Koltuk Fiyatları

Bahçenizi daha şık ve kullanışlı hale getirmek için konforlu özelliklere sahip koltuklardan yararlanabilirsiniz. Açık hava koşullarına uyumlu özelliklerle geliştirilen bahçe koltukları son derece dayanıklıdır. Farklı markaların zengin ürün seçkilerini inceleyerek tasarım ve renk bakımından zevklerinize uygun mobilyaları sipariş edebilirsiniz. Boyutlarına göre de satın alabileceğiniz mobilyalar koltuk fiyatları açısından cazip opsiyonları beğeninize sunar. Bahçenizi özgün bir şekilde dekore etmek ve ailenizle beraber burada keyifli bir şekilde vakit geçirebilmek için birçok çeşide sahip olan koltuklar arasından seçim yapabilirsiniz. Tekli ve çiftli koltuk çeşitlerinin yanı sıra üç ya da dört kişinin aynı anda oturabileceği koltuklar da zevklerinize sunulan ürünler içerisinde yer alır. Hem balkonunuzda hem de terasınızda kullanabileceğiniz portatif koltukları çok yönlü şekilde değerlendirebilirsiniz. Dayanıklı kumaşlarıyla dikkat çeken modern koltuklar oldukça sağlamdır.

Fonksiyonellik Sağlayan Bahçe Koltukları

Hem oturmak hem de uzanarak dinlenmek için yararlanabileceğiniz ayarlanabilir koltuklar son derece esnektir. Oturma açınızı ayarlayarak koltuğunuzu zevklerinize göre optimize edebilirsiniz. Kullanılan dayanıklı yay sistemiyle öne çıkan koltuklar, farklı ağırlıkları kolayca kaldırmayı başarır. Denge oluşturan ayaklarıyla da zarafet yaratan bahçe koltuklarını düz alanlarda değerlendirebilirsiniz. Hafif oldukları için taşıma kolaylığı yaratan koltuklar, tek başınıza rahatça taşıyabilmeniz için uygundur. Bahçe koltukları, yanlarında yer alan kolçaklarıyla dikkat çeker. Ergonomik kolçaklara kollarınızı yerleştirerek keyifli bir şekilde açık havanın tadını çıkarabilirsiniz. Portatif bahçe koltukları arasındaki katlanabilir modeller, arabanıza yerleştirebileceğiniz şekilde taşıyabilmeniz için uygundur. Bu sayede portatif bahçe koltuklarından pikniklerde ya da kamplarda yararlanabilirsiniz. Sağlam gövdeleriyle güven veren bahçe koltuklarını çardağınızın ya da yemek masanızın etrafında konumlandırabilirsiniz. Metal iskelete sahip olan bahçe koltukları, üzerindeki ağırlıkları kolayca kaldıran zarif modelleri beğeninize sunar.

Tasarımlarıyla Fark Yaratan Bahçe Koltuğu Modelleri

Bahçe koltukları, sağlam gövdelerine ek olarak dayanıklı döşemeleriyle de kullanıcılarını memnun eder. Kumaş döşemeye sahip olan koltukları bahçenizdeki kapalı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Yumuşak dolgulu süngerleriyle kullanıcılarına rahatlık yaratan koltuklar, rahatça dinlenebilmeniz için vücudunuzu destekler. Süngerleri deformasyona ve içe göçme problemine karşı dayanıklı olan koltuklar şık dış görünüşlerini uzun süre korumayı başarır. Bahçenizde sahip olduğunuz alana bağlı şekilde, yükseklik ve genişlik gibi ölçüleri baz alarak koltuk siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken yenilikçi modeller bahçenize modern bir görünüm katar. Kolçakları, gövde tasarımları ve kumaş desenleriyle alternatifler yaratan bahçe koltukları arasından çeşitli ürünleri satın alabilirsiniz. Sandalye çeşitleri de bahçenizdeki alanı verimli bir şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Minimum alana ihtiyaç duyan sandalyeler geniş bir oturma alanı oluşturarak kullanıcılarına rahatlık yaratır. Koltuklarınızı, uyumlu tasarımlara sahip konforlu sandalyelerle tamamlayabilirsiniz.

Soru 1: Bahçe Koltuklarının Özellikleri Nelerdir?

Cevap 1: Bahçe koltukları açık hava koşullarında kullanılabilmeye uygun şekilde tasarlanır. Basınca karşı dayanıklı bir gövde yapısına sahip olan bahçe koltukları aşınma sorununa karşı da çözüm üretir. Kumaşlarıyla terleme sorununu önlemeye yardımcı olan koltuklardan yıl boyunca keyifli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Soru 2: Bahçe Dekorasyonuna Uygun Koltuk Seçimi Nasıl Yapılır?

Cevap 2: Bahçenizi daha kullanışlı hale getirmek için, sahip olduğunuz alana uyum sağlayacak koltukları satın alabilirsiniz. Bahçenizdeki diğer mobilyalarla renk ve tasarım bakımında uyumlu koltukları tercih etmeniz, şık bir dekor oluşturabilmenize yardımcı olur. Bahçe dekorasyonunuzu tamamlamak için ailenizin üye sayısına uygun kapasitedeki koltukları sipariş edebilirsiniz.

Soru 3: Bahçe Koltuğu Çeşitleri Nelerdir?

Cevap 3: Kapasitelerine ve yüksekliklerine göre alternatifler yaratan bahçe koltuğu çeşitleri arasından eviniz için uygun siparişler oluşturabilirsiniz. Bahçenizde kullanabileceğiniz koltuklar üretim malzemelerine göre birçok çeşit oluşturur. Ahşap ya da metal gövde malzemelerine sahip olan koltuklar arasından seçim yapabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Koltuk Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 355 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001286