Dilerseniz misafirliğe giderken, dilerseniz tatile çıkarken yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz şişme yataklar; birbirinden farklı modelleri, renkleri, boyutları ve malzemesi ile her beğeni ve bütçeye hitap eden geniş bir yelpazeye sahiptir. Evinizde fazla misafir ağırlayacak kadar mobilyanız yoksa, şişme yataklar yardımınıza koşacaktır.

Çift Kişilik Şişme Yatak Fiyatları

Seçeceğiniz ürünün boyutu, malzemesi, markası ve ekstra özelliklerine (başlıklı şişme yataklar gibi) bağlı olarak geniş bir fiyat aralığı sunulmaktadır. Bu geniş yelpazede her bütçeye uygun ürün bulunmaktadır.

Tek ya da çift katlı modelleri olan yataklara iki kişi rahatça sığabilir ya da tek başınıza geniş yatağın keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda öğrenci evlerinin de vazgeçilmezi olan şişme yataklar, özellikle çift katlı modelleri ile ortopedik yatağın konforunu aratmayacak bir tasarıma ve kaliteye sahiptir. Üstelik içindeki hava kolayca boşaltılır ve katlanarak küçük bir alanda muhafaza edilebilir. Böylece yer sorunu olan evler için kalıcı bir çözüm olur.

Kamplar için de en çok tercih edilen yatak türleri yine şişme yataklardır. Çadırlar için daha çok tek katlı modellerin tercih edildiği çift kişilik şişme yataklar, dayanıklı malzemesi ile sizi doğada da yarı yolda bırakmaz. Aynı zamanda sıcak tutan üst yüzeyi ile sıcak bir uyku konforunu sunar. Çift kişilik şişme yatak ürünlerinin tamamı kaliteli malzemeden yapılmıştır ve kolayca patlamaz, deforme olmaz, delinmez. Yatakların üst yüzeyi özel bir kumaşla kaplıdır; böylece hem nevresim üzerinden kaymaz hem de kendinizi ortopedik bir yatakta gibi hissedersiniz.

Çift katlı olan modellerde, yatak şiştiğinde oldukça yüksek olduğu için, yatağın kenarları sizi korumak adına biraz daha yüksek kalacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım, kişilerin yere düşmesini engellemek, yatağın dayanıklılığını sağlamlaştırmak ve konforlu bir uyku sağlamak için geliştirilmiştir.Birbirinden farlı renk (gri, mavi siyah vb.)ve model seçenekleri (yere yakın, yüksek, yuvarlak vb.) arasından beğeninize ve bütçenize uygun olan bir ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Ürünler arasında otomatik şişen modeller bulunduğu gibi pompa temin edilmesi gereken modeller de mevcuttur. Bu özellik ürünlerin özellikleri kısmında belirtilir. 150 santimetreden başlayan ve 220 santimetreye kadar artan genişliği ile birçok farklı ebatta ürün bulunmaktadır. Bu çeşitlilikten ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Ürünler yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş de olsa, ortopedik yataklar kadar dayanıklı olamayacaklarını unutmamak gerekir. Yatağın çevresinde sıcak şeyler bulundurmak ya da üzerine koymak (soba, mum, sıcak bardaklar vb.) yatağın delinmesine, erimesine, deforme olmasına veya kullanılamayacak duruma gelmesine sebep olur. Bu durum aynı zamanda kullanıcılar için de tehlike oluşturur. Bu nedenle yatakları kullanırken özverili ve dikkatli olmakta yarar vardır.

Aynı zamanda yatağın üstüne basarak yürümek, sert hareketler, yatağın içindeki havanın zorlanmasına sebep olur. Bu da havanın bir yerlerden çıkmaya zorlanmasına ve yine yatağın zarar görmesine sebebiyet verir. Kesici ve delici aletler, takılar ya da aksesuarlar yatağın delinmesine neden olabilir. Bu durumda yatağın içindeki hava muhafaza edilemeyeceği için kullanımı olanaksız kılar.

Çift katlı şişme yatak modelleri daha dayanıklı, kaliteli ve konforlu olduğu için, fiyatları da tek yataklı modellere göre fazladır. Bunun dışında başlıklı çift kişilik şişme yatak modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller ise tasarımındaki farklılık ve özveriden dolayı yine görece yüksek fiyatlara sahiptir. Renk tercihlerinde fiyat değişikliği bulunmamaktadır.

Çift kişilik şişme yataklar, kolay taşınabilirliği, şişirilmesindeki ve havanın boşaltılmasındaki kolaylık ve farklı boyutlardaki seçenekleri ile tüm bunlara dikkat edildiğinde uzun süreli bir kullanım sunar.

Çift Kişilik Şişme Yatak

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bestway
  2. intex
  3. Naturehike
  4. AND OUTDOOR
  5. Altis
  6. Arsevi
  7. Jilong
  8. Mastek
  9. Square
  10. Vardem
  11. Winbox
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/367176/60007517
Başa dön