Kahve Makineleri

Kahve makineleri denince akla ilk olarak Türk kahvesi yapan makineler gelse de, ev veya ofis ortamında değişik türlerde yapılan kahve keyfi arttıkça, eskiden sadece kahve dükkanlarında kullanılan makineler, amatör kullanıma da hazır hale geliyor ve değişik dizaynlarıyla dikkat çekiyor. Kahve, her ne şekilde içilirse içilsin, yemeklerden sonra hazmetmeyi hızlandırması ve içerdiği kafeinden dolayı dikkati artırması nedeniyle çay kadar tercih ediliyor.

Kahve, özellikle yengeç ve oğlak dönencesi arasındaki tropikal iklimli bölgede yetişen, kırmızı meyvesinin içinde iki çekirdek bulunan ve dikildikten 3 yıl sonra meyve vermeye başlayıp, elverişli koşullar sağlanırsa neredeyse 40 yıl aralıksız meyve veren bir ağaçtan elde ediliyor. Türklerin kahveyi sevmesi ise Yavuz Sultan Selim'in Yemen'den kahveyi İstanbul'a getirmesiyle başlıyor. O dönemlerde satın alınan çiğ kahve çekirdekleri, tavalarda kurutulup dibeklerle dövüldükten sonra ağır kömür ateşinde cezvelerde pişiriliyorken, bugün global dünya sayesinde değişik kültürlerin kahve alışkanlıklarının da öğrenilmesiyle özellikle kahve çekirdeklerini değişik kalınlıklarda çekebilen ve suyla buluşturan makineler evlerde kullanılmaya başlandı.

Kahve Makinesi

Kahve makineleri, kahve çekirdeklerini farklı incelikte veya kalınlıkta çekerek istenilen kahve türüne göre süt, köpük veya su eklenmesini sağlıyor. Kahvenin bütün çeşitleri aslında kahve çekirdeğinde bulunan espresso özü denilen maddeden üretiliyor.

Espresso yapılırken, kahve makinelerinde yüksek basınçla kahvenin özü içinden çıkartılırken, kahvenin de en koyu çeşidi elde edilmiş oluyor. Macchiato, espressonun bir kaşık köpükle yumuşatılmış hali iken, americano, sadece su ile sulandırılmış hali oluyor. Cappucino'da espressoya süt ve köpük, con panna'da krem şanti, latte'de ise köpüksüz süt katılıyor. Türk kahvesi ise her ne kadar ateş üzerinde pişse de, bugün patentli makineler sayesinde Türk kahvesi, çok daha köpüklü ve istenilen sertlikte elde edilebiliyor.

Kahve Makinesi Fiyatları

En uygun fiyatlı makineler elektrikle çalışan ve çok kısa sürede Türk kahvesi yapmaya yarayan makinelerdir. Kahve öğütücüleri ise satın aldığınız kahve çekirdeğini öğüterek, kahve makinelerinde kullanmanıza imkan sağlar. Bazı markalarda hem filtre kahve makinesi, hem de kahve öğütücüsü bir arada bulunur ve bu cihazlar çok daha uygun fiyatlarla satın alınabilir.

Filtre kahve makineleri, americano'nun makinede yapılabilmesi amacıyla sıklıkla evlerde ve ofislerde kullanılıyor. Bu makinelerde ısıtılan su, kahvenin üzerinden geçerek bir hazneye doluyor. Çeşitli markaların bu tip makineleri, basınçla çalışan esspresso makinelerine göre daha düşük fiyatlı oluyor ve kahveyi çok kısa bir sürede hazırlıyor. Patentli bir ürün olan Türk kahvesi makinesinin fiyatı ise, ikili veya tekli olmasına göre farklılık gösteriyor.

Kapsüllü kahve makineleri ise yine sıcak suyun, kapsülün içinde bulunan kahvenin üzerinden geçerek direkt bardağa dolması şeklinde çalışıyor. Bu makinelerin fiyatları uygun olsa da, makinede sürekli olarak aynı markaya ait kapsüllerin kullanılması gerekiyor.

Basınçlı su ile çalışan ev tipi kahve makinelerinin fiyatlarını ise makinede kullanılan basınç oranı belirliyor. Makine ne kadar güçlü basınçla su püskürtürse fiyatı da o kadar yüksek oluyor. Fiyatı en yüksek olan kahve makineleri ise her türde kahveyi üretebilen, şık dizayna sahip profesyonel makineler oluyor.

Kahve Makinesi Tavsiyeleri

Filtre kahve makinesinde, kahvenin toplandığı hazne alttan ısıtmalı oluyor ve kahvenin bayatlama süresi olan iki saate kadar hem cam hazne sıcak kalıyor, hem de haznenin kapasitesine göre çok sayıda kişi için kahve yapılabiliyor. Dolayısıyla kalabalık ofis ortamı için kullanılması ideal oluyor. Bu tip makinelerin zaman ayarlı olanları ise, sabah uyandığınızda kahvenizin hazır olmasını sağlıyor. Ayrıca kahveyi çekebilen modelleri kahveyi taze içebilmenize olanak veriyor.

Basınçlı espresso makinelerini tercih edenler için ise kartuşlu olanlar kahvenin nemini içeride tuttukları için ideal olabiliyor, ancak aynı zamanda değişik aromalı kahve sevenler için yetersiz kalabiliyor. Bu nedenle çekilmiş kahveyi kullanan makineler, gerçek espresso tutkunlarına daha fazla hitap ediyor. Aynı zamanda sıcak süt köpüğü yapmanızı sağlayan basınçlı musluğu ile dilerseniz cappucino veya latte yapmanıza da imkan veriyor. Ateşin üzerinde esspresso yapan makineler ise size gerçek italyan espressosu tadı sunuyor.


Kahve Makinesi Türleri Nelerdir?

Filtre kahve makinesi, öğütülen kahvenin bir filtre sayesinde demlenmesini sağlar. Özel filtre kahve makineleri sayesinde bu demleme işlemi yapılır. Kahve haznesi açılarak içine filtre kahve kâğıdı yerleştirilir. Kâğıtsız çalışan makineler de bulunmaktadır. Kahveyi makineye ekledikten sonra su haznesine içme suyu koyulur. Makineyi çalıştırdıktan sonra kahve demlenir.

Espresso makinelerinin içinde iki ayrı filtre bulunur. Küçük olan tek shot için büyük olansa double espresso yapabilmek içindir. İstediğiniz ölçüye göre kahvenizi koyup, boş olan filtreden suyu eklediğinizde kahveniz ısınıp hazır olur.

Kapsül kahve makinesi, çalışma şekli en basit olan makinedir. Bu makinelere özel kapsüller bulunur. Bu kapsüller çeşit çeşit kahvelerden oluşur. Kapsüllerden istediğinizi seçip makineye yerleştirin. Sonra makineye suyunuzu koyun. Kahveniz hızlı bir şekilde hazır olur.

Türk kahvesi makineleri, Türk kahvesi yapmanın en basit yöntemidir. Fişe taktığınız makinenin cezve kısmına kahvesini ve suyunu eklediğinizde makine kahveyi hızlıca pişirir ve Türk kahveniz hazır olur.

Kahve Makinelerinin Fiyatları Nedir?

Bazı makineler hem kahve öğütücü olarak hem de filtre kahve yapmak için kullanılır. Espresso makineleri genellikle ofislerde ve iş yerlerinde kullanılmak üzere satın alınır. Espresso makineleri Americano makinelerinden daha yüksek fiyatlıdır. Genel olarak bakıldığındaysa Türk kahvesi makineleri en uygun fiyatlı makineler arasındadır.

Kapsüllü kahve makineleri uygun fiyatlı olmalarına rağmen sadece kendi markasının kapsüllerini hazırlayabildiği için bu kısımda, kapsüllerin alımıyla uzun süreli bakıldığında fiyat yüksek olur.

Fiyatı en yüksek olan kahve makineleri, her tür kahveyi demleyebilen makinelerdir. Bu kahveler şık dizaynlara sahiptirler ve oldukça profesyonel makinelerdir.

Hangi Kahve Makinesini Almalısınız?

Kahve makinesi alırken göz önünde bulundurmanız gereken temel şey hangi tarz kahve sevdiğinizdir. Genelde Türk kahvesi içiyor ve diğer kahvelerle aranız olmadığını düşünüyorsanız, espresso yapan bir makine almamalısınız. Gün içinde en çok tercih ettiğiniz kahve espresso veya americano ise almanız gereken makine espresso makinesidir. Böyle durumlarda çok opsiyonlu olan makineleri düşünmemelisiniz. Bu tarz makineler diğer makinelere göre daha yüksek fiyatlıdır. Ben her türlü kahveyi seviyorum diyorsanız çok opsiyonlu kahve makinelerinden satın almalısınız. Ayrı ayrı makineler alıp, yüksek meblağlar ödemek yerine, her çeşit kahveyi demleyebilen makineler işinizi görecektir.

Kahve Makinesini Kim İcat Etti?

Kahve tiryakileri tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi de kahve makinesini kimin icat ettiğidir. En eski verilere bakıldığında kahve makinesi, 1987 yılında sokak ortasında duran, gaz lambasına bağlanmış ve halkın kullanımına açık “Pluto Lamp” isimli makine olarak görülür. İngiltere’nin Leicester Square adlı meydanında bulunan bu makine, ilk başta oldukça rağbet gördü. Daha sonrasında makineye bozuk para atmak yerine yuvarlak şekilli cisimler atıldığı için makine bozuldu ve meydandan kaldırıldı.

Kahve Makinesi Nasıl Temizlenir?

Kahve makineleri her ne kadar hayatı kolaylaştırsa da uzun süreli temizlenmediğinde içerisinde oluşan bakteriler ve küfler, hem sağlığı etkiliyor hem de kahvenin tadını bozuyor. Kahve makinelerinden en iyi sonucu almak için her kullanımdan sonra filtreyi ılık suyla ve deterjanla yıkamak gerekir. Filtreleri yıkarken sert davranmamak gerekir. Bulaşık makinesine yerleştirmeden önce kullanım kılavuzuna bakmanızda fayda var. Bazı filtreler makinede yıkandığında bozulabiliyor. Her kullanımdan sonra yıkadığınız filtreyi ayda bir olacak şekilde beyaz sirkeli suyla yıkamalısınız. Veya su haznesine sirkeli su koyup makineyi çalıştırarak da temizliğini sağlayabilirsiniz. Filtrenin yanı sıra demliğin temizliği de çok önemli. Demlikte biriken bakterileri temizlemek için demliğin içine sabunlu su ve pirinç koyun. Kahve makinenizi bu şekilde çalıştırdığınızda demlikteki bakterilerden kurtulmuş olursunuz.

Kahve Makinesi

Kahve, geçmiş yıllardan bu güne kadar en çok tercih edilen ve tadıyla pek çok kullanıcının vazgeçemediği eşsiz içeceklerin arasında yer alır. Farklı topraklarda yetişen kahveleri en lezzetli şekilde içebilmek için demleme ve pişirme şekilleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu işlemleri kolaylaştıran kahve makineleri ise gerek Türk kahvesi gerekse klasik demlemeye göre yapılan filtre kahve çeşitlerinin ev ortamında daha kolay ulaşılabilir hale gelmesini sağlar. Güne leziz kahveler ile başlamak isteyenler için geliştirilen makineler konforlu kullanımı sayesinde yüksek performans sunar. Kahvenin tadını değiştirmeyen ve daha da lezzetli olmasını sağlayan bu cihazlar aynı zamanda kısa süre içinde arzu edilen lezzete sahip olunmasına yardımcı olur. Birden fazla kahve makinesi alternatifi sunan markalar teknolojik yenilikler ile lezzeti bir araya getirir. Her bir ürünün kendine has özelliği yalnızca bir kahve çeşidini değil tüm kahve türlerinin evde hazırlanmasına şans verir.

Gelenekselden Vazgeçemeyenlere Özel Türk Kahve Makineleri

Türk kültüründe önemli bir yeri olan Türk kahvesi eşsiz lezzeti ve enfes kokusuyla uzun sohbetlerin vazgeçilmez içeceklerinden biridir. Herkes tarafından sevilen bu dünyaca ünlü lezzetin istenilen kıvamda olmasını sağlayan elektrikli Türk kahve makineleri kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatır. Uzun ve zahmet veren köpüğün elde edilmesini kolaylaştıran makineler hem çok hızlı hem de pratik bir şekilde zaman kaybetmeden kahvenin hazır olmasını sağlar. Farklı birçok markanın teknolojiyi kullanarak geliştirdiği cihazlar, hiçbir işlem uygulamadan özel olarak öğütülmüş kahve çekirdeklerinin su ile birlikte cezveye konulmasını yeterli hale getirir. Modeller cezve biçiminde ve Türk kahvesi için tasarlanmış özel makineler şeklinde üretilir. Aynı zamanda ürünler arasında metal, kablosuz ve otomatik olan kahve makineleri de bulunur. Kahve pişirirken cezvenin başında bekleme ve karıştırma sorununu ortadan kaldıran makineler, kahvenin otomatik ve tam kıvamında hazır olmasını sağlar. Modellerde taşma gibi problemler görülmezken, susuz çalışmaya karşı kullanılan koruyucu teknoloji kullanılarak olası kazaların önüne geçilir. Tasarlanan bazı cihazlarda ise pişirme süresini önceden ayarlayabilen bir sistem kullanılır. Böylece kahveler istenilen vakitte hazır olur. Birçok makinede kahvenin piştiğine dair sesli uyarı özelliği de bulunur. Su haznesine sahip makinelerde suyun bittiğini haber veren ve makinenin çalışmasını önleyen üst düzey bir koruma da sağlanır. Su haznelerinin kapasitesi ve cezvelerin büyüklüklerine göre farklılık gösteren modeller her türlü kullanıcının ihtiyacına yönelik çeşitlilik sunar. Geniş kapasitesi bulunan cihazlarda 25 fincana kadar kahve çıkar. Tasarımlar arasında yer alan tekli, ikili ve dörtlü modeller fazla misafirlerin olduğu zamanlarda dahi kahvelerin aynı anda servis edilmesine olanak tanır.

Filtre Kahve Makineleri ile Güne Güzel Başlayın

Kahvenin içerisinde bulunan aromayı sıcak suyun içine bırakılmasıyla elde edilen filtre kahveler güne başlarken enerjinin artmasına ve daha dinç hissedilmesine yardımcı olur. Bu eşsiz lezzeti tek bir tuşla kahve severlere ulaştıran filtre kahve makineleri pratik kullanımları ve şık tasarımlarıyla her kullanıcıyla hitap eder. Makinelerin sahip olduğu filtreler kullanılan kahveyi süzerek saf bir lezzet elde edilmesini sağlar. Böylece kahvenin lezzeti katlanarak artmaya başlar. Kullanılan filtrelerin kolay bir şekilde değiştirebilmesi de her daim başarılı kahvelere imza atılmasına imkan verir. Farklı sertlikte filtre kahveler yapılmasına sağlayan cihazlar her kullanıcının ihtiyacına ve tarzına göre çeşitli modellerde üretilir. Kağıtlı olan tasarımlar kahve çekirdeklerinin makinede kalan kalıntılarını kahvenin içerisine karışmasını önleyen bir filtre ile üretilir. Bu sayede kahvenin içerisinde istenmeyen kahve parçacıklarının yer almasını engellenir. Kaliteli cam malzemeden üretilen filtre kahve makineleri cihazın içerisinde kalan suyun gözlemlenebilmesini sağlar. Ayrıca cam hazneler modern ve şık görünümlerinin yanında kahvenin sağlıklı bir şekilde demlenmesine de yardımcı olur.

Özel Lezzetler Sunan Kapsül Kahve Makineleri

Kapsül kahve makineleri kahve tutkunlarının asla vazgeçemediği benzersiz lezzeti ev konforunda hazırlamayı mümkün kılar. Göz alıcı tasarımlarıyla mutfakların dekorasyonunu katkı sağlayan bu makineler, tadına doyulmayan kahvelerin yıldızı olarak sunumlarda başrolü oynar. Makinelerin pratik kullanımları ve tek tuşla çalışma sistemleri zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Baş döndürecek kadar çok çeşidi bulunan kapsülleri limitsiz deneme ayrıcalığı sunan kapsül kahve makineleri model çeşitliliğiyle de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunun dışında cihazlar çoklu programları ile sadece kahve değil sıcak ve soğuk diğer içeceklerin hazırlanmasına da imkan tanır. Bu özellik kapsüllü kahve makinelerini diğer makinelerden ayıran en büyük özelliktir. Modellerdeki bardağın yerleştirildiği taban kısmı, bardak boyutuna göre farklı yüksekliklere göre konumlandırılır. Ayrıca kapalı paketler kullanıldığı için cihazlar hiçbir şekilde tortu, sıvı ya da atıkla temas etmez. Böylece makineler dış kısımları haricinde herhangi bir temizlik işlemi gerektirmez. Çıkarıldığı müthiş lezzetlere oranla küçük boyutlarda tasarlanan cihazlar mutfaklarda yer kaplamaz ve dağınıklığa sebep olmaz. Aksine modern dizaynları mutfaklarda olması gereken bir aksesuar gibi algılanır. Tasarımlarda kullanılan ışıklı gösterge, gözleri yormazken kullanımı da oldukça kolaylaştırır. Şık düğme detayları ise makinelere ayrı bir hava katar. Kullanılmadığı zaman otomatik kapanma ayarı bulunan modeller enerji tasarrufunun yanında güvenliği de sağlar. Ayrıca otomatik kapanma süresi arzu edilirse 30 dakikaya kadar da çıkarılabilir.

Kahve Çekirdeğinde Gizlenen Tüm Aromayı Ortaya Çıkarın

Teknoloji harikası ev aletlerinden biri olan kahve öğütücüleri, göze çarpan yenilikleri ile son yılların mükemmel verimlilik sunan ürünleri arasında yer alır. Çekirdek halindeki kahvenin mis gibi kokusunu ortaya çıkaran bu küçük aletler aynı zamanda mutfağın atmosferine de yeni bir hava katar. Ev ortamında damak zevkine uygun kahveler hazırlanmasına imkan tanıyan kahve öğütücüleri, birçok markanın farklı ve geniş ürün yelpazesiyle çeşitlilik kazanır. Üretilen değirmenler estetik görünümleri ve farklı özellikleri dışında kapasite ve öğütme ayarlarına göre de verimlilik sağlar. Şıklığın fonksiyonellikle bir arada kullanıldığı öğütücü modellerinde otomatik toz ve 60 öğütme ayarı kullanılır. Otomatik dozun ayarın cihazın kapasitesine göre değişiklik gösterir. Bu toz sayesinde tam 12 bardağa kadar kahve çıkarılabilir. Öğütme ayarı kahve çekirdeklerini istenilen kalınlık ve incelikte çekebilme avantajını tanır. Böylece kahve, damak zevkine uygun ve istenilen kıvamda çekilerek hazır hale getirilir. Ürünlerin paslanmaz çelik bıçakları, çelik gövdesi, kaydırmaz tabanları ve çıkarılabilir hazneleri teknik donanımları arasında oldukça öne çıkar. Kahvenin yanında birçok baharatın öğütülmesini sağlayan üstün performanstaki modeller, estetik açıdan şık ve elegan bir duruş sunar.

Kahve İçmeyi Eğlenceli Hale Getiren Aksesuarlar

Teknolojiyle birlikte paralel bir gelişim gösteren kahve makineleri, her geçen gün eklenen yeni özellikleri ile ön plana çıkar. Kahvenin daha pratik ve kolay bir şekilde hazırlanmasını sağlayan makineler dışında kahvenin kusursuz görünüme ulaşmasını sağlayan birçok aksesuarlar da bulunur. Bu aksesuarlar kahve makinelerinin daha çok fonksiyonel sahip olmalarını sağlar. Üretilen aksesuarlar espresso, mocha, latte ve cappucino gibi her kahve türüne özel farklılıklar gösterir. Tercih edilen parçalar kahvenin daha kusursuz görünmesinin yanı sıra daha lezzetli ve ideal bir kıvamda olmasına da yardım eder. Hemen hemen her kahve türüne yardımcı malzeme olarak kullanılan süt, kahvenin tadının daha yumuşak ve hafif bir lezzete bürünmesini sağlar. Bu bağlamda kahve sade içilmeyecekse sütün miktarını ve kıvamını ayarlamaya yardım eden bazı aksesuarlara gerek duyulur. Seçenekler arasında ise süt köpürtücüleri, sütlükler, süt ölçerler ve süt termometreleri gibi birçok aksesuar bulunur. Kremalı yapılan kahvelerde kremayı karıştırmaya, şekil vermeye ve kahvenin üzerinde çizimler yapmaya yardımcı olan fonksiyonel aksesuar setleri ise kahveyi sanata dönüştürmek isteyenler için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Latte art kalemleri de yine bu aksesuarlardan biridir. Çok amaçlı kalemler kahvenin özgün ve eşsiz bir görünüme bürünmesini sağlar.

Uzun Ömürlü Kullanım için Kahve Makinesi Bakımı

Her üründe olduğu gibi kahve makinelerinin de kendilerine göre bir bakım serüveni bulunur. Makineleri uzun vadede kullanabilmek için satın alınan makinelerin belirli aralıklarla doğru bir şekilde temizlenmesi gerekir. Yapılacak olan temizlik ise makinenin parçalarına ve modeline göre değişiklik gösterir. Genel temizliğin öncesinde her kahve yapımından sonra temizlenmesi gereken bazı parçalar bulunur. Bunların temizliğinin aksatılmadan yapılması cihazın daha uzun süre kullanılmasına yardımcı olur. Ayrıca bu durum hem daha hijyenik bir ortam oluşturur hem de kısa sürede makinenin bozulmasını engelleyerek tekrar masraf yapılmasını önler. Satın alınan ürün filtre makinesi ise sökülebilen her parça ılık su ve bir miktar deterjan altına yıkanabilir. Bu parçalar bulaşık makinesinde de yıkanmaya uygun özellikler taşır. Eğer Türk kahve makinesi kullanılıyorsa ve makine tek bir parçadan oluşuyorsa içinin temiz bir bezle, dışının da sabunlu su ile temizlenmesi yeterli olur. Kapsüllü modellerde de her kahve sonrasında çıkabilen parçaların bir bez ile silinmesi tavsiye edilir. Genel temizliğinde ise parçalar bulaşık makinesine atılabilir. Bakımı yapılmayan modeller zaman içerisinde pas ve kireç birikmelerine neden olur. İyi temizlenilmediği takdirde hem yeni bir kahve yapımı sağlıksız olur hem de evin içine kötü bir koku yayılır.

Kahve Makineleri ile Enerjiden Tasarruf Edin

Birçok kahve makinesi üreticisinin ürün alternatifleri arasında A sınıfı teknolojinin olanaklarından faydalanılır. A sınıfı özelliklerine sahip modeller enerjiyi en iyi şekilde kullanmanın yanı sıra yüksek performansları ile kısa zaman içerisinde unutulmaz bir kahve deneyimi yaşatır. Ayrıca yüksek watt derecesine sahip olan ürünlerde suyun daha kısa sürede kaynamasına yardımcı olur. Böylece kahve severler düşük gelen faturalar sayesinde keyifle kahvelerini içmeye devam eder. A++ gibi hem bütçeye hem de çevreye dost olan ürünler ise uzun vadede tasarruf etme imkanı sunar. Elektriğin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan bu cihazlar bütçenin kontrol altına alınmasını sağlar. Bunun yanında temizlik adına önemli bir yere sahip olan tasarım, kahvenin hazırlanırken daha hijyenik standartlara erişilmesini kolay hale getirir. Modeller arasında zaman içerisinde biriken tortu nedeniyle oluşan kokuyu önleyen bir sistemde bulunur. Pod sistemi gibi hijyenin en üst seviyelerde hissedildiği kahve makinesi alternatifleri filtre gibi pek çok kahvenin daima temiz olarak hazırlanılmasını sağlar.

Kahvenin haznesinde bulunan kahve ne kadar süre boyunca kalabilir?

Pratik bir kullanım sağlayan kahve haznesine konulan kahvenin 1 ay içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir.

Su haznesi bulunan modellerin içerisinde su yerine süt konulabilir mi?

Geniş hacimlere sahip su haznesinin içine su yerine süt konulması makinede tamir edilemez hasarların meydana gelmesine neden olur.

Kahve makineleri tek çeşit renklerde mi üretilir?

Kahve makineleri her kullanıcının zevkine ve her mutfak dekorasyonuna uygun olarak mor renkten pembe renge kadar geniş bir renk alternatifi sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/2
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Kahve Makineleri

10.000+ ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aletleri
Kahve Makineleri
Kahve Makineleri
Türk Kahvesi Makineleri
Türk Kahvesi Makineleri
Filtre Kahve Makineleri
Filtre Kahve Makineleri
Espresso & Cappuccino Kahve Makineleri
Espresso & Cappuccino Kahve Makineleri
Kapsül Kahve Makineleri
Kapsül Kahve Makineleri
Kahve Değirmeni & Öğütücüler
Kahve Değirmeni & Öğütücüler
Aksesuarlar
Aksesuarlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?