Doğada yapılan etkinliklerin vazgeçilmezlerinden biri olan kamp, deneyimleyen herkesin tekrar yapmak istediği bir tutkuya dönüşüyor. Bunun olmasını sağlayanlar da kaliteli kamp ekipmanları oluyor. Çadır, yürüyüş ayakkabıları, yağmurluklar, yeme – içme malzemelerinin yanı sıra uyuma ve dinlenme ekipmanları da büyük önem arz ediyor. Bunların başında da kamp matı geliyor. Kamp matı, genellikle kampçılar tarafından çadır içerisinde daha konforlu uyuma ve dinlenme sağlamak üzere kullanılırken diğer yandan doğanın kalbinde çeşitli sporlar gerçekleştirmeye de izin veriyor. Kamp süresince yanınızda olan kamp matı sayesinde istenen her yerde, uyumak, uzanıp dinlenmek, meditasyon yapmak ya da yoga, pilates gibi bireysel sporları gerçekleştirmek mümkün oluyor. Kamp matı ile kamp etkinliklerinde konfor seviyesi maksimuma çıkarılabiliyor.

Kamp Matı Modelleri

Kamp yapma amacına göre farklılık gösteren kamp matı modelleri, kamp sırasında her ihtiyaca cevap veren seçeneklere ev sahipliği yapıyor. Öncelikli olarak kapalı ve açık alanda kullanıma uygun farklı modellerde bulunabilen matlar, buna uygun olarak farklı malzemelerden üretilmiş oluyor. Köpük, alüminyum, plastik gibi materyallerden ve kapalı hücreli mat gibi farklı tekniklerden yararlanılarak üretilen kamp matları, kamp yaptığınız ortamın koşullarına kolayca uyum sağlıyor. Yaz, kış ya da bahar aylarında yapılan kamplara göre farklı mat tercihlerinin yapılması daha uygun olurken, ısı yalıtımlı kamp matı modelleri ilk tercih edilenlerin başında yer alıyor. Dış mekan matı olarak da kullanıma izin veren bu özellik sayesinde, kamp yapmak çok daha keyifli bir hale bürünüyor.

Kadınlar ve erkeklere özel olarak tasarlanmış kamp matı modelleri, her vücut tipi için farklı ihtiyaçları karşılamaya yardım ediyor. Bireysel kullanımlar ya da çok kişi ile çıkılan kamplar için hem tek hem de çift kişilik kamp matı modelleri tercih edilebilir. Çift kişilik kamp matı modelleri, kampta ekstra konfor isteyenlerin de bu isteklerini yerine getirmeye yardım ediyor. Kamp sırasında taşıma ve kurma işlemlerinde zaman kaybetmek istemeyenler için de farklı kullanım seçeneklerine sahip kamp mat modelleri öne çıkıyor. Bunların başında şişme matlar gelirken, kendiliğinden şişen matlar ve otomatik şişen matlar bu ihtiyacı en hızlı şekilde karşılamaya tek başına yetiyor. Katlanır mat modelleri de hem doğa yürüyüşleri sırasında taşımanızı kolaylaştırıyor hem de aracınızın bagajında çok fazla yer kaplamıyor.

Kamp Matı Fiyatları

Kamp yapmanın doğasına uygun olarak ulaşılabilirliği ile dikkat çeken kamp matı fiyatları, kullanıcısına hem konfor bakımından hem de maddi olarak büyük kolaylık sağlıyor. Kamp esnasında evinizdeki rahatlığı kolayca yakalayabileceğiniz kamp matları, fiyatları ile de memnuniyet yaratıyor. Sahip olduğu teknik özellikler, kullanılan materyaller ve ebatlarının yanı sıra kamp matı fiyatları farklı tasarımları ile de değişkenlik gösterebiliyor. Değişik renk ve desenlerde tercih edilebilen kamp matları, her bütçe ve zevkin sahibine hitap edebiliyor.

Kamp yapmak deyince akla gelen tüm aktiviteler için rahatça bulabileceğiniz uygun mat çeşitleri arasında klasik modellere farklı alternatifler de eşlik ediyor. Kamp minderi olarak da kullanılabilen daha kalın ve kısa matların yanı sıra, farklı inceliklere ve sertliklere sahip denge matı, askeri mat, teknik mat, oturma matı ve yoga matı gibi çeşitler de farklı amaçlara hizmet etmek üzere satışa sunuluyor. Bu denli geniş bir yelpazede sunulan kamp matı çeşitleri ile kampta sadece doğa ile iç içe olmanın dışında farklı sporlar ve etkinlikler de gerçekleştirmek mümkün oluyor. Bulabileceğiniz her türde kamp matı ile evden uzakta, doğanın ortasında üst düzey konfor sağlanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kamp Matı Fiyatları

Yurt Dışından Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 680 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/1301315