Pişirme

Tencere setleri, tavalar, düdüklü tencereler gibi pişirme grubu ürünleri mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Lezzetli yemekler hazırlamak için gereksinimlerinizi karşılayan pişirme ürünleri tercih etmeniz büyük önem taşıyor. Örneğin kızartma tavalarının yiyeceklerin yapışmasını engellemesi, düdüklü tencerelerin kısa sürede en zor pişen yemekleri bile servise hazır hale getirmesi ve tencerelerin yemeğinizi istediğiniz kıvama getirmesi gerekiyor. Farklı markalar tarafından tasarlanan pişirme grubu ürünleri arasından dilediğinizi seçebilir ve hem kendiniz ve aileniz hem de misafirleriniz için unutulmayacak lezzetler yaratabilirsiniz. 

Tam Tadında Yemekler

Tencere ve tava modelleri yapımında kullanılan materyale göre değişiklik gösteriyor. Pişirme grubunda yer alan titanyum, granit, çelik, seramik, emaye, teflon ya da porselen tencere ve tavalar gibi birçok farklı ürün çeşidi seçim alternatiflerinizi artırıyor. Çelik kullanılarak üretilen tencere ve tavalar, her evde kendine yer bulan pişirme grubu ürünleri arasında yer alıyor. Farklı kapasitelere sahip 2'li ya da 3'lü tencere setleri ve kapaklı veya kapaksız tava modelleri işinizi kolaylaştırıyor. Tek ve çift kulplu tavalar tercih alanınızı genişletiyor.

Çelik ürünler gibi sıklıkla tercih edilen granit tencere ve tava modelleri yanmaz yapışmazlık sağlayan iç kaplaması ile beğeni topluyor. Ocakta ya da fırında kullanılabilen titanyum pişirme grubu ürünleri ile yemeklerinizi mükemmel bir şekilde pişirebilirsiniz. İç içe geçen tasarıma sahip olanlar, alandan tasarruf etmenize olanak tanıyor. Çıkartılabilir tutma sapına sahip olan titanyum tencere setleri sayesinde yemeklerinizi buzdolabında ya da küçük bir dolapta rahatlıkla saklayabilirsiniz. 

Çok Yönlü Kullanım Sunan Ürünler

 • Eşit ısı dağılımı sunan tencere ve tavalar yemeklerin kısa sürede pişmesine yardımcı oluyor.
 • Yapışmaz özellikli malzeme kullanılan ürünlerde yağsız pişirme yapabilirsiniz.
 • Yağsız pişirme yemeklerin daha hafif olmasına olanak tanıyor. 
 • Kolay temizlenme özelliği bulunan ürünleri, işiniz bittiğinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.
 • Tencere ya da tava setleri farklı çapları sayesinde ister bir kişilik ister kalabalık gruplar için yemek yapmanızı sağlıyor. 
 • İşlevselliği yanından şık tasarıma sahip ürünler, aynı zamanda masaların da ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediliyor.

Pişirme Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Pişirme ürünü seçerken ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirlemeniz gerekiyor. 
 • Pişirme ürünü alırken, ürünün kaliteli ve dayanıklı materyale sahip olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Pişirme ürünü satın alırken, ısıyı eşit bir şekilde dağıtma özelliği olmasına özen göstermelisiniz.
 • Ürünün tutma saplarının ergonomik olması konforunuzu artırıyor. Kolay kavranan ve ısınmayan kulplar, tencereyi tutarken veya başka bir yere taşırken işinizi kolaylaştırıyor. 
 • Tencere ve tava setlerinin seçiminde setin kullanılmadığı zamanlarda çok yer kaplamadığından emin olmalısınız.
 • Dar bir mutfağınız varsa ve yerden kazanmak istiyorsanız iç içe geçen ürünleri tercih edebilirsiniz.

Pişirme Ürünleri Fiyatları

Her mutfağın vazgeçilmez bir üyesi olan pişirme ürünleri, birbirinden lezzetli yemekler pişirmenize olanak tanıyor. Kullanım rahatlığı sunan çelik ürünler, şık bir görünüme sahip seramik ya da porselen ürünler, özellikleri ile tam not alan titanyum ürünler, yapışmaz teflon modeller, hafiflik sunan emaye pişirme ürünleri ve mükemmel ızgaralar yapmanıza olanak tanıyan döküm ürünler alternatiflerinizi artırıyor. Tek ya da set halinde satın alabileceğiniz tencere ve tava modelleri, hem şık tasarımı hem de çok yönlü kullanımı ile beğeni topluyor. Yanmaz ve yapışmazlık sunan, ocakta veya fırında kullanabileceğiniz ürünler, kolay temizlenme özellikleri ile de dikkat çekiyor. Kaliteli materyal kullanılarak üretilen ürünler, uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Siz de pişirme kategorisi altında yer alan yüzlerce farklı ürün arasından istediğinize sahip olabilirsiniz. farklı boyut ve tasarımlara sahip tencere ve tava modelleri Hepsiburada.com'da sizi bekliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pişirme

10.000+ ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Mutfak Gereçleri
Mutfak Gereçleri
Pişirme
Pişirme
Tencere Setleri/Tencereler
Tencere Setleri/Tencereler
Tavalar
Tavalar
Düdüklü Tencereler
Düdüklü Tencereler
Tencere Yedek Parçaları & Aksesuarları
Tencere Yedek Parçaları & Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın