Saat Kutuları

Saat koleksiyonunuzu şık bir şekilde sunmak ve dış tehlikelerden korumak için saat kutusu kullanabilirsiniz. Saat mağazalarında da kullanılabilen bu kutular çok sayıda saati bir arada dizebilmeyi sağlar. Ürünlerin albenisini artıran ve her bir ürün için özel bölmeler içeren kutular yardımıyla istediğiniz saati herhangi bir noktaya yerleştirebilirsiniz. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen kutular deri, ahşap, cam gibi kaplamalarla zarafet oluşturur. Oldukça hafif olmaları sayesinde taşıma konusunda da konfor yaratan saat kutuları küçük, orta ve büyük boy modellerle ihtiyaçlarınızı karşılar. Yumuşak iç kumaşa sahip kutular saatleri bulundukları noktadan çıkartırken ipeksi bir zemine temas etmenize olanak tanır. Kutuların dikdörtgen şeklindeki tasarımlarının yanı sıra oval dizayna sahip ürün opsiyonları da bulunur.

Saat Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Kapaksız saat kutuları vitrin, tezgah gibi alanlara yatay olarak yerleştirilebilir. Sergileme kolaylığı yaşatan kapaksız saat kutularını uygun desteklerle daha dik bir konuma da getirebilirsiniz. Kapaklı saat kutuları kilitlenebilir kapakları sayesinde güvenli bir saklama alanı oluşturur. Kapak ve gövdenin uyumlu yapısı saatleri daha da şık gösterir. Deri kaplamalı dış yüzeye sahip saat kutuları dikkat çekici tasarımlarıyla beğeni toplar. Ahşap malzeme kullanılarak hazırlanan kutular düşük ağırlıklı yapılarına ek olarak son derece dayanıklıdır. Kapaklı ve camlı modeller aracılığıyla kapağın kilidini açmadan cam yüzey aracılığıyla içeride yer alan saatleri müşterilerinize gösterebilirsiniz. Farklı boşluklara sahip saat kutuları arasından ihtiyaçlarınıza tam uyum gösteren modelleri sipariş ederek eşit aralıklara dizilmiş belli sayıda saati bir arada sergileyebilirsiniz. Toplam saat kapasiteleri değişiklik gösteren saat kutusu çeşitleri arasından renklere göre de seçim yapabilirsiniz.

Saat Kutusu Fiyatları Ne Kadar?

Saatlerinizi yerleştirebilmeniz için kutuların içerisinde yer alan mini yastıklardan faydalanabilirsiniz. Saat kordonunu içerisinde geçirerek mini yastığa sarabilirsiniz. Bu sayede saatler hem bilekte takılı haldeymiş gibi görünür hem de devrilme, pozisyonunu kaybetme gibi sorunlar yaşatmaz. Takım elbiselerinizle uyum sağlayacak saatler satın aldıktan sonra giyinme odanızda, seçtiğiniz takım elbiseye en uygun saati kısa sürede seçebilecek kutu içerisine yerleştirdiğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Tüm saatleri toplu olarak ve düzenli bir şekilde görebilmeniz sayesinde en şık kombini yaratacak ürünü hemen bulabilirsiniz. 20'li, 50'li gibi farklı kapasitelere sahip modeller alternatif tasarımlarıyla geniş bir seçenek alanı oluşturur. Yumuşak ve şişkin yastıklar tek renkli yapılarıyla saatlerin daha da iyi bir şekilde vurgulanmasına yardımcı olur. Bölmelerle oluşturulmuş tasarımlarıyla dikkat çeken saat kutuları her bir yastığın yerleştirilebileceği alanı sınırlarla birbirinden ayırmıştır. Bu özellikle beraber oldukça dengeli ve düzenli bir görünüm ortaya çıkar.

Saat Kutusu Modelleri Nelerdir?

Düz tabana sahip olan kutular masa üzerine, tezgah camına kolayca yerleştirilebilir. Sertleştirilmiş köşeleri ve dış duvarları ile olası tehlikelere karşı son derece dayanıklı ola saat kutuları tüm saatlerinizin bir arada ve güven içerisinde saklanmasını sağlar. Saat kutusu fiyatları bütçenize uygun ürün modelleri sayesinde saat koleksiyonunuzu korumaya yardımcı bir ürün satın alabilmenizi kolaylaştırır. Saatlerinizin yanı sıra bileklik, küpe gibi takılarınızı da saklayabileceğiniz kutular çok yönlülük yaratır. Silikon dolguya sahip yastıklar şişkinliklerini kaybetmeden saatlerinizin ve takılarınızın zarif bir şekilde muhafaza edilmesine katkıda bulunur. Kadın ve erkek saatlerinin bir arada yerleştirilebileceği kutuları en, boy ve yükseklik ölçülerini baz alarak da sipariş edebilirsiniz. Kuyumcularda ve saat dükkanlarında da kullanılabilen modern saat kutuları en değerli ürünlerinizi sergilemeniz için ideal bir aksesuardır. İç kaplamanın altında sünger kaplaması bulunan kutular takviye edilmiş tasarımlarıyla daha dayanıklı bir kullanım yaratır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Saat Kutusu Fiyatları

734 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 734 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?