Lacoste

90'lı yılların başında Fransa'da temelleri atılan ve kısa sürede dünyanın en saygın markalarından biri haline gelen Lacoste, kararlı tasarım çizgisiyle hayranlık uyandırıyor. İlk kez 1993 yılında piyasaya sürülen polo yaka tişörtler, geçen onca yıla rağmen hâlâ ilk günkü kalıbıyla üretiliyor. Ürünlerinde ikonik timsah işlemesine mutlaka yer veren Lacoste, marka logosunu giysilerin görünür kısımlarında kullanan ilk marka olarak da biliniyor. Tasarımlara inovatif bir bakış açısıyla yaklaşan marka; kıyafetlerden ayakkabılara, aksesuarlardan parfümlere kadar birçok farklı ürün sunuyor.

Tarzınızı Lacoste Giysi Seçenekleriyle Yansıtın

Karizmatik ve kararlı bir tarz için konfordan ödün vermenize gerek olmadığını vurgulayan tasarımlar, kaliteli materyal yapılarıyla da hayranlık uyandırıyor. Günlük kullanıma uygun oluşları sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen Lacoste giysiler, hareket özgürlüğü tanıyarak kısıtlanmış hissetmenizin önüne geçiyor.

Pamuklu dokularıyla teninizi zarif bir biçimde saran giysiler, size yaz kış rahat bir kullanım sunuyor. Renkleri, tasarım detayları ve materyal yapıları itibariyle birbirinden ayrışan Lacoste kıyafetler arasında her zevke hitap edecek güçte ürünler yer alıyor.

Lacoste Aksesuarlarla Kombinlerinizi Kolayca Tamamlayın

Aralarında güneş gözlüğü, saat ve takıların bulunduğu aksesuarlar, Lacoste'un sevilen ürün gruplarından bir diğerini oluşturuyor. Gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için tasarlanan güneş gözlükleri, hafif yapılarıyla ve rahat kullanılabilir olmalarıyla öne çıkıyor. Herhangi bir göz rahatsızlığı nedeniyle özel camlar kullanmanız gerekiyorsa, Lacoste gözlüklerin camları rahatça değiştirilebiliyor.

Deri, hasır ve paraşüt ipi gibi farklı materyaller kullanılarak hazırlanabilen kayışlarıyla şık bir görünüm sunan Lacoste saatler, vaktinizi etkin kullanabilmeniz için size yardımcı olmayı amaçlıyor. Son derece hafif modelleri bulunan Lacoste saatler, metal kordonlu ve iri gövdeli seçenekler de içeriyor. Farklı kullanıcı taleplerine yanıt verecek güçteki saat çeşitliliği sayesinde Lacoste, farklı bütçelerden tüketicilere birçok alternatif sunuyor.

Teninize Çok Yakışacak Lacoste Kokularını Keşfedin

Lacoste parfümlerin özenle formüle edilen tepe, orta ve dip notaları ayrıcalıklı bir koku deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Parfümlerin üst notalarında yer alan greyfurt ve bergamot gibi ferah kokular, birkaç dakikalık kalıcılıklarının ardından yerlerini orta notalara bırakıyor. Orta notalarda ise ylang ylang, amber ve ıtır gibi daha aromatik kokular yer alıyor. Birkaç saatlik kalıcılığın ardından yavaş yavaş kaybolan orta notaların ardındansa etkisi gün boyu süren dip notalar belirmeye başlıyor. Son derece yoğun kokuların bir karışımı olan dip notalarda sedir ağacı ve meşe yosunu gibi güçlü kokular kullanılıyor.  

Edp ve edt çeşitleri bulunan parfümler, yoğunluk konusunda tercihi size bırakıyor. Lacoste edp ürünler, edt olanlara kıyasla daha yoğun ve aromatik bir koku sunuyor. Kalıcılık bakımından benzer etki gösteren edt ve edp ürünler, hayranlık uyandıran kokuları sayesinde sıklıkla hediye olarak da tercih ediliyor. 

Soru 1: Parfümlerin kalıcılığını artırmak için ne yapmalıyım?

Cevap 1: Parfümleri doğru şekilde kullanmak kalıcılığı artırdığı gibi kokuların da daha hissedilir olmasını sağlıyor. Doğru uygulama yöntemi olarak parfümlerin temiz tene ve giysilere sıkılması öneriliyor. 

Soru 2: Tişörtlerin yıkarken çekmemesi için nelere dikkat etmeliyim?

Cevap 2: Her ürünün temizlik ve bakım detayları farklılık gösteriyor. Ürünlerin yıkama esnasında daralmaması ve kısalmaması için uygun sıcaklıkta yıkanmaları gerekiyor. Ürünler için uygun yıkama talimatlarını giysi etiketleri üzerinde bulabilirsiniz. 

Soru 3: Saatlerin su geçirmeme özellikleri standart mı?

Cevap 3: Su geçirmeyen saatlerin birçoğu 50 metreye kadar özelliklerini koruyor. Ancak bazı ürünlerde bu durum farklılık gösterebiliyor. Bir ürünün su geçirmezliği hakkındaki ayrıntılı bilgi ilgili ürün sayfasında yer alıyor. 


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Lacoste

623 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Alarm
  7. Çalışma Tipi
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön