Hamak

Farklı hamak modelleri; uyku, dinlenme ve keyifli vakit geçirme amacıyla iç veya dış mekânlarda yaygın olarak kullanılıyor. Hamakların, konforlu ve derin uyku, vücudu dinlendirme, bel ve boyun ağrılarını azaltma ve keyifli vakit geçirme gibi birçok özelliği bulunuyor. Dayanıklı malzemelerden üretilen ve oldukça dekoratif, kullanışlı tasarımları olan hamakların, yetişkinlere özel modellerinin yanı sıra bebekler için de birçok alternatifi bulunuyor.

Klasik Hamak Çeşitleri

Klasik hamaklar bahçe, piknik mekânları veya ormanlık alanlarda iki uçlarından ağaçlara bağlanarak kuruluyor. Bu hamaklar, sağlamlığı ile dikkat çeken el ya da makine örmesi iplerin yanı sıra dayanıklılığı yüksek bez ve kumaşlar kullanılarak üretiliyor. Tek kişilik ya da çift kişilik olarak tasarlanan klasik hamakların genişliklerine ve uzunluklarına göre farklı seçenekleri bulunuyor. Bahçenizde, çeşitli piknik mekânlarında veya ormanlık alanlarda kolayca kurabileceğiniz klasik hamaklar sayesinde uykunun, dinlenmenin ve doğayla bütünleşmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Metal ya da Ahşap Ayaklı Hamak Çeşitleri

Kendilerine ait, dayanıklı metal ya da ahşap ayaklara sahip olan hamak çeşitleri, klasik modellerden farklı olarak kurulum için ağaçlara ihtiyaç duymuyor. Metal ya da ahşap ayaklı hamaklar, üzerinde rahatça uyuyabilmeniz için pamuk ya da polyester örgü iplerinin yanı sıra dayanıklı yapıdaki bez ve kumaşlardan üretiliyor. Kendi ahşap ya da metal destek ayağına sahip olan hamakların balkon ve bahçe tipi, yassı, tenteli ve gondol tipi gibi tek ya da çift kişilik birçok modeli bulunuyor.

Metal ya da ahşap ayaklı hamakların genişliklerine ve uzunluklarına göre farklı seçenekleri olmakla beraber bu modeller genelde dış mekânlarda tercih ediliyor. Ürünlerin pek çok renk alternatifi de mevcut. Balkon ve bahçe tipi ya da "hamak salıncak" olarak adlandırılan modeller ise hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabiliyor ve birbirinden dekoratif tasarımlarıyla ön plâna çıkıyor. Balkon ve bahçe tipi hamakların, tavana asılarak kullanılabilme avantajı da tercih edilme ihtimallerini arttırıyor. Kurulumları oldukça kolay olan metal ya da ahşap ayaklı hamaklar ile hiç çaba harcamadan doyasıya dinlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Bebeklerin Rahatlığı İçin Beşik Hamaklar

Bebekler için özel olarak üretilen metal ya da ahşap ayaklı beşik hamaklarının, cıvıl cıvıl renklerde ve tasarımlarda birçok dekoratif modeli bulunuyor. Beşik hamaklar bebeğin sakinleşmesine, mutlu şekilde uyumasına, omuriliğinin gelişmesine yardımcı oluyor ve kolik problemler, gaz sancısı gibi sorunlarının çözülmesine katkı sağlıyor. Bebeklerin rahat edecekleri malzemelerden üretilen beşik hamakların bazı modellerinde yatak, çarşaf ve minder gibi aksesuarlar da hamakla birlikte veriliyor. Oldukça kolay bir şekilde sökülüp takılabilen beşik hamakları, hem iç hem de dış mekânlarda kullanılıyor ve bebeğinizin hem konforlu hem de eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Ayak Dinlendirme ve Kamp Hamakları

Ayakları dinlendirmek için özel olarak tasarlanan ve dayanıklı kumaşlardan üretilen ayak dinlendirme hamakları, masaların altına takılarak kullanılıyor. Montajı kolayca yapılan ayak dinlendirme hamakları sayesinde günün yorgunluğunu en konforlu şekilde unutabilirsiniz.  Kampçılar için özel olarak tasarlanan ve oldukça hafif olan kamp hamakları ise yırtılmaz ve su geçirmez özellikteki özel kumaşlardan yapılıyor. Katlandığı zaman çok küçük boyutlara sahip olan kamp hamaklarını çantanızda veya arabanızda kolayca taşıyabilir; kamp ya da piknik gibi aktivitelerde hamağınızı kullanarak ayrıcalıklı hissebilirsiniz.

Hamak Fiyatları

Hamak fiyatları, ürünün türüne ve kullanım özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Renk, tasarım ve kullanım türü olarak oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan dekoratif hamak modellerinden size en uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hamak Fiyatları ve Modelleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 354 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001207