Test Cihazları

Arıza ve güvenlik amacıyla çeşitli kontrollerde kullanılan test cihazları, farklı özellikleri ile farklı işlemlerde kullanılıyor. Araç teknik sorunlarında ya da elektrikle ilgili sorun tespit etmede kullanılan oto test cihazları, kullanım özelliklerine bağlı olarak değişiyor. Oto test cihazları arasında akü test cihazı, arıza test cihazı, kablo test cihazı, voltaj kalemi gibi hem araçlarda hem de farklı yapı ve elektrik işlerinde kullanılan ürünler bulunuyor.

Farklı binek araçlarda arıza tespitinde kullanılabilecek cihazlarda çok işlevli yapısı ile aracın klimasından motoruna ve fren sistemine kadar birçok yerinde kullanılabilecek ürünler öne çıkıyor. Sorun tespiti için farklı araç markaları ile uyumlu çalışan arıza cihazları basit kullanılan yapısı ile aynı zamanda kullanıcıya kolaylık sunuyor. Yine araçlarda kullanılan akü test cihazları arasında ise farklı teknik özellikler sunan cihazlar yer alıyor. Şarj güç kaynağından çıkan voltajı ve kablolardaki kısa devreleri tespit etmeye yarayan cihazlar arasında otomobil aküleri için özel olarak üretilen ürünler bulunuyor. Yüksek seviyedeki aküleri test etmek için geliştirilen test cihazlarında hızlı çalışan ve kısa sürede ölçüm yapan ürünler bulunuyor. Analog test cihazları ise test maşaları ile kullanılıyor ve ölçüm özellikleri ürün türüne bağlı olarak farklı sürelerde gerçekleşiyor. On saniyeden kısa sürede test yapan cihazların çalışma prensiplerini inceleyebilirsiniz. Kablo test cihazlarında ise çok fonksiyonlu ürünler farklı alanlarda kullanılabiliyor. Kablo ve tellere zarar vermeden iletkenliği ölçen cihazlar, zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlıyor. Otomobilde ya da farklı işlerde kullanıma uygun olan kablo test cihazları kırık hat bulma gibi işlerde ideal bir kullanım sergiliyor ve küçük ebatları ile farklı ortamlara kolayca taşınıyor.

Test cihazlarının arasında ayarlanabilir güç kaynağı, yarı iletken test cihazı, voltaj aleti benzeri ürünler de bulunuyor. Fonksiyonlarına bağlı olarak farklı amaçlar ile kullanılan cihazlar markasına bağlı olarak farklı tasarımlara sahip oluyor. Özellikle voltaj testi için geliştirilen kalemlerde temassız çalışan işlevsel ürünler kolay okunan ekranı ve göstergeleri ile kullanıcıya kolaylık sağlıyor.

Oto Test Cihazı Fiyatları

Kullanım amaçları değişen oto test cihazı fiyatları da ürünler ile birlikte değişiyor. Kablo test cihazlarında çok yönlü fonksiyonel ürünler yüksek fiyat farklarına sahip oluyor. Özellikle LCD ekranlı kolay kullanımlı ürün çeşitleri hızlı kullanım ve uzun mesafede ölçüm özelliği sunduğu için kullanışlı bir tasarım olarak karşınıza çıkıyor. Fiyatları da ürünlerin niteliklerine bağlı olarak şekillenen kablo test cihazlarını telefon ve bilişim gibi farklı sektörlerde güvenle kullanabilirsiniz. Akü test cihazlarında ise ürünlerin niteliği ve markaları fiyatlarda etkili oluyor. Aynı markanın farklı kullanım özellikleri sunan cihazları fiyat ve kullanışlılık açısından farklı kullanıcıya hitap ediyor. Dijital akü test cihazlarında gerilim koruması gibi özellikler sunan ürünler ile otomotiv akü test cihazlarını karşılaştırabilirsiniz. Taşınabilir yapıya sahip olan cihazların teknik özelliklerini detaylıca öğrenerek aynı markanın farklı bütçelere uygun ürünleri bulabilirsiniz. Analog akü test cihazları ise benzer ürünlerden daha uygun fiyatlara satılıyor.

Fonksiyonel kablo test cihazları ve voltaj cihazlarındaysa ürünler birbirinden farklı tasarımlarda oluyor. Kablo test cihazları ürünün niteliği ve markasına bağlı olarak değişiyor. Profesyonel kullanıma uygun ürünler fiyatları ile benzer ürünlerden ayrılıyor. Voltaj test cihazlarında da kablo test cihazlarında olduğu gibi ürünün modeli ve niteliği değerini belirliyor. Voltaj dedektörlerinde oldukça uygun fiyatlara sahip olan ürünleri bulabileceğiniz gibi profesyonel kullanıma hitap eden cihazlara da erişerek farklı özelliklerde oto test cihazı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Test Cihazları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 54 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?