Sweatshirt

Giyimine özen gösteren erkeklerin serin ve soğuk havalarda tarzlarını ortaya koyabildikleri giyim ürünleri arasında yer alan erkek sweatshirt modelleri, her beğeniye hitap edebilecek geniş bir ürün gamına sahiptir. Çok sayıda marka tarafından hemen her beklentiye yanıt verecek şekilde tasarlanan ve üretilen modeller, gerek günlük hayatta gerekse serbest kıyafet giyme imkanı sunan iş yerlerinde rahatlıkla değerlendirilebilir.

Genellikle; tamamı pamuk veya pamuk polyester, pamuk kaşmir, polyester elastan karışımı kumaşlar aracılığıyla imal edilen erkek sweatshirt modelleri şıklığınızın tamamlayıcısıdır. Serin ve soğuk havalardan koruyabilecek şekilde dizayn edilen ve uzun süreli kullanımlarda tüylenme yapmayacak şekilde üretilen modeller, birçok beden boyutuna uygunluklarıyla beğeni kazanır. Kullanım alanı ve kişinin beğenisine göre farklılık gösteren yakalara sahip olan erkek sweatshirt modelleri; kapüşonlu, önden fermuarlı, bisiklet yaka, geniş yaka, balıkçı yaka, “V” yaka, Polo ya da patlı yaka şeklinde sıralanabilir. Bulunduğunuz ortamda fark edilebilmenizi sağlayan şık görsellerle zenginleştirilen ve üzerlerinde ünlü kişilerin, müzik gruplarının ya da bilgisayar oyunu karakterlerinin görsellerini barındıran ürünlerin yanı sıra, düz renklerin sadeliğini doyasıya yaşamak isteyenlere de hitap eden erkek sweatshirt modelleri, tercih edeceğiniz markanın sunduğu modele göre geniş kesim ya da dar (Slim Fit) kesim olabilir. Özellikle fit vücuda sahip erkeklerin yöneldikleri dar kesim modeller, belirgin kasların ortaya çıkmasına katkıda bulunurken, yapıları itibariyle herhangi bir şekilde rahatsızlık vermeyerek kullanım esnasında esneyebilirler. Bol kesim modeller ise sahip olduğu erkek sweatshirt modelinin içine t-shirt veya benzeri giysileri giymek isteyenler ve görece rahat giyinmek arzusunda olan erkekler için idealdir. Bunun yanı sıra vücut geliştirme gibi ağır sporlarla ilgilenerek vücutlarını normal ölçülerin dışına çıkaran erkekler için üretilen özel formdaki erkek sweatshirt modelleri de bulunur. Hem soğuk havalarda antrenman sırasında hem de dış mekanda bulunulduğu zamanlarda değerlendirilebilecek ürünler, son derece cezbedici görsellerle yüksek albeniye sahiptir.

Edinmeyi düşündüğünüz erkek sweatshirt fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, üretim sırasında kullanılan malzeme, sahip olduğu fermuar veya cep gibi detayları, üzerlerinde bulunan görsellerin lisanslı olup olmaması gibi pek çok değişkene göre farklılık arz eder. Bu bağlamda seçeceğiniz ürünleri hangi ortamlarda kullanacağınızı belirlemeniz, en doğru ürünü edinmeniz açısından yararlı olabilir. Örneğin şık davetlerde ya da kokteyllerde, stil sahibi bir erkek olduğunuzu göstermek arzusundaysanız, çeşitli markaların sunduğu görsel açıdan tatmin edici ürünleri tercih edebilir, farkınızı bu şekilde ortaya koyabilirsiniz. Hedefiniz, sonbahar ve kış aylarında soğuktan asgari düzeyde etkilenmenize yardım edecek ürünler edinmekse, pamuklu ve boynu saran yaka yapılarına sahip ürünler sizin için ideal olabilir. İlkbaharın ilk günlerinde ya da mevsim geçişlerinde tedbir amaçlı uzun kollu ve sizi muhtemel serin havadan koruyacak erkek sweatshirt modelleri almaksa, polyester, elastan ve pamuk karışımlı görece ince dokulu ürünlere yönelebilir, ilgili ürünlerin sunduğu kapüşon ve fermuar gibi detaylardan da yararlanabilirsiniz. Amacınız, kış aylarında da uğraştığınız spor dalını hem spor salonunda hem de dış mekanda sürdürmek ve rahat hareket etmenize olanak verecek ürünleri edinmekse, geniş kesim olan ve daha çok kas hacmi geniş erkekler için tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca Hepsiburada adresinde erkek gömlek, erkek eşofman gibi ürün çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Sahip olduğunuz erkek sweatshirt modellerini, üzerlerinde bulunan kullanım talimatlarına göre yıkamanız ve kurulamanız, edindiğiniz ürünü uzun süre aynı renk tonlarında ve yapıda kullanmanız noktasında önemli rol oynar. Ayrıca sweatshirt modellerini, açık renkli olsalar bile çamaşır suyu ve ağartıcı gibi kimyasallarla temas ettirmemeniz, gerek bu ürünlerin kumaş ömrü gerekse üzerlerindeki baskıların ortadan kalkmaması açısından yerinde olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Sweatshirt Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı