Mavi Ürünleri

Mavi İndirim

Modaya yön veren yenilikçi tasarımlarını, göz alıcı bir işçilik ile buluşturan Mavi, birbirinden farklı modellere sahip ürünleri beğeninize sunuyor. Jean denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında olan Mavi, 1991 yılından itibaren vücuda mükemmel uyan jeanleri, sade ve şık t-shirtleri ve yenilikçi aksesuarları ile yoluna hız kesmeden devam ediyor. İhtiyacınıza en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlayan markanın; aksesuarlardan gömleklere, t-shirtlerden bluzlara, pantolonlardan eteklere kadar olan geniş ürün yelpazesini rahatlıkla inceleyebilir, tarzınıza en uygun ürünleri bir araya getirebilirsiniz.

Şıklığı ve enerjiyi bir arada kullandığı tasarımları ile ön plana çıkan Mavi jeans modelleri, giyim tarzlarına göre hazırlanmış farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Vücudun farklı bölümlerinde yaptığı kesim detayları ile hem kombininizi hem de duruşunuzu kusursuzlaştırmayı amaçlayan Mavi Jean modelleri, tarzınızı en doğru şekilde yansıtmanızı amaçlıyor. Normal kesim modellerden hoşlananlar için üretilmiş, bele tam oturan ve geniş kesimli modeller, içerisinde rahatlıkla hareket edebileceğiniz tarz bir görünümü amaçlıyor. Gerek tarzınıza gerekse kombininizin diğer parçalarına rahatlıkla uyum sağlayacak dar kesimli modeller ise, daha zayıf ve zarif bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Vücut hatlarınızı ortaya çıkarmanızı ve kendinize olan özgüveninizi arttırmanızı sağlayacak skinny modeller, koleksiyonlarınızın vazgeçilmez tamamlayıcıları olmaya hazırlanıyor. Gerek taşlamaları gerekse kesimleri ile farklılık gösteren Mavi modelleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, kombinlerinize hareket katabilirsiniz.

Özellikle mevsim geçişlerinde ya da soğuk havalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Mavi ceket ya da yelek modelleri, tasarımlarındaki hareketli geçişler sayesinde dinamik bir hava yaratmanıza yardımcı oluyor. Markanın deneyimini ve ünlü stilistlerin yaratıcılığını arkasına alan ceket ve yelek modelleri, tüm giyim tarzlarına hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Eşsiz dikişleri ve benzersiz detayları ile fonksiyonelliği etkin bir moda anlayışı ile bir araya getiren Mavi ceket modelleri, kadın ya da erkek koleksiyonları ile göz dolduruyor.

Kot pantolonların vazgeçilmezi ve klasik bir görünümün tamamlayıcısı gömlekleri de rahatlıkla inceleyebileceğiniz Mavi gömlekleri, deneyimi ve kaliteyi bir araya getiriyor. Marka ile özdeşleşmiş jeanleri, gömleklerinde de ustaca kullanan Mavi, Jean gömlekleri ile de modanın nabzını tutmaya devam ediyor. Klasiklerden vazgeçmeyenlere hitap eden mavi jean gömlek çeşitleri, farklı tasarımlar ve taşlama şekilleri ile beğeninize sunuluyor. Gelenekselleşmiş Mavi çizgilerini, mavinin farklı tonlarında sunan modeller, aynı zamanda göz alıcı bir görünümü de garanti altına alıyor. Zamansız çizgilerin, vücuda tam oturan tasarımlar ile buluştuğu modeller sayesinde, kombinlerinize yeni bir dokunuş yapabilir, tarzınızı girdiğiniz her ortamda yansıtabilirsiniz.

Kot pantolonun rahatlığını, gömleğin şıklığı ile bir araya getiren Mavi gömlek modelleri, renklerin ustaca kullanıldığı farklı tasarımları ile de dikkat çekiyor. Gerek klasik giyim gerekse günlük giyim ile rahatlıkla bir arada kullanılabilen ve farklı ortamlarda değerlendirilebilen desenli Mavi gömlek modelleri, her şart altında etkileyici bir görünümü garanti altına alıyor.

Gömleklerini ve kot pantolonlarını, rahatlığın ve özgürlüğün vazgeçilmez giyim tercihlerinden olan t-shirtler ile bir araya getiren Mavi, klasikleşmiş çizgilerini, yenilikçi tasarımlar ile sunuyor. Gerek t-shirt modellerinde gerekse basic modellerinde öne çarpan etkin geçişleri ve tasarım detaylarını detaylı olarak inceleyebilir, tercihinize ya da kombininize göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Giyiminizi baştan sonra yenilemeyi, daha enerjik ve dinamik bir hava katmayı ve her ortamda tarzınızı ortaya koymanızı kolaylaştırmayı amaçlayan Mavi, aksesuarları ile de görünümünüzü tamamlamayı amaçlıyor. Çantalardan bilekliklere, gözlüklerden pantolon zincirlerine, iç giyim ürünlerinden bere ve atkı modellerine kadar geniş bir ürün yelpazesini, bir arada sunan Mavi modelleri, dünyaya yön veren moda anlayışını, aksesuarları ile de tamamlıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Mavi

3.274 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Başa dön