Xiaomi markası üretmiş olduğu Xiaomi telefonlar, Xiaomi kulaklık ve Xiaomi taşınabilir şarj cihazı modelleriyle ön plana çıkıyor. Markaya ait en popüler cihazlar;

Xiaomi Mi5

Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı

Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi Mi 4 4G

Xiaomi Redmi Pro

Olarak karşımıza çıkıyor. Marka bu popüler cihazların dışında çok daha fazla ürün çeşidini sunmayı da ihmal etmiyor. Çin merkezli bir üretici olan Xiaomi, telefon kategorisinin yanı sıra akıllı ev teknolojileri konusunda da sunmuş olduğu ürünlerle ön plana çıkıyor. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz akıllı ev teknolojileri, Xiaomi kalitesiyle birleşerek uygun fiyatlarla bizlere ulaşıyor. Xiaomi markasının akıllı telefon teknolojileri ile tanışması da 2011 yılında oluyor. Marka 2011 yılında sunmuş olduğu ilk mobil cihazıyla, akıllı telefon dünyasına adım attı. Sonrasında yüksek özellikli cihazları uygun fiyata sunmasıyla hızlıca yayılmayı başaran marka, kısa sürede herkes tarafından sevilen bir marka haline geldi. Xiaomi ilk duyulduğu zaman bir çok kişi tarafından küçük bir marka gibi algılanmaktadır. International Data Corporation verilerine göre Xiaomi, Ekim 2014 yılında Samsung ve Apple’ın ardından 3. Büyük akıllı telefon üreticisi olarak seçilmiştir. Ayrıca aldığı yatırımlar ile kalitesini arttıran marka, her geçen gün teknolojinin bir üst adımıı gün yüzüne çıkartıyor.

Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazları

Xiaomi markasının üretmiş olduğu taşınabilir şarj cihazları tasarım olarak bir çok kullanıcıdan tam puan almayı başarıyor. Ürünler ufak ve hafif oluşuyla ön plana çıkarken, gösterişli tasarımlarıyla da kalite hissini yaşatmayı ihmal etmiyor.

Xiaomi Kulaklıklar

Xiaomi markasının bir diğer ürün çeşidi olan Xiaomi Kulaklıklar, bir çok markanın üretmiş olduğu kulaklıklara oranla çok daha kaliteli bir tasarıma sahip oluyor. Bu kaliteli tasarımlar, Xiaomi kalitesi ve uygun fiyat politikasıyla birleştiği zaman ortaya vazgeçilmezi zor kulaklık seçenekleri çıkıyor. Marka Piston, Hybrid gibi çeşitli seriler altında kulaklık çeşitlerini sunarken, daha düşük bütçeli kullanıcılar için de Starter Edition serisini üretmeyi ihmal etmiyor. Eğer kulaklığa çok fazla para vermek istemiyorsanız Starter Edition serisi tercih ederek, uygun fiyatla yeni bir kulaklığa da sahip olabilirsiniz.

Xiaomi Akıllı Bileklikler

Markanın belki de en merak uyandıran ürünlerinden bir tanesi olan Mi Band serisi, sunmuş olduğu özellikler ve telefon ile senkron çalışmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Marka Mi Band serisi altında konumlandırdığı bilekliklerinde versiyonuna bağlı olarak adım takibi, uyku takibi, alarm gibi çeşitli özellikler sağlıyor. Xiaomi Mi Band’ın ilk serisinde ekran yer almıyorken, Mi Band 2 versiyonunda takvim ve saat gibi küçük detayları gözlemleyebileceğiniz küçük bir ekran yer alıyor. Ayrıca Xiaomi akıllı bilekliklerinizin renginden sıkılırsanız, çeşitli renklerde Mi Band kordonu alarak rengini değiştirebiliyorsunuz. Şarjının uzun süreli gitmesiyle de dikkat çekmeyi başaran ürün, akıllı bileklik almak isteyen bir çok kişinin ilk tercihi oluyor.

Xiaomi Telefonlar

Markanın belki de en popüler ürün çeşidi olan telefonlar, her versiyonunda sunmuş olduğu yeni üstün özellikleriyle rakiplerinin arasından ayrılıyor. Xiaomi markasına ait telefonlara göz attığınızda kaliteyi tam anlamıyla gözlemleyebileceksiniz. Her biri birbirinden çekici görünüme sahip Xiaomi telefonlar, olabildiğince ince ekran çerçevesiyle de avantaj sağlıyor. Tasarım ve özellikleri konusunda kullanıcılardan tam anlamıyla övgü almayı başaran cihazlar, kendine özgü arayüz tasarımlarıyla da diğer Android cihazlara göre farklılık yaşatıyor. Ayrıca Xiaomi markalı telefonların sık sık güncelleme aldığını, en son Android versiyonlarına en çabuk güncelleme alan cihazlardan olduğunu belirtmemizde fayda bulunuyor.

Markanın üretmiş olduğu cihazlar sizlere sunduğumuz bu başlıklar ile sınırlı kalmıyor. Xiaomi markası bu ürünlerin dışında araç şarj cihazı, bluetooth tartı, çevirici adaptör ve selfie çubuğu gibi çok çeşitli ürünler de sunuyor. Eğer Xiaomi markasına sahip ürünlerini seviyor, ya da Xiaomi markasıyla tanışmak istiyorsanız sayfamızda yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

Xiaomi sayfası altında tüm bu bahsettiğimiz ürün çeşitlerini görebileceksiniz. Ayrıca beğenizdiğiniz Xiaomi markalı ürünlere de, Hepsiburada.com güvencesiyle hızlı ve kolay olarak sahip olabilirsiniz.  Xiaomi markalı ürünlere göz attıktan sonra almaya karar vermeniz konusunda kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz. Xiaomi markalı ürünlerde yer alan yorum kısımlarında, kullanıcıların incelemekte olduğunuz ürün hakkında düşüncelerini, yorumlarını ve aldıktan sonra yaşadıklarını okuyabilirsiniz. Yorumlar kısmı sayesinde de yeni Xiaomi markalı ürününüzü seçim konusunda biraz daha net olabileceksiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Xiaomi

1.543 ürün var
    Diğer Kategoriler
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön