"Günümüzde elit zevkleri olan insanlar arasında popülerliğini koruyan pipo çeşitlerine hepsiburada.com aracılığı ile pipo seti ve aksesuarlar kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tütün içmeyi ayrı bir keyif haline getiren ve özel bir zamana dönüştüren bu ürün, tek veya set halinde aksesuarları ile birlikte satılıyor. 

Farklı modellerde, farklı renk ve şekillerde ister tek ister set halinde bulabileceğiniz pipo seti ve aksesuarları aynı zamanda farklı desenlerde ve kalitede oluyor. Özel kutusunda tek pipo olarak gönderilen bu ürünlerin yanı sıra yine farklı boy ve özelliklerde pipo seti ve aksesuarlar setlerini de kolayca bulabilirsiniz. Özel çanta içinde sunulan, gül kökü gibi özel ahşap türlerinden üretilen ve özel emniyetli pipo çakmağı olan setlere de farklı beğeniler için sunuluyor. Bu setlerde sadece çakmak değil aynı zamanda temizleme fırçaları, tütün bastırmak için kullanacağınız pipo kaşığı, taşımaya uygun pipo küllüğü, paket halinde pamuk temizleme çubukları gibi ürünler de yer alıyor.

Bunun aynında farklı özelliklerde ve farklı pipo aksesuarından oluşan bu setleri sadece ahşap çantalı özel şekillerde değil, kolay taşımak için üretilmiş fermuarlı çanta setleri halinde de bulabilirsiniz. Deri çanta içinde, seyahatlerde kolayca yanınızda taşıyacağını pipo seti ve aksesuarlar çeşitleri amatör ve profesyonel için farklı özelliklerde sunuluyor.

"

Pipo Seti ve Aksesuarları

697 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vauen
  2. Şahin
  3. Pipsan
  4. Dapper Pipes
  5. Dreamliner
  6. Falconetti
  7. Sikarlan
  8. Dünyatakıları
  9. Falcon
  10. Bentley
  11. Angelo
  12. Bek Tobacco
  13. Bigben
  14. Denicotea
  15. Pipoo
  16. Bosphorus
  17. Hauser
  18. Porsche Design
  19. Puff Cleaner
  20. CLİPPER
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483632/25000094/25015202
BAŞA DÖN