçüm cihazları, mod seçimi ve ölçüm sonuçları gibi verilere pratik bir şekilde erişebilmenize olanak tanır.

Soru 3: Nabızölçerler Nasıl Kullanılır?

Cevap 3: Parmağınızı başlığına yerleştirerek nabzınızı ölçebileceğiniz ürünler, sağlık değerlerinizi takip ederken size kolaylık sağlar. Boyunluk ipiyle de taşıyabileceğiniz nabız ölçer modelleri hassas bir şekilde ölçüm gerçekleştirir. İşaret parmağınızı nabızölçerin yuvasına yerleştirmeniz, ölçümün kısa sürede gerçekleşmesini ve sonucun ekranda belirmesini sağlar.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dijital Ölçüm Cihazı

2224 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 31 / 2224 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?