Sehpa Fiyatları

Bahçenizde yararlanabileceğiniz sehpa modelleri şık bir dekorasyon yaratabilmenize olanak tanır. İşlevsel özelliklere sahip olan sehpalar, birden fazla fonksiyonu yerine getirebilen tasarımlarıyla oldukça kullanışlıdır. Farklı renk seçeneklerini de kullanıcıların beğenisine sunan bahçe mobilyaları, açık hava koşullarına uygun şekilde üretilmiştir. Güneşte solma sorununa karşı koyan ve yağışlardan etkilenmeyen dayanıklı sehpalarla uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşamanın keyfini sürebilirsiniz. Sehpa fiyatları yönüyle bütçenize hitap edebilecek birçok mobilya modeli arasından bahçenizin fiziksel özelliklerine göre tercihlerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. Geniş bahçeler için ideal olan büyük boy sehpalar, sandalyelerinizin arasında yerleştirebileceğiniz ürünleri içerir. Dar alanlara sahip bahçelere özel tasarlamam mini sehpalar, alanı verimli şekilde değerlendirebilmenizi sağlar. Ayaklarıyla ve gövde tasarımlarıyla dikkat çeken sehpalar arasından zevklerinize göre siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Yerden oldukça yüksekte yer alan bahçe sehpalarının yanı sıra yere yakın modeller de oldukça kullanışlıdır.

Çok Amaçlı Kullanıma Olanak Tanıyan Mobilyalar

Katlanabilir şekilde tasarlanan sehpa modelleri alandan tasarruf elde edebilmenizi sağlar. Ürününüzü kullanmadığınız zamanlarda katlayarak dikey şekilde saklayıp bahçenizdeki alanı pratik bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Basınca karşı oldukça dayanıklı olan bahçe sehpaları, üstlerine yerleştireceğiniz eşyaların ağırlıklarını kolayca kaldırır. Sehpanızın tüm ayaklarının zemine düz bir şekilde yerleşmesine dikkat etmeniz konforunuzu artırır. Piknikte ya da kampta kullanabileceğiniz katlanabilir sehpa modelleriyle avantaj elde edebilirsiniz. Yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi güvenli bir şekilde bahçe sehpanıza yerleştirebilmeniz sayesinde açık havada karnınızı doyurabilirsiniz. Tırtıklı yüzeye sahip sehpalar tabak, bardak gibi ürünlerin kaymasını engeller. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı bahçe sehpaları sayesinde hem sıcak içeceklerinizi hem de soğuk ürünleri mobilyanızın üzerine koyabilirsiniz.

Bahçe Mobilyalarıyla Konfor Elde Edin

Saksı stantlarını sipariş ederek bahçenizdeki çeşitli çiçekleri bir arada saklayabilirsiniz. Güneş gören bir noktaya yerleştirebileceğiniz bu stantlar, denge yaratan ayaklarıyla kullanıcılarına güven verir. Çok sayıda bölmesi bulunan stant modelleri yardımıyla çiçeklerinizi emniyetli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bahçenizin yanı sıra balkonunuzda da kullanabileceğiniz ahşap sehpalar da son derece kullanışlıdır. Balkon demirlerine monte edilebilen portatif ve şık ahşap sehpalarla, balkonunuzda dostlarınızla beraber çay ve kahve içerek keyif yapabilirsiniz. Geniş bahçeler ve geniş balkonlar için ideal özellikler taşıyan şezlong modelleriyle açık havada güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Arka kısmının konumu ayarlanabilen şezlong modellerini dik konumda ya da yatay şekilde değerlendirebilmeniz mümkündür. Bahçenizdeki çardaklarda da yararlanabileceğiniz sehpa modelleri, kısa ve uzun ürünleri içerir. Çardağınızın ebatlarına uygun sehpaları sipariş ederek açık havada güneşten korunarak dostlarınızla zevkli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Soru 1: Sehpa Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Cevap 1: Plastik, ahşap gibi malzemelerle üretilen sehpa çeşitleri geniş bir yüzeye sahiptir. Denge sağlayan ayaklarla desteklenen sehpalar, renk ve desen bakımından birçok alternatif sunar. Bahçe sehpaları kullanışlı yüzeyleriyle dikkat çeker. Balkon sehpaları dar noktalara kolayca sığar.

Soru 2: Bahçe Dekorasyonu Nasıl Zenginleştirilir?

Cevap 2: Bahçenizi daha şık bir şekilde dekore etmek için sehpa modellerinden yardım alabilirsiniz. Bahçenizdeki diğer mobilyalarla uyumlu renklere sahip sehpalar ahenkli bir görünüm yaratır. Saksı stantlarını kullanarak çiçeklerinizi de daha şık bir şekilde bahçenizde konumlandırabilirsiniz.

Soru 3: Bahçelerde Kullanışlılık Yaratan Mobilyalar Hangileridir?

Cevap 3: Bahçenizi daha kullanışlı hale getirmek için açılır kapanır sehpa modellerinden yararlanabilirsiniz. Bu portatif sehpalar taşınabilir şekilde üretildiği için seyahatlerinizde de size avantaj sağlar. Açık hava şartlarına uygun şekilde üretilen yan sehpa modelleri de oldukça kullanışlıdır. Yan sehpaları masanızın yanında, bardağınızı ve kitabınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Sehpa Fiyatları

Toplam 24 / 167 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001282