New Balance Modelleri Ve Fiyatları

Son yılların en popüler markalarından olan New Balance, üretmiş olduğu New Balance serisi ayakkabılar ile adından sıkça söz ettiriyor. Eğer sizde New Balance kalitesini görmek istiyorsanız, mutlaka New Balance ayakkabı çeşitlerine göz atmalısınız.

New Balance markasının tarihinden biraz söz edecek olursak eğer; markanın geçmişi 1906’lara dayanıyor. İlk etapta ayak tabanlığı şirketi olma yolunda başlanğıç yapan firma, 1970’lere doğru spor ürünleri üretimiyle ön plana çıkan bir ayakkabı markası oldu.  Marka üretmiş olduğu spor ayakkabılar ile günlük sporcu ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı hedefliyordu. İyi uyum ile maksimum performans yakalanabileceğini düşünen New Balance, üretmiş olduğu ayakkabıların kalitesiyle bunu gözler önüne serdi.

New Balance felsefesine göre de ayakkabılar model ile değil, numara ile sınıflandırılmaktadır. Arthur Heckler tarafından başlatılan ayakkabı numaralandırma olayı, günümüzde de kaldığı yerden devam etmektedir. Markaya ait en popüler ayakkabı modeli de New Balance 574 olarak dikkat çekmektedir.

New Balance 574

New balance 574 modeli, retro görünümün günümüz ile buluşmasıyla ortaya çıkıyor. Renk renk ayakkabılar, günlük kullanım için tam anlamıyla konfor sağlıyor. Ayakkabının tabanında yer alan ENCAP teknolojisi sayesinde de, konforlu ve rahat bir yürüyüş sağlanıyor. Ayrıca New Balance 574 modellerinde yer alan rengarenk tasarımlar, retronun kalitesiyle birleştiğinde ortaya vazgeçilmezi zor bir ayakkabı tutkunluğu çıkıyor. Ayrıca yıllardır yenilenerek popülerliğini kaybetmeyen New Balance 574, uzun yıllar boyunca adından söz ettirmeyi başaracak, sayılı ayakkabı modellerinden bir tanesi olacak gibi duruyor.

New Balance 530

New Balance 530 modelleri sadeliğe değer verenlerin başlıca tercihleri arasında yer alıyor. Yoğun olarak beyaz renk üzerinde konumlanan renkler, New Balance kalitesini tam anlamıyla ortaya çıkıyor. Ayrıca çekici ve kaliteli görünümünün yanı sıra konforu ile de, diğer bir çok modelin arasında doğru noktada konumlanmayı başarıyor. Eğer sadelik ve çeşitli renklerin bir arada olduğu ayakkabıları seviyorsanız, yeni bir New Balance 530 modelini, daha fazla vakit kaybetmeden Hepsiburada.com güvencesi ile hızlı ve kolay olarak sahip olabilirsiniz.

New Balance 996

New Balance markasına ait en popüler serilerden bir diğeri olan New Balance 996, rahatlığı ile yıllardır adından söz ettirmeyi başarıyor. New Balance 996 serisinde yer alan ayakkabıların en büyük özelliği geçmişe ait izleri, modern tasarım ile birleştirmesi oluyor. Rengarenk ayakkabılar herkes tarafından sevilerek kullanılırken, konfor olarak da, diğer New Balance versiyonlarında olduğu gibi en iyisini sunmayı başarıyor. Eğer renkli ve geçmişe ait tasarımlar ilginizi çekiyorsa, sizde New Balance 996 modelleri arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

New Balance 410

Bir başka New Balance serisi olan New Balance 410 Life Style, tasarım ve kalite çizgileriyle markanın kalitesini yansıtmayı başaran ürünlerden bir tanesi oluyor. Serinin altında yer alan ayakkabılarda renklerin belirginliği, N harfinin gösterişi ön plana çıkıyor. New Balance markasının simgesi haline gelmiş N harfi, New Balance 410 serisinde de tam anlamıyla doğru noktada konumlanıyor. Amerika’da yer alan üniversite takımı göz önüne alınarak hazırlanan 410 Life Style, günlük yaşantınızda rahat ve gösterişli bir kullanım imkanı sunacaktır.

New Balance 990

Bu seri diğer New Balance serilerinden çok farklı, efsane olarak nitelendirilen USA 990 modeline sahip ayakkabılar, yeni teknolojiler ve konforu en üst düzeyde yaşatacak kaliteye sahiptir. New Balance 990 serisini çekici kılan bir başka detay ise ürünün sadece Amerika’da üretiliyor olması oluyor. Amerika dışında üretimi yapılmayan New Balance 990, orta kısımda yer alan çift katmanla hazırlanmış, özel taban ile ön plana çıkıyor. Bu taban sayesinde darbeyi tam anlamıyla ortadan kaldırırken, yoğun taban teknolojisi ile de ayağınıza tam anlamıyla rahatlık sağlayabiliyor. Ayakkabı günlük kullanım için uygun olduğu kadar, koşu yapacağınız zaman da yanınızda olacaktır. Rahat kullanımı ile ön plana çıkan ürün, aldıktan hemen sonra vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacaktır. Tasarım olarak 990 serisinin standart izlerine sahip ayakkabılar, ABSORB ve ENCAP gibi teknolojiler ile rakip markaların önüne geçiyor.

New Balance 580

Son günlerin en popüler serisi olduğunu söyleyebileceğimiz New Balance 580, gördüğünüz an da kaliteli tasarımları ile sizi kendine bağlayacaktır. IMEVA orta taban ve LIGHTNING DRY teknolojisi ile ayaklarınızın rahatlığını sizler kadar düşünmeyi ihmal etmiyor. New Balance 580’nin sahip olduğu orta taban da, ayakkabının ağırlığında %30’a varan hafifleme sağlıyor. New Balance 580’nin standartın dışına çıkmış olan tasarımı da görenlerin ilgili bakışlarını ortaya çıkartıyor. Sizde yeni bir New Balance ayakkabı almayı düşünüyorsanız, tercihinizi New Balance 580 yönünde yapabilirsiniz.

New Balance 420

New Balance serisi altında yer alan modellerden bir tanesi olan New Balance 420, uygun fiyatı ve kalitesi ile ön plana çıkıyor. Diğer New Balance versiyonlarına göre biraz daha uygun fiyatlı olan New Balance 420, modern tasarım ile rahatlığı bir arada yaşatmayı başarıyor. Markanın sunmuş olduğu bu ürünlerde kullanılan yüksek kaliteye sahip süpt ve ripstop materyalleri de rahatlığının başlıca sebebi oluyor. Günlük yaşantınızda kullanacağınız bir ayakkabı arıyorsanız, New Balance 420 modelleri arasında tercihinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

New Balance 360

New Balance 360 modelinin ortaya çıkmasında ki başlıca nedenlerde bir tanesi süet tasarım oluyor. Süet tasarımıyla diğer modellerin arasından ayrılan New Balance 360, sunmuş olduğu New Balance kalitesi ve kaliteyi tam anlamıyla gösteren rengarenk tasarımları ile de beğeninize sunuluyor. Eğer süet tasarıma sahip ayakkabıları seviyor, yeni bir New Balance ürününe sahip olmak istiyorsanız New Balance 360 modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz versiyonlar dışında New Balance kalitesini yaşamanızı sağlayacak New Balance 530, New Balance 754, New Balance 373, New Balance 420 gibi modeller de Hepsiburada.com adresinde sizleri bekliyor. Site içerisinde yer alan çeşitli New Balance modelleri arasında yapacağınız seçim ne olursa olsun, markanın sunmuş olduğu kaliteyi tam anlamıyla yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

New Balance Modelleri Ve Fiyatları

970 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk A-Z
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Ayakkabı Tipi
 9. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön