Giyim

"

Erkek Giyim 

Erkek giyim, yaşam tarzı, girilen ortamlar ve giyim anlayışı gibi unsurlara bağlı olarak geniş bir kategoride incelenebilir. Giyim söz konusu olduğunda, kadınlar kadar erkekler de bir hayli özenli davranır. Şıklık ve estetiğe önem veren erkekler, girecekleri her ortamda özenli görünmek isterler. Erkek giyim ürünleri ise klasik, spor, modern, vintage, bohem ve benzeri tarzlara hitap etmektedir. Şık görünmek ve giyinmek için fark yaratacağınız giyim tarzlarını benimseyebilirsiniz. Bu anlamda, destek alabileceğiniz birçok giyim ürünü vardır. Günlük hayatta, modern ve sportif görünmek adına, tercih edebileceğiniz sweatshirtler ya da slim fit tişörtler oldukça doğru seçimler olacaktır. Aynı zamanda, klasik özellikteki giyim ürünleri sayesinde, ciddi ortamlarda boy gösterebilmeniz de mümkündür. Erkek giyim ürünleri arasında; pantolon, ceket, gömlek, tişört, sweatshirt ve benzeri seçenekleri görebilirsiniz. 

Erkek kullanıcılar için farklı markalar tarafından üretilen birçok giyim ürünü bulunmaktadır. Kategoriler arasında ise alt, üst, takım gibi seçenekler vardır. Erkek giyimine heyecan katan aksesuarlar da seçenekler arasındadır. Ürünlerin, kumaş yapısı, markası, modeli, ürün türü, çeşidi, bedeni, renk aralığı ve tasarım yapısı ise kategoriler oluşmasına neden olur. Erkek giyim markaları, bireylerin ihtiyaçlarını gözeterek üretimlerini gerçekleştirir. Genel olarak, her tarza hitap edecek şekilde üretilen kıyafetler seçenekler arasındadır. Ürün çeşitliliği farklı hususlara bağlı olarak artış gösterir. Erkek giyim ürünü modelleri, iç ve dış giyim olarak da seçeneklere ayrılır. 

Erkek Giyim Ürünü Seçenekleri

Erkek giyim kombin olarak tercih edebileceğiniz ürün gruplarının yanı sıra, tekli olarak satışa sunulan alt ve üst giyim ürünleri de bulunmaktadır. Tişört, sweatshirt, gömlek, polar, ceket, takım elbise gibi farklı mekanlarda kullanabileceğiniz giyim ürünlerini seçenekler arasında bulabilirsiniz. Alt ve üst giyim ürünleri, farklı stillere yön verir. Örnek verilecek olursa; pantolon tasarıları, kanvas, kumaş, Jean, kadife, keten gibi özelliklerde üretilebilmektedir. Günümüzde, genç, orta yaş ve olgun erkeklerin kullanabileceği tarzda birçok Jean pantolon üretimi yapılmaktadır. Erkek Jean pantolonlar, her yaşta erkeğin kullanabileceği tarzdaki ürünlerdir. Seçenekler arasında açık ve koyu renkli Jean pantolon tasarımları da yer alır. Bunun yanı sıra, marjinal tarza sahip olan erkekler için yırtık, dar paça, düz paça Jean pantolonlar imal edilmiştir. Aynı zamanda, kot pantolon modelleri de en rahat edebileceğiniz alt giyim ürünlerinden bir tanesidir. 

Erkeklerin içinde en rahat etmiş olduğu tişörtler arasında ise; V yaka, polo yaka, baskılı, desenli, bisiklet yaka, çizgili, düz yaka gibi alternatifler vardır. Bu sıralanan modeller ise en popüler tişört tasarımlarına örnek olarak verilebilir. Genç erkek giyim tarzları da bu üst giyim ürünleriyle anlam kazanır. Erkekler gardıroplarında yer verdiği düz tişörtleri, farklı yerlerde kullanabilmektedir. Düz tişörtler, spor ya da klasik kombinlere eşlik edebilecek ürünlerdir. Sabit renkteki tişörtlerin beyaz, gri, siyah gibi renk alternatifleri vardır. Aynı zamanda, hırka ya da gömlek içine de kullanabileceğiniz tişörtlerin sabit renkli ürünler olabileceğini söyleyebiliriz. Tercih edeceğiniz bir diğer ürün ise gömleklerdir. Gömlek modelleri, spor, modern, bohem, vintage, klasik olan tarzlara uygun olarak imal edilebilmektedir. Kumaş pantolon ya da jeanlerle ise rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Aynı zamanda, yazın şortlarla da kullanabileceğiniz tasarımlara sahiptirler. 

Erkek Giyim Gömlek Modelleri

Klasik erkek giyim ürünlerinden bir tanesi de gömleklerdir. Gömlekler, en fazla klasik giyimde tercih edilen üst giyim ürünlerinden bir tanesidir. Ancak spor tarza yön veren gömlek modelleri de vardır. Gömlek modelleri, renk, materyal, kalıp, model, kol boyu, genişlik gibi özelliklere bağlı olarak seçeneklere ayrılır. Gömlekler, farklı yaş aralıklarına hitap edecek kumaşlardan da üretilir. Aynı zamanda, farklı alt giyim ürünleriyle de rahatlıkla kombinlenebilen giysilerdir. Gömlekler, kareli, düz, çizgili, klasik düz, ekoseli, oduncu, baskılı, çiçekli, puantiyeli, kırçıllı ve benzeri seçeneklere ayrılan üst giyim ürünleridir. Her kullanıcıya hitap eden gömlek modelleri tasarımı yapılmıştır. Normal, dar, büyük beden kalıplara sahip olan gömlekler, farklı stillerin yansıtılmasına olanak sağlar. 

Kalıp alternatifleri arasından ihtiyacınıza uygun olan gömlek modelini tercih edebilirsiniz. Geniş bir renk skalasına sahip olan erkek gömlekleri, farklı tonlardaki alt giyim ürünleriyle kombinlenebilecek çeşitliliktedir. Özellikle, genç erkek giyim kategorisinde yer alan gömlekler, şık materyaller işlenerek üretilebilmektedir. Beyaz, siyah, lacivert, gri gibi koyu tonlu gömlekler, genellikle iş ve ciddi ortamlarda kullanılabilen modellerdir. Ancak günlük kullanım için tasarlanan materyallere sahip gömlekler de vardır. Gündelik olarak, pamuklu, keten, kumaş, akrilik, likra, polyester ve denim malzemeler kullanılarak üretilen gömlekler arasından seçim yapabilirsiniz. Yaz aylarında ise kolu kısa olan gömlekleri tercih ederek, rahatça hareket edebilirsiniz. Ancak kışın kullanabileceğiniz uzun kollu gömlekler de seçenekler arasındadır. 

Erkek Giyim Sweatshirt 

Erkek giyim modelleri arasında yer alan sweatshirtler, farklı kalıp ve renk alternatiflerine sahiptir. Rahatlığına önem veren erkekler tarafından tercih edilen sweatshirtler, farklı özelliklerde tasarlanmaktadır. Sweatshirt modellerinde yer alan renk ve baskı detayları birbirinden farklıdır. Baskı ve renk çeşitliliği sonsuz olan bu üst giyim ürünleri, spor giyimin destekleyicisidir. Genel olarak, spor giyimi temsil eden sweatshirtler, kapüşonlu, düz, yarım fermuarlı, fermuarlı gibi birçok seçenek şeklinde karşınıza çıkar. Her kullanıcıya hitap eden bir yapıya sahip olan sweatshirt modelleri, kalıp olarak da dar, oversize gibi seçeneklere ayrılır. Beden kalıpları ile kolaylıkla beden seçimi yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Sweatshirtlerin, renk alternatifleri de bir hayli fazladır. En fazla, siyah, gri, kırmızı ve lacivert gibi tonların tercih edildiği bu üst giyim ürünlerinin tasarım özelliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. Birçok erkek giyim markası tarafından sweatshirt tasarımı yapılmaktadır. Her markanın tasarım anlayışı birbirinden farklı olduğu için bu üst giyim ürünlerini farklı dizaynlarda görebilmeniz mümkündür. 

Spor erkek giyim modasına yön veren sweatshirtler, materyal olarak pamuklu, polyester ve polar gibi malzemelerden üretilebilmektedir. Dolayısıyla bu üst giyim ürünlerini spor tarzınızın yanı sıra, günlük kullanım için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kış ve sonbahar mevsimlerinde kombinlerinizin bir parçası olabilecek birçok sweatshirt modeli vardır. Genellikle, iç kısmı yumuşak ve pamuksu yapıdaki kışlık sweatshirtler, spor bir şıklık yansıtmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra, soğuk havalarda kullanıcılar için ısı dengesi sağlayan sweatshirtler de seçenekler arasındadır. Erkek sweatshirtler arasında; fermuarlı, fermuarsız, kapüşonsuz ve kapüşonlu olarak farklı seçenekler yer alır. Özellikle, soğuk havaların gelmesiyle sık sık giyilmeye başlanan sweatshirtler, kısa kollu olarak da tasarlanabilmektedir. Kısa kollu olan modeller ise ilkbahar ve yaz mevsimleri için uygundur. Renk ve tasarım seçenekleri farklılık gösteren sweatshirtler, spor aktivitelerinde de kullanıma uygun olabilmektedir. Hoodie sweatshirt modelleri, en beğenilen tasarımlardan bir tanesidir. Kapüşonlu modeller ise bahar aylarında mont olarak da kullanılabilir bir yapıdadır. Şapka detayı sayesinde, yağmur ve rüzgar gibi hava muhalefetlerinden korunabilmeniz mümkündür. 

Erkek Giyim Modasında Öne Çıkan Ürünler

Erkek giyim moda olan parçalar, kullanıcılar tarafından sıkı bir şekilde takip edilir. Rahat giyimin öncüsü olan giysiler, erkeklerin gözde parçaları arasında yer alır. Örneğin, erkek eşofman takımları, kullanıcılara ekstra bir rahatlık kazandırır. Spor yapmak isteyen bireyler tarafından ya da günlük hayatta giyilmek üzere kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek birçok eşofman takımı modeli vardır. Alt ve üst giyim olarak ayrı ayrı ya da takım şeklinde tercih edebileceğiniz eşofman takımları seçenekler arasındadır. Spor kıyafetler, takım şeklinde de satışa sunulabilen ürünlerdir. Eşofman takımları, farklı markalar tarafından yorumlanarak tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle, her eşofman takımının tasarımı ve modeli birbirinden farklıdır. Fermuar, kapüşon, kısa kol ve uzun kol olarak alternatifleri eşofman takımlarında bulabilmeniz mümkündür. 

Casual erkek giyim ürünleri de sporla klasik şıklığın ortası olabilen seçeneklere ayrılır. Casual, erkek giyim tarzları arasında en fazla tercih edilenidir. Bunun yanı sıra, erkeklerin zevkine, hangi tarzda giysiler giymeyi sevdiklerine, giysilerin içinde kendini mutlu hissetmelerine bağlı olarak ürün seçme unsurları değişiklik gösterir. Son zamanlarda, gelişmekte olan teknoloji bireylerin tarzına da yansımayı başarmıştır. Buna bağlı olarak farklı moda akımları ortaya çıkmıştır. Günümüzde en çok tercih edilen casual tarz, smart, free, business şeklinde sınıflandırılır. Hem şık hem de rahat giysilerin yer aldığı bu tarzı erkek kullanıcılar bir hayli sevmektedir. Dolayısıyla casual tarz ile resmi giyimden uzaklaşarak tarzınızı yansıtabilmeniz mümkündür. 

Business casual erkek giyim tarzı ise yarı resmi iş kıyafetlerinin yer aldığı tasarımlara sahiptir. Tam olarak, resmi bir iş kıyafeti olmasa da ofis ve günlük şıklığı bir araya getirir. Bu tarzdaki giysiler, kumaş pantolon ve resmi ceketler olarak örneklendirilir. Business casual tarz, spor ve klasik ayakkabı kullanımını da destekler. Kış aylarında bot modelleri arasından seçim yaparak kullanabilirsiniz. Smart casual tarz ise spor ve şık giysilerin bir arada yer aldığı kıyafetlerden oluşur. Pantolon modeli kumaş ve keten olarak tercih edilebilir. Bunun yanı sıra, denim ya da chino pantolonlar da kullanabilirsiniz. İtalyan erkek giyimini andıran bir stildir. İtalyanların olmazsa olmazı olan İtalyan erkek giyim tarzı, son derece şıktır. İtalyan erkek giyim tarzında, gömlek kolları kıvrılarak kullanılır. Aynı zamanda, ,desenli yapıdaki gömlekler ön plana çıkar. 

Erkek Giyim Takım Elbise Modelleri

Takım elbiseler, klasik giyimin vazgeçilmez parçalarını arasında yer alır. İş hayatında, özel günlerde, düğünlerde, davetlerde ve resmi olabilecek her yerde farklı tarzlardaki takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Takım elbise modelleri, her markanın kendi tasarım unsuruna bağlı olarak farklılık gösterir. Şıklığın simgesi olan takım elbiselerin içinde; pantolon, yelek, kravat, ceket, kol düğmesi, ayakkabı, gömlek gibi giyim ürünleri yer alır. Tek bir parça halinde de satın alabileceğiniz takım elbiseler vardır. Mevsimsel geçişliliğe uygun olarak üretilen takım elbise modelleri seçenekler arasındadır. Klasik ve resmi takım elbise modellerini, kendi tarzınıza uygun alternatifler arasından seçebilirsiniz. Desen, kalıp, paça boyu, kumaş gibi faktörlere bağlı olarak, takım elbiselerin modelleri de değişiklik gösterir. Bu durum, takım elbiselerin fiyat aralıklarına da yansır. 

Erkek Giyim Ürünleri Nelerdir?

Erkekler için alt ve üst giyim kategorileri vardır. Üst giyimde; palto, pardösü, kaban, mont, ceket, salopet, süveter, gömlek, tişört gibi alternatifler vardır. Alt giyimde ise pantolon, şort, kapri gibi seçenekleri görebilirsiniz. Ancak erkek giyim ürünleri daha geniş kategoride incelenebilir. 

Erkek Giyimindeki Basic Tarz Ne Anlama Gelir?

Basic erkek tarzı, sade ve detaysız olan rahat giyim unsurlarını bir araya getiren tarzdır. 

Erkek Giyimindeki Fit Giyim Ürünleri Nasıldır?

Fit giyim, kalıp yapısının dar ya da bol kesim olması anlamına gelir. Ragular fit ve slim fit olan giyim ürünleri oversize kalıpta da olabilir. 

"
  • Erkek Giyim Ürünlerinin Fiyatları Hangi Aralıklarda Seyreder?

  • Erkek giyim ürünlerini farklı fiyat aralıklarıyla hayatınıza değer katıyor. Modellerin fiyatları özellikleriyle doğru orantılı olarak değişiyor. Kumaşlar, tasarımlar, markalar bu değişikliklerde rol oynuyor. Çoklu paketler tekli ürünlere göre daha yüksek fiyat aralığında.
  • Tasarımlar Nasıl Temizleniyor?

  • Tişört, eşofman, mayo ve günlük giyim ürünlerini kumaşlarına uygun ısıda çamaşır makinesinde yıkayabiliyorsunuz. Takım elbise, palto ve bazı özel kumaşlarla tasarlanan ürünler için kuru temizleme gerekiyor. Ürünler üzerlerinde belirtilen programda ve ısıda ütülenebiliyor. Polyester ağırlıklı seçenekler kolay kuruyor. Tüm ürünler kumaş detaylarına bağlı olarak uygun derecede ütülenebiliyor.
  • Erkek Giyim Ürünlerinin Farklı Modelleri ve Ayrıntıları Neler?

  • Erkek giyim ürünleri arasında bulunan iç çamaşırlar ve pijamalar oldukça rahat ve kullanışlı ürünlerden oluşuyor. Farklı paça ve kol boyları, renkler ve daha birçok detayla tasarlanan seçenekler rahat ev stilleri oluşturmanızı mümkün kılıyor. Eşofman takımları, sporcu kıyafetleri gibi sportif giyim ürünleri de geniş bir ürün yelpazesiyle markaların koleksiyonlarında yer alıyor. Farklı renk ve kesimlere sahip eşofman altları, tişörtler ve sweatshirt'ler ile ev ve sokak stilleri oluşturulabiliyor. Montlar, ceketler fermuarlarından düğmelerine, cep detaylarından manşetlerine her ayrıntıda size kolaylık sağlıyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/1
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Erkek Giyim

10.000+ ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Erkek
Erkek
Giyim
Giyim
T-Shirt
T-Shirt
Sweatshirt
Sweatshirt
Gömlek
Gömlek
Pantolon
Pantolon
Kazak
Kazak
Mont
Mont
Şortlar
Şortlar
Ceket
Ceket
Kaban & Parka
Kaban & Parka
Hırka
Hırka
Alt Üst Takım
Hac & Umre Kıyafetleri
Hac & Umre Kıyafetleri
Süveter
Süveter
Takım Elbise
Takım Elbise
Mayo Şort
Mayo Şort
Eşofman
Eşofman
Yelek
Yelek
Yağmurluk
Yağmurluk
Kot Pantolon
Kot Pantolon
Hepsiburada Limiti
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?