Gömlek sektöründe büyük bir saygınlık sahibi olan ve kalitesi ile bilinen Tudors markası, Yaşar Ayaydın tarafından bir televizyon dizisinden etkilenerek kurulmuştur. Tudors adı, İngiltere’nin tarihini anlatan bir dizi ekseninde doğmuş ve günümüzdeki hâlini almıştır.  Tudors’tan önceki ismi Cobalt olan şirketin, kurumsal olmamasından dolayı bazı problemler bulunmaktaydı. Bu problemlerin çözümü adına kurumsallaşmaya gidilmiştir.

Önceleri Cobalt adı altında 20 mağaza ile hizmet veren şirket, Tudors adını aldıktan sonra hızlı bir büyümeye gidip 1,5 yıllık gibi kısa bir sürede 72 mağazaya ulaşma başarısı göstermiştir. Bununla beraber güçlü bir kimlik oluşturulmuştur. Sonraki dönemlerde yapılan tanıtım ve uygun fiyat stratejisi ile beraber mağazanın 2012 yılında 37 olan mağaza sayısının bu rakamlara çıkması, şirketin uygulamış olduğu yenilikçi ve kurumsal anlayış ile doğrudan bağlantılıdır.

Tudors mağazalar zinciri, yalnız ülke sınırları içinde kalmayıp yurt dışı pazarına da açılarak Makedonya’da 2 Azerbaycan da 1 olmak üzere toplamda 3 mağaza açmıştır. Yurt içi hedeflerinin 100; yurt dışı hedeflerinin ise 20 mağaza olduğunu ifade eden yönetim kurulu başkanı, kaliteli ürünleri uygun fiyat ile insanlara sunmayı amaç edindiklerini belirtmektedir.

Modada öncü bir marka olarak adını duyurmak isteyen şirketin en büyük amacı, sadece yüksek gelirli insanların kaliteli ürün giyebileceği yönündeki zihniyeti ortadan kaldırmaktır. Orta ve dar gelirli kişilerin de giyim konusunda kalite aradığı bilinmektedir. Özellikle erkekler için gömlek gibi ürünlerin kaliteli bir şekilde görünmesi, oldukça önemlidir. Şıklık ve görünüş adına Tudors müşterilerine bunların hepsini uygun fiyatlar ile sağlamaktadır.

Kıyafet alırken uygun fiyat haricinde kaliteye ve insan vücuduna zarar veren kumaşlar ile yapılıp yapılmadığına dikkat edilmelidir. Tudors, ürettiği ürünlerin kumaşlarını testler sonrasında kullanıma sunmaktadır. Güven içinde tercih edilmelerinin nedenlerinin bir tanesi de bu uygulamadır.

Tudors, genel anlamda erkekler için tasarım yapan bir giyim mağazası olmakla beraber asıl odaklandığı ürün grubu gömleklerdir. Mevsimsel gömlekleri bulunan marka kendi tarzınızı oluşturmak veya tarzınıza uygun ürünleri bulmak için oldukça elverişli bir karaktere sahiptir. Klasik, slim fit, kareli, spor, düz, armürlü ve çeşitli renklerde gömlek ürünlerini bulabilirsiniz.

Aksesuar olarak kullanılan kravatlar, gömleklerin olmazsa olmazı olarak görülmektedir. Giyilen kıyafeti daha kendine özgü göstermesinin yanın sıra kravat ile farklı tarzlar da oluşturulabilir. Tudors’tan aldığınız gömleğin yanında ona uygun bir tarzda kravat seçiminde bulunabilirsiniz. Panolu, ince dupont, ekoseli, örgü ve klasik kravat modelleri bulunan Tudors’tan istediğiniz model ve renkte kravat alabilirsiniz.

Tudors, her ne kadar insanlar tarafından gömlek mağazası olarak bilinse de bunun yanında farklı ürünlerin de satışını gerçekleştirmektedir. Düz ya da baskılı t-shirt'lere de mağaza içerisinde gezinirken rastlayabilirsiniz. Kışlık ürünler arasında daha çok görülen, kazak ve hırkalar da Tudors’tan satın alınabilecek ürünlerdir. V yaka, bisiklet yaka, desenli, balıkçı yaka süveterler Tudors’un ilgi çekici ürünleri arasında yer edinmiştir.

Kıyafetlerin tamamlayıcısı olan aksesuarlar, bir ürünü giyerken büyük bir önem teşkil eder. Kıyafetlerinizi alırken özellikle birbirini tamamlayan ürünlerin aynı yerde bulunması önemlidir. Tudors’tan aldığınız kıyafetleri, çeşitli aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Süet, spor, klasik kemerler; düz, desenli, ekose papyonlar ya da pantolon askıları veya gömleğiniz için kullanabileceğiniz harfli ve modelli kol düğmeleri gibi ürünleri alabilirsiniz. Erkekler için parfümler, kolunuzda bulunmasını isteyeceğiniz bileklikler, ceketiniz üzerinde kullanabileceğiniz mendiller, cüzdan ve kartlıklar, iç çamaşırları ve çorapları da Tudors kalitesinde edinebilirsiniz.

Tudors tarafından sunulan kaliteli ürünler, geçmişten günümüze aktarılan tecrübeleri ve günden güne değişen modaya uygun tasarım çizgileriyle beğeni toplamaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tudors

2540 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Altın / Takı / Mücevher
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler