Bahçe masası çeşitleri açık alanda keyifli ve konforlu vakit geçirmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip masalar işlevsel ve kullanışlı olmalarının yan sıra şık ve zarif bir görüntü de sunuyor. Ürünlerin biçimleri, ana materyalleri, iskelet yapıları, fonksiyonellikleri, renkleri, dokuları, desenleri de modelden modele ve markaya göre değişkenlik gösteriyor. Küçük alanlar ya da büyük bahçeler için dizayn edilen bahçe masaları tekli satılabildiği gibi sandalyelerle birlikte takım olarak da satışa sunuluyor. Sade, gösterişli, Retro, eskitme, modern vb. tarzlara uygun üretimler arasından dilediğinizi tercih edebilir, bahçe alanlarınızı dekoratif ve estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Farklı Zevklere Hitap Eden Bahçe Masaları

Bahçe masaları gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli zevklere ve ihtiyaçlara hitap ediyor. Kare, dikdörtgen ya da oval biçimler farklı iskelet yapıları ile harmanlanıyor ve çeşitli renk seçenekleri ile tüketiciye sunuluyor. Meşe, ceviz, çam gibi ağaç türlerinden imal edilen masaların ham rengini koruyanlarını ya da özel renklendirmelerle üretilenleri arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Özel yağ, vernik ve kaplamalarla korunaklı bir yapı çizen ve hoş bir görüntü sunan ahşap bahçe masaları böylece uzun süre kullanım olanağı da sağlıyor. Melamin kaplı suntalam masalar, mermer ya da cam masalar ve kaliteli plastik bahçe masaları da rağbet görenler arasında yer alıyor. Taşımayı kolaylaştıran ince ve hafif tasarımlar ya da katlanabilir bahçe masaları ergonomileri ile kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Ürünlerin tamamında aynı materyal kullanılabildiği gibi kimi modellerde farklı ana maddelerin uyumu tercih ediliyor. Örneğin, tamamı ahşaptan üretilenler ya da masa platformu plastik, iskeleti çelikten oluşan masa modelleri bulunabiliyor. Yenilikçi teknolojiler sayesinde masalar ince ve sağlam bir yapı sergiliyor. Yükseklik, genişlik ve uzunlukları da farklılaşan bahçe masası modellerinin sade, gösterişli, mat ya da parlak renkli, renk kombinasyonlu ve özel baskılı serileri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Beyaz, kahverengi, siyah başta olmak üzere pek çok renk seçeneğine sahip olan masaların yüzeyleri örgü desenli, dolgulu, mermer görünümlü, pürüzsüz, aralıklı dizaynlara sahip olabiliyor.

Fonksiyonel ve İşlevsel Modeller Konforu Artırıyor

Bahçe dekorasyonuna önem verenler yenilikçi masa modelleri ile rahat ediyor. İnce ve hafif olmalarına karşın yüksek dayanıklılık sunan masaların kaliteli materyallerden üretilmesi kullanıcılara güven veriyor. Aşınma, yıpranma, kararma, paslanma, dökülme gibi problemlere dayanıklı bahçe masaları açık alanda gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Bu noktada hangi ürünlerin hangi mevsim için kullanıma uygun olduğuna, nasıl temizlenmesi ve muhafaza edilmesi gerektiğine ürünlerin talimat bilgilerinden ulaşılabiliyor. Demonte bahçe masaları, portatif masalar, kolay kurulum özellikli olanlar ve leke tutmayan masa modelleri kullanıcıların en fazla ilgi gösterdiklerinden oluyor.

Açık alanda kullanıma uygun olan masalar bahçe, teras, plaj, piknik yeri, balkon gibi alanlar için de uygun olabiliyor. Tek kişilik, iki ya da daha fazla kişi kapasiteli olabilen masaların kesim biçimleri de kullanım alanına uygunluk açısından önem arz ediyor. Örneğin, küçük bir balkon alanı için kare kesim bir masa işlevsel olabilirken büyük verandalar için geniş, dikdörtgen bahçe masaları ideal olabiliyor. Masa setleri içerisine nelerin dahil olduğu ürün modeline, markaya, sezona ve kampanya fırsatlarına göre farklılaşabiliyor.

Üstü kapalı alanlar için ahşap bileşenli masalar ya da ahşap görünümlü masalar ön plana çıkarken kullanım sonrası masayı kaldırmak isteyenlere yönelik taşınabilir olanlar dikkat çekiyor. Portatif masaların katlanma biçimleri, katlandıklarında kapladıkları toplam alan, katlanma mekanizmaları da değişkenlik gösterdiğinden satın alım noktasında ihtiyaçları göz önünde bulundurmak avantaj sağlıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bahçe Masası Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 854 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001203