"Günümüzde elit zevkleri olan insanlar arasında popülerliğini koruyan pipo çeşitlerine hepsiburada.com aracılığı ile pipo seti ve aksesuarlar kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tütün içmeyi ayrı bir keyif haline getiren ve özel bir zamana dönüştüren bu ürün, tek veya set halinde aksesuarları ile birlikte satılıyor. 

Farklı modellerde, farklı renk ve şekillerde ister tek ister set halinde bulabileceğiniz pipo seti ve aksesuarları aynı zamanda farklı desenlerde ve kalitede oluyor. Özel kutusunda tek pipo olarak gönderilen bu ürünlerin yanı sıra yine farklı boy ve özelliklerde pipo seti ve aksesuarlar setlerini de kolayca bulabilirsiniz. Özel çanta içinde sunulan, gül kökü gibi özel ahşap türlerinden üretilen ve özel emniyetli pipo çakmağı olan setlere de farklı beğeniler için sunuluyor. Bu setlerde sadece çakmak değil aynı zamanda temizleme fırçaları, tütün bastırmak için kullanacağınız pipo kaşığı, taşımaya uygun pipo küllüğü, paket halinde pamuk temizleme çubukları gibi ürünler de yer alıyor.

Bunun aynında farklı özelliklerde ve farklı pipo aksesuarından oluşan bu setleri sadece ahşap çantalı özel şekillerde değil, kolay taşımak için üretilmiş fermuarlı çanta setleri halinde de bulabilirsiniz. Deri çanta içinde, seyahatlerde kolayca yanınızda taşıyacağını pipo seti ve aksesuarlar çeşitleri amatör ve profesyonel için farklı özelliklerde sunuluyor.

"

Pipo Seti ve Aksesuarları

794 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vauen
  2. Şahin
  3. RD Ekoavm
  4. Pipsan
  5. Dreamliner
  6. Falconetti
  7. Dapper Pipes
  8. Falcon
  9. Sikarlan
  10. Dünyatakıları
  11. Angelo
  12. Polo
  13. Bentley
  14. Bek Tobacco
  15. Bigben
  16. Denicotea
  17. Lubinski
  18. Pipoo
  19. Boveda
  20. Bosphorus
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
DSACategoryId/2147483632/25000094/25015202
BAŞA DÖN