Pratik kullanımı ve rahatlığı ile öne çıkan şişme yataklar; köpük yalıtım tabakası, özel uyku pedleri ve çoklu hava odaları gibi teknik özelliklere sahip olan ürünlerdir. Poliüretan, vulkanize kauçuk, pvc ve dokuma kumaş gibi farklı malzemelerden imal edilen yataklar, hava ile yeni bir form kazanır. El gücü ile çalışan veya elektrikli motora sahip pompalar ile kısa sürede şişirilebilir. Basınçlı havayı kontrol altına alan hava odacıkları ve sibopları sayesinde yatağı bir kere şişirdikten sonra, uzun bir süre boyunca kullanabilmek mümkündür.Hem outdoor hem de indoor alanlarda ergonomik çözümler sunar.

Tek Kişilik Şişme Yatak Fiyatları

Tek kişilik şişme yatak fiyatları; ürünün markasına, modeline, dayanıklılığına ve kalitesine göre farklılık gösterir. Yatak katmanları arasında bulunan kat sayısı, kumaş kalitesi ve konfor donanımları da fiyat üzerinde etkili olan faktörler arasında yer alır. Ayrıca, Ürünün de yer aldığı çanta içeriğinde bulunan elektronik hava pompası ve şişme yastık gibi aksesuarlar da yatağın değerini ve fonksiyonelliğini artırır. Hava ile form kazanan pasif sütunlara ve dayanıklılığı artıran liflere sahip yataklar, son derece konforlu modeller arasında gösterilebilir. Sadece yatak olarak kullanılabilen modellerin yanı sıra, koltuk ve yatak olarak farklı şekiller alabilen çok yönlü ürünler de mevcuttur.

Hava yataklarının kullanım alanları; kalıcı olarak kurulum, evde misafirler için geçici kurulum, kamp ve çadır içinde kurulum olmak üzere, üç ana kategori içinde değerlendirilebilir. Tek kişilik şişme yataklar, çadır içinde kullanmaya son derece elverişlidir. Sönük halde çadır içine yerleştirildikten sonra pompa yardımıyla şişirerek, doğa içinde geçireceğiniz geceye evinizin konforunu getirebilirsiniz. Sönük halde özel koruma kılıfı içinde taşınabilen şişme yatakları, sırt çantanızın içinde yer kaplamadan muhafaza edebilirsiniz. Kalıcı misafirleriniz için fazla yatak bulunmadığı durumlarda, portatif şişme yatağı saniyeler içinde hazır hale getirerek, konaklama sorununu kolaylıkla çözebilirsiniz. Daimi kullanımlar için şişme yatağı yatak odanızda sürekli olarak kullanmak da isteyebilirsiniz. Vücut anatomisine uygun ürünler, günlük kullanım için de son derece idealdir. Sadece seçeceğiniz modelin sibop, dikiş çizgileri ve kumaş materyallerinin, günlük kullanım ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte olmasına dikkat edilmelidir.

Fiber teknolojiler ve özel hava kanalları ile güçlendirilen ve yüksek kilolara, aşırı basınç durumlarına karşı inanılmaz derecede dayanıklı olan yataklar, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Fiber kirişler sayesinde vücudunuzun şeklini alan modeller, dayanıklılık açısından ele alındığında geleneksel pvc kirişli şişme yataklara kıyasla daha idealdir. Hafifliği ve ufak boyutları ile öne çıkan pvc kirişli ve kauçuk zemine sahip olan modeller ise, kamp ve kısa süreli konaklama ihtiyacınızı karşılamak için en mantıklı ürünler arasında bulunur. Su geçirmez zemini sayesinde, havuzda da rahatlıkla kullanılabilir. Kauçuk, elastan ve pvc kompozit karışımlar ile imal edilen modeller, sunduğu yüksek esneklik ve dayanıklılık sayesinde oldukça güvenlidir.

Ergonomik yapısı ile göz dolduran tek kişilik şişme yataklar; yaşam kalitesini artırmak, bel ağrısı ve uyku problemi gibi sorunlara çözüm üretmek için, alternatif ürün olarak tercih edilebilir. Boyun, sırt ve ayak bölümü üzerinde yükseklik ayarı yapılabilen, sertlik seviyesi kontrol altına alınabilen ve özel lif bantları ile ekstra konfor sunan modeller, makul fiyatlar ile kişiselleştirilebilir ve oldukça rahat bir yatak hazırlamanıza olanak tanır. Ayrıca çok yönlü özelliği bulunan ürünleri, sinema koltuğu veya su yatağı gibi farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. Kategori içinden Intex, Bestway ve Outwell gibi şişme yatak konusunda dünyaca ünlü markalara ait ürünlere, detaylıca göz atabilir; tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun yatağa kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Tek Kişilik Şişme Yatak

34 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. intex
  2. Bestway
  3. Comfort Quest
  4. Jilong
  5. Altis
  6. Ankaflex
  7. Arsevi
  8. Bundera
  9. Ferrino
  10. Luftkissen
  11. Outwell
  12. Pratik
  13. Vango
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/367176/60007518
Başa dön