Elektrikli Izgara-Barbekü

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan ürün modellerinden biri de elektrikli ızgaralardır. Elektrikli ızgara, yemeklerin hızlı ve kolay pişmesini yardımcı olmaktadır. Bununla beraber aşağı yukarı olacak şekilde her iki yönden baskı uyguladığı için yemekleri lezzetli pişirmektedir. Nemi içine hapsederek tavuk, balık ve etin kendi suları ile pişmesine imkan tanımaktadır. Böylece fazla yağ kullanımının önüne geçilmektedir. Elektrikli ızgara ürününün açık ya da kapalı mekanlara göre tasarlanan modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler dumansız bir şekilde mangal keyfi yapabilme olanağı ile rağbet görmektedir. Elektrikli ızgara ürünlerinin birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Bu ürün açık veya kapalı mekan kullanımları başta olmak üzere pek çok etkene göre oluşturulmaktadır. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen elektrikli ızgara modellerini görüntüleyebilirsiniz.

Elektrikli Izgara Özellikleri

Elektrikli ızgaralar, sahip oldukları özellikleri ile kullanıcılardan olumlu etkiler uyandırmaktadır. Izgara modelleri yanmaz yapışmaz yüzeyleri ile lezzetli yemekler pişirilmesine olanak tanır. Aynı zamanda ürünün materyallerine göre birbirinden farklı ürün özellikleri bulunmaktadır. Graniti, teflon ya da seramik materyallerinden oluşturulan ürünler, kullanıcıların zevkine göre tercih edilmektedir. Bu ürünler özelliklerine göre farklı ısı kademelerine sahip olmaktadır. Isı kademeleri ayarlanabilir olduğu için kullanıcılar istediği şekilde yiyeceklerini pişirme imkanına erişebilir. Aynı zamanda ızgara modelleri, kullanıcılara zaman tasarrufu sağlamaktadır. Hızlı ve az yağlı bir şekilde lezzetli yiyecekler pişirmek mümkün hale gelir. Altlı üstlü basınç uyguladığı için nem içeri hapsolur. Böylece her yiyecek kendi suyunu salgılayarak pişme olanağı elde eder. Bu şekilde çeşitli yiyecekler dışı çıtır içi sulu olacak şekilde mükemmel bir lezzetle pişmektedir. Ürünler kapakları da kapaksız olmaya dahiliye taşımaktadır. Her iki ürün modelde ev tipi kullananlar için tasarlanabilir. Kapaklı ızgara modelleri yemek kokusunun evin içine dolmasına engel olmaktadır. Kapaksız ızgara seçenekleri de balkon ya da teraslarda tercih edilebilir. Bununla beraber bazı ürünler çıkarılabilir yapıya sahip olması ile kullanıcılara pratik bir kullanım deneyimi sunar. Döküm veya teflondan oluşturulan ürünler kolay bir şekilde elde ya da makinede yıkanabilir. Ayrıca özel oluklu kenarlara sahip elektrikli ızgara modellerini tercih etmekte önemli bir avantajdır. Böylece yiyeceklerden arta kalan yağ, bu oluklara akarak pratik bir şekilde temizleme işlemi gerçekleştirilebilir. Her markanın ürün modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Beklentinize uygun ürün modelini tercih ederek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Elektrikli Izgara Çeşitleri

Elektrikli ızgara çeşitleri pek çok faktöre göre farklılık göstermektedir. Öncelikle kullanım alanlarına göre ev tipi ya da sanayi tipi ızgara modelleri bulunabilir. Bununla beraber açık alan ya da kapalı alanlara uygun olacak şekilde tasarlanan ürün modelleri de vardır. Materyallerine göre de elektrikli ızgara modelleri kategorize edilebiliyor genellikle ev tipi unsurlarda demirli ızgaralar öne çıkmaktadır. Bu ürün modelleri yanmaz yapışmaz ve herhangi bir paslanma durumunun olmadığı bir kaplama ile oluşturulmaktadır. Ayrıca oluklu yapıları ile kolaylıkla temizlenebilir olma imkanı sunmaktadır. Elektrikli ızgaralar ile çok az yağ katarak lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Bu ürünler geniş aralıkta pişirme seviyeleri sunmaktadır. Bu sebeple istediğiniz ısı ayarında yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Paslanmaz bir gövde yapısı ile ürünlerin üretilmesi uzun süreli kullanım vaat etmektedir. Ahşap ızgara modelleri de kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bu şekilde ahşap materyalinden oluşturulan döküm ızgara modelleri pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ahşap kullanımı genellikle doğal ürün olması sebebiyle öne çıkmaktadır. Bununla beraber otantik tarzı ile de mutfaklarda farklı bir hava katmaktadır. Ürünler aynı zamanda ayaklı olup olmamalarına göre de çeşitlendirilebilir. Ayaklı ızgara modelleri kapaklı ya da kapaksız olma durumlarına göre de farklılık gösterebilir. Genellikle bu ürünler balkon ya da teras gibi açık alanlarda tercih edilmektedir. Markalarını alıp göre de pek çok ızgara modelleri piyasada yer almaktadır. Bu ürünler markaların tasarımlarına, özelliklerine ve çeşitli faktörlere göre çeşitlendirilir. Taner, Sinbo, Kumtel, Lorenzo ve diğer markalar tarafından oluşturulan elektrikli ızgara modellerini Hepsiburada üzerinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kaydederek favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bununla beraber ürün üzerinde fiyat alarmı kurarak herhangi bir indirim veya kampanya olduğunda bildirim alabilirsiniz.

Elektrikli Izgara İle Neler Pişirilebilir?

Elektrikli ızgara ile pek çok yemek pişirme kurudukça mümkündür. Ürünlerde bulunan paslanmaz ve yanmaz yapışmaz döküm yapı, lezzetli yemeklerin pişmesinde oldukça önemlidir. Bununla beraber yiyecekler pişerken ürünlerin kenarında bulunan haznelerde yağ birikmesi de kullanıcıların oldukça avantajındadır. Elektrikli ızgaralarda bulunan tel lezzetli pek çok yiyeceğin yapılmasına mümkün hale getirmektedir. Çeşitli köfte, tavuk ya da balık pişirebilirsiniz. Özellikle ürünler hızlı bir şekilde ısınabilen rezidansa sahip olması ile kullanıcılara zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Elektrikli ızgara ile pişireceğiniz hayvansal proteinler kendi suları ile piştiği için yumuşak bir dokuya sahip olmaktadır. Bununla beraber bu durum modelleri ile aynı zamanda sebze ızgaralarda yapmak mümkündür. Mısır ununa batırdığınız kabak, patlıcan, patates ve diğer pek çok sebzeyi ızgaralayabilirsiniz. Böylece lezzetli bir şekilde sebze yemenin keyfine varabilirsiniz. Aynı zamanda sade olarak da bu sebzeleri elektrikli ızgara ile pişirerek yoğurtlu bir meze haline getirebilirsiniz.

Elektrikli Izgara Neye Göre Tercih Edilir?

Elektrikli ızgara ilk önce kullanım alanına göre tercih edilmesi gerekmektedir. Ürünler açık ya da kapalı alanlara göre farklı özelliklerle donatılmaktadır. Bununla beraber küçük ya da kalabalık bir aile olmanıza göre de ürün tercihini yapmanız önemli bir adımdır. Ayrıca ürünün boyutlarına göre kullanım alanları da çeşitlilik göstermektedir. 60 santim ve üzeri elektrikli ızgara modelleri genellikle restoran ve otellerde tercih edilmektedir. Standart boyuta sahip ürünler ise ev tipi kullanımlar için uygundur. Kalabalık ailelere göre de daha geniş ürün modelleri de bulunmaktadır. Ürünlerin ayaklı ya da ayaksız formda oluşları da çeşitli kullanım şekillerini beraberinde getirmektedir. Ayaklı elektrikli ızgara modellerini açık alanlarda, piknik yerlerinde veya kamp alanlarında tercih edebilirsiniz. Ürünleri tercih ederken markanın güvenilirliğine de dikkat etmeniz bir diğer önemli nokta olarak söylenebilir.

Elektrikli Izgara Temizliği Nasıl Olmalı?

Elektrikli ızgara temizliği nasıl olmalı sorusu pek çok kullanıcının merak ettiği sorulardan biridir. Elektrikle çalışan bu ürünler, ev konforunda rahatlıkla mangal yapabilme deneyimi sunmaktadır. Bu ürünler yanmaz yapışmaz plakalar ile kolay bir temizleme imkanı sağlamaktadır. Çıkarılabilen plakalar ile üretilen elektrikli ızgara modelleri, kullanım pratikliği ile kullanıcılardan olumlu dönüşler alır. Çıkarılabilen plakaları ve oluklu yapıları ile yağın biriktiği hazne kısmını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ancak bazı ürünler yapıları gereği buna uygun olmayabilir. Bu sebeple ürünü satın alırken kullanım talimatlarına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Kimi ürünler bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olurken kimi ürünlerde buna uygun olmayabilir. Bu sebeple bu ayrıntıya dikkat ederek ürünleri bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün malzemesine etki etmeyecek ise sirke ya da limon kullanımını da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak ürünü temizlerken önemli bir noktaya daha dikkat çekmek gerekmektedir. Ürünü temizlerken yumuşak bir bez ya da fırça yardımıyla nazik hareketlerle yapmak oldukça önemlidir. Aksi takdirde ürünün kaplamasına zarar verebilirsiniz. Böylece ürünün yanmaz yapışmaz özelliğini deforme etme ihtimalini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebeple nazik hareketlerle ürünü temizlemeniz oldukça önemlidir. Bütün bu detayları dikkat ederek elektrikli ızgaranızı gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

Elektrikli Izgara Kullanım Avantajları

Elektrikli ızgaranın kullanıcılara saldığı pek çok kullanım avantajı bulunmaktadır. Öncelikle her kullanıcı ızgarada yapılan yiyecekleri oldukça sevmektedir. Ancak ızgara denilince akla duman ve kokunun yayılma ihtimali gelmektedir. Elektrikli ızgara işte bu noktada oldukça avantajlı bir ürün olarak bilinmektedir. Ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre günlük hayatta pek çok pratiklik sunulmaktadır. Kapaklı elektrikli ızgara modelleri ile herhangi bir duman ya da kokunun yayılma ihtimali minimum seviyeye indirgenir. Aynı zamanda bu ürünler, her iki yönlü basınç uyguladığı için hızlı ve lezzetli bir yemek pişirme imkanı sunmaktadır. Et, balık ya da tavuk yiyeceğini ürün nemi içeriye hapsettiği için lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. Bu yiyecekler kendi sularının salgılayıp geri çekerek dışı çıtır içi yumuşak bir dokuya sahip olabilir. Elektrikli ızgara ürünlerini tercih ederek sevdiğiniz yiyecekleri yakmadan ızgara şekliyle pişirebilirsiniz.

Elektrikli Izgara Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli?

Elektrikli ızgara satın alırken markanın güvenilir olup olmaması oldukça önemli etkenlerden biridir. Bununla beraber ürünün yanmaz yapışmaz özelliğinin kaliteli olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ürün ilk kullanımlardan sonra yapıştırmaya ve yanmaya başlayabilir. Bunun için ürünün materyallerinin kalitesi oldukça önemli etkenlerden biri olarak hatırlatılır. Ürün satın alırken dikkat edilmesi gereken bir önemli nokta ise ürünün boyutudur. Kalabalık bir aile iseniz daha geniş ürün modelleri sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Ancak çekirdek aileye sahipseniz ürün tercihinde bulunurken daha minimal modelleri seçebilirsiniz. Bazı ürün modelleri farklı aksesuarları ile de kullanıcılara çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Ürünlerin ekstra sunduğu aparatları da göz önünde bulundurarak tercih yapmanız gerekebilir. Böylece satın aldığınız ürünü fonksiyonel bir şekilde kullanma olanağına erişebilirsiniz. Aynı zamanda üründen daha fazla memnuniyet duyarak yapmış olduğunuz alışverişten mutlu olabilirsiniz.

Elektrikli Izgara Fiyatları

Elektrikli ızgara fiyatları ürünün markasına, materyaline, tasarımına, boyutuna, kullanım alanına, özelliğine ve diğer pek çok etkene göre çeşitlilik gösterir. Hepsiburada üzerinden istediğiniz markanın elektrikli ızgara modellerini ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Elektrikli ızgara seçeneklerinde yer almasını istediğini özellikleri filtreleyerek öne çıkarabilirsiniz. Bu ürün için ayırdığınız bütçe aralığına minimum ve maksimum olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz bütçe aralığından çıkmadan ürünleri filtreleyerek sayfanıza düşürebilirseniz. Böylece ürün araştırması yaparken istediğiniz ölçütlere uygun olan ürünü hızlı ve kolay bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Elektrikli Izgara Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları

Elektrikli ızgara satın alırken ürünler hakkında yapılan tavsiye ve yorumları dikkate alabilirsiniz. Bu şekilde beğendiğiniz ürünlerin ısıyı eşit miktarda dağıtıp dağıtmadığını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda yanmaz yapışmaz özelliğinin süreç içerisinde deforme olup olmadığını da öğrenme olanağına sahip olabilirsiniz. En çok beğenilen markaların elektrikli ızgara modellerini filtreleyerek öne çıkarabilirsiniz. Ürünlerin değerlendirme puanlarını dikkate alarak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli Izgara İndirim ve Kampanyaları

Birbirinden farklı markalar çeşitli gün ve haftalarda indirim ve kampanyalar düzenlemektedir. Seçili ürünler üzerinde tanımlanan bu indirim ve kampanyalar Hepsiburada ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Elektrikli ızgara satın almak istediğiniz zaman bu kategoride herhangi bir indirim ya da kampanyanın bulunup bulunmadığını kontrol edebilirsiniz. İndirim ya da kampanya tabi tutulan ürün modelleri varsa online fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Hepsiburada ile online alışveriş deneyiminin konforuna varabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elektrikli Izgara Barbekü

368 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 26 / 368 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?