Şişme yatak çeşitleri ile pratik ve konforlu dinlenme, uyuma alanları oluşturabilirsiniz. Kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelebilen şişme yataklar gelişen teknolojinin getirdiği yeniliklerden de güç alıyor. Ürünlerin kalıpları, şişirilme yöntemleri, dış yüzey sertlikleri, dayanım dereceleri, dokuları, materyal bileşimleri, ağırlıkları, renkleri, toplam hacimleri, ekipman ve aksesuarları modele, markaya ve kreasyona göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca ürünlerin kullanım alanları, toplam kişi ve ağırlık kapasiteleri de farklılaşıyor. Manuel şişirmeli olanlar, fiber teknolojili yataklar, pompa harici ya da dahili şişme yataklar, kendinden motorlu olanlar farklı beklentilerdeki kullanıcılara hitap ediyor. Şişme yatak modelleri gibi ekipman ve aksesuarları da satış sunuluyor. Size de ihtiyaç duyduğunuz ürünü seçmek ve önerilen biçimde kullanarak bunların uzun süre keyfini sürmek kalıyor.

Farklı Beklentilere Uygun Şişme Yataklar

Şişme yataklar hem evlerde hem de yaşam alanlarında kullanılabilen pratik ürünlerdendir. Evde misafir geldiğinde ya da kamp yaparken kullanabileceğiniz modeller üretiliyor olması bu anlamda avantaj sağlıyor. Ayrıca ekonomik şişme yataklar, lüks şişme yataklar, ergonomik olanlar, şişme koltuk ve kanepe tasarımları şeklinde uzayan bir liste de sizleri bekliyor. Küçük evlerde misafir geldiğinde kullanılmak üzere ergonomik manuel pompalı şişme yataklar tercih ediliyor. Elbette kendinden pompalı vb. çeşitleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle kampçıların ve açık alanda vakit geçirmekten hoşlananların sıklıkla tercih ettiği ultra kaliteli ve lüks modeller de rağbet görenler arasında yer alıyor. Kendinden motorlu elektrikli pompalı setler zaman ve emek harcamamanızda etkili oluyor. Çift katlı yataklı olanlar yerden yüksekliği sayesinde zeminin soğuğunu amanızı da önlüyor ve güne dinç, zinde başlamanıza yardımcı oluyor. Hava akım ayarlı şişme yatak, koltuk gibi ürünler içerideki hava dengesini ideal orana sabitliyor ve böylece gece boyu rahatça uyumanızı mümkün kılıyor.

Şişme Yatak Ekipman ve Aksesuar Çeşitliliği

Şişme yataklar, koltuklar ve benzer kategorideki ürünler beraberinde çeşitli ekipman ve aksesuarları da getirebiliyor. Pompa gibi zaruri olanların yanı sıra zemin matı gibi ihtiyari olanlar da bulunuyor ve bunların tümü çeşitli amaçlara hizmet ettiği için dikkatle seçilmesi faydalı oluyor. Şişme yatak pompası en önemli ekipman görevi görüyor. Yatağınızın özelliğine göre elektrikli ya da manuel şişirmeli olanlara yönelebilirsiniz. Bununla birlikte satın alım aşamasında yatağın nitelikleri gibi yatağın toplam şişirilme süresini, motorum özelliklerini de hesaba katabilirsiniz. Yüksek performans için farklı başlık seçenekleri olan, hava emiş özellikli, yüksek volt gücüne sahip olanlara yönelebilirsiniz. Şişme yatak altı zemin matı çeşitleri ile yüzeyden gelen soğuk havanın yoğun etkisini kırabilirsiniz. Kamp, piknik gibi aktivitelerde eşyalarınıza bir de yastığın yükünü eklemek istemiyorsanız şişme yastıkları inceleyebilirsiniz. Şişme yatak fiyatları da diğer ekipmanlar da ürünlerin niteliklerine, markaya, sezona, fırsat ve kampanyalara göre değişiyor. 

Satın Alım ve Kullanım Önerileri

  • Uzun süreli kullanım için yüksek seviyeli, hızlı şişirilebilir ve indirilebilir, terletmez yüzeyli olanlara yönelmek önem arz ediyor. Kaliteli iç ve dış katman da çizilmeye, aşınma ve zedelenmeye karşı daha dirençli oluyor.
  • Çift hava akımlı, ultra yüksek yataklar vücudun uyku sırasında daha rahat etmesini sağlayarak yüksek konforlu bir yapı seriliyor.
  • Kendinden pompalı şişme koltuk ve yataklar ile harici motorlu olanlar sizleri yormuyor ve konforunuzu artırmayı temel alıyor.
  • Satın alım noktasında kullanım sıklığı, depolama alanının kapasitesi, yatağın inik haldeki toplam ağırlığı ve fizibilitesi, kaç kişilik olması gerektiği gibi detayları göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.
  • Şişme yataklarda önerilen temizleme, bakım ve muhafaza yöntemlerini titizlikle uygulamayı ihmal etmeyin. Kapasite üzerinde yük bindirmeyin, yoğun sert yüzeyler üzerinde kullanmayın ve kesici delici aletler kullanmayın.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şişme Yatak Fiyatları

Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Şişme Yataklar
Şişme Yataklar
Çift Kişilik Şişme Yatak
Çift Kişilik Şişme Yatak
Tek Kişilik Şişme Yatak
Tek Kişilik Şişme Yatak
Şişme Çocuk Yatakları
Şişme Çocuk Yatakları
Şişme Mat
Şişme Mat
Şişme Koltuk
Şişme Koltuk
Şişme Yastık
Şişme Yastık
Şişme Yatak Pompası
Şişme Yatak Pompası
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 720 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/367176