Şişme Yastık

İçi hava ile doldurulan, boyun ve sırt anatomisine uygun olarak dizayn edilen şişme yastıklar, uçak seyahatlerini ya da araba ve otobüs yolculuğunu çok daha konforlu bir hale getirir. Mikro destek parçacıkları, kauçuk kaplama ve hava kanalları ile şekillendirilen yastıkların dışı, yumuşak kumaşlar ile kaplanır. Valflı hava girişi üzerinden istenilen sertliğe göre kolaylıkla şişirilebilir. Kullanımın ardından içindeki havayı boşaltarak, çanta içinde yer kaplamadan taşınabilir.

Şişme Yastık Fiyatları

Şişme yastık fiyatları; ürünün markasına, türüne, malzeme kalitesi ve ek özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza uygun çok sayıda şişme yastık modeli bulunmaktadır. Seyahat halinde hareket ederken, koltukta ve dikey bir pozisyonda oturmak zorunda kalınır. Koltukta uyurken başınızı koyabileceğiniz ve rahatça uyuyabileceğiniz konforlu bir zemine ihtiyaç duyulur. Üretici firmalar, kullanıcılarının ihtiyacını karşılamak amacıyla ergonomik ve konforlu şişme yastıklar imal etmektedir. Belinizden çapraz bir şekilde yukarı doğru uzanan virgül şekline sahip hava yastıkları, tek taraflı bir şekilde omuzu doldurarak rahatça uyumanıza olanak tanır. Sırtınızı düz tutarak, boyun veya bel sorunlarına karşı da etkili bir çözüm sunar. Başınızın her iki tarafına eşit derecede destek sağlayan yastıklar, dik bir şekilde uyumaktan hoşlananlara hitap eder. Göz maskesi ile kullanmaya da son derece müsaittir.

Yastık özelliği bulunan taşınabilir baş destek platformları da, yolculuk esnasında ihtiyaç duyduğunuz desteği size sunar. Ufak boyutları ve kolay şişirilebilir özelliği sayesinde el çantası ya da laptop çantası içinde taşınabilir. Yumuşak köpük malzemeler ile desteklenen, boyun, baş ve omzun şeklini alan ürünler, uzun süreli yolculuklarda oluşabilecek boyun, sırt ve omuz ve ağrılarının önüne geçer. Anatomik tasarımı sayesinde boyun ve sırt eğrilerini hizalayarak deliksiz uyku çekmenize yardımcı olur. Elastik köpük ile güçlendirilen ürünler ise, sarsıntı ve titreşimleri absorbe ederek kaliteli uyku almanızı sağlar. Cam veya sabit bir yüzey üzerine sabitlenebilen mini yastıklar, uzun mesafeli seyahatler için idealdir.

Şişme Yastık Modelleri

Boyunu çevreleyen ve mükemmel bir şekilde kavrayan yarım simit ve “U şeklindeki” ürünler, kullanıcılar tarafından yolculuk esnasında en çok tercih edilen şişme yastık modelleri arasında yer alır. Seyahat boyun yastığı olarak da bilinen modeller, çok farklı özelliklere ve ergonomiye sahiptir. Boynun büyük bir kesimini sararak çevreleyen ürünler, başınızı geriye doğru yaslayarak veya sağa ve sola yatırarak uyumaya imkan tanır. İçerisinde barındırdığı lastik ve çapraz yay sistemi ile uyku sırasında boynu düzelten yastıklar da oldukça kullanışlıdır. U tipi modellerin bazıları tek tip kumaş ve materyallerden üretilir. Bazı yastıklar ise, baş kısmı ve yan destek kısmı farklı sertlikte ve özellikte olan malzemelerden imal edilebilir ve yaka kısmında daha güvenli kullanım için ekstra bağlama ipi bulunur.

Şişme yastıklar, oldukça küçük hacimli oldukları için, kullanıma hazır hale getirilmesi son derece kolaydır. Ekstra hava pompası ve şişirme aparatı gibi aksesuarlara ihtiyaç yoktur. Üzerinde açıp kapanabilen valf bulunan veya özel ağızlık ile sunulan modellerin, bir dakikadan az bir sürede ağız ile şişirilmesi mümkündür. Şişirirken iki parmak ile valf aralığı genişletilerek hava girişine müsait hale getirilir ve üfledikten sonra tekrar kapatılır. Bu işlem yastık istenilen boyuta ulaşana kadar tekrar edilir. Şişirme işlemi ardından emniyet kilidini sıkıca kapatarak, ürünü konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Mavi, kırmızı, siyah ve pembe gibi geniş renk seçeneklerini; Batman, Süperman ve Örümcek Adam gibi çizgi dünya karakterlerinin desenlerini üzerinde taşıyan çok sayıda ürün içinden, tarzınıza en uygun yastığı tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şişme Yastıklar

237 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 237 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?