Mutfak Ekipmanları

Mutfakta ihtiyaç duyulan düzenleme gereçleri, dekorasyon gereçleri, pratik ürünler, zaruri malzemeler mutfak robotları ve temizlik ürünleri mutfak ekipmanları arasında bulunur. Özellikle küçük mutfaklar için akıllı çözümler sunan ürünler, dar alanları başarılı bir şekilde kullanmanızı sağlar. Hem işlevsel hem de birbirinden şık mutfak gereçleri; BlueZen, T-Design ve Evino gibi markalardan temin edilebilir.

Mutfak Ekipmanları Ve Fiyatları

Mutfakta çeşitli ihtiyaçlara cevap veren bu kategoride, kaşık çeşitlerinden temizlik malzemelerine kadar pek çok ürün yer alır. Ürün çeşidine bağlı olarak plastik, çelik, ahşap ve bambu gibi malzemelerden üretilen gereçler arasında, yemek yaparken işinizi kolaylaştıran süzgeç, kapaklı çırpıcı kabı, meyve dilimleme aparatı, çırpıcı gibi ürünler uygun fiyatlar ile size sunulur. Yemek hazırlarken kullanılan ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken küçük mutfak gereçlerini inceleyerek, fiyat sıralaması yapabilir, ürün sayfalarından daha geniş kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. 0-25 TL ile 750-1000 TL fiyat aralığında değişen modelleri inceleyebilir; renkleri ile mutfağa ve masalarınıza şıklık katacak birçok ürün arasında, uygun olanı seçebilirsiniz.

Küçük alanları verimli bir şekilde kullanmanıza imkan sağlayan raf düzenleyiciler arasında, kaşıklıktan tava rafına kadar birçok ürün bulunur. Mutfağı düzenlemede oldukça pratik fikirler sunan ürünlerin de, fiyat aralığını belirleyerek sıralama yapabilirsiniz. Mutfakta kullanılan bal kaşığı, bambu kaşık seti, mutfak makası, konserve açacağı gibi temel ürünler ve çeşitli temizlik gereci gibi zaruri ürünlerin modellerini ve fiyatlarını kategoride inceleyebilirsiniz.

Mutfak Ekipmanları Nelerdir?

Mutfağı düzenli bir şekilde kullanmak, pratik bir şekilde yemek pişirmek ve yemek masalarınız için zaruri ve işlevsel ürünlerden oluşan mutfak ekipmanları arasında ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürünü bulabilirsiniz. Yemek pişirme gereçleri arasında işleri pratik ve zahmetsiz bir şekilde yapmanıza imkan veren kestane çizici, ceviz öğütücü, sebze doğrayıcı gibi fonksiyonel ürünlere ulaşabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıran gereçler arasından aynı işlevi gören farklı modellerde ürünleri de inceleyebilir, diğer mutfak eşyaları ile uyumlu olanları seçilebilirsiniz.

Özellikle dağınık duran mutfak dolabı bölümleri için, pratik çözümler sunan dolap rafı ve dolap düzenleyici çeşitleri de mutfak ekipmanlarının arasındadır. Dolapların düzenli durmasını sağlayan tencere ve tava raf sistemi, bardak askılığı, raf altı sepeti, bıçak tutucu, tabaklık türünde birçok ürün, hem yerden tasarruf etmenizi sağlar hem de mutfakta işlerinizi daha seri bir şekilde yapmanıza imkan verir. Mutfakta kullanılan birçok plastik gereç ve temizlik gereçleri de işinizi kolaylaştırır. Kesim tahtası, nihale, şekerlik, ahşap karıştırma kaşıkları gibi zaruri ürünlerle birlikte, deterjan ve sünger hazneleri gibi işlevsel malzemeler de, ürünler arasında yerini alır.

Mutfak Ekipmanı Seçimi

Yemek yaparken ya da çeşitli mutfak gereçlerini saklamak ve muhafaza etmek için kullanılan mutfak ekipmanı ürünleri, temel olarak ihtiyaca göre seçilir. Mecburi olarak her mutfakta bulunması gereken ürünler ve değişen fonksiyonel yapısı ile dikkat çeken ürünler, işleri daha kısa sürede yapmanıza imkan verir. Mutfak ekipmanları çeşitleri arasında, yemek yaparken sarımsakları tek tek doğramak yerine, pratik bir şekilde ezen sarımsak doğrayıcı ya da sebzeleri hızlı bir şekilde aynı incelikte dilimleyen sebze kesici gibi ürünlerden ihtiyaca göre uygun olanı seçebilirsiniz. Sağlığı da etkileyen mutfak gereçlerinin seçiminde, ürünlerin malzemeleri de dikkate alınmalı ve uzun kullanımda sağlık açısından sakıncalı olmayan ürünler seçilmelidir.

Bu kategorideki düzenleyici ürünlerin seçimi ise, kullanılan alana ve amaca göre değişir. Büyük dolapların içini düzenlemek için tek katlı raflar yerine, daha kullanışlı olan üçlü rafları alabilir, köşe bölümlerini üçgen raflar ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle raf altı bardaklık, peçetelik gibi ürünleri dar mutfaklarda alan kazanmak amacı ile kullanabilirsiniz. Dekoratif ürünlerde ise mutfak dekoruna uygun desenlere sahip etiketleri, önlük ve eldiven çeşitlerini seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mutfak Ekipmanları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80320060/237529