Güçlü akıllı telefon modelleriyle ve diğer ürün çeşitleriyle dikkatleri üzerine toplayan Apple markasının yeni nesil akıllı telefonlarından biri olan iPhone 11, kullanıcılarına benzersiz yenilikler sunuyor. iPhone 11 modelleri, güçlü kameralarıyla benzersiz kareler yakalamanıza olanak tanıyor. Ürün, çeşitli dahili hafıza seçeneklerine sahip olduklarından ihtiyacınız olan hafıza kapasitesini rahatlıkla seçebilmenize ve ürünün güçlü kamerasıyla çektiğiniz fotoğraf ve videolarınızı güvenle depolayabilmenize yardımcı oluyor. Apple iPhone 11, dahili hafıza kapasitesinin yanı sıra geniş RAM kapasitesiyle de beğeni kazanıyor. Ürün, geniş RAM hafızası ve yeni nesil teknolojilere sahip RAM özellikleriyle en zorlu oyunları ve uygulamaları rahatlıkla çalıştırabilmenize olanak tanıyor. Aynı anda birden fazla uygulamayı kesintisiz bir şekilde çalıştırabilmenize imkan sağlayan iPhone 11, uygulamalar arasında hızlıca geçişler yapabilmenize de yardımcı oluyor.

Çeşitli renklerle kullanıcılarına sunulan iPhone 11 modelleri, şık tasarımlarıyla zarafeti ve modernliği en iyi şekliyle yansıtabilmenize olanak tanıyor. Ürün, modern tasarımının yanı sıra çeşitli donanım özellikleriyle performansını zirveye taşımayı başarıyor. 3046 mAh batarya kapasitesine sahip olan iPhone 11, gün içerisinde sürekli bağlantıda kalmanıza imkan sağlıyor. İletişiminiz hiçbir şekilde kesilmesine izin vermeyen ürün, çeşitli batarya ve şarj özellikleriyle de beğeni kazanıyor. Apple'ın en son teknoloji yonga setiyle kullanıcılarına sunulan iPhone 11, son derece hızlı ve verimli bir şekilde çalışıyor. Çeşitli bağlantı özelliklerine de sahip olan ürün, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Apple iPhone 11 akıllı telefon, yeni nesil ekran özellikleri sayesinde ekrandaki tüm detayları en canlı, en net ve en gerçekçi hâlleriyle görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. İzlemelerinizdeki hiçbir detayı kaçırmanıza izin vermeyen iPhone 11, 6.1 inç genişliğindeki sonsuz ekranı sayesinde sınırları tamamen ortadan kaldırıyor. Bu sayede oyun oynarken ve içeriklerinizi görüntülerken hiçbir detayın sizi rahatsız etmesine izin verilmiyor. Yalnızca ekrana odaklanmanıza imkan sağlanıyor. Ürün, ekran özelliklerinin yanı sıra güçlü ses özellikleriyle de beğeni kazanıyor. Son derece yenilikçi hoparlörleri sayesinde ürün, izlediğiniz içeriğe ve oynadığınız oyuna tamamen kendinizi vermenize yardımcı oluyor. Tüm özellikleriyle iPhone 11 akıllı telefon, en iyi yardımcılarınızdan biri olmayı başarıyor.

Yeni Nesil Apple iPhone 11 Akıllı Telefonun Kullanıcılarına Sunduğu Benzersiz Faydalar

 • Apple iPhone 11 akıllı telefon, 6.1 inç genişliğindeki ekranı sayesinde yalnızca ekrana odaklanmanıza olanak tanıyor. Diğer unsurların görüş açınızı bozmasına izin vermeyen ürün, 828 x 1792 piksel ekran çözünürlüğü ve HD+ ekran çözünürlüğü standardı sayesinde tüm renkleri ve tüm ayrıntıları en net şekilde görebilmenize yardımcı oluyor.
 • Ürün, 3046 mAh batarya kapasitesi sayesinde sürekli prize bağlı kalma problemini tamamıyla ortadan kaldırıyor. Gün içerisinde sizi hiçbir şekilde yarı yolda bırakmayan akıllı telefon, hızlı şarj ve kablosuz şarj destekleriyle ise batarya performansını en üst seviyelere taşımayı başarıyor.
 • Apple markasının A13 Bionic çipiyle donatılan iPhone 11, son derece hızlı bir şekilde çalışıyor. Ürün, çeşitli donanım özellikleri sayesinde ise verimliliğini arttırıyor ve donmalara ve kesintilere veda etmenize imkan sağlıyor.
 • 12 MP + 12 MP olmak üzere çift arka kamera desteğine sahip olan iPhone 11, fotoğraflarınızı en iyi şekilde fotoğraflıyor. Profesyonel fotoğraf makinesi anlayışını avuçlarınıza taşıyan ürün, portre modu adı verilen Bokeh efektini benzersiz bir şekilde fotoğraflarınıza uyguluyor. Bu sayede fotoğraf ve video çekmek oldukça eğlenceli bir hâle geliyor.
 • Apple iPhone 11 akıllı telefon, iOS 13 işletim sistemiyle birlikte sizlere sunuluyor. iOS'in son güncellemesi olan 13 versiyonu, sizlere tüm Apple özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilme olanağı sağlıyor. Aynı zamanda iPhone 11, yeni gelecek tüm Apple iOS güncellemelerini de rahatlıkla alabiliyor.
 • Ürün, suya dayanıklılık ve toza dayanıklılık gibi özellikleri sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. Modern tasarımıyla sizlere zarafet katan iPhone 11, çeşitli renk seçeneklerine sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine topluyor.

Ürünün Öne Çıkan Yenilikçi Teknik Özellikleriyle Tanışmaya Hazır Olun

 • Ekran Özellikleri: 6.1 inç HD+ ekran
 • Dahili Hafıza ve RAM Kapasitesi: 64, 128 ve 256 GB dahili hafıza seçenekleri - 4 GB RAM kapasitesi
 • Kamera Özellikleri: 12 MP + 12 MP arka kameralar - 12 MP ön kamera
 • İşletim Sistemi: iOS 13
 • Yüz Tanımlama: Var

Ekran Özellikleri

Apple iPhone 11 akıllı telefon, güçlü ekran özellikleri sayesinde ekrana bakış açınızı bambaşka boyutlara taşıyor. 6.1 inç boyutundaki geniş bir ekrana sahip olan ürün, görüş açınızı oldukça geniş bir hâle getiriyor. Geniş ekranının yanı sıra iPhone 11, çeşitli ekran teknolojileriyle de büyük bir beğeni kazanıyor. 828 x 1792 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan ürün, tüm ayrıntıları rahatlıkla görebilmenize olanak tanıyor. Ürün, HD+ ekran çözünürlüğü standardı sayesinde ise daha canlı ve gerçekçi bir ekran görünümü kazanıyor. IPS LCD ekran teknolojisi, 326 PPI piksel yoğunluğu ve 16 milyon renk sayısı sayesinde ekrandaki detayları daha anlaşılır ve daha net bir hâle getiren iPhone 11 akıllı telefon, film ve dizilerinizi izlerken, oyunlarınızı oynarken, sosyal medyada gezinirken ve diğer aktiviteleriniz sırasında daha fazla keyif alabilmenize yardımcı oluyor.

iPhone 11, kapasitif ekran dokunmatik türü sayesinde ekran dokunmatiğini kullanmayı oldukça kolay bir hâle taşıyor. Dokunmatik özelliğinin yanı sıra ürün, Oleophobic Coating adı verilen kaplama teknolojisi sayesinde suya, toza ve diğer maddelere karşı üst düzey koruma performansı gösteriyor. Ürünün yüzeyi böylelikle kolayca çizilmiyor ve aşınmıyor. Uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlayan iPhone 11 cep telefonu, DCI P3 renk uzayı, Multi Touch, çerçevesiz tasarım, True Tone ekran, Liquid Retina, çentikli ekran, 625 nit parlaklık ve 1400:1 kontrast oranı gibi ekran özellikleriyle ekran performansını zirveye taşıyor. 

Temel Donanım Özellikleri

Benzersiz özellikleriyle öne çıkan iPhone 11 akıllı telefon, temel donanım teknolojileriyle de büyük bir beğeni kazanıyor. Ürün 3046 mAh kapasiteli güçlü bataryası sayesinde şarjınızın gün boyu yetmesine olanak tanıyor. Her an ve her yerde çağrılarınızı rahatlıkla alabilmenize, önemli görüşmelerinizi yapabilmenize veya diğer aktivitelerinizi gerçekleştirebilmenize yardımcı olan ürün, çeşitli batarya özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. 17 saat video oynatma, 65 saat müzik oynatma gibi süreleriyle öne çıkan ürün, kablosuz şarj desteğine sahip olmasıyla da kullanımını kolaylaştırıyor. Kablosuz şarj desteği, tüm kabloların ortadan kaldırılmasına olanak tanıyor. Lithium Ion batarya teknolojisine sahip olan ürün, gelişmiş pilinin gücüne güç katarken aynı zamanda hızlı şarj özelliğini de en iyi şekilde destekliyor. Ürünün sahip olduğu hızlı şarj desteği, 30 dakikalık kısa bir süre içerisinde %50'ye varan dolum performansı gösteriyor. Bu sayede en kısıtlı zamanlarınızda bile telefonunuzun şarjını kolayca doldurabilmenize olanak tanınıyor.

iPhone 11 akıllı telefon, A13 Bionic çiple birlikte donatılıyor. Apple'ın en yeni çip teknolojisiyle sizlere sunulan ürün, hızlılığını ve performansını artırmayı başarıyor. Ürün, 6 CPU çekirdeği sayesinde en zorlu uygulamaları bile saniyeler içinde çalıştırabilmenize imkan sağlarken, 7 nm CPU üretim teknolojisiyle de gücüne güç katıyor. Güçlü yonga setinin yanı sıra iPhone 11, LPDDR4x RAM tipi ve 4 GB RAM kapasitesi sayesinde aynı anda birden fazla uygulamayı kesintisiz bir şekilde çalıştırabilmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda ürün, uygulamaların açılış süresini de güçlü RAM özellikleri sayesinde büyük ölçüde kısaltıyor. 

Apple iPhone 11 akıllı telefon, çeşitli dahili hafıza kapasiteleriyle birlikte sizlere sunuluyor. 64 GB, 128 GB ve 256 GB olmak üzere üç farklı dahili hafıza kapasitesiyle öne çıkan ürün, ihtiyacınıza en uygun hafızayı seçebilmenize yardımcı oluyor. Böylece tüm verilerinizi rahatlıkla depolayabilmenize imkan sağlayan iPhone 11 akıllı telefon, çeşitli Apple uygulamalarıyla ise fotoğraf ve videolarınızı bulut hafızasında saklayabilmenize ve yeni bir akıllı telefona geçiş yaptığınızda dosyalarınıza erişebilmenize olanak tanıyor. Apple iPhone 11 akıllı telefon, sizlere ihtiyaç duyacağınız tüm donanım özelliklerini en iyi şekilde sunuyor.

Kamera Özellikleri

Apple'ın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 11, kamera özellikleriyle de kullanıcılarını cezbediyor. Çift arka kamera özelliğine sahip olan ürün, benzersiz kamera teknolojileri sayesinde ise profesyonelliğini en üst noktaya taşıyor. 12 MP + 12 MP çözünürlüklere sahip olmak üzere çift arka kamera desteğine sahip olan iPhone 11, son derece gerçekçi kareler yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Ürünün kamerası, son derece hızlı çalıştığından hiçbir görüntüyü kaçırmanıza izin vermiyor. Kamerasında yer alan optik görüntü sabitleyici özelliğiyle kullanımını kolaylaştıran ürün, portre modu (Bokeh), Focus Pixels otomatik odaklama, Phase Detect Auto Focus, Depth of Field, hızlı odaklamai HDR, panorama, otomatik odaklama, yüz algılama, sesli komut, elle odaklama, kırmızı göz düzeltme, coğrafi konum etiketleme, BSI, seri çekim modu, zamanlayıcı, 120 derece ekstra geniş açı ve 6 elementli lens gibi kamera teknolojileri sayesinde fotoğraf çekmek için profesyonel bir makineye ihtiyaç duyma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Çift tonlu flaş desteği ve yeni nesil gece modu özelliği sayesinde en karanlık alanlarda bile bol ışıklı, aydınlık ve net kareler yakalayabilmenize olanak tanıyan ürün, F1.8 diyafram açıklığı ve 26 mm odak uzaklığı gibi özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor.

2160p Ultra HD 4K video kayıt çözünürlüğüne sahip olan iPhone 11, en sevdiğiniz anılarınızın en gerçekçi hâlleriyle karşınızda olmasına imkan sağlıyor. 60 vide fps değeri, HDR, video yakınlaştırma, optik görüntü sabitleme, stereo ses kaydı, video kayıtta fotoğraf çekme, time lapse video kayıt, coğrafi konum etiketleme, yüz algılama ve yavaş çekim video kayıt gibi kayıt özellikleriyle de dikkatleri üzerine toplayan iPhone 11, bir kameradan beklenenlerin çok daha fazlasını yerine getiriyor.

iPhone 11 akıllı telefon, yenilikçi arka kamerasının yanı sıra, ön kamera özellikleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. 12 MP çözünürlüğündeki ön kamerasıyla her açıdan benzersiz kareler yakalayabilmenize olanak tanıyan ürün, selfielerinizin daha renkli ve gerçekçi olmasına yardımcı oluyor. Ürün, ön kamerasında yer alan portre modu, TrueDepth kamera, yavaş çekim video kayıt, HDR, sanal flaş, zamanlayıcı, pozlama kontrolü, seri çekim modu, dijital görüntü sabitleyici, yüz algılama ve back illuminated sensör gibi teknolojilerle de ön kamera performansını iyileştiriyor. Ön kamerasıyla 2160p video kayıtları yapabilen ürün, F2.2 diyafram açıklığı ve 60 fps değeriyle de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Apple iPhone 11 akıllı telefon, ön ve arka kameralarında yer alan Live Photo desteği sayesinde hareketli kareler yakalayabilmenize imkan tanıyor. Karelere uzun tıkladığınızda o anki  görüntüleri ve sesleri sizlere sunan ürün, bu anlarınızın arasından dilediğiniz kareyi seçebilmenize de yardımcı oluyor. Aynı zamanda ürün, Animoji özelliği sayesinde kendinize özel emojiler yaratabilmenize ve bu Animojileri paylaşabilmenize olanak tanıyor. Tüm kamera özellikleriyle iPhone 11, en eğlenceli arkadaşlarınızdan biri hâline geliyor.

Ürünün Kutusunun İçerisinde Yer Alan Diğer Teknolojik Ürünler ve Belgeler

Apple iPhone 11 akıllı telefonun kutusunun içerisinde çeşitli teknolojilere sahip Apple ürünleri bulunuyor. Bunlardan biri olan EarPods kablolu kulaklıklar, güçlü ses özellikleri sayesinde içeriklerinizi ve müziklerinizi rahatlıkla dinleyebilmenize ve oyunlarınızdaki sesleri daha net duyabilmenize olanak tanıyor. Ürün kutusunun içerisinde yer alan şarj adaptörü, telefonunuzu kolayca şarj edebilmenize yardımcı oluyor. Şarj adaptörü, kutu içerisinde yer alan lightning USB kablo ile telefonunuza bağlanıyor. Lightning kablo aynı zamanda telefonunuzla diğer cihazlarınız arasında kablolu bağlantılar kurabilmenize de olanak tanıyor. Kutuda bulunan SIM iğnesi, SIM kartınızı telefonun yan yüzeyinde bulunan yuvaya yerleştirebilmenize imkan sağlıyor. Bunların yanı sıra iPhone 11'in kutusunun içerisinde garanti belgesi ve kullanım kılavuzu da bulunuyor. Bu belgeler herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda sorununuza çözüm bulabilmenize yardımcı oluyor.

Güçlü Ürünleriyle Her Kullanıcı Kesimine Hitap Etmeyi Başaran Marka: Apple

Apple markası, Steve Jobs tarafından ABD'nin Kaliforniya eyaletinden kurulduğunda, Macintosh adını verdiği bilgisayarlarıyla hayatına başladı. Kısa zamanda büyük ilgi uyandıran Macintosh'lar, kullanıcıların en iyi yardımcılarından biri oldu. Bir müddet sonra diğer cihazların üretimlerine de başlayan Apple, iPhone isimli akıllı telefonlarıyla adını tüm dünyaya duyurmayı başardı. Apple, her yıl iPhone'ların yeni bir modelini satışa sunarak büyük başarılara imza attı. MacBook, Apple Watch, iPod, iPad, EarPods gibi çeşitli birçok ürün modeliyle kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunan Apple, hâlen başarılarını katlayarak yoluna devam ediyor.

Kolay Kullanım, Güçlü Özellikler ve Etkili Performans

iPhone 11 akıllı telefon modelleri, benzersiz özellikleriyle hem etkili performans sunuyor hem de kolay bir kullanım imkanı sağlıyor. iOS isimli işletim sistemiyle birlikte kullanıcılarına sunulan iPhone 11, işletim sisteminin getirdiği yenilikçi tüm özelliklerden faydalanabilmenize olanak tanıyor. iOS işletim sistemi, Watch, iTunes Store, Kitaplar, Sağlık, Wallet, Clips, iMovie, iTunes U gibi birçok önemli uygulamayı sizlere sunuyor. Bu uygulamalardan biri olan App Store ise, bünyesinde barındırdığı milyonlarca uygulamayı indirebilmenize olanak sağlıyor. FaceTime adı verilen uygulama, diğer iPhone kullanıcıları arasında görüntülü ve sesli görüşmeler başlatabilmenize yardımcı oluyor. iMessage ise diğer iPhone kullanıcılarına Mesajlar uygulaması üzerinden kısa mesajlar gönderebilmenize imkan tanıyor. iOS'un sunduğu bir diğer özellik olan AirDrop, iPhone kullanıcılarıyla veri alışverişi yapabilmenize yardımcı oluyor.

Kişisel asistanınız Siri, "Hey Siri!" dediğiniz an devreye giriyor ve tüm ihtiyaçlarınıza çözüm buluyor. Sizin yerinize mesajlarınızı yapan, aramalarınızı gerçekleştiren, uygulamaları açan, çeşitli fonksiyonları açan veya kapatan Siri, dinlediğiniz şarkının adını bile söylüyor. iPhone'unuzda yer alan iCloud, fotoğraf, video ve diğer verilerinizi telefon hafızası dışında bir yerde muhafaza ediyor. Dilediğiniz zaman bu verilere ulaşabilmenize olanak tanıyan iCloud, hem telefonun hafızasının dolmasına engel oluyor hem de yeni bir iPhone'a geçiş yaptığınızda bu verilerinizi yeni telefonunuza aktarıyor. Böylece en sevdiğiniz anılarınız her an sizlerle oluyor.

iPhone 11 akıllı telefonda yer alan Face ID, yalnızca bir bakışınızla ekran kilidini ortadan kaldırıyor. Şifre yazma ve şifreyi unutma problemlerini tarihe karıştıran ürün, verilerinizin güvenliğini de en üst seviyelere çıkarıyor.

Apple iPhone 11 akıllı telefon, güçlü ses özellikleri, tasarımı, çeşitli bağlantı noktaları ve çok daha fazlasıyla en iyi yardımcınız hâline gelmeyi başarıyor. Siz de iPhone 11 fiyatları, modelleri, tasarımı ve çok daha fazlasını inceleyebilir ve yenilikçi iPhone'unuza hemen sahip olabilirsiniz!

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

iPhone 11 iPhone iOS Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

2 ürün listeleniyor
Apple
iPhone 15 Pro
iPhone 15 Pro Max
iPhone 15
iPhone 13
iPhone 14
iPhone 14 Pro
iPhone 13 Pro
iPhone 14 Pro Max
iPhone 12
iPhone 12 Pro Max
iPhone 11
iPhone 14 Plus
iPhone 15 Plus
iPhone 13 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
Diğer iPhone Modelleri
iPhone SE
iPhone XR
iPhone XS
Fotoğraflı Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?