Bir evin olmazsa olmazı olan mutfak gereçleri, yemek yapmayı keyifli hale getiren en temel malzemeler oluyor. Yalnızca yemek yapmayı değil yemeğin lezzetini de etkileyen pişirme gereçlerinin seçiminde birçok hususa dikkat ediliyor. Özellikle üretildiği malzeme ve malzeme kalitesi, ebatları, sağlıklı kullanımı ve tasarımı pişirme gereçlerinin seçiminde etkin rol oynayan unsurlar arasında yer alıyor. Birçok kritere bağlı olarak seçilen pişirme gereçlerinde ürünün kalitesini belirleyen en önemli husus ise marka oluyor. Türkiye’de mutfak için pişirme gereçleri üreten markalardan biri olan Emsan, tencereden tavaya birçok ürünü konseptinde topluyor. Tecrübeye dayanan kaliteli üretim anlayışını ile pişirme gereçleri üreten marka, ürettiği her ürünle sofraların bir parçası oluyor. Pişirme gereçlerinde kullanışlılığı ile dikkat çeken ürünler üreten marka, çağın mutfak trendlerine uygun çizgileri de ürünlerine yansıtarak genç kızların çeyizinde yerini alıyor.

Emsan Ürünleri

Emsan; tencere, tava, çaydanlık, demlik, tepsi, kek kalıbı gibi pişirme gereçleri ve çatal bıçak takımı, saklama kabı, termos, kepçe takımı gibi ürünleri üretiyor. Hem temel pişirme gereçlerine hem de yardımcı mutfak gereçlerine yer veren marka, tencere setlerinde tekli ve set halindeki ürünleri konseptinde topluyor. Tekli tencerelerde hacmi değişen ürün çeşitleri bulunuyor ve tencere modelleri hem tasarım hem de üretildiği malzemeye bağlı olarak değişiyor. Genellikle paslanmaz çelik ve granit gibi malzemeleri kullanan marka, düdüklü tencere modellerini de ürünler arasında bulunduruyor. Markanın düdüklü tencere çeşitlerinde ise tekli ya da ikili tencerelere ulaşabilirsiniz. Set halindeki tencere çeşitleri arasında ise servis seti ve çaydanlığı ile birlikte satılan modeller 17 ya da 18 parçalık setler olarak öne çıkıyor. Kalabalık aileler ya da yeni evlenen gelin adayları için çeyizlik olarak tercih edebilecekleri setleri farklı model seçenekleri ile bulabilirsiniz. Daha küçük sekiz parçalık setlerse bir adet karnıyarık tenceresi ve litreleri değişen üç adet yemek tenceresinden oluşuyor. Günlük kullanımda normal ailelere yeterli olan setler, tasarımları ile farklılık gösteriyor. Genellikle modeline bağlı olarak ergonomik yan saplarına sahip ürünler, hızlı ısınma ve sağlıklı pişirme özellikleri ile de markanın belirgin özelliklerini taşıyor.

Tencere setlerinin yanında tava, demlik, tepsi gibi ürünlerde farklı marka seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor. Tavalarda granitten üretilen ürünler öne çıkarken seramik tavalarda ürünler arasında bulunuyor ve balık tavası gibi farklı ürün çeşitlerine de erişebiliyor. Çaydanlıklarda ise ürünlerin tasarımları ve hacimleri farklı oluyor. Tepsi, kek kalıbı, muffin kalıbı gibi fırına dair pişirme gereçleri de kullanım amacına uygun işlevsel tasarımları ile hanımlara sunuluyor. Kullanışlı modeller olarak öne çıkan ürünler, modern tasarımları ile mutfaklara yakışacak nitelikler taşıyor.

Emsan ürünleri arasındaki çatal kaşık bıçak setleri ise parça sayısı ve tasarımı ile değişiyor. Değişen tasarımları ile farklı zevklere hitap eden takımlarda 91 parçadan oluşan büyük takımlara ulaşabilir, aynı zamanda tek satılan yardımcı mutfak gereçlerini markanın ürünleri arasından temin edebilirsiniz. Emsan ürünleri arasındaki porselen mutfak gereçlerinde ise yemek takımları, fincan setleri ve baharat takımları gibi ürünler bulunuyor. Yemek takımlarında en özel akşam yemeklerinde kullanacağınız ürünlere ve daha az parçadan oluşan günlük takımlara ulaşabilirsiniz. Günlük takımlarda daha renkli desenlere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Fincan setlerinde ise çay ve kahve için farklı setler modern tasarımlar ile öne çıkıyor. Çay saatlerinde misafirlerinizi ağırlarken kullanacağınız şık setlere kahvaltı masalarınıza da yer verebilirsiniz. Mutfakta ihtiyaç duyduğunuz temel pişirme gereçlerini, servis gereçlerini, yardımcı mutfak gereçlerini ve porselen ürünleri Emsan markasının ürünler arasından temin edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Emsan

1.018 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
  6. Kampanyalar
Başa dön