Sehpa

Sehpa Fiyatları

Sehpa fiyatları genelde ev ve bahçe dekorasyonu yapmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Sehpa iç ve dış mekanlarda kullanım alanı yüksek, kullanışlı bir ürün olarak talep görmektedir. Yalnızca fonksiyonel olarak kullanılmakla kalmayıp dekorasyon tamamlayıcı bir unsur olarak karşınıza çıkmaktadır. Sehpa fiyatları ise ürün özelliklerine ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca sehpalar üretilirken kullanılan malzeme ve materyaller de fiyata doğrudan etki etmektedir.

Sehpa Kullanım Alanları

Kullanım alanı göz önüne alındığında sehpaların ne derece önemli olduğu görülmektedir. Evlerde ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz sehpalar iç mekan ve dış mekanlarda dekorasyon tamamlayıcı unsur olarak kullanılmaktadır. En çok kullanılan sehpa fiyatları ve modelleri şunlardır;

  • Orta sehpa, genellikle ev ve ofis, otel, hastane gibi iş yerlerinde sıklıkla kullanılan çeşitli malzemelerden yapılmış olan mobilyalardır. Evlerin salonunda kullanılan orta sehpalar genellikle zevkinize göre tercih ettiğiniz mobilyalarla uyum içinde olmaktadır. Orta sehpalar kullandığınız mobilya uyumuna göre cam malzeme, ahşap malzeme veya mermer kullanılarak yapılmaktadır. Mermer kullanılarak yapılan orta sehpalar klasik tarzı benimseyen insanlar tarafından tercih edilmektedir. Mermerdeki şık ve ağır görüntünün dekorasyona olan katkısı tartışılmazdır. Orta sehpa fiyatları üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve işçiliği ile alakalı olarak farklılıklar göstermektedir. 
  • Televizyon sehpası, adından da anlaşılacağı gibi televizyonları koymak için kullanılan stand görevi gören sehpa çeşitleridir. Televizyonunuzun büyüklüğü oranında televizyon sehpasının büyüklüğü de değişiklik göstermektedir. Tv sehpa fiyatları sehpanın üretiminde kullanılan malzeme kalitesi ve televizyon sehpasının büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
  • Zigon sehpa, genellikle dörtlü olarak üretilen ve ikramlık servisinde kullanılan sehpa takımlarıdır. Servis yapılırken en büyük yardımcınız olarak kullandığınız zigon sehpalar son derece kullanışlı mobilyalardır. Ahşaptan yapılan zigon sehpalar genellikle tercih edilen servis sehpalarıdır. 4lü sehpa fiyatları ucuz genellikle her bütçeye uygun olan ekonomik sehpalardır.
  • Bahçe sehpası, birçok işyeri ve mekanların bahçelerinde ve evlerinizin bahçelerinde kullanıma uygun olarak üretilen sehpalardır. Özellikle nişan, düğün, doğum günü gibi özel toplantıların yapıldığı bahçe organizasyonlarında daha çok uzun bacaklı bahçe sehpalarının kullanıldığı görülmektedir. Cam, kütük ve ahşap gibi malzemelerden yapılan bahçe sehpa fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Epoksi Sehpa Nasıl Üretilir?

Epoksi sehpa modelleri hakkında bilgi vermeden önce epoksi nedir kısaca bilgi vermek gerekir. Epoksi aslında bir el sanatı yöntemidir. Bazı kimyasal maddeler ve renkli akrilik boyalar jel kıvamındaki madde yani reçine ile karıştırılmaktadır. Dekoratif amaçlı ve takı tasarımda çok kullanılmakta olan bu ürün, uygulandığı yüzeylerde sertleşerek koruma sağlamanın yanı sıra görüntü şıklığı da elde etmenize neden olmaktadır. Koruma sağlamak ve görüntü güzelliği avantajlarının yanında temizleme rahatlığı ve pratikliğinin de ön plana çıktığı bilinmektedir. Epoksi adı verilen uygulama özellikle kütük sehpaların üzerine uygulandığında çok şık bir görüntü vermektedir. Epoksi sehpa kullanıldığı mekana estetik ve sanatsal bir görüntü katmaktadır. Her çeşit sehpalarda kullanılabilmekle birlikte daha sık olarak bahçe sehpa çeşitlerinde kullanılmaktadır. Epoksi sehpa fiyatları diğer sehpa fiyatlarına oranla biraz yüksek olabilir. Epoksi sanatının yapımında kullanılan malzemeler ve el işçiliği ağırlıklı olması nedeniyle fiyatlarının yüksek olması ise son derece normaldir. El emeği göz nuru olan bu sehpa modellerinin fiyatları da detaylarıyla doğru orantılı artmaktadır.

Son yıllarda kütük sehpa modası oldukça yaygın hale gelmiştir. Kendini sürekli yenileyen moda akımlarına bir yenisi olarak eklenen kütük sehpa modası pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Dörtlü sehpa olarak bilinen zigon ya da servis sehpaları ise kanepe yanı sehpası olarak da kullanılabilmektedir. 4lü sehpa fiyatları bütçeleri zorlamayacak niteliktedir. Bu nedenle bütçenize uygun birçok dörtlü sehpa modelini bulabilirsiniz.

Sehpa Çeşitlerinin Dekorasyondaki Yeri

Farklı materyal ve tasarımlarla üretilen sehpalar dekorasyonun da önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Çok amaçlı kullanıma uygun olarak üretilmekte olan sehpalar tarzını yansıtmak isteyen kişiler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Yukarıda bahsedildiği gibi son yıllarda kütük sehpa modelleri gündemde yerini almıştır. Kütük sehpa fiyatları sehpanın boyutuna ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kütük sehpa modelleri aynı zamanda oldukça dayanıklı ürünlerdir. Bu yüzden uzun yıllar boyunca kullanıma uygun sehpa modelleri arasında yer almaktadır. Her açıdan kullanışlı ve konforlu olmaları nedeniyle kütük sehpalar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bahçe sehpa çeşitleri nereden alınır konusu ise merak edilen ve araştırılan bir diğer konudur. İnternet üzerinden satışı yapılmakta olan bahçe sehpa çeşitleri oldukça ilgi görmektedir. Sehpalar internetten sipariş edildiğinde demonte olarak gelmektedir. Monte edilmesi ise herkesin yapabileceği cinsten basit bir işlemdir. Sehpa çeşitleri kullanıldıkları yerlere göre isim alır. Orta sehpa adından da anlaşıldığı üzere işyerlerinin bekleme salonlarında ya da salonlarınızda kullandığınız sehpalardır. Kanepe yanı sehpa denildiğinde kastedilen ise televizyon seyrederken ya da otururken yiyecek ve içecekleri koymak üzere kullanılan sehpalardır. Servis sehpası ise kullanışlı ve fonksiyonel bir diğer sehpa modelidir. Sehpaların kullanıldığı yerler kadar imal edilirken kullanılan malzemeler de önem taşımaktadır. Dayanıklılık açısından ve temizleme kolaylığı yönünden ideal olan malzemeler kullanılarak üretilen sehpalar daha çok tercih edilmektedir. Bu ürünler aynı zamanda sehpa modellerinin popüler olmasını da sağlamaktadır.

En Çok Beğenilen Bahçe Sehpa Modelleri Nelerdir?

Bahçe sehpa modelleri açık hava organizasyonlarında kullanılmak üzere özenle seçilmektedir. Özellikle havuz başı düğünlerinde ya da toplantılarında büyük önem taşıyan sehpalar model ve renk bakımından oldukça zengindir. Düğün organizasyonu yapan şirketlerin hazırlamış olduğu organizasyonun ambiyansına uygun olarak seçilmekte olan sehpalar kimi zaman cam olurken son zamanlarda sıklıkla kütük sehpa olarak tercih edilmektedir. Her zaman keyifli bir deneyim elde etmek için kullanım amacına ve kullanım alanına uygun modelleri tercih etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

En Çok Tercih Edilen Sehpa Modelleri Nelerdir?

Özellikle son yıllara damgasını vuran ahşap bahçe sehpalarının en trend modelleri çeşitli internet sitelerinden temin edilebilir. Bahçe sehpa modellerinin yapımında kullanılan önemli bir malzeme de plastik malzemelerdir. Plastikten yapılmış olan bahçe sehpaları taşıma kolaylığı ile de ön plana çıkmaktadır. Geniş bir renk ve model yelpazesine sahip olan plastik sehpalar renklerinde solma yapmayan, kaliteli ve sağlıklı ürünlerdir. Plastik bahçe sehpa çeşitleri birinci sınıf kaliteli plastikten imal edilmektedir. Kolay temizlenebilir olması en sık tercih edilenler arasında olmasının nedenidir. 

Sehpa Modelleri Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sehpa modelleri tercih edilirken fiyat tabii ki önemlidir. Fakat sehpa seçimi yapılmadan önce özelliklerine ve ihtiyacınıza göre tercih yapılmalıdır. Çünkü her sehpa modellinin her yerde kullanılması söz konusu değildir. Misafir ağırlarken ikramları koymak için kullanacağınız sehpa modeli ile plastik sehpa modelini karşılaştırınız. Plastik sehpa modeli evinizde misafir ağırlarken salon gibi alanlarda kullanılmak için uygun değildir. Bu yüzden ihtiyaçlarınız dahilinde sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. Hangi şekilde ihtiyaç duyduğunuz sehpa modelini almak istiyorsanız bu sehpa modelleri kategorisindeki fiyatları değerlendirebilirsiniz. Böylece hem özellik bakımından hem fiyat bakımından hem de ihtiyaçlarınızı karşılamak bakımından uygun sehpa modellerine ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sehpa Fiyatları

346 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 346 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?