Puf / Minder

Puf Minder Armut Fiyatları

Şıklığıyla ve kullanım konforuyla adından söz ettiren puf minderler oldukça kullanışlı minder modelleridir. Adından anlaşılacağı üzere özelliği de son derece puftur. Yumuşaklığı ile dikkat çeker ve hem dikimlerinde özen gösterilir hem de seçilen kumaşlarda özen gösterilir. Puf minder-armut fiyatları ise her modele ve markaya göre değişiklik gösterir. Ancak bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan son derece rahat bir şekilde bu minder modellerini temin edebilirsiniz. Dilediğiniz her an her yerden online bir şekilde erişim sağlayarak dilediğiniz tüm minder modellerine göz atabilir ve tek tıkla temin edebilirsiniz. Adı gibi kendisi de puf olan bu minder modelleri kullanım açısından kullanan herkesi memnun eder. Hem yumuşak ve içi dolgulu yapısı sayesinde hem de leke ve kir tutmayan kumaş seçenekleri sayesinde en güzel şekilde kullanmanıza olanak sunarlar. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu minderler ile balkon, teras ve bahçelerinizi en güzel şekilde dizayn edebilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve modellere sahip olan puf minderi seçenekleri ile otururken ve uzanırken ne kadar rahat ettiğinizi de görebileceksiniz. Hem kullanım hem de temizlik açısından bir problem teşkil etmeyen puf minderlerin yapısında özel dolgu malzemelerine de yer verilir. Aynı zamanda bu minderler uygun fiyatlar kapsamında satışa sunulur. Minderlerin büyüklüğüne, iç dolgusuna, kullanılacak olan alana ve diğer tüm özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişebilir. 

Puf Minder Modelleri

Çeşitli renk ve kumaşlar kullanılarak tasarlanan puf minderlerin çeşitleri bir hayli fazladır. İster balkonlarda ister teraslarda isterseniz de bahçelerinizdeki sandalyelerinizde bu minderlerin kullanımına yer verebilirsiniz. Salıncak minderlerinden yer minderlerine, balkon minderlerinden kare sandalye minderlerine, dış mekan palet minderlerinden nefes alabilir koltuk minderlerine, bambu sandalye minderlerinden teras tipi ipli sandalye minderlerine varana dek arayıp da bulamadığınız tüm modelleri burada bulabilirsiniz. Her bir minder modelinde kullanılan dolgu yapısı ve dikiş özellikleri farklılık arz eder. Salıncaklarınızı yumuşatmak ve onları daha konforlu hale getirmek için salıncak minderlerini tercih edebilirsiniz. Yerde otururken yerden gelen sertliği en aza indirmek için yer minderlerini tercih edebilirsiniz. Balkonlarınızda ya da teraslarınızda var olan salıncakları konforlu şekilde kullanmak için salıncak minderlerini tercih edebilirsiniz. Kare, yuvarlak ya da farklı formlara sahip olan sandalyelerinizin görünümünü değiştirmek ve yumuşatmak için sandalye minderlerini tercih edebilirsiniz. Dış mekanlarda kullanılan paletlerin üzerine palet minderi temin edebilirsiniz. Nefes alabilir koltuk minderleri seçerek koltuklarınızı daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Her açıdan kullanıma uygun olan bu minderler tüm mevsimler boyunca bir ev eşyası gibi kullanılmaya devam edebilirsiniz. 

Salıncak Minderleri

Salıncak minder takımı 2 kişilik formlar kullanıma en uygun olan formlardır. Son derece rahat bir şekilde salıncaklarınıza geçirebilir ve uzun ömürlü bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Salıncaklarınıza göre ayarlanabilme özelliği bulunan bu minderleri ister tek kişilik salıncaklar için ister çift ve daha fazla kişilik salıncaklar için temin edebilirsiniz. Salıncak kullanımı balkon, teras ve bahçelerde giderek artmaktadır. Üstelik ev içinde kullanıma uygun salıncak modelleri de mevcuttur. Tüm bu salıncak modelleri sallanma esnasında daha konforlu olur. Minderlerin modellerine göre bağlamalı ya da tutturmalı şekilde değişiklik gösterebilir. Büyük salıncaklar, küçük salıncaklar ve özellikle de armut salıncaklar için tasarlanan minder modelleri mevcuttur. 

Yer Minderleri

İster evde ister balkonda ister başka alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz yer minderi modelleri her zaman oturma kısmında bir rahatlık olanağı sunar. Kalça ve bel kısmında, özellikle de sırt kısmında rahatlık elde etmek ve olabildiğince uzun süre dinlenebilmek adına oturduğunuz ya da uzandığınız yerin çok rahat olması önemlidir. Bu rahatlığı yer minderleri modelleriyle elde edebilir ve dinlenmenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle de balkonlarda, teras ve ev içlerinde bazen fayans döşemeleri tercih edilebilir. Fayans döşemeleri hem soğuk hem de sert olduğundan mindersiz şekilde oturulması sakıncalıdır. Bu sakıncayı ortadan kaldırmak için yer minderleri temin ederek konforu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Yerlerde kullanım için tercih edilen minder modellerinde genellikle düz yüzeylere yer verilir. Düğme ve fermuar gibi kullanımlar genelde tercih edilmez. Düz tasarımlar kullanım konforunu en üst düzeye çıkarır. 

Balkon Salıncak Minderleri

Balkonlarda keyfi ikiye katlayan salıncak modelleri birbirinden farklı büyüklükte ve formlarda satışlarda yerini almaktadır. Özellikle de balkonlara özel şekilde tasarlanan armut salıncaklar için birbirinden güzel minder modellerine yer verebilirsiniz. Balkon salıncak minderi modelleri arasında düğmeli ve fermuarlı tasarımların yanı sıra düz modelleri de bulabilirsiniz. Tamamen balkon salıncak modellerine uygun şekilde tasarlanan bu minder modelleri salıncaklarda ekstra konforlu kullanım avantajı sunar. Üstelik fazla para ödemenize gerek kalmadan online bir şekilde tek tıkla balkon salıncaklarınıza minder temin edebilirsiniz. Üstelik bu minder modelleri salıncaklarınızın çok daha şık bir görünüme kavuşmasına olanak sunar. 

Kare Sandalye Minderleri

Kare sandalye modellerinin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Buna istinaden sizler de evlerde ya da balkon ve bahçe gibi alanlarda kare sandalye kullanmaya devam ediyor olabilirsiniz. Kenar kısımlarında kol koyma alanı bulunan bu sandalyeler genellikle sert plastiklerden elde edilir. Bu sert plastikler uzun süreli oturma esnasında vücuda rahatsızlık ve ağrı verebilir. Burada devreye giren kare sandalye minderi modelleri ile son derece rahat bir şekilde sandalyelerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu minder modelleri aynı zamanda bağcıklı bahçe minderi olarak da bilinir. Böyle adlandırılmasındaki en önemli neden ise arka kısmında bağcıkların ya da ipliklerin yer almasıdır. Minder oturma kısmına geçirildikten sonra kaymaması ve çıkmaması amacıyla bağcıklar sandalyenin alt ve arka kısmında bağlanır. Böylece sabitlemesi çok daha kolay hale gelir. Sandalye minder fiyatı kapsamında en uygun olanlardan birisidir. Kare sandalyelerinizde daha güzel bir görünüm sunar. 

Bağcıklı Bahçe Minderi

Bağcıklı bahçe minderleri kare sandalyelerde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bağcık kısımları modelden modele farklı kalınlıklara sahip olabilir. Sandalyenin alt ve arka kısmında bağlamaya yarayan bu bağcıklar bazen iplik şeklinde de tercih edilebilir. Genel olarak uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Bağcıklarda kopma meydana geldiği zaman yeniden dikilip kullanılmaya devam edilmektedir. Bazı bağcıklı modellerde bağcıklar 2’li bazı modeller ise 4’lü şekilde karşınıza çıkar. Miktarındaki artış sandalyeye sabitlemede daha fazla işe yarar. 

Dış Mekan Palet Minderleri

Dış mekanda oturma alanı olarak kullanılan paletlerin kullanımı her geçen gün artış göstermektedir. Paletlerin birleştirilmesiyle elde edilen oturma alanları her kişinin hoşuna gitmektedir. Oldukça rahat ve tasarruflu şekilde oturma alanı oluşturulmasına olanak sunan paletler, dış mekanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle de büyük balkon ve teraslarda mobilya kullanmak istemeyenler için palet kullanımı her zaman mantıklıdır ve bütçeden tasarruf edilmesine de yardımcı olur. Paletlerden oturma alanı yaptıktan sonra üzerlerini yumuşatmak amacıyla dış mekan palet minderi ile kaplama yapabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de son derece kullanışlı olan bu minderler sayesinde paletlerinize bambaşka bir hava katmış olursunuz. Hem dekor açısından şıklığı gözler önüne serebilirsiniz hem de kullanım açısından konfor elde edebilirsiniz. 

Nefes Alabilir Koltuk Minderleri

Koltuk minderi nefes alabilir özelliğe sahip olan modeller oldukça kullanışlıdır. Nefes alma özelliği ise uzun süre toz, leke ve kir tutmamasına olanak sunar. Kolayca yıkanabilir olan bu minderler salıncak ve diğer alanlarda da kullanıma uygundur. Bu nedenle en fazla tercih edilen minder modelleri arasında yer alırlar. Nefes alabilir koltuk minderleri günlük olarak elektrikli süpürge ve toz alma fırçası gibi materyaller kullanılarak da rahatlıkla temizlenebilir. Böylece gün boyu hem temizliğini korumuş olursunuz hem de kullanım avantajından faydalanmış olursunuz. 

Bambu Sandalye Minderleri

Bahçelerinizde ve balkonlarınızda, evlerinizde ve teraslarınızda kullanımına yer verdiğiniz bambu sandalye modelleri hem konforundan hem de kalitesinden her zaman söz ettiren sandalye modelleridir. Bahçe ve bambu sandalye minderi modelleri ise tam olarak bambu sandalyelerin üzerinde kullanım için tasarlanmaktadır. Bazı modeller alt tarafından çift taraflı yapışkanlı bazı modeller ise bağcıklı ve iplidir. İster yapışkanlı şekilde kullanabilir ister bağcıklarını kullanarak sabitleyebilirsiniz. 

Teras Tipi İpli Minderler 

Ev bahçe teras ipli sandalye minderi modelleri de evlerin, bahçelerin ve terasların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Evinizde yer verdiğiniz salıncak modellerinde, bahçe ve teraslarınızda kullandığınız salıncak modellerinde ve yer minderi olarak kullanabileceğiniz ipli çeşitleri mevcuttur. İpli olan minderlerin ip avantajı alt ve arka kısımda bağlamak ve minderi sabitlemektedir. Böylece uzun süreli oturmada dahi minderler kaymaz ve sabit bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Yer minderlerinden bahçe minderlerine, teras minderlerinden balkon minderlerine, sandalye minderlerinden bambu minderlerine, dış mekan palet minderi modellerinden salıncak minderi modellerine varana dek dilediğiniz tüm minderleri yumuşacık dokularıyla ve birbirinden farklı rengarenk kumaşlarıyla tercih edebilirsiniz. Çiçekli kumaşlardan ipek düz kumaşlara, kadife kumaşlardan yün kumaşlara, süet kumaşlardan deri kumaşlara varana dek tüm çeşitli kumaşlardan tasarlanan minder modellerine yakından göz atabilirsiniz. 

Puf Minder Modelleri Nasıl Temizlenir?

Puf minder modellerinin temizliği oldukça pratiktir. Günlük olarak üzerlerini süpürebilir ya da tozunu alabilirsiniz. Genelde dış mekanlarda kullanımları da düşünülerek tasarlanan bu minderler leke ve toz tutmaz özelliğe sahiptir. Ancak uzun süreli kullanımdan sonra genel temizlik amacıyla makinede yıkanmasında hiçbir sakınca yoktur. Minder kumaşlarını fermuar ve düğme kısımlarından ayırarak yalnızca kumaş şeklinde yıkayabilirsiniz. Kumaşlarında solma meydana gelmemesi adına sıvı deterjan kullanabilirsiniz. Yumuşatıcı kullanarak da kumaşlarını her zaman soft tutabilirsiniz. Aynı zamanda puf minderlerin küçük boyutlu olanlarını direk makineye atabilirsiniz. 30 dereceyi geçmeyecek şekilde yıkama yapabilirsiniz. Sıkma işleminden sonra asarak kurutabilirsiniz. Büyük minderlerin iç kısımlarını temizlemek istediğinizde ise pamuk ya da elyaf dolgusunu çıkararak elde tiftik yapabilir ya da oklava yardımıyla döverek yeniden havalandırabilirsiniz. 

Puf Minder Modelleri Nasıl Takılır?

Puf minder modellerini takmak için bağcık kısımlarını kullanabilirsiniz. Sandalyelere ya da salıncaklara geçireceğiniz minderleri bağcık kısımlarını kullanarak malzemeye sabitleyebilirsiniz. İster alt kısımdan ister arka kısımdan bağcıklarını bağlayarak minderleri sabit hale getirebilirsiniz. Böylece uzun ömürlü bir kullanım avantajından da faydalanmış olursunuz. 

Puf Minder Modellerinde Kullanılan Kumaşlar Nelerdir? 

Puf minder modellerinde kullanılan kumaşlar arasında ipek dokuma, keten, koton, pamuklu, deri, süet, kaz tüyü ve benzeri kumaşlar yer almaktadır. Her bir kumaş farklı içeriğe sahiptir. Temizlenmesi de tasarlanması da tamamen kumaşa bağlıdır. Koton kumaşlı olan modelleri daha çok açık kapalı alanlarda tercih edebilirsiniz. Sert kumaşlı olanları ise açık alanlarda tercih edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Puf Minder-Armut Fiyatları

1279 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 38 / 1279 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?