Özel Ürünler

Gündelik yaşam içerisinde bulunan pek çok farklı ihtiyaca yönelik üretilen özel ürünler bulunur. Alışveriş yapmak veya para transferi için kullanılan banka veya kredi kartları yerine kullanılacak özel para kartları bunlardan biridir. Kredi ve banka kartlarının işlevlerine sahip olmasıyla birlikte elektronik bir cüzdan olarak düşünülebilir. Gıda sektöründe kullanılabilecek kampanya kodları, temizlik ürünleri veya çocuk gelişiminde kullanılabilecek boyalar gibi özel pek çok ürün bulunur. Ulaşım ihtiyacınızı karşılayan arabalarınızın için de özel aparatlar ve bakım ürünleri de sizlerin hizmetine sunulur.

Kredi veya Banka Kartına Alternatif

Özellikle 18 yaş altındaki çocukların da kullanabileceği para kartları, banka kartı veya kredi kartı özelliklerini de bünyesinde barındırır. İnternet veya mekanlardan (mağaza, kafe, restoran, market vb.) alışveriş özellikleri sayesinde nakit para taşımak yerine kullanılabilir. İçine yüklediğiniz miktar kadar bakiyesi olur. Çocuklarınıza harçlıklarını bu kartlar üzerinden verebilir ve daha güvenli bir para taşıma yöntemi olarak tercih edebilirsiniz.

Yüksek limitlere sahip kartlarınızı yanınızda taşımak istemediğiniz zamanlarda da para kartları sizlere kolaylık sağlar. Olası bir dolandırıcılık ihtimaline karşı yüksek limitli kartlarınızı yanınızda bulundurmadığınız zamanlarda nakit para yerine yine kart kullanmak isteyebilirsiniz. Bu noktada para kartları yüklediğiniz bakiyeyi yanınızda taşıyabilmenizi sağlayan bir cüzdan olabildiği gibi banka veya kredi kartlarının sizlere sağladığı tüm ayrıcalıkları da bünyesinde barındırır. Ayrıca temassız ödeme özelliği bulunan çeşitleri de bulunan para kartlar, hijyenik bir kullanımı da beraberinde getirir.

Dolandırıcılığa Karşı Cebinizdeki Önlem

Banka ve kredi kartları üzerinden pek çok yöntemle dolandırıcılıklar yapılabiliyor. Bu dolandırıcılıklardan biri de elektronik yan kesiciliktir. Elektronik yan kesicilik, dolandırıcıların ürettikleri bir cihazla çantanıza veya cebinize yaklaşarak kartlarınızın içindeki bakiyenin alıkonulmasıyla gerçekleşir. Sinyal kesici kartlar sizleri bu tür tehlikelere karşı korur. Yalnızca kredi ve banka kartı değil ehliyet, pasaport veya otobüs kartı gibi temassız özelliğe sahip tüm kartlarınız koruma altına alınır. Sinyal kesici kartı önemli kartlarınız arasına yerleştirerek olası elektronik yan kesiciliğe karşı önleminizi almış olacağınız gibi yalnızca maddi kayıplar değil bilgi hırsızlığına karşı da koruma sağlayabilirsiniz.

Arabanızı Özelleştiren Ürünler

Özellikle uzun mesafe yolculuklarda veya fazla miktarda ürün taşımanız gereken zamanlarda arabanızın bagajı bazı zamanlarda yeterli olmayabilir. Bu noktada alternatif çözümler üretmek mümkün. Arabanızın üzerine yerleştirebileceğiniz tavan çıtaları ile ekstra yükler için yer açmış olursunuz. Sıkı bir sabitleme veya özel tavan bagajları ile arabanızın neredeyse orijinal bagajı kadar ekstra bir yük kapasitesine sahip olursunuz. Ayrıca dekoratif bir ürün olarak da değerlendirilebilir. Arabalarda önemli bir husus olan filtreler de çoğu zaman bakım veya değişim isteyebilir. Filtre bakım setleri bu ihtiyacınızı gidererek daha sağlıklı bir araba kullanımı sağlar.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Ürünler

Sevdiklerinizde geçirdiğiniz vakitlerde dinlediğiniz müzikleri keyifli bir deneyime çevirmek mümkün. Bluetooth hoparlörler bu noktada sahip oldukları uzun kullanım sürelerine eşlik eden yüksek ve temiz sesler ile gideceğiniz her ortama kaliteli bir müzik deneyimini getirir. Ayrıca sevdiklerinizle beraber yiyeceğiniz yemekler için de kampanyalı fırsat kodları bulunur. Bu kodlar sayesinde örneğin büyük boy bir pizzayı indirimli fiyatından satın alabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Ev içerisinde verimli ve sağlıklı saatler geçirmek için ise online pilates eğitimlerini tercih edebilirsiniz. Pilates yapmak için evinizden çıkmanıza gerek kalmadığı gibi canlı deneyim sayesinde kendinizi pilates salonunda hissedebilirsiniz. Ev içerisinde veya okullardaki pek çok etkinlikle çocuklarınızın da keyifle vakit geçirmesin sağlayacak ürünler de bulmak mümkün. Örneğin parmak boyalar çocuğunuzun ince motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olacağı gibi zararlı içerikler barındırmamasıyla da güvenli bir kullanım sağlar. Özellikle çocukların kıyafetlerinde karşılaşılan boya veya kir lekeleri gibi sorunlar için ise özel leke çıkarıcı etkili çamaşır deterjanlar bulunur. Bu deterjanlar ile kıyafetleriniz ilk günkü gibi temiz ve lekesiz olarak yıkanır.

Hayatınızı kolaylaştıran pek çok farklı ürün ile keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz. Keyifli alışveriş seçenekleri Hepsiburada.com ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor. Siz de ihtiyacınız olan özel ürünleri bir an önce sipariş edip, özel ayrıcalıkların tadına hemen varın!

Para kartların kullanım ücreti bulunur mu?

Pek çok para kartı sunan şirket sizden işlem ücreti almadığı gibi, alan şirketler çok cüzi miktarda kullanım ücreti talep eder.

Hepsiburada.com'dan satın aldığınız pizza direkt kapınıza mı gelecek?

Satın alacağınız ürün bir kampanya kodudur. Satın aldıktan sonra ilgili siteye gidip indirimli kampanya fiyatından yararlanabilirsiniz.

Sinyal kesici kartlar ne derece bir güvenlik vadeder?

Cüzdan içerisinde 3 cm alanda bulunan tüm kartları koruma altında tutar. Bir kartın ortalama 1,5 mm kalınlığa sahip olduğu düşünüldüğünde pek çok kartı aynı anda koruyabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Özel Ürünler

113 ürün listeleniyor
Özel Ürünler
Özel Ürünler
Özel Fırsatlar
Yardım
Yardım
Hepsiburada Koruma Paketi
Ön Ödemeli Kart
Ön Ödemeli Kart
Jetski
Jetski
Hizmetler
Spor Üyelikleri
Spor Üyelikleri
Hediye Kartı
Hediye Kartı
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 29 / 113 ürün
DSACategoryId/80320442