Masa

Açık alanda vakit geçirmek özellikle sıcak yaz aylarında dinlenmek ve sevilen aktiviteleri yapmak için mükemmel bir fırsattır. Bunun için zevkinize uygun olarak tasarladığınız bahçenizde kendinize göre bir alan oluşturmanız mümkündür. Bahçede rahat ve konforlu bir ortam oluşturmak için bazı eşyalara ihtiyaç duyulur. Bu eşyalar arasında yer alan bahçe masası modelleri farklı boyutlarda üretilir. Dilediğiniz kişi sayısına uygun olacak şekilde geniş ve büyük ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Böylece aileniz ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz eşsiz bir ortam hazırlayabilirsiniz. Yaz sıcaklarında ev içinde zaman geçirmek bunaltıcı bir hale gelir. Serin ve yemyeşil bir bahçe bu sıcakların atlatılmasında inanılmaz fırsatlar sunar. Bahçesi olan kullanıcılar bu ürünler arasında bulunan masa çeşitlerini gündüz veya akşam istedikleri saatte kullanabilirler. Oldukça fonksiyonel olan ürün çeşitleri çok sayıda avantajlı özelliği bir arada sunar. Üretim malzemesinin çeşitliliği sayesinde aradığınız ve hayal ettiğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Farklı renk tonlarında üretilen bu ürünler hafif yapıda olmasıyla pratik bir kullanım imkanı tanır. Ürün bahçede istenilen her bölgeye rahatlıkla taşınabilir. Ürün çeşitlerinin dayanıklı yapısı ve sağlam malzemesi sayesinde uzun yıllar boyunca aynı şekilde kullanılması mümkündür. Farklı boyutlarda üretilen çeşitleri küçük veya büyük alanlara uyum sağlar. Küçük bahçe masası çeşitleri çok büyük olmayan bahçelerde rahatlıkla kullanılabilir. Bahçede masa dışında da alan kalmasına imkan tanıyan bu ürün çeşitleri ince detayları ve şık görünümü ile dikkat çeker. Bu ürün çeşidi aynı zamanda bahçenin bir köşesinde veya kapı girişinde pratik bir kullanım imkanı oluşturur. Küçük boyutu sayesinde rahatlıkla taşınabilir olan bu ürün aynı zamanda oldukça kalitelidir. Ürün çeşitlerine uyumlu sandalye seçimi yaparak bir bütün oluşturabilirsiniz. Tercih ettiğiniz sandalye sayısına bağlı olarak masanın ölçülerini belirleyebilirsiniz. Geniş ve rahat bir kullanım imkanı sunan büyük bahçe masası seçenekleri kalabalık sofralar kurmanız ve kaliteli vakit geçirmeniz için fırsat oluşturur. Bu ürün çeşitlerini balkon, teras gibi farklı açık alanlarda da kullanabilirsiniz. Ayrıca bahçenin üstü kapalı veya açık olan kısımlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün çeşitleri hava koşullarından kaynaklanan yağmur, kar gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Zaman içinde kullanıma ve çevresel koşullara bağlı olarak yıpranma, paslanma, aşınma gibi istenmeyen durumların gözlenmediği ürün çeşitleri dayanıklı olmasıyla büyük beğeni toplar. Üstü açık alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kaliteli markaların geliştirdiği bu ürünlerle bahçenizde göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Konforlu Bahçe Masası Modelleri

Birbirinden farklı modellerle karşınıza çıkan masa çeşitleri bahçenizde rahat bir kullanım sağlar. Uygun sandalye çeşitleriyle birlikte kullanılan ürün seçenekleri kullanışlı ve konforludur. Ürünün kolay kurulumu sayesinde kısa süre içinde zahmetsiz bir şekilde montajını yapabilirsiniz. Kullanım alanına ve amacına göre tercih edeceğiniz ürün çeşitleri tek kişilik veya çok kişilik seçeneklerden oluşur. Estetik olarak şık bir görünüm sunan ürün çeşitleri yuvarlak, kare, oval veya dikdörtgen formda olabilir. Kullanacağınız alana uygun olacak şekilde veya tamamen zevkinize göre tercih edeceğiniz bu formlar oldukça gösterişlidir. Şık ve konforlu bahçe masası modelleri arasında bulunanlardan bazıları şunlardır:

 • Bahçenin üstü kapalı kısımlarında tercih edilen ahşap kaplama ürünler görüntüsüyle samimi bir ortam oluşturur. Bu ürünlerin ayak kısımları genelde paslanmaya karşı dayanıklı metalden üretilir. Böylece yere sağlam olarak tutunan masa yerinden kaymaz.
 • Hafif yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilen ürün çeşitlerinden bazıları katlanabilir. Katlanır bahçe masası modelleri kullanmadığınız zamanlarda farklı bir yerde saklayabileceğiniz veya kolayca taşımanız için oldukça avantajlıdır.
 • Bu model yer açısından avantaj kazanmanıza imkan tanır. Bu sayede masayla işiniz olmadığı zamanlarda bahçede daha geniş bir alan elde edebilirsiniz. Bu durum özellikle küçük bahçeler için mükemmel bir fırsattır.
 • Ürün modelleri kullanım açısından olduğu gibi bakım ve temizlik yönüyle de oldukça pratik özelliklere sahiptir. Plastik malzemeden üretilen modeller dış ortamda suyla yıkanabilir.
 • Ayrıca nemli bir bezle kısa sürede temizliği sağlanan bu ürün zahmetsiz bir bakım ihtiyacına sahiptir.
 • Ahşap bahçe masası modelleri sudan etkilenmeyen ağaç türlerinden üretilen dış ortama uygun eşyalardır. Aynı zamanda güneş ışığının zarar verici etkisine karşı dayanıklı ürün çeşitleri her mevsim dış ortamda kalabilir.
 • Bu ürünler için özel olarak üretilen yağlarla gerekli bakımı yapabilirsiniz. Böylece ürünler uzun yıllar boyunca parlak ve canlı görünümünü korur.
 • Doğal yapısı bozulmadan üretilen ürün çeşitleri ahşabın sahip olduğu özel formu korur.
 • Her dönem zarif duruşu ile dikkat çeken camlı bahçe masası modelleri estetik olarak avantajlıdır. Ürünün camlı olması kullanılan ortamın geniş ve ferah görünmesini sağlar.
 • Bahçe veya teras için oldukça kullanışlı olan bu masa kırılmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı cam malzemeden üretilir.
 • Ayakları ahşap veya metal malzemeden üretilen ürün seçenekleri bu camın her renk tonuyla uyum sağlama avantajından faydalanır.
 • Ürünün cam kısmı leke tutmaz ve oldukça kolay bir şekilde temizlenir.
 • Dayanıklı özelliği ve kullanışlı yapısı ile ön plana çıkan plastik bahçe masası seçenekleri farklı formlarda üretilir. Ürün ahşap görünümlü tasarımıyla şık ve etkileyici bir atmosfer oluşturur.
 • Zaman içinde ürünlerde meydana gelebilecek çatlama, aşınma veya esneme gibi istenmeyen durumların gözlenmediği kaliteli ürün çeşitleri herkes tarafından memnuniyetle kullanılır.
 • Uzun süre güneş ışığına maruz kalan bu ürünler ısıya karşı dirençlidir.
 • Ahşap görünümün yanı sıra farklı renklerde üretilen ürün çeşitlerini zevkinize göre tercih ederek etkileyici bir ortam oluşturabilirsiniz.
 • Rattan bahçe masası modelleri özel bir ağaç türünden elde edilen malzemelerle hazırlanan şık ve gösterişli seçeneklerden oluşur.
 • Bu tarz ürünler hazırlanırken kullanılan örme tekniği sayesinde ekstra sağlam ve dayanıklı bir yapı ortaya çıkar.
 • Hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilen ürün çeşitleri gri, kahverengi, krem gibi renklerin farklı tonlarında üretilir.
 • Ürünün ana yapısında kullanılan alüminyum malzeme paslanmaz özelliğe sahiptir ve masanın dayanıklı olmasını sağlar.
 • Yüksekliği, uzunluğu ve genişliği farklı ölçülerde olan ürün çeşitleri modern görünümleriyle göze çarpar.
Bahçe Masası Avantajları

Günün yorgunluğunu atmak için kendiniz ve aileniz için konforlu bir alan oluşturabileceğiniz ürünler arasından zevkinize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece estetik açıdan güzel bir görünüm elde ederken aynı zamanda rahatlığı sağlayabilirsiniz. Kalabalık aile toplantılarında hazırlanan mükemmel sofralar için geniş masalara ihtiyaç duyulur. Özenle hazırlanan yiyeceklerin rahat bir şekilde yerleşmesini sağlayan bu alan ürünün kullanıldığı ortamın genişliğine göre seçilmelidir. Çok sayıda avantajı bir arada bulunduran ürün çeşitleri yer açısından tasarruf sağlar. Açılır bahçe masası modelleri kapalıyken orta boyutlardadır. Açılıp kapanabilme özelliğinden dolayı dilediğiniz boyutlara gelebilen ürün çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Gerilme ve ısıya dayanıklı modeller üstün kalitesiyle herkesin beğenisini toplar. Ürünler kullanıldığı bahçeye uygun olacak şekilde dekore edilir. Doğal ağaç kullanılarak üretilen ürün çeşitlerinin iç iskeleti paslanmaz alüminyum malzeme kullanılarak hazırlanır. Eşsiz görünümü ve dayanıklı malzemesi ile kendinize ve ailenize keyifli vakitler için ortam hazırlar. Bahçe masa takımı modelleri renk ve malzeme türüne uyumlu sandalyeleri ile sizlerin beğenisine sunulur. Mükemmel örgü tasarımıyla rattan modellerden oluşan takımlar bahçenin atmosferini değiştirir. Çeşitli kaplama malzemeleri kullanılan ürünler kullanıcılara farklı avantajlar sunar. Bu kaplamalar yağmur, kar veya güneş ışığı gibi dış faktörlere karşı dayanıklıdır. Kaplama çeşitleri arasında melamin denilen ve dayanıklı özelliğiyle bilinen bir malzeme bulunur. Hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilir olması ürünün tercih edilme nedenleri arasında yer alır. 4 kişilik, 6 kişilik veya 8 kişilik bahçe masası modellerine kullanımınıza göre sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan boyutu ve modeli belirledikten sonra farklı ürün çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu ürünün 2 kişilik üretilen modelleri kapı önüne yerleştirilerek pratik bir kullanım sağlar. Bahçeye çıkar çıkmaz rahat edeceğiniz bir alan sunan bu modelleri dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Modern ve gösterişli bir görünüme sahip olan modeller ağırladığınız misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatır. Rahatlığı ve konforu bir arada deneyimlemenizi sağlayan ürün çeşitleri açılır kapanır veya katlanır modelleriyle yerden tasarruf etmenizi sağlar. Bahçenize yeni bir soluk getiren ürün çeşitlerini dekoratif eşyalarla süsleyebilirsiniz. Ürün çeşitlerini kolay temizlenebilmesi ve dış etmenlere dayanıklı olması sayesinde masa örtüsü kullanmadan kullanabilirsiniz.

Bahçe Masası Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bu ürünün birbirinden farklı çok sayıda çeşidi mevcuttur. Her çeşit kendine özgü özelliklere ve avantajlara sahiptir. Bunlardan faydalanarak eşsiz bir deneyim yaşamak için ürün seçiminde detaylandırmanız gerekenler vardır. Bahçe masası ölçüleri ilk olarak dikkat etmeniz gereken kriterler arasında yer alır. Bahçenizin boyutlarına uygun olacak şekilde bir ürün seçmek konfor açısından rahatlık sağlar. Masanın dışında kalan alanın geniş ve hareketi kısıtlamayacak boyutta olması önemlidir. Ayrıca bu noktayı göz önünde bulundururken masanın kullanım amacı ve ortalama kişi sayısının da belirlenmesi gerekir. Böylece satın aldıktan sonra sorun yaşamadan uzun yıllar boyunca rahat bir kullanım fırsatı yakalayabilirsiniz. Ürün çeşitlerini seçerken dikkat etmeniz gereken diğer durumlardan biri modeli ve ortama uyum sağlamasıdır. Bu ürünler farklı formlarda ve tarzlarda üretilir. Klasik çizginin dışına çıkmak istemeyenlerin tercih edeceği ahşap veya plastik modeller şık bir görünüm sunar. Bahçe ortamının doğallığını koruyan ahşap ve ahşap görünümlü plastik ürünler göz doldurur. Dikkat çeken canlı renkleriyle tercih edilebilen modeller farklı ve çarpıcı bir görüntü oluşturur. Bahçe ortamında kullanılan diğer dekoratif ürünlerle bütünleşen bu ürün ortamın estetik görüntüsünü olumlu yönde etkiler. Tahta bahçe masası modellerini seçerken ıslanmaya ve güneşe dayanıklı olan çeşitleri tercih ederek uzun ömürlü bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Zevkinize Hitap Eden Bahçe Masası Çeşitleri

Renk ve şekil özellikleri açısından herkesin zevkine uygun olacak şekilde üretilen modeller göz alıcıdır. Cazip ve özgün tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanan modeller arasından zevkinize uygun olanı belirleyebilirsiniz. Beklentinizi karşılayan üstün performansa sahip ürünlerle yıllarca sorun yaşamadan vakit geçirebilirsiniz. Kare, dikdörtgen, oval ve yuvarlak bahçe masası çeşitleri bahçenize uygun olacak formlarda üretilir. Bu farklı şekilleri göz zevkinize hitap edecek şekilde belirleyebilirsiniz. Ürünün paslanma, aşınma, kırılma gibi istenmeyen durumlara karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Bu dayanıklı yapı sayesinde kalabalık ortamlarda güvenle kullanılabilir. Ürünün kare formları 4 veya 8 kişilik olabilir. Buna karşılık oval modellerde farklı sayılarda sandalye kullanılarak bu sayı artırılabilir. Köşeli formlardan oluşan ürün çeşitleri sivri köşelerinin yumuşatılması sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Küçük çocukların koşarak çarpmasına engel olarak olası kazaların önüne geçilmesini sağlayan bu durum önemli bir fırsat oluşturur. Tek masa veya sandalyelerle beraber takım olarak sunulan ürün çeşitleri arasından zevkinizi yansıtan ürün seçeneklerini tespit edebilirsiniz. Bahçenin fazla güneş alan bölgelerinde şemsiyeli bahçe masası modelleri bir fırsat oluşturur. Güneşin yakıcı ve rahatsız edici etkisinden koruyan şemsiye sayesinde masa başında rahatlıkla oturabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli ürün çeşitleri sayesinde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bahçe Masaları ile Rahatlığı Yakalayabilirsiniz

Bahçenizi etkileyici bir hale getiren ürün çeşitleri sayesinde ailenizle ve sevdiklerinizle güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sabah saatlerinde bahçede kahvaltı keyfini vazgeçilmez yapan ürün çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürünler her türlü hava koşuluna kolaylıkla uyum sağlar. Zaman içinde esneme, yıpranma ve çatlama gözlenmez. Kaliteli malzemesi ile dayanıklı olan bu ürünün her çeşidi ayrı bir konfor avantajı sunar. Yenilenen ve gelişen farklı modeller sayesinde geniş bir kitleye hitap eden ürünler arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bahçe masa çeşitleri işlevsel olmasının yanı sıra dekoratif özellikleriyle dikkat çeker. Özgün ayak tasarımlarına sahip olan modelleri bahçenin bir köşesinde kullanabilirsiniz. Genelde küçük boyutlara sahip olan bu ürün çeşidi ile kahve köşenizi oluşturabilirsiniz. Böylece yorucu bit temponun ardından kaliteli ve keyifli bir vakit geçirme fırsatını elde edebilirsiniz. Hem dinleneceğiniz hem de bir şeyler yiyebileceğiniz masa seçenekleri bahçenizde her mevsim bulunabilir. Bahçenin üstü kapalı olan bölgeleri yağışlı günlerde de dışarda oturmaya imkan tanır. Bu alanlarda kullanılan ürün seçenekleri dış ortamda bir masanın etrafında toplanmanızı sağlar. Aile bütünlüğünün sağlandığı yemek sofralarını konforlu ve rahat bir hale getiren ürün çeşitleri keyifli anlar yaşatır. Ahşap, bambu gibi farklı doğal malzemelerden üretilen bahçe oturma masaları sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz mükemmel bir alan oluşturur.

Bütçenize Uygun Fiyatlarla Bahçe Masaları

Kullanıcıların oldukça memnun kaldığı ürün seçenekleri aynı zamanda makul fiyatlarla karşınıza çıkar. Bahçe masası fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Bu fiyatların belirlenmesinde üretici marka, üretim malzemesi, boyut, renk gibi faktörler etkilidir. İhtiyacınıza yönelik beklentinizi karşılayan ürün seçenekleri arasından yapacağınız seçimlerle uzun süre bahçede vakit geçirebilirsiniz. Performans ve fiyat anlamında oldukça avantajlı olan ürün çeşitleri kaliteli malzemelerden dayanıklı olacak şekilde üretilir. Ürünün üretilme sırasında gösterilen özenle ilgi çekici tasarımlar ortaya çıkar. Bu tasarımlar arasından zevkinizi yansıtan ürünü belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz modele vakit kaybetmeden kolayca sahip olabilirsiniz. Her mevsim bahçe ortamında konfor sağlayan ürün seçeneklerini teras veya büyük bir balkonda da kullanabilirsiniz. Üstü açık mekanlarda yağmur ve kar gibi durumlar gerçekleşebilir. Ürünler ince ve hafif yapısı sayesinde rahat bir şekilde taşınır. Bahçe masaları ve fiyatları herkesin beğeneceği ve vazgeçemeyeceği türden kolaylıklar sunar. Kullanılmayan dönemlerde kapatılarak farklı bir yerde muhafaza edilen ürünlerle bahçenizin alanını genişletebilirsiniz. Çok geniş alanı olmayan bahçelerde avantaj sunan açılır kapanır özellik bu gibi durumlarda inanılmaz bir kullanım sağlar. Etkileyici görünümü ve rahatlık özellikleri sayesinde her dönem bir adım önde olan ürün çeşitleri arasından ihtiyacınız olan modele Hepsiburada üzerinden ulaşabilir, avantajlı fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Bahçe Masası Hangi Malzemeden Üretilir?

Bu ürün çeşidi plastik, tahta, ahşap gibi farklı malzemelerden oluşur. Ayrıca ürünlerin iç kasası alüminyumdan üretilir ve oldukça dayanıklıdır. Bu iç kasa üzerine yapılan farklı kaplamalarda farklı türden ağaçlar kullanılır.

Bahçe Masası Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Farklı mevsim koşullarına uygun olan ürün çeşitlerinin ihtiyaç duyduğu bakım oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu ürünü nemli bir bez yardımıyla kullanımdan önce ve sonra silebilirsiniz. Ayrıca ahşap ürünler için özel olarak üretilen yağlarla uzun süre parlaklığı koruyabilirsiniz.

Bahçe Masası Boyutu Nasıl Olmalıdır?

Bu ürünün boyutuna karar verirken kullanım amacına ve bahçenin büyüklüğüne dikkat edilir. Yer sorunu olmayan geniş bahçelerde büyük boyutlara sahip modeller kullanılabilir. Küçük boyutlarda ki bahçelerde ise katlanan veya açılır kapanır olan modeller uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Masası Fiyatları

1105 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Değerlendirme Puanı
Toplam 28 / 1105 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?