Erkek Eşofman Altı En Ucuz ve Fiyatları

Giyim tarzı olarak spor kıyafetleri tercih edenler için eşofman takımı modelleri rakipsiz ürünlerdir. Farklı markaların birbirinden güzel tasarımları ile ev, iş, okul ya da diğer mekanlarda giyilmek üzere binlerce eşofman takımı çeşidine rastlamak mümkündür. Markaların kendilerine özgü tasarımlar ile kullanıcılarına sundukları eşofman takımları çeşitliliğin fazla olması sebebiyle her yaşa ve her tarza hitap eder durumdadır. Ürünler öncelikli olarak kadın, erkek ve çocuk eşofman takımı olmak üzere farklı gruplarda üretilir. Bu grupların içerisinde de kışlık, yazlık ya da dört mevsim gibi ayrımlar görmek mümkündür. Tüm kıyafetlerde olduğu gibi eşofman takımlarında da yaz sezonunda diğer mevsimlere göre çok daha farklı ürünler görmek mümkündür. Daha açık renklerde ve daha ince kumaş türlerinden yapılan, terlemeyi önleyici ya da terden dolayı rahatsızlık hissetmeyi önleyici özelliklere sahip olan ürünler yaz sezonu için tasarlanan ürünlerdir. Yazlık ürünlerde en göze çarpan diğer bir özellik ise canlı renk ve desenlerdir. Kumaşların yapımında kullanılan hammaddeler sayesinde yaz aylarının sıcaklığında ferah hissetmek de mümkündür. Terlemeyi önleyici yapılara ve teri içine hapseden özelliklere sahip olmaları ile kıyafetin içinde huzurlu hissederken bir yandan da cilt sağlığı korunmuş olur. Yazlık eşofman takımları tüm bu özellikleri barındırması ile yazlarının her günü ve her saatinde rahat ve konforlu vakit geçirmeye yardımcı olur. Eşofman takımlarının yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da çeşitliliği vardır. Bu ürünlerin ilk amacı her zaman soğuktan korumaktır. Sonrasında ise rüzgar ya da yağmur geçirmeme gibi özellikler eklenebilir. Dikkat edilmesi gereken nokta ise ne kadar kalın kumaş kullanılırsa kullanılsın ürünün hava alan bir yapıda olmasıdır. Nefes almayan ürünler giyildiklerinden kısa bir süre sonra terletmeye ve rahatsız etmeye başlar. Dolayısıyla içerisinde rahat hareket etmek mümkün olmaz. Oysa ki nefes alan kumaşlar kullanılarak tasarlanan eşofman takımları soğuktan korumanın yanında rahat ve konfor da sağlarlar.

Birbirinden Güzel Eşofman Takımları

Eşofman takımları genç, yaşlı, kadın, erkek demeden her insanın mutlaka dolabında bulunan giyim ürünleridir. Eşofmanları bu kadar tercih edilir yapan özellikleri yapılarında bulunan elastikiyet sayesinde rahat hareket etmeye olanak sağlamasıdır. Günün her anında, bulunulan her yerde giyilebilen bu ürünler, gün içerisinde hayata full enerji ile devam edilmesine katkı sağlar. Mevsimsel değişikliklere göre farklı kumaş dokuları kullanılarak meydana getirilen eşofman takımı çeşitleri genellikle iki parçalık bir takımdır. Bazı takımlar içerisinde üçüncü bir ürün olarak tişört eklenmiş ürünler görmek de mümkündür. Eşofman takımları renk çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Yaz ve kış aylarında renk yoğunlukları değişse de siyah, gri, lacivert, kırmızı, beyaz gibi renkler eşofman takımlarında sıklıkla kullanılır. Esneyen yapıları ve farklı beden seçenekleri ile çok fazla kişinin gardrobunda yer alır. Tasarımlarının seçkinliği sayesinde sadece evlerde değil dış ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Eşofman takımları arasında en sık sözü edilen ürün çeşitlerinden biri çiftler için hazırlanan modellerdir. Sevdiği insan ile aynı kıyafeti giyerek mutlu olmak isteyenler için tasarlanan bu ürünler her mevsimde piyasadaki yerini alır. Bu ürünlerin klasik tasarımları en sık tercih edilen çeşitleridir. Bunun dışında çiftler için eğlenceli mesajlar içeren farklı tasarımlar da bulunur.  Dileyen herkes uygun beden seçenekleri ile bu özel eşofmanlara sahip olabilir. Eşofman takımlarını herkesten daha fazla kullanan kişiler ise sporculardır. Spor veya antrenman yaparken konforlu hissetmek için eşofman takımı giyen sporcular ev ortamında da eşofman çeşitlerini tercih eder. Bu şekilde enerjilerinde hiçbir azalma olmadan günlük yaşantılarını devam ettirir. Özellikle spor yaptıkları sırada eşofmanların esnek yapılarından yararlanırlar. Her hareketi kolaylıkla yaparak müsabakalara rahatlıkla hazırlanabilir. Herkesin isteği olan hava alan yapılı ürünler kullanmak sporcuların da bir beklentisidir. Hem spor zamanında rahat hareket etmek hem de vücut sağlığını koruma için bu ürünleri kullanmaya özen göstermek gerekir.

Erkek, Kadın ve Çocuk Eşofman Takımları

Eşofman takımlarını en sık kullanan yaş grubu çocuklara aittir. Çocukların hareketli yapıları nedeniyle gün içerisinde rahat hissetmeleri için eşofman takımları sıklıkla tercih edilir. Anne babalar için çocuklarının rahatlığı ve konforunun ön planda olması eşofman takımı kullanımını etkiler. Çocuk ürünlerinin kumaş seçimlerinde çok daha hassas davranılması sayesinde çocuklar her nerede olursa olsun son derece mutlu olur. Onlar için önemli olan mutlu olmak iken anne babalar onların sağlığını da düşünür. Eşofman takımlarının yapımında kullanılan kumaşların yumuşak olması ve cilde herhangi bir zararı bulunmaması oldukça önemlidir. Bu nedenle özellikle bebekler için üretilen çeşitlerde %100 pamuk ipliklerine yer verilir. Pamuk ipliğinin tamamen sağlıklı olması ile bebeklerin sağlığını tehdit eden hiçbir risk bulunmaz. Bebeklerin doğdukları anca bağışıklık sistemlerinin gelişmemiş olması da gözden kaçırılmaması gerek bir detaydır. Bu nedenle sadece kumaş cinsinde değil üzerinde bulunan baskı ve boyalarda da sağlığa zararlı bileşenler bulunmamalıdır. Yetişkinler için tehlike arz etmeyen malzemeler küçük bebeklerde alerjik etkiye sebebiyet verebilir. Ayrıca çocukların konforu gözetilerek üretilen bu ürünler çocuğun uyku sağlığına da olumlu katkı sağlar.

Kadın kullanıcılar için üretilen eşofman takımları çok daha özen isteyen çeşitlerdir. Kadınların narin ve hassas yapıları göz önüne alınarak daha özenli ürünler ortaya konulması gerekir. Kaba kumaşlar yerine daha naif, ipeksi kumaş türleri seçerek kadınlara uygun ürünler tasarlanmalıdır. Renk olarak oldukça geniş bir aralığa sahip olan bu ürünler istenilen her mekanda giyilebilir. Kadınlar için üretilen ürünlerin renkleri kadar kumaş çeşitliliği de fazladır. Pamuk, polar, kadife, paraşüt gibi farklı kumaş türleri kullanarak yeni ve farklı ürünler meydana getirilebilir. Mevsim şartlarına göre kumaş çeşitlerinde ve bu çeşitlerin incelik ve kalınlık durumunda değişiklikler meydana gelir. Pamuklu kumaşlar terlemeyi neden olmaması ve nemi bünyesine hapsetmesi özelliği ile yaz aylarının vazgeçilmez kumaş türüdür. Paraşüt kumaşlar yine inceliği ve narinliği ile yaz aylarında sık kullanılan çeşitlerdir. Polar, kadife ve yünlü tarzdaki kumaşlar ile üretilen eşofman ise kış mevsiminde soğuktan korunmak için en sık tercih edilen kumaş cinsleridir. Bunlar içerisinde polar ve yünlü olanlar ev giyimi için daha uygun ürünler olurken kadife çeşitleri görüntülerinin güzelliği sayesinde dış mekanlarda da sıklıkla giyilen eşofman takımı çeşitleridir. Kadife kumaşların çok sayıda renk seçeneğine sahip olması ile daha fazla yer ve mekanda giyilebilir durumdadır. Kadife kumaşların klasik görüntüsü sportif eşofman tasarımları ile birleştiğinde kadınlar için vazgeçilmez ürünler ortaya çıkar.

Çocuk ve kadınlar kadar erkek kullanıcılar için de eşofman takımı çeşitlerinin önemi büyüktür. Eşofman tasarımlarının farklılaşması, renk ve görünüm açısından çok etkili olmaları sebebiyle eşofman tercih eden erkek kullanıcıların yaş ortalaması oldukça geniş bir aralıkta yer alır. Kadın ve çocuk kullanıcılara göre renk açısından biraz daha az seçeneğe sahip olan eşofman takımlarının buna rağmen çeşitlilikleri oldukça fazladır. Farklı desenler içeren türler de bulunan erkek eşofman takımlarında en çok düz tasarımlar ilgi görür. Sıradan olmayı sevmeyen her zaman farklı görünmek isteyenler için de standardın dışında ürünler bulmak mümkündür. Markaların kendi logolarının ve farklı tasarımlarının bulunduğu bu alanda herkesin tarzına göre bir model mutlaka bulunur. Erkekler için genel anlamda iki farklı eşofman tipi bulunur. Bunlardan biri uzun yıllar boyunca piyasada bulunan ve hiçbir zaman demode olmayan eşofman tasarımlarıdır. Aslında bu tasarımlar sadece erkekler için değil kadın ve çocuklar için de sürekli olarak üretilen eşofman takımlarıdır. Diğer tip eşofman takımları ile modern tarzda üretilen ve tüm moda akımlarına göre değişiklik gösteren çizgilere sahip olan çeşitlerdir. Klasik tarzda üretilen ürünlerde renk çeşitliliğinin daha az olmasına rağmen modern eşofman çeşitleri renk açısından çok daha zengindir.

Farklı Tarzlara Hitap Eden Eşofman Takımları

Eşofman takımı çeşitleri, renkleri, tasarımları ile herkesin gardrobunda olmazsa olmaz bir üründür. Bu çeşitlilik sayesinde her yaşta ve her tarzda insana hitap edebilir. Tasarımların erkek, kadın ve çocuk gibi ayrımlar ile yapılmasının dışında unisex ürünler ile aynı anda hem kadın hem de erkek kullanıcılar için üretilebilir. Bu ürünler için renk olarak genellikle siyah, gri, lacivert gibi herkesin tercih edebileceği renkler seçilir. Unisex eşofman takımları da diğer çeşitleri gibi evde ya da dışarıda rahatlıkla tercih edilebilen kıyafetlerdir. Hem kadın hem erkeklerin giyebilmesine olanak sağlamak için daha sade renkler seçilmesi ile eşofman rahatlığı her geçen gün tüm mekanlara yayılır durumdadır. Unisex olarak tasarlanan eşofman takımlarında nadir kullanılan ancak kullanıldığında gidilen her ortamda fark edilmeyi sağlayan bir renk de beyazdır. Beyazın sadelik ve şıklığı unisex eşofmanlarda ayrı bir trend haline gelmiştir. Giyilen tasarımlar ile göze çarpmak isteyenler için gold ve gümüş renklerde eşofman takımı çeşitlerine de rastlanabilir. Gösterişli görünmeye seven ve giydikleri ile kendinden bahsettirmek isteyenler için bu tür ürünler oldukça doğru tercihler anlamına gelir.

Kış mevsimlerinin en sevilen ürünü; polar eşofman takımı çeşitleri soğuktan korunurken aynı zamanda rahat ve konforlu vakit geçirmeyi sağlar. Farklı markaların termal özelliklere sahip olarak sunduğu bu ürünler tasarım ve renkleri ile istenen şıklığı yakalamaya yardımcı olur. Polar eşofman takımları kumaş kalitesi ve renkleri dolayısıyla ev dışındaki ortamlarda da tercih edilebilir. Tasarımları arasında pek çok detay da görülebilir. Desenli ya da düz, fermuarlı ya da düğmeli, kapüşonlu gibi farklı detaylar ürünlerin çeşitliliğini sağlamak için eklenir. Kış aylarında soğuktan konurken hareketlerinin kısıtlanmasını istemeyenler için çok güzel bir tercihtir. Isıyı tıpkı bir yalıtım malzemesi gibi iç kısımda tutarak soğuktan vücudu korur. Bu sayede hem üşümemiş hem de rahatça hareket etmiş olunur. Ürünün beden opsiyonları da oldukça fazladır. Farklı bedenlere göre meydana gelen ürünler yüzlerce tasarım ile kullanıcılarına sunulur. Hareket rahatlığı sağlamanın da dışında yumuşak dokusu ile konforlu zaman geçirmeye de katkı sağlar.

Günlük kıyafetlerin içerisinde yer alan bir eşofman çeşidi de outdoor eşofmanlardır. Bu eşofman çeşitleri diğerlerinden farklı olarak kumaş kalite ve tasarımları bakımından bir üst segment olarak değerlendirilebilir. Evlerden daha fazla dışarıda giyilmesinin uygun olduğu bu ürünler oldukça şık ve göz alıcı eşofman çeşitleridir. Bu ürünlerin yapımından dikkate alınan en önemli durum renk ve kumaş çeşidinin birbirine olan uyumudur. Outdoor eşofmanların tasarımında polyester, viskon, pamuk gibi farklı kumaş çeşitleri kullanılır. Renk seçeneklerini bu kumaşlardan hangilerinin seçildiğine göre değerlendirmek en doğru karar olur. Her rengin aynı kumaştaki duruşu aynı olmaz. Tasarımlarda rengin özelliğini en iyi belli eden kumaş türü kullanılmalıdır. Bu ürünler günlük aktivitelerin dışında doğa sporları ile ilgilenen kişilerin ise vazgeçilmezidir. Tek kişilik tercih edilebildiği gibi ailedeki herkesin giymesi için farklı boyutlarda tasarlanan aynı eşofman takımlarına da rastlanabilir. Ürünlerin üzerinde özellikle akşam ve gece saatlerinde yerini belli etmek için farklı yansıtıcı kumaşlara da yer verilebilir. Bunlar sayesinde gece karanlıkta fark edilmeyen birini rahatlıkla görmek mümkün olur. Outdoor ürünler spor yaparken de kullanılmaları sayesinde oldukça konforlu eşofman çeşitleridir. Giyen kişinin içerisinde rahat etmesi için her detay düşünülmüştür.

Eşofman takımı çeşitleri arasında büyük beden ürünler de oldukça sık tercih edilen ürünlerdir. 2XL bedeninden başlayan eşofman takımlarında 10 XL’a kadar farklı bedenler bulmak mümkün olur. Bu ürünler büyük beden kullanıcılar tarafından gerek evde gerekse dış ortamda rahatlık ve konfor sağlaması için tasarlanır. XL bedene kadar olan standart ürünlerde olan çeşitlilik bu tasarımlarda da bulunur. Farklı kumaş türleri, fermuarlı, düğmeli, çıtçıtlı, kapüşonlu ve akla gelebilecek her türlü detayın yer aldığı bu tasarımlar oldukça şık çeşitler içerir. Diğer ürünlerde olduğu gibi büyük beden eşofman takımı çeşitleri de hem erkek hem de kadın kullanıcılar için ayrı ayrı üretilir. Markaların birbirinden güzel büyük beden ürünleri hem kış hem de yaz mevsimi için farklı dizaynlar ile piyasaya sunulur. Spor amaçlı da kullanılabilen bu ürünlerin kumaşları içerisinde likralı malzemeler de karıştırılarak ürünün daha esnek olması sağlanabilir. Esneklik kazanan eşofman takımı hem daha uzun ömürlü hem de normalden çok daha rahat bir hal alır. Büyük beden ürünler arasında standart uzunlukların dışında üst kısmı diz ya da dizin üzerinde olan ürünler bulmak da mümkündür. Bu ürünlerin alt kısmı eşofman, pantolon ya da tayt şeklinde dizayn edilebilir. Tamamen kullanıcıların tercihlerine göre istenen ürün seçilebilir.

Eşofman Takımı Çeşitleri Neden Tercih Edilmelidir?

Eşofman takımları birçok kıyafete göre çok daha rahat ve konforlu ürünlerdir. Vücuda olan uyumu, mevsim farklılıklarına göre tasarlanan yapıları gibi değişiklikler ile herkesin beğenisini kazanan kıyafet çeşitleridir. Kış ve yaz ayları için farklı kumaş türleri kullanılarak ürün çeşitliliği artırılır. Çeşitlilik ve rahatlığın bir arada olduğu bu ürünler her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşır.

Eşofman Takımlarında Kullanılan Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Eşofman takımları günün her anında ve her mekanda kullanılabilen giyim ürünleridir. Bu nedenle de çeşitliliği oldukça fazladır. Çeşitliliği yaratan birden fazla etken vardır. Bu etkenlerden biri de ürünlerin meydana geldiği kumaşların farklılığıdır. Eşofmanların istenen her yerde rahatlıkla giyilmesi için penye, polyester, polar, paraşüt ve bunun gibi bilinen pek çok kumaş türü kullanılabilir. Bu ürünler için kumaş seçimi yaparken mevsimler de göz önünde bulundurulur. Kumaş türlerinin her biri her mevsim için uyumlu olmaz.

Eşofman Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Gün içerisinde pek çok alanda giymek için eşofman takımı çeşitleri tercih edilebilir. Ev içinde ya da dışında günün her saatinde eşofman takımları tercih ederek rahat ve konforlu hissetmek sadece kullanıcılara kalmıştır. Böyle her mekanda her zaman giyilebilir olmaları ise çeşitliliklerinin çok fazla olmasından kaynaklanır. Üstelik çeşitlilik kumaş, renk, tasarım ve akla gelebilecek her bir detaydan kaynaklanabilir. Bu sayede de fiyatlar açısından oldukça geniş bir aralık meydana gelir. En alt fiyat ile en yüksek fiyat arasında büyük bir skala mevcuttur. Eşofman için belirlenen bütçe ve gerçek ihtiyaç belirlenerek bu modeller arasından bir tanesi anında satın alınabilir.

 

 

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Eşofman Takımı

10.000+ ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 45 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?