Her aktivitenin gereksinim gösterdiği kendine özgü gereçler olduğu gibi, motosiklet kullanmanın da belirli kuralları ve olmazsa olmaz gereçleri bulunuyor. Motosiklet severlerin mutlaka kullanması ve özenle seçmesi gereken bu gereçlerin başında ise motosiklet kaskları geliyor. Tutkulu, heyecanlı, zevkli ve çok pratik bir taşıt olan motosiklet konusunda, güvenlik unsuru büyük önem taşıyor. Motosiklet kullanımında güvenlik dendiğinde ise, doğru kask kullanımı öncelikli bir rol oynuyor. Kazalarda meydana gelen olumsuz sonuçların önemli bir kısmı da, kask kullanımının ihmal edilmesinden ya da kaskın doğru şekilde kullanılmamasından kaynaklanıyor. Motosiklet kapalı kasklar, motosiklet kullanıcısına tam bir konfor ve güvenlik sağlaması bakımından büyük avantaj yaratıyor. Bilinçli ve yaşam güvenliğine önem veren sürücüler, standartlara uygun, kaliteli kask kullanımını ihmal etmiyor. En iyi ve önemli korunma aracı olan motosiklet kaskı, standartlara uygun, iyi malzemeden ve kaliteli tasarımla üretildiğinde sürüş konforuna engel olmuyor. Başı bütünü ile tüm yönlerden koruma altına alıyor. Sürüş ve kullanım esnasında görüş alanını kapatmıyor, motosikletin rahat bir şekilde kullanımına imkan tanıyor. Bu koşulları yerine getiren doğru kaskın belirlenmesi ve seçilmesi, motosiklet keyfini doyasıya ve güvenle yaşamak isteyenle için en önemli konu olarak öne çıkıyor.

Motosiklet Kapalı Kaskı Fiyatları

Motosiklet kullanmayı seven ve şehir içi ulaşımda en pratik ulaşım aracı olan motosikletten güven içerisinde yararlanmak isteyenler, kask seçerken özellikle kapalı modellere yöneliyor. Kapalı motosiklet kaskları başı en geniş ve çok yönlü şekilde koruduğu için, motosiklet gereçleri arasında en öncelikli olanlar arasında yer alıyor. Motosiklet kapalı kaskı fiyatları ise, önemine oranla kullanıcı için avantajlı rakamları içeriyor. Kaliteli, uygun, yüksek standartlarda ve doğru kapalı kask seçildiğinde, güvenli sürüşü temin ettiği gibi, uzun yıllar boyunca kullanıcıya eşlik ediyor. Doğru kapalı kask seçimi sayesinde fiyat kalite dengesi optimum değerde gerçekleşiyor. Uzun kullanım ömrü sayesinde gereken kapalı kaskı seçen motosiklet sever için, bir daha uzun yıllar kask arayışına gerek kalmıyor. Motosiklet kapalı kasklarında fiyatlar, bazı detaylar ve kullanılan malzemeler uyarınca küçük farklılıklar gösterebiliyor. Kaskların tasarımında hakim olan çizgiler, özel tematik tasarım olup olmaması gibi unsurlar da bedelleri etkileyebiliyor.

Motosiklet Kapalı Kask Modelleri

Motosiklet kullanıcılarının en yakın dostu olan kaskların, belli başlı özellikleri ortak olmakla beraber pek çok farklı tasarımlarda değişen modelleri de bulunuyor. Motosiklet kapalı kask modelleri, kullanıcı anahtarı aldığı andan itibaren en önemli gereçlerden biri olarak sürüş boyunca önemini koruyor. Kapalı kask modelleri, daha üstün bir koruma sağlamak adına tüm başı ve yüzü kapatıp muhafaza edecek şekilde tasarlanmakla beraber, estetik açıdan da farklı özellikler içeriyor. Modeller gerek çizgilerinde, biçimlerinde, gerekse üzerlerinde yer alan renk ve desenlerde çeşitlilik gösteriyor. Bazı modellerde, kapalı ve karanlık havalarda fark edilmeyi kolaylaştıran floresanlı renkler tercih ediliyor. Bazı kapalı kask modellerinde ise, koyu ve karizmatik renklere yer veriliyor. Siyah, gri tonları, beyaz, kırmızı, sarı, lacivert gibi renkler kapalı kaskların tasarımında sıklıkla kullanılıyor. Kullanıcıya aynı zamanda sürüş keyfi de yaşatan kapalı kaskların üzerinde yaratıcı desenler, motifler, semboller görmek de mümkün. Kullanım esnasında aynı zamanda hava koşullarının, yağmurun, rüzgarın sürücüye zarar vermesini ya da rahatsız etmesini engelleyen kapalı kasklar, ön tarafta yer alan pencere kısımları ile havalı ve etkileyici bir görünüm yaratıyor. Siz de motosiklet tutkunlarından biri iseniz kask seçiminize gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Standartlarını ve kalitesini gözeterek ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaskı seçip hem güvenliğinizi sağlayın, hem de sürüş keyfinizi sevdiğiniz bir tasarımla bir kat daha artırın.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Motosiklet Kapalı Kasklar

594 ürün var
 1. Beden
 2. Markalar A-Z
  1. LS2 Motosiklet Kapalı Kasklar
  2. Shark Motosiklet Kapalı Kasklar
  3. MT Motosiklet Kapalı Kasklar
  4. Shoei Motosiklet Kapalı Kasklar
  5. Nexx Motosiklet Kapalı Kasklar
  6. Airoh Motosiklet Kapalı Kasklar
  7. Hjc Motosiklet Kapalı Kasklar
  8. Premier Motosiklet Kapalı Kasklar
  9. Suomy Motosiklet Kapalı Kasklar
  10. Smk Motosiklet Kapalı Kasklar
  11. Axxis Motosiklet Kapalı Kasklar
  12. Givi Motosiklet Kapalı Kasklar
  13. Caberg Motosiklet Kapalı Kasklar
  14. Vemar Motosiklet Kapalı Kasklar
  15. CGM Motosiklet Kapalı Kasklar
  16. MTS Motosiklet Kapalı Kasklar
  17. Bell Motosiklet Kapalı Kasklar
  18. Prosev Motosiklet Kapalı Kasklar
  19. Yohe Motosiklet Kapalı Kasklar
  20. Nolan Motosiklet Kapalı Kasklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/60008737/20029253/60005644
Başa dön