Tabure Fiyatları

Bahçe taburesi modelleri ile açık alanlarda ve kapalı mekanlarda rahat edebilirsiniz. Farklı işlevsel özelliklere sahip olan tabureler şık ve estetik yapılarıyla yer aldıkları ortamın dekoratif stilini değiştirebilecek güce sahiptir. Ürünlerin ana üretim materyalleri, hacimleri, ebatları, renkleri, desen çeşitleri, mekanizmaları, gövde ve iskeletleri birbirinden farklıdır. Bahçe, plaj, balkon, piknik alanı gibi yerlerde bahçe taburelerinizi güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

Modern ve Şık Tabure Modelleri

Kolay taşınabilir yapıya sahip olan bahçe tabureleri araçlara da zahmetsiz bir şekilde yerleştirilebilir ve bir yerden başka bir yere kolay bir şekilde taşınabilir. Bahçenizdeki alanınızı süslemek ve açık alanlarda konforlu bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız sizler de bahçe taburesi modellerini inceleyebilirsiniz.

Klasik, modern, sade, baskılı ve desenli gibi çeşitler sayesinde konforun yanı sıra son derece şık bir görsellik elde edebilirsiniz. Sadelikten hoşlanan kişiler için uygun olan tek renkli bahçe tabureleri üretilirken aynı zamanda daha gösterişli ürünler arayan kişiler için canlı renkler içeren ürünler de tasarlanır. Farklı renk kombinasyonlarıyla harmanlanan modeller ise alternatif bahçe taburesi tasarımlarından yararlanmak isteyenler için uygundur.

Kırmızı, mavi, yeşil ve siyah gibi renklerden tasarlanan bahçe tabureleriyle stilinizi dışarıya yansıtırken mekanınızın daha hoş gözükmesini de sağlayabilirsiniz. Taburelerin iskelet yapıları ve oturma bölümleri de farklı bir görüntü sunar. Katlanabilir yapıya sahip olan tabureler muhafaza edilmesi kolay olan ve kapalı haldeyken daha minimal bir görüntü elde etmenizi sağlayan seçenekler arasındadır.

Sağlam ve Dayanıklı Tabureler

Bahçe ve piknik için uygun olan bahçe tabure modelleri açık alan şartlarına uyumlu olabilecek şekilde tasarlanır. Özel iskelet gövde ve plakalar ile kumaş bölümleri de düz zemin üzerinde belirli kilo kapasitelerini rahat bir şekilde taşır. Metal aksamlarında kalın profiller yer alan, elektrostatik fırın boya ile boyanan ürünlerde paslanma ve kararma gibi problemler meydana gelmez. Kalın profil aksamları gövdenin sağlamlığını artırır. Kol dayama alanı da bulunan modellerin bulunduğu bahçe taburesi çeşitleri arasında her kişinin ihtiyacına uygun olabilecek seçenekler vardır.

İşlevsel ve şık bahçe taburesi modelleri sizlere geniş bir fiyat aralığında sunulur. Bahçe taburesi fiyatları ürünün tasarımında kullanılan malzemelerin türüne göre farklılık gösterebilir. Aynı zamanda ürünün markası ve modeli gibi detaylar da fiyatları belirleyen en temel ayrıntılar arasındadır.

Soru 1: Tabure nasıl temizlenir?

Cevap 1: Bahçe oturma grubuna uygun olan bir bahçe taburesine sahip olduktan sonra temizliğini de uygun şekilde yapmalısınız. Temizlik öncesinde mutlaka ürünle birlikte sizlere gelen kullanma kılavuzunu okumalısınız. Temizlik aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli detay taburenin yıkamaya elverişli olup olmadığıdır. Taburenizi yıkayamıyorsanız nemli bir bez ile silebilirsiniz. Yıkanabilir yapıdaki tabureleri ise belirli aralıklar ile bol suyla birlikte temizleyebilirsiniz. Lekeler için uygun bir deterjan ve bezden yardım alabilirsiniz.

Soru 2: Tabure nasıl kullanılır?

Cevap 2: Bahçe taburesini daha konforlu bir şekilde kullanmak için düz zemine konumlandırmalısınız. Metal ve kumaş alanları kesici, delici olan objelerden uzak tutmalısınız. Güneş ışınlarını doğrudan almayacak, havadar alanlarda muhafaza etmelisiniz. Ciddi lekeler oluştuğu zaman yoğun kimyasal deterjanlar ve sert yüzey temizleyiciler yerine uygun olabilecek ürünlerden destek alın.

Soru 3: Tabure satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 3: Tabure seçiminizi yaparken ağırlığını ve kullanım alanını göz önünde bulundurmalısınız. İdeal oturuş için vücut yapınızı da mutlaka göz önüne alarak seçimler yapmalısınız. Alacağınız taburenin dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına da dikkat etmelisiniz. Bahçenizin dekorasyon stiliyle uyum sağlayabilecek tasarımlara sahip ürünleri incelemelisiniz. Böylelikle doğru ürünleri seçerek dekoratif açıdan avantajlı duruma geçmiş olursunuz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Tabure Fiyatları

Toplam 24 / 264 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001204