New Balance Modelleri Ve Fiyatları

New Balance

New balance ayakkabı sektörüne 1906 yılında ayak tabanlığı ile giriş yapmıştır. Ve 1970’li yıllarda artık kendi ayakkabılarını üretmeye başlayarak spor ürünlerinin tek ismi haline gelmiştir. Sporcuların tüm ihtiyacını karşılamak amacıyla üretimine başlayan marka, her kalıba uyacak ürünler çıkarmıştır. En iyisini ve en yüksek performansını çıkarmak için teknolojiyi de üretiminde kullanarak kendini bu sektörde geliştirmiştir. 

New balance koşu, basketbol, beyzbol, tenis gibi birçok spor dallarında özel tasarımları hayata geçirerek üretimine devam etmektedir. İlk koşu ayakkabısını oluşturduktan sonra farklı genişlikte kalıp seçenekleri ile standartların dışına çıkmıştır. Bu da markanın felsefi bakımdan farkını gösterir. 

New Balance Ayakkabı Modelleri

New balance diğer klasik modellerden farklı bir koleksiyona sahiptir. Çoğu marka koleksiyonuna isimlendirmeler yapmaktadır. Ancak New balance 452 veya New balance 990v5 gibi numaralar ile adlandırmaktadır. Üretici firma bu konuda farklı bir politika izler. Bu durum aynı zamanda tüketiciler açısından da kolaylık sağlar.

New Balance 990 modeli geliştirilmiş ve daha üstün tasarımlar ilave edilmiştir. Miras nesilden nesle devam ederek stabile bir üretim yapılıyor. Bu model, yastıklamanın en mükemmel modeli ile birlikte işçilikten taviz verilmeden yalnızca Amerika’da üretilmektedir. Orta tabanda çift katmanlı özel tabanlık ile yoğunluğun olduğu bölümlerdeki ağırlığı en aza indirilmiştir. Darbe emilimi abzorb teknolojisi ile geliştirilmiştir. Böylece hem ayak hem de ayak kemerinizin bölümlerine tam destek sağlanır. Her ayak tipine uyum sağlayan model koşu sporcuları için tek modeldir.

New balance 997 de birinci sınıf materyallerden üretilmektedir. Klasik görünümü ile birlikte modern görünümünü de aynı modelde sunan tasarımcıların özel koleksiyonlarından biridir. Dayanıklı süet ve file malzemelerinden üretilmektedir. Çok yönlü renkleri ile kombinlerinizi yaparken hiç zorlanmayacaksınız ve gün boyu rahat bir forma sahip olacaksınız. Bu özel tasarım ile tüm kıyafetleriniz yeni görünümlerine kavuşacaktır. 

New balance ayakkabı üretimlerini; kadın, erkek ve çocuk gruplarının tamamına yönelik olarak hazırlamaktadır. Spor alanındaki yaşamların tüm hareket ve pozisyonlarının kolay bir biçimde uygulamasını sağlamak için üstün tasarımlar gerçekleştirilir. Bu tasarımlarla en az performansla en üstün başarılar elde edilir.

New Balance 530 Tasarımı

New balance 530 koleksiyonu koşu alanındaki sporcular için üretilmiştir. Marka ilk üretimini koşu alanında yaptıktan sonra büyük bir ilgi görmüş ve kendi alanının önderliğini yapmıştır. Bu koleksiyonunda da yine aynı tasarımı ve kaliteyi sunmaya devam ettirdiğini gösterir. Klasik koşu ayakkabı stillerinden hiç ayrılmadan köklerine bağlı kalarak üretimine devam etmektedir. Ayakkabının orta tabanında ABZORB teknolojisini kullanarak hem yastıklama ve hem de sıkıştırma direncini birleştirmiştir. Böylece darbeleri yok sayan model ile atılan her adımda kullanıcının hareketlerinde büyük fark oluşacaktır.

New Balance 574 Koleksiyonu

Farklı tasarımı ve renkleri ile tüm kombinlerinize kolayca uyum sağlayacak olan New balance 574 üretiminde ENCAP teknolojisi ile üretilmiştir. Orta tabanındaki yastıklama ile gün boyu destek sağlar. Hafif köpüğü ile dayanıklı poliüretan çerçeveyle birleşerek orta taban ile topukta hafif EVA köpük yastıklama kullanılmıştır. Bu sistem sayesinde kullanıcının rahatlığı ön plana çıkarılmıştır.

 New Balance Kadın Ayakkabı Modelleri 

Spor kadın ayakkabı kalitesi ile kanıtlanmış olan New balance kadın ayakkabı modellerinde öncelik kullanıcının konforudur. Klasik koşu ayakkabı modelleri ile stilinizi ve konforunuzu koruyabilirsiniz. New balance kadın spor ayakkabı tasarımlarında yüksek performans ile rahat egzersiz imkanı sağlanır. Taban teknolojisinde yastıklama ve sıkıştırma direnci birleştirilmiştir. Bu sayede darbeler veya engelleri her adımda daha kolay atlatırsınız.

Nem balance 530 kadın spor ayakkabıları sneakers modellerindeki rahatlığı, sağlamlığı ve konforu ön plana çıkaran tasarımcılar şık görüntüsü ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarmışlardır. Yalnızca spor yaparken değil günlük hayatınızın her alanında temponuza eşlik etmeye devam ediyor. Tasarımlarda ekstra, daha fazla destek ve dayanıklılık için taban teknolojisi kullanılmaktadır.

New Balance Çocuk Ayakkabısı Özellikleri

Çocukların daha küçük yaşta ayak sağlığını korumaya başlamanız çok önemlidir. Bunun için de doğru ayakkabı seçmelisiniz. New balance yetişkinlere özel tasarladığı modelleri çocuklarınız için de uyarlayarak sağlıklı adımlar atmasına öncülük ediyor.

New balance çocuk ayakkabısı özel tasarımlı ayakkabılar arasındadır. Çocuklar yaşları nedeniyle çok hareketlidirler. Onların hareketlerini kısıtlamadan EVA orta taban ile gelen darbelere karşı koruma desteği sağlar. New Balance spor ayakkabı tasarımlarında hedef kitlesini oldukça geniş tutan bir markadır. Kız ve erkek çocukları için de çok farklı spor ayakkabı çeşit ve modellerine sahiptir. Bu model ve renklerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

New Balance Erkek Ayakkabısı

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan ayakkabılar, erkekler için çok şık ve konforlu olmalıdır. Sahip olduğunuz maskülen (erkeksi) tarzınıza cool bir görüntü katmak isterseniz New balance erkek ayakkabısı size her koşulda eşlik edecektir. Günlük veya iş hayatınızda daima sizinle olacaktır. Business casual giyim tarzınızla kolayca uyum sağlayan modellerinde stilinizi daha da çarpıcı ve etkileyici hale getirebilirsiniz. 

New balance ayakkabı erkek tasarımları şehir stresi ile baş etmeniz için oldukça idealdir. Adımlarınız, tarzınız ve konforunuzla spor dışında da stilinizi koruyabilirsiniz. Ayakkabıların modelleri ile yalnızca spor yaparken değil, yoğun iş hayatınızda da kullanabilirsiniz. Destek ve dayanıklılık için kullanılan taban teknolojisi ENCAP ile konforunuzdan ve görüntünüzden ödün vermeden günü rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

New Balance Spor Ayakkabı Modelleri 

New balance spor ayakkabı modelleri farklı spor aktivitelerinde kullanabileceğiniz özelliklere sahip ayakkabılardır. Her bir sporun kendi kategorisinde teknik özellikleri ile üretimleri, tasarım sırasında farklılık yaşar. Futbol, basketbol ve beyzbol saha alanlarındaki tutuculuk özellikleri ve hareketleri de farklıdır. Hem çim sahada hem de salonda yapılan koşudaki performansın aynı olmasına özen gösterilerek tasarlanır. Tasarılarda çok yönlülük hakimdir. Sporcuyu ileriye taşımada yardımcı olan köpük orta tabanı hem dayanıklı hem de esnek dış taban ile antrenmanlarınızın rahat geçmesini sağlayabilirsiniz. 

New Balance Sneaker Özellikleri

New balance sneaker ile enerji ve heyecanı arttıracak hatta abartılacak hale getirilmiştir. Geniş orta tabanı tasarımı ile dalgalı şekli ve orta tabanın yan duvarları sarılarak stabilite sağlamıştır. Ayakkabının yan tarafındaki “N” logosu modern bir görüntü vermiştir. Bu koleksiyon yeni bir ikon olmaya hazırdır.

New balance eşofman altı ile yapılacak tüm sporlarda size eşlik edecektir. Hareket özgürlüğünü yumuşak kumaşı sayesinde daha fazla hissedeceksiniz. Hem günlük kullanımlarınızda hem de spor yaparken size konfor sağlayan modellerinde %80 polyester, %20 pamuk kullanılmaktadır.

New Balance Futbol Dünyası 

New balance krampon modellerinde saldırgan oyunculara karşı nihai sabitleme, streç üst kısım ile oyunculara oyun sırasında tam koruma sağlanır. Sabitleme özelliği ile oyuncunun hızında herhangi bir eksiklik veya gerileme yaşanmaz. Hafifliği sayesinde kolay ve hızlı hareket etme yeteneklerini de ayrıca destekler. 

New balance krampon tasarımlarında öncelik esneklik ve tutuculuk göz önünde bulundurulur. Streç saya ile görülmemiş bir rahatlık sağlanır. Üstün çorap bağlama hissi için kilit bağcık sistemi ve elastiki örgü yapı tasarlanmıştır. Ayrıca oyuncuya ergonomik bir performans sağlanır.

New Balance Ayakkabıları Özel Tasarımlı mıdır?

Özellikle bazı tasarımları sayılı ve özel olarak tasarlanır. Kimi modelde yalnızca Amerika’da üretilmektedir. 

New Balance Özelliği Nedir?

Tasarımlarında ayakkabının yan bölmeleri, orta tabanı ve tutuculuğu için teknolojiden yararlanılarak üretilir. 

New Balance Hedef Kitlesi Var mıdır?

Sporculara yönelik hazırlanan tüm tasarımlar, yorucu iş grupları için de kurtarıcı niteliğindedir. Yani hem sporculara hem de zorlu iş hayatına sahip olan kişiler, rahatlığı ve konforu sevenler için tasarlanarak üretilmektedir.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...