Ceket

Şık ve Karizmatik Bir Görünüm Sunan Ekose Ceketler

Giyimine ve tarzına özen gösteren erkeklerin severek kullandıkları parçalar arasında yer alan ekose ceketler, farklı stillere uyarlanabilir olmaları ile öne çıkar. Spor bir kombin yapılmasına olanak tanıyan modellerin yanı sıra son derece karizmatik ve iş yaşamına uygun ekose ceket modelleri de bulunur. Ekose ceketler renkli ve desenli yapıları itibarı ile kombinlerin ilk göze çarpan parçaları olur. Bu sebeple pantolon, ayakkabı ve çanta gibi ürünler tercih edilirken ekose ceketlerin iddialı görüntüsünü dengelemek gerekir.

Siyah ve bordo renklerin hakim olduğu ekose ceketler en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Siyahın asil duruşunu bordo ile daha canlı ve çekici hale getiren modeller, kahverengi tonlarında pantolonlar ile kombin yapılabilir. Ayakkabı tercihinde deri ürünlere yönelmek her daim şık sonuçlar verir. Eskitme detaylarına sahip deri botlar ile şık bir kombin yapılabilir.

Ekose konusunda daha ilgi çekici bir tarz elde etmek isteyen erkekler ise hardal sarısı ve yeşil gibi tek başlarına kullanıldıklarında dahi son derece dikkat çekici ve birbirleri ile son derece uyumlu modellere yönelir. Renk bakımından zengin olan bu ceketleri siyah kumaş ya da keten pantolonlar ile kombin yapmak mümkündür. Eğer iş yaşamında böylesi bir kombine yer vermek istiyorsanız gömleğinizi beyaz ya da açık mavi tonları arasından tercih edebilirsiniz. Böylesi bir kombinde kravat ya da papyon da kullanılabilir. Eğer kombine daha fazla renk katmak isterseniz bordo bir papyon da tercih edebilirsiniz.

Şık bir davete ya da iş yemeğine katılırken daha sade bir ceket kullanmak istiyorsanız gri, siyah ve beyaz renkler barındıran son derece klasik bir ekose model kullanabilirsiniz. Pantolon seçiminde siyaha yönelmeniz her daim güçlü bir duruş elde etmenize de imkan tanır. Gömlek üstü yelek kullanmak isteyen erkeklerin de tercih ettikleri bu ceketleri süet ayakkabılarla kombin yapmak çok daha şık bir görüntü elde etmeyi kolaylaştırır.

Ekose ceket ile yapılan bir kombinin daha spor ve casual olmasını tercih eden erkekler ise kırmızı ve beyaz gibi kontrast renklerin hakim olduğu modellere yönelir. Bu ceketler kumaşlarına göre değerlendirildikleri takdirde jean pantolonlar ile de kombin yapılabilir. Dinamik çizgilere sahip ekose ceketler, deri botlar ve büzgülü çantalar gibi sportif görünüm sunan diğer ürünlerle birlikte de son derece uyumlu ve şık bir görünüm sunar.

Klasik Çizgileri ile Öne Çıkan İki Düğmeli Ceketler

Ceket kullanırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri vücut yapısına göre uygun modelleri değerlendirmektir. Bu sebeple tek ya da çift düğmeli ceketleri tercih ederken vücut yapısını göz önünde bulundurmak ve vücut proporsiyonuna uygun modeller satın almak son derece mühimdir. Tek düğmeli ceket modelleri ince ve fit vücut yapısına sahip erkeklerin rahatlıkla tercih edebilecekleri modeller arasındadır. Ancak bel bölgesi geniş olan erkekler tek düğmeli ceket kullandıklarında karın bölgesi daha dikkat çekici hale gelecektir. Bu noktada karın bölgesini daha ince göstermeyi hedefleyen iki düğmeli ceketler tercih edilmelidir.

Farklı stillere uyarlanabilen iki düğmeli ceketler arasında çok sayıda alternatif yer alır. Birbirlerinden doku ve renk bakımından ayrılan ürünler arasında en çok tercih edilen renklerden biri slim fit kesime sahip gri ceketler olarak bilinir. Hemen her renk pantolon ile kombin yapılabilen gri ceketler klasik ayakkabılar ile birlikte kombin yapıldıklarında daha etkili hale gelir. Ayakkabı tercihinizi rugan modeller arasından da yapabilirsiniz. Gömlek tercihinizi ise kombininize bir parça renk katmak istiyorsanız renkli ya da ekose modeller arasından seçebilirsiniz. Ancak kravat kullanmayı planlıyorsanız gömleğin tek renk olması daha şık bir görünüm sunacaktır.

Baştan ayağa siyah giymeyi seven erkekler ise siyah çift düğmeli ceket modellerine yönelir. Kumaş ya da keten pantolonlar ile kombin yapılabilen siyah çift düğmeli ceketler, kendinden emin bir görünüm elde etmeyi kolaylaştırır. Bu tür kombinlerde ayakkabı seçiminde de siyaha yönelmek önerilir. Kombine hareket katacak unsurlar ise aksesuarlar olmalıdır. Gümüş ya da taşlı kol düğmeleri, toka detayı göze çarpan bir kemer kombinin etkisini artıracaktır. Eğer kravat kullanmayı planlamıyorsanız, gömleğin üst bir ya da iki düğmesini açık bırakıp şık bir kolye takmayı da düşünebilirsiniz.

İlk bakışta dikkatleri üzerinde toplamayı seven erkekler, kırmızı ve bordo ceket modellerine de şans verir. Kırık beyaz ya da herhangi açık bir renk kanvas pantolon ile birlikte kullanılabilen bu ceketler, açık renk bir gömlekler kombin yapılmalıdır. Kravat kullanmayı planlayan erkeklere güçlü bir renk tercih etmeleri önerilir. Kırmızı tonlarının etkisini dengeleyecek şekilde koyu mavi ya da lacivert bir kravat bu tür bir kombinde kullanılabilir. Ayakkabı tercihinde ise loafer modellerinden faydalanılabilir.

İddialı Bir Görünüm Sunan Tek Düğmeli Ceket Modelleri

Tek düğmeli ceket modelleri son derece klasik bir görünüm sunmaları bakımından tercih edilir. Farklı kombinlere rahatlıkla uyarlanabilen ürünler arasında spor bir görünüm yaratan seçeneklerden son derece kararlı ve göz alıcı bir etki yaratan alternatiflere kadar çok sayıda model yer alır.

Tek düğmeli ceketler arasında erkeklerin en çok rağbet gösterdikleri renklerin başında gri ve siyah gelir. Gri renk tek düğmeli bir ceketi kombin yaparken benzer renkte bir pantolon tercih edebilirsiniz. Eğer grinin açık tonlarında bir kombin yapıyorsanız, gömlek seçiminde de beyaz renk kullanmanız önerilir. Kombininiz grinin daha koyu renklerinde ya da kül rengi gibi son derece iddialı bir görünüme sahip ise gömlek renginde de soft seçimlere yönelmeniz tavsiye edilir. Açık pudra rengi ya da bebek mavisi gömlekte yer verilebilecek renkler arasında bulunur. Ayakkabı olarak ise mutlaka klasik modeller kullanılmalıdır. Daha farklı bir görünüm yaratmak isteyenler loafer modellerine de yönelebilir. Bu durumda pantolon paçalarını bir ya da iki kez kıvırmak önerilir.

Tek düğmeli ceket modelleri arasında fuşyadan mora, petrol mavisinden koyu yeşile pek çok farklı renk de bulunur. Eğer renk açısından daha gösterişli bir model kullanmak istiyorsanız, hardal sarısına da şans verebilirsiniz. Pantolon olarak ceketinizin bir ya da birkaç ton daha açık renginde keten bir ürün kullanabilirsiniz. Gömlek seçimi ise beyazdan yana yapılmalıdır. Ceket ceplerinde mendil kullanmayı seven erkekler, kontrast yaratmak bakımından renkli bir ürün kullanabilir. Daha sadece bir görünüm elde etmek isteyen erkeklere ise beyaz mendil kullanmaları önerilir.

Tek düğmeli modellerde siyah renk seçiliyor ise pantolonun da siyah olması şık bir kombin yapmayı zahmetsiz hale getirir. Başka bir renk pantolon tercih edilmesi önerilmese de farklı stillere sahip erkekler çeşitli alternatiflere de yönelebilir. Siyah kombin yapılan bir takımda gömlek olarak açık renkler ve mümkünse beyaz giymek gerekir. Kravat ya da papyon takmayı planlamıyorsanız gömleğin en üstteki düğmesini açık bırakmanız daha rahat bir görünüm elde etmenize imkan tanır.

Spor Şıklıktan Vazgeçemeyenler İçin Blazer Ceketler

Erkeklerin gözde ürünleri arasında yer alan blazer ceketler, hem klasik hem de spor olarak kullanılabilen alternatifler sunar. Esasen daha spor bir yapıda olmaları ile çıkan bu ceketler, doğru ürünlerle kombin yapıldıkları zaman son derece şık ve klasik bir kombin yapmayı da mümkün kılar.

Sıklıkla kanvas ve keten pantolonlar ile birlikte kombin yapılan blazer ceketler, en çok jean pantolonlar ile birlikte kullanılır. Spor şıklık elde etmek isteyen erkek moda severler, koyu renk blazer ceketler ile açık renk jean pantolonları birlikte kombin yapabilirler. Bu kombinleri tamamlamak için ayakkabı olarak sneaker modellerine yönelmek son derece başarılı sonuçlar verir. Pantolon rengine uygun olarak seçilecek kalın tabanlı bir sneaker ile dinamik bir görüntü yaratılabilir.

Blazer ceket olarak beyaz renkli bir ürün seçmeyi planlıyorsanız, pantolonda da açık bir renge yönelmeniz tavsiye edilir. Böylesi bir kombini tamamlamak için blazer içine triko bir kazak ya da tişört giyebilirsiniz. Ayakkabı olarak ise mevsim koşulları göz önüne alınarak bot ya da sneaker tercih edilebilir.

Eğer blazer seçenekler arasından lacivert bir ürün tercih etmek istiyorsanız, gri pantolonlar ile hoş bir uyum elde edebilirsiniz. Böyle bir kombini daha klasik hale getirmek için beyaz gömlek seçebilirsiniz. Kombine hareket katmak için ise fötr şapka modelleri kullanılabilir. Eğer kombinde gömlek yerine tişört ya da ince triko bir üst tercih edecekseniz, sneaker modelleri ile tepeden tırnağa çekici ve şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

Blazer ceketler arasında desenli, armalı ya da çeşitli aksesuarlar ile hareket katılmış modeller de bulunur. Dikkat çekmeyi seven, giysilerinde seçtiği parçalarla fark yaratmaktan hoşlanan erkeklerin yöneldikleri bu modeller, son derece salaş ve spor bir görünüm elde etmekte oldukça başarılıdır. Gömlek, tişört ya da trikolar ile kombin yapılabilen bu ürünleri jean ya da keten pantolon seçenekleri ile birlikte giyebilirsiniz. Eğer pantolon seçiminiz kot ürünlerden yana olacaksa deri bir kemer ya da deri bileklik gibi aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

Dinamik ve Stil Sahibi Erkeklere Özel Kot Ceket Modelleri

Bahar aylarının ve yaz mevsiminin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan kot ceketler, hemen her erkeğin gardırobunda yer alan ürünlerden biri olarak öne çıkar. Sportif şıklıktan vazgeçemeyen erkeklerin birden fazla rengini ve modelini kullanmaktan keyif aldığı kot ceketler arasında çok sayıda alternatif yer alır.

Kot ceketler birbirlerinden ilk olarak renk ve kesim hatları bakımından ayrılır. Ürünler arasında slim fit ya da regular fit modeller bulmak mümkündür. Farklı kombinlerde göz alıcı bir etki yaratmak üzere tasarlanan bu ceketler, mavi tonlarından sarı ve yeşile kadar çok sayıda farklı renkle hazırlanır.

Mavi tonlarında bir kot ceket giymeyi planlıyorsanız, pantolon seçiminde keten ürünlere yönelmeniz tavsiye edilir. Dokular arası denge kurmayı amaçlayan bu kullanım şekli çok sayıda erkek tarafından tercih edilir. Kimi kullanıcılar ise baştan ayağa kot giymeyi sever. Jean pantolonlar ile birlikte kot ceket kullanmak istiyorsanız bu iki parçayı birbirlerine yakın renkler arasından seçmeniz önerilir.

Kot ceketinizi gri tonlarında seçmeyi planlıyorsanız, siyah kot pantolon ile birlikte hoş bir kombin yapabilirsiniz. Ceket içine de mevsim koşullarına bağlı olarak tişört, tişört ve gömlek ikilisi ya da triko ürünler giyilebilir. Böylesi bir kombinde ayakkabı tercihinin sneaker modelleri arasından yapılması önerilir. Spor kombinlerde daha klasik ayakkabılara yer vermek tezatlık oluşturur. Bu sebeple spor ayakkabı modelleri değerlendirilmelidir.

Kot ceket modelleri arasında yeşil ya da bordo gibi ilgi çekici renklerle hazırlanan alternatifler de bulunur. Bunun yanı sıra eskitme detaylı, yırtık bölümlerin yer aldığı kot ceket seçenekleri de bulunur. Bu ürünlerin yarattığı spor havayı tamamlamak için kot pantolonlara ya da sade bir görünüme sahip eşofman altlarına yönelmek gerekir. Ayakkabı seçiminde ise sneaker modellerinden faydalanmak en başarılı sonuçları verir..

Her Tarza Uyarlanabilen Deri Ceket Modelleri

Etkileyici bir stil elde etmek isteyen erkeklerin severek kullandıkları ceketlerden bir diğeri de deri ceketler olarak öne çıkar. Alternatifler arasında farklı kesimlere, tasarım detaylarına ve görünümlere sahip çok sayıda deri ceket seçeneği bulunur. Oversize kesime sahip deri ceketler vintage giysilere ve kombinlere meraklı erkeklerin ilgisini çekerken, içi kısmı kürk detaylı modeller karizmatik bir görünüm yakalamak isteyen erkeklerin tercihi olur.

Deri ceketler arasında en çok tercih edilen renkler siyah ile kahverengi ve tonları olarak öne çıkar. Siyah deri ceketler daha spor kombinlere de olanak tanırken kahverengi tonları klasik kullanımlar için daha uygundur. Deri ceketler arasında en büyük farkı yaratan unsurlardan biri de yaka detayıdır. Sıfır yaka modellerin yanı sıra katlanan yakalara sahip ürünler bulmak da mümkündür.

Siyah renkli bir deri ceket kullanmayı planlıyorsanız, jean ya da keten pantolonlar kullanmanız önerilir. Hareket özgürlüğü sağlayan jean pantolonlar, spor şıklık elde etmeyi de kolaylaştırır. Ayakkabı modelleri arasından ise deri botlar ve sneaker çeşitleri kullanılması önerilir. Siyah rengin getireceği sade ve kararlı yapıyı bir parça kırmak için dizleri yırtık bir kot pantolon tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak taşlanmış skinny kot modellerinden de faydalanabilirsiniz.

Kahverengi ve tonları ile renk katılan deri ceket modelleri arasında deve tüyü renginden kiremit rengine kadar farklı seçenekler bulmak mümkündür. Bu ceketleri günlük hayatta olduğu gibi işe giderken de tercih edebilirsiniz. İş yaşamına daha uygun bir kombin yapmak için kumaş ya da keten bir pantolon ile koyu kahve bir ceket giyebilirsiniz. Bu tür bir kombini açık renk bir gömlek ile tamamlamak tavsiye edilir. Ayakkabı seçiminde ise klasik modellere şans vermek bütüncül bir görünüm elde etmeye de yardımcı olur. Dilerseniz ayakkabı rengiyle uyumlu olarak seçeceğiniz bir evrak çantası ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Ceketlerin kışlık ya da yazlık olduğunu nasıl anlarım?

Birçok ceket modeli hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilir. Bunun yanı sıra mevsimlere özel olarak hazırlanan alternatifler de mevcuttur. Daha ince yapıda olan ceket modelleri yaz aylarında kullanmak için idealdir. Eğer ceket iç kısmında kürk ya da yünlü bir doku bulunuyor ise bu ürünleri kış aylarında tercih etmeniz tavsiye edilir. Ceketlerin kumaş yapıları hakkında ayrıntılı bilgi ürün sayfalarında yer alır.

Deri ceketlerin temizliğini nasıl yapmalıyım?

Deri ceketler çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olmayan ürünler arasındadır ve özel bir temizlik gerektirir. Bunun için kuru temizleme servislerinden yardım alınabilir. Eğer ürünün temizlik ve bakımını kendiniz yapmayı planlıyorsanız, ürün etiketlerinde yer alan yönlendirmelere eksiksiz uymanız gerekir. Deri ürünlerin temizlik ve bakım işlemleri için hazırlanmış özel ürünler bulunur. Bu ürünler dışında herhangi başka bir temizlik maddesi seçmek ceketin dokusunun deforme olmasına yol açabilir.

Ceket düğmesi düşerse ne yapmalıyım?

Ceket düğmelerinin belli aralıklarla sağlamlaştırılması bu tür problemlerin büyük ölçüde önüne geçer. Bu yüzden kullanım sıklığına bağlı olarak düğmelerin kontrol edilmesi önerilir. Eğer ceketinizin düğmesi düştü ve kayboldu ise ürün etiketlerine yer alan yedek düğmeleri kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Ceket Modelleri

8651 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Marka
Toplam 47 / 8651 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?