1980 yılında Selahattin Öztürk tarafından kurulan SGS markası, başta el aletleri olmak üzere hırdavat ürünleri ve yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteriyor. El aletleri konusunda aranan markalardan biri olan SGS, modern üretim tesisleri, uzman çalışan kadrosu ve Ar-Ge faaliyetleri ile sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözümlere odaklanıyor. En güncel inovasyonları yakından takip eden Ar-Ge ekibi, ilk günkü heyecanla ürün geliştirmeye devam ediyor. Üretimi gerçekleştirilen tüm ürünler, mühendisler ve deneyimli ustalar tarafından test edilerek uzun süreli kullanıma uygun hâle getiriliyor. Nalburiye, yapı kimyasalları, inşaat malzemeleri, profesyonel el aletleri ve koruyucu iş güvenlik ekipmanları, firmanın üretimini gerçekleştirdiği başlıca ürün grupları arasında yer alıyor.

Firma, kullanıcılara daha kolay ulaşabilmek için nalburiye ürün yelpazesini oldukça geniş tutuyor. Akrilik mastik, silikonize mastik, yüksek ısı silikonu, sprey boya, hızlı yapıştırıcı, maskeleme bandı, elektrik bandı, köpük bant, sunta vidası, matkap ucu, panç seti, dübel ve kimyasal dübel benzeri yapı kimyasalları; inşaat, peyzaj ve yapı onarımı sektörünün ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor. Spatula, mala, kestirme fırçası, robot fırça, rulo, tulum, sıva teknesi, sıvacı küreği, seramik kesme aleti, çekiç ve plastik tokmak benzeri ekipmanlar ise boya ve tamirat işlemleri için profesyonel çözümler sunuyor. Genel kullanıma uygun olarak dizayn edilen testere, kürek, çapa, tırmık, sap ve kerpeten gibi bahçe aletlerini de SGS ürünleri içinde bulabilmek mümkün oluyor.

Hem profesyonel hem de gündelik kullanıma uygun ürünler içinden kolayca seçim yapılabiliyor. Yıldız tornavida, düz tornavida, lokma anahtarı, pense, kargaburun, boru anahtarı, kontrol kalemi ve silikon tabancası gibi takım çantanız içinde olmasını isteyeceğiniz el aletleri, farklı renk ve ebat seçenekleri ile sunuluyor. Ölçü olarak küçükten büyüğe doğru sıralanan el aletleri, tekli olarak alınabileceği gibi set olarak da tercih edilebiliyor. Koruyucu iş güvenlik ekipmanları da markanın önem verdiği başlıca ürün çeşitleri içinde bulunuyor. Güvenlik ayakkabısı, eldiven, koruyucu gözlük, emniyet kemeri, baret, emniyet alan perdesi, toz maskesi ve ikaz bandı gibi iş güvenliğini sağlamaya destek olan ekipmanlar, işçilerin daha güvenli ve konforlu bir şekilde çalışabilmelerine olanak tanıyor.

SGS tarafından üretilmeye başlanan elektrikli el aletleri, mekanik el aletlerinin dayanıklılığını yüksek teknoloji ile buluşturuyor. Kademeli hız ayarı, LED aydınlatma sistemi, sağ-sol vidalama fonksiyonu, batarya güç göstergesi ve Li-ion akü gibi yeni nesil özellikleri üzerinde taşıyan akülü vidalama cihazları, mobilya monte ve demonte işlemlerinde, profil bağlantı ve mantolama çalışmalarında yüksek mobilite sağlıyor. Kesintisiz çalışma koşullarına ve geleneksel çalışma stiline uygun olarak tasarlanan kablolu matkaplar, kırıcı delici matkaplar, dekupaj testereleri ve avuç taşlama makineleri, çok yönlü kullanım olanakları ile öne çıkıyor. Markaya ait karıştırıcı mikser ve alçı zımpara aleti gibi özel makineler ise spesifik kullanım ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

Uluslararası üretim standartlarına uygun olarak faaliyet gösteren ve tüm el aletlerinde ISO 9001:2015 sertifikasına sahip olan SGS; kullanıcılarına dayanıklı, kaliteli, sağlıklı ve uzun ömürlü ürünler sağlıyor. Sektörel mevzuata uygun olarak imal edilen yapı kimyasalları da hızlı uygulama özelliği ve çok yönlü kullanım olanakları ile öne çıkıyor. Sertleştirilmiş dökme çelik, ısıl işlem uygulanmış karbon çeliği ya da krom kaplı Vanadium çeliği gibi ultra dayanıklı metallerden üretilen el aletleri ve diğer hırdavat malzemeleri, uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Tornavida, çekiç, tokmak, spatula, mala ve boya karıştırıcı benzeri işlevsel aletlerin kulp ve tutamaç bölümlerinde ise ahşap, selüloz, kauçuk gibi sağlam, sıhhatli ve ergonomik materyaller tercih ediliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...